Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хуйло готов к войне. Сценарий с танками на Киев допустим

Та пусть уже идёт, армия и народ устали ждать. Опасность очень консолидирует. Я думаю многие соскучились по этому чувству.. как это не печально осознавать, несмотря на то что польётся кровь.
   
4 года назад не был готов, а теперь вдруг подготовился и все это время его окружение за руки держит цирк


   
Полізе. я про це писав місяць тому. Ось вже почалися погрози.
   
Фейгін проти України.  Тому це лише його бажання
   
Тільки ідіот не розуміє
Що мінімальні втрати хуйло б мало б у 2014
Але навіть тоді це сотні тисяч...Зараз вже і мільоннью армією не візмеш просто так Україну . Прийдеться цілі обласні центри напалмом спалювати у прямому ефірі на цілий світ
   
Прийдеться цілі обласні центри напалмом спалювати
нафуя?
   
нафуя?

Тому що вертухаїв не вистачить
 Це не Крим де 80% за вовку царя
Як зайти і втримати наприклад Чернігів,? Де 85% проти Росії?
Думаємо
   
не буде ніяких танків. це дорого, брудно і загрожує всякими неприємними санкціями
вони зайдуть грошима і гречкою на виборах до ВР і будуть потім, як завжди, саботувати через своїх підсадних качок
а як ще і гетьманську булаву захапають, то взагалі джек-пот схоплять. але це малоймовірно  :-)o
   
При масованому відкритому наступі 90% що конфлікт набуде обрисів глобального на Євразії . Це вже і НАТО буде задіяно
Я не вірю що штати і ЕС проковтнуть це, там не ідіоти вже зовсім щоб не розуміти що на Україні не зупиняться
Якби це було не так хуйлоо б давно кров'ю відкрито усе залив до карпат
А воно ссить тільки гібридом воює у найбільшому гадюшнику донецькому




Останнє редагування: 8 жовтня 2018 01:05:02 від Ukraine
   
Мої 5 копійок. Так сталося, що я прожив зв мордорі 6 років. Залишилися знайомі і кілька людей з якими спілкуюсь і маю справи. Звісно, що абсолютна більшість кого знаю, то є упороті ватніки і то до якогось нереально тваринного рівня.
З одним мордорцем-неватніком спілкуюся по справах кожен день. Він органічно в ментальному конфлікті з мордором і хуйлом.  Зараз переймається тим як покинути мордор з жінкою та дитиною. Над цим працює весь час, це його пріоритет в його 40 років +.
Так от, розказує багато причин чому так. І розказує одну неприємну річ - добре ставиться до України, але впевнено вважає, що хуйло страшенно хоче великої війни і почне саме з України. Цей чувак в бізнесі, бізнес такий, що допомагає ромітися в ситуації. І він каже, що є багато ознак війни анвіть в тому, що по деяких групах товарів це видно - заготівля продуктів для армії така наче мала б іти довга війна. Також трапляються різні речі які подібні на навчання з цивільної оборони. Колись перед другою світовою розвідка моніторила ціни на бараняче м*ясо в Німеччині. Якщо ціна впаде, то це означатиме, що уряд Німеччини готується до війни і масово ріже баранів щоб з їх шкіри шити теплі чречі для солдатів, щоб ті не мерзли взимку в Росії  в окопах... Так приблизно зараз в мордорі масово закручують тушонки на військові склади... Трохи нагадує параною, але тільки трохи.
   
Почитайте істерію фупу у 2014
Як хуйло ось ось до Львова усе захопить
   
Як зайти і втримати наприклад Чернігів,? Де 85% проти Росії?
Думаємо

Я скажу тобі за Вінницю, де 70% з тих 85% які проти Росії,  просто вскочать в автобуси прямого сполучення на Варшаву та Прагу і з'їпуть  нафуй, сподіваючись отримати статус біженця у країнах ЄС.  Отака сумна правда насправді.

Та й нафуя  кацапам захоплювати кілька обласних центрів, щоб паралізувати економіку, обвалити гривню та спричинити паніку в країні? 
Захоплення Харкова та  Маріуполя вирішить вишенаведені завдання  на 100%.  Навіть Київ брати не потрібно.

Просто Раша  вже не той "федот", щоб  мутити пряме вторгнення. 
Бо в першу чергу це спричинить падіння акцій газпромів разом з південними потоками, припинення роботи нашої газотранспортної системи з кацапським газом та й ще якихось санкцій досиплять.


Останнє редагування: 8 жовтня 2018 01:20:03 від птах Сорока
   
При масованому відкритому наступі 90% що конфлікт набуде обрисів глобального на Євразії . Це вже і НАТО буде задіяно
Я не вірю що штати і ЕС проковтнуть це, там не ідіоти вже зовсім щоб не розуміти що на Україні не зупиняться
Якби це було не так хуйлоо б давно кров'ю відкрито усе залив до карпат
А воно ссить тільки гібридом воює у найбільшому гадюшнику донецькому
Крим проковтнули  Донбасс теж
   
Я скажу тобі за Вінницю, де 70% з тих 85% які проти Росії,  просто вскочать в автобуси прямого сполучення на Варшаву та Прагу і з'їпуть  нафуй, сподіваючись отримати статус біженця у країнах ЄС.  Отака сумна правда насправді.

Та й нафуя  кацапам захоплювати кілька обласних центрів, щоб паралізувати економіку, обвалити гривню та спричинити паніку в країні? 
Захоплення Харкова та  Маріуполя вирішить вишенаведені завдання  на 100%.  Навіть Київ брати не потрібно.

Просто Раша  вже не той "федот", щоб  мутити пряме вторгнення. 
Бо в першу чергу це спричинить падіння акцій газпромів разом з південними потоками, припинення роботи нашої газотранспортної системи з кацапським газом та й ще якихось санкцій досиплять.

Так про що і мова
Навіть Харків і Марік гібридом вже не візьмеш..


.тобто хуярити треба буде по повній і у відкриту...а це точно нові санкції як мінімум


Навіщо взагалі ця гілка відкрита. ..тьху
   
Крим проковтнули  Донбасс теж


Ну то сиди і ссись цілодобово..і гілочки такі створюй...так переможемо
   
к войне надо быть готовым всегда
сколько можно повторять прописные истинны
нападут если не будем готовится 100%
   
Крим проковтнули  Донбасс теж


Скільки вже тупити можна?.зайшли туди де найбільше вати було і 0 спротиву. Тобто картинка була що велика кількість за рашу.. і це правда. Там дійсно вати більше 50%
Ось на тому переможна хода виблядків на Київ  і завершилась
Йди спати вже...завтра наступу не буде

Останнє редагування: 8 жовтня 2018 01:28:58 від Ukraine
   
Навіщо взагалі ця гілка відкрита. ..тьху
Ну так просто позвиздіти ні про шо.

Напряму кацапи можуть піти,  як мінімум лише після того, коли  пустять газогон  в обхід нас, а це буде ще нескоро.

Але ж то кацапи, там логіка може тупо вимкнутися  й можуть замутити будь шо.
Наприклад, обстріляють зі своєї території, чи ще щось таке, за це точно великих санкцій не отримають.
   
я не вижу возможности кацапам танковых наступлений
завтра авиация Украины и  США будет отрабатывать уничтожения танковых колонн с использованием информации дежурных в районе дронов
ну так во всяком случае пишут некоторые[ua]
   
- а то хуйло нападет

без дальнейшего укрепления армии - нападет
   
без дальнейшего укрепления армии - нападет

ну ессесно
шота раньше не напал а как укрепили так сразу и соберется
   
к войне надо быть готовым всегда
сколько можно повторять прописные истинны
нападут если не будем готовится 100%
+ Але ж де, тоді, масові навчання мешканців міст цивільній обороні?
Після початку війни ВСІ чекали відповідних рішень від, "прости господи" (с), головнокомандувача. Чому цього не було зроблено?
Де, також, закон про зброю, без якого військова підготовка мирного населення втрачає зміст?
І закономірне запитання, зо випливає з двох перших.
Якщо, хуйло, дійсно, піде великою війною, то дії порошенка , точніше, бездіяльність можна вважати саботажем і злочином.
Так же ?! B-)
   
Это давление на выборы. Поддержка капитулянтов.
   
Мої 5 копійок. Так сталося, що я прожив зв мордорі 6 років. Залишилися знайомі і кілька людей з якими спілкуюсь і маю справи. Звісно, що абсолютна більшість кого знаю, то є упороті ватніки і то до якогось нереально тваринного рівня.
З одним мордорцем-неватніком спілкуюся по справах кожен день. Він органічно в ментальному конфлікті з мордором і хуйлом.  Зараз переймається тим як покинути мордор з жінкою та дитиною. Над цим працює весь час, це його пріоритет в його 40 років +.
Так от, розказує багато причин чому так. І розказує одну неприємну річ - добре ставиться до України, але впевнено вважає, що хуйло страшенно хоче великої війни і почне саме з України. Цей чувак в бізнесі, бізнес такий, що допомагає ромітися в ситуації. І він каже, що є багато ознак війни анвіть в тому, що по деяких групах товарів це видно - заготівля продуктів для армії така наче мала б іти довга війна. Також трапляються різні речі які подібні на навчання з цивільної оборони. Колись перед другою світовою розвідка моніторила ціни на бараняче м*ясо в Німеччині. Якщо ціна впаде, то це означатиме, що уряд Німеччини готується до війни і масово ріже баранів щоб з їх шкіри шити теплі чречі для солдатів, щоб ті не мерзли взимку в Росії  в окопах... Так приблизно зараз в мордорі масово закручують тушонки на військові склади... Трохи нагадує параною, але тільки трохи.

а я про що
не треба жити в мордорі, щоб це помітити
про це постійно відкрито пишуть їхні ЗМІ
там іде підготовка саме до великої війни
і не тільки морально-психологічна
   
Друзі, я Вас прошу, вчіть історію. Завжди так було, що загнаний у безвихідь москаль йшов війною проти України. Так було і сто років тому під лозунгом "У них наш хлєб!". Так біло і раніше.

Найближча історія
   
Хлопці, любі мої, любі друзі  і т д. я вам толкую, толкую...
Війна це не тільки зброя та хоробрість вояків.
Перемога - це сила духу, патріотизм. (Згадайтте Фінляндію 1940)
Працюю у Польщі (так склались життєві обставини)
Так от я про що: Жоден із працьовитих колег без мату про Пороха та урядовців не говорить...
Україна гниє з середини...  Я маю на увазі нами обрану сто разів владу. І аморальність народу в тому ж числі...
Фіни, багато міфів, вони угробили економіку на лінію Манергейма перед війною. Тому мали велику 5 колону, на яку розраховувало СССР. Там багато чого спорне з історії яку ми вчили.
   
Так і кортить рекнути: ми рускіє танкі спалимо джавелінами!
Але чекайте, здається джавеліни десь сховані на Західній Україні і пильно охороняються? І часу не вистачить, щоб їх встигли довезти до Києва?
Це ганьба і смердить зрадою.
Джавеліни потрібні на кордонах з рашою і домбабве!
І взагалі, чому наше керівництво постійно твердить про якісь мирні шляхи повернення Донбасу? Чи не пора побрязкати зброєю і почати поступово, село за селом відвойовувати Донбас?

 :facepalm1:

крємлєбот.
закликати порушити мінські та йти в наступ може тільки крємлєбот.

джавеліни не мають стирчати на кордоні, на прикордонних стовпах.
танки ще не стоять вздовж нашого кордону в бойових колонах та танкісти не чекають команди "помашинах!!!"
війна - це охуєнного масштабу логістика. і як тіко почнеться безпосередня підготовка до наступу, космічне око побачить це і джавеліни опиняться на кордоні.
головне - це мати достатню кількість тренованих операторів. а саме це зараз і відбувається - операторів готують по повній.

і так, дійсно, джавеліни - це ознака того, що і штати серйозно сприймають можливість такого наступу xyйлосранців.
   
Такие страшилки нужны, чтобы выбить больше денег на военный бюджет.   
   
Такие страшилки нужны, чтобы выбить больше денег на военный бюджет. 
Формирование двух новых дивизий на нашем еаправлении это уже не страшилки, а вопрос времени.
   
судя по ветке , многие не понимают шо такое современная война в европе, забыли югославию. Фейгин трепло.

Никаких танков не будет.
А шо будет?
 Будет ультиматум, если ультиматум не принят, то будет нанесён массированый удар крулатыми ракетами по энергообьектам Киева, по трансформаторам, линиям, подстанциям. Жертв минимально или никаких. Столица будет обесточена. Остановятся насосы подающие воду, не будет ни света, ни воды, остановится метро лифты, разморозятся холодильники в магазинах.

Если ультиматум не будет принят второй раз, будет нанесён удар по газовым подстанциям, потом по турбинам электрогенерации, потом по мостам через Днепр.

Забудьте про танки на Киев. В раша генштабе совсем другие планы.
   
Танкі це просто залізо. Для 10 тис танків треба ще 30 тис екіпажу. Без авіації це купа заліза із смаженими бурятами.
З півночі може бути лякалка, а насправді удар буде завдано на півдні або сході (або одночасно). В таке повірю більше.
   
судя по ветке , многие не понимают шо такое современная война в европе, забыли югославию. Фейгин трепло.

Никаких танков не будет.
А шо будет?
 Будет ультиматум, если ультиматум не принят, то будет нанесён массированый удар крулатыми ракетами по энергообьектам Киева, по трансформаторам, линиям, подстанциям. Жертв минимально или никаких. Столица будет обесточена. Остановятся насосы подающие воду, не будет ни света, ни воды, остановится метро лифты, разморозятся холодильники в магазинах.

Если ультиматум не будет принят второй раз, будет нанесён удар по газовым подстанциям, потом по турбинам электрогенерации, потом по мостам через Днепр.

Забудьте про танки на Киев. В раша генштабе совсем другие планы.

нашелся понимающий  :laugh:

кацапосвиньи могут полезть после выборов, если результат окажется не в их пользу. перед этим забадяжат очередные провокации - "кровожадные бандэры убивают русских!!!" - и пойдут именно по земле защищать этих "русских" от "кровожадных бандер". по их же воплям половина украины - русские и сочувствующие руссофилы. поэтому геноцидить своих русских и руссофилов они открыто не станут. а удары крылатыми ракетами по инфраструктуре, обеспечивающей жизнедеятельность мирного населения, - это и есть геноцид.

так шо кури бамбук, нюхай мяту, успокаивайся, учи матчасть, а лучше иди спать - у тебя ж в калехворнии поди ночь уже.
   
Будет ультиматум, если ультиматум не принят, то будет нанесён массированый удар крулатыми ракетами....

"Калибры" по Сирии уже пуляли. Три ишака умерло, из них два от смеха.
   
нашелся понимающий  :laugh:

кацапосвиньи могут полезть после выборов, если результат окажется не в их пользу. перед этим забадяжат очередные провокации - "кровожадные бандэры убивают русских!!!" - и пойдут именно по земле защищать этих "русских" от "кровожадных бандер". по их же воплям половина украины - русские и сочувствующие руссофилы. поэтому геноцидить своих русских и руссофилов они открыто не станут. а удары крылатыми ракетами по инфраструктуре, обеспечивающей жизнедеятельность мирного населения, - это и есть геноцид.

так шо кури бамбук, нюхай мяту, успокаивайся, учи матчасть, а лучше иди спать - у тебя ж в калехворнии поди ночь уже.


матчасть тебе не мешало бы подучить, многословный ты наш.

Я смотрю их военные заказы, смотрю учения и смотрю их действия в Сирии.
плюс переброска ракетонесущих кораблей в Чёрное море.
   
судя по ветке , многие не понимают шо такое современная война в европе, забыли югославию. Фейгин трепло.

Никаких танков не будет.
А шо будет?
 Будет ультиматум, если ультиматум не принят, то будет нанесён массированый удар крулатыми ракетами по энергообьектам Киева, по трансформаторам, линиям, подстанциям. Жертв минимально или никаких. Столица будет обесточена. Остановятся насосы подающие воду, не будет ни света, ни воды, остановится метро лифты, разморозятся холодильники в магазинах.

Если ультиматум не будет принят второй раз, будет нанесён удар по газовым подстанциям, потом по турбинам электрогенерации, потом по мостам через Днепр.

Забудьте про танки на Киев. В раша генштабе совсем другие планы.

а якщо у відповідь прилетить?
   
матчасть тебе не мешало бы подучить, многословный ты наш.

Я смотрю их военные заказы, смотрю учения и смотрю их действия в Сирии.
плюс переброска ракетонесущих кораблей в Чёрное море.

смотрю в книгу - вижу фигу

думать еще нужно, смотритель  :gigi:
   
готов, конечно готов оно ж ведь сука циничное, но только при условии:
1. ему за это нихрена не будет
2. потери со стороны хуйлоармии будут минимальные
но даже при локальной операции регулярных частей хуйлоармии на территории Украины санкции будут такими что о банковских операциях в долларах прийдётся забыть, все "потоки" прекратят своё существование, эмбарго и блокады приведут к тому что нефть можно будет обменивать только на Иранские ковры, Талибский героин и Северокорейский рис. потери будут огромные и к сожалению с нашей стороны тоже... 
так что пока можно спать спокойно, но готовится к войне
   
без дальнейшего укрепления армии - нападет
з «сємочками» в украінській розвідці хуйло онлайн знає всю оперативну інформацію в розвідці та ЗСУ
   
Так і кортить рекнути: ми рускіє танкі спалимо джавелінами!
Але чекайте, здається джавеліни десь сховані на Західній Україні і пильно охороняються? І часу не вистачить, щоб їх встигли довезти до Києва?
Це ганьба і смердить зрадою.
Джавеліни потрібні на кордонах з рашою і домбабве!
І взагалі, чому наше керівництво постійно твердить про якісь мирні шляхи повернення Донбасу? Чи не пора побрязкати зброєю і почати поступово, село за селом відвойовувати Донбас?
Хіба тобі Полторак не присилав СМС,що джавеліни вже на передку?Мені прислав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія