Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пішла іпсошна атака зродойобства. спокійно стримайтесь . все норм

може, падла, очи замилює?
як там вчив сунь...і наш Профілактик - прикидайся слабким, якщо сильний, прикидайся сильним, якщо слабкий.

ех...

де ленд-ліз і чому він не такий який нам потрібен?

Ну може й так....
Про номенклатцру тему не розкривав.
   
і бачу в резонанс попали всі і змі і блохери




альо б***ь стримайсь

ситуація краща ніж три місяці назад
краща ніж два місяці назад
і краща ніж місяць назад


спокійно

соглашусь на 200%
куча неадекватного зрадоебства без фактов
   
Відчепись ботяра скажений. Якийсь просто лубковий бот.
Ти чого досі не а бані?

Можливо, він тут комусь потрібний?
   
Масово зрада і атака пішла після новин від Медведчука. Пару днів. Ще до Арестовича. І то по чітким ввідним, бо вони постійно повторювались від різних ботів. Масово в соцмережах. Теж тут на ФУПі. Шашлики, здали південь, не були готові, захід не допомагає. Хто то включив? Відповідь хіба зрозуміла. Якщо буде доведено, що це свідома масова політична акція під час военного стану, то це державна зрада. А довести це досить просто. Пару ботів по IP взяти і вони здадуть всю ботоферму.

Згоден.
Так тотально і одночасно на зраду захворюють тіко на ботофермах
   
Можливо, він тут комусь потрібний?

воно правил не порушує.
воно в числі десятків.
їх багато тут  :D
   
Можливо, він тут комусь потрібний?

Постійно бігає по гілках та гавкає на фупівців.  Он де вже пропонує "взяти" по IP, кончене  :weep:
   
Згоден.
Так тотально і одночасно на зраду захворюють тіко на ботофермах

не хворійте.
лікуйтеся.
   
Ти ж бачиш що слау мене почав лякати баном. що я зрадойоблю...

А я цитую Арестовича.

Арестович про це і каже...

Навіть найух їх послав.. 
якщо у одного поганий день і депресняк(а арестович такаж людина як ви всі,з різними емоціними спадами і т.юд) то чого його вважати за гуру і нести ВСЮ і всяку його балаканину сюди як істину в останній інстанції. Бо твій настрій на його подібний?
 для всіх тут "упадочних настроїв"- війна НА ДОВГО ,не до сезону закруток то ТОЧНО. війна на яку ми всі підписалися в перший же день ,бо не квітами зустріли хуйлівців а пострілами.А були часи....... І якщо підписалися то ,щоб не були жертви тих три місяці даремні треба і далі тримати марку.а не на любу чутку шарахатися від одного кута амплітуди до іншого. не можете загнуздати емоції-ідіть з форуму ,поспіть.попийте валерянки,але не киздіть свої страхи тут на публіку. ще раз-війна на ДОВГО,поки є здорова злість,ненависть і ВІРА в кінцевий позитивний результат.
   
не хворійте.
лікуйтеся.

А, заодно зі зрадою ще й захворюють на довбойобство :(
   
А, заодно зі зрадою ще й захворюють на довбойобство :(

не хворійте.
  :D
   
Темпи ленд ліза не оправдалісь, за щот Німеччини... (с) А

І це просто смішно чути, якщо хоч трохи розумієш стан справ з озброєнням у Німеччині.
   
поспіть.попийте валерянки,але не киздіть свої страхи тут на публіку. ще раз-війна на ДОВГО,поки є здорова злість,ненависть і ВІРА в кінцевий позитивний результат.

порадь це Люсі Арєстовічю.
ми поспимо не сси.
   
воно правил не порушує.
воно в числі десятків.
їх багато тут  :D
А що, образи тих, хто думає трохи інакше не є вже приводом для бану? А він не стримується в оцінках опонента.
Така лояльгість до ніку, який виплигнув нізвідки під час війни, як чорт і скаче на всіх патріотів доносить.

Не дуже приємно сидіти в перманентному бані, коли в тебе мізки від артилерії трусить, а ти ще й працюєш, і відрефлексувати і сказати нічого не можеш, бо банять по наводці цього таваріща за оскорбленіє чувств вєрующих в люську. Тобто ні за що.

От заоаз, він за що напав на мене і погрожує баном, борзометр не зашкалює у чувака?
   
соглашусь на 200%
куча неадекватного зрадоебства без фактов

 (tu)  :-B
   
соглашусь на 200%
куча неадекватного зрадоебства без фактов

Так хто зрадойобить?  :-)o
   
слухайте наш генштаб, а не Арестовича, і не буде жодної зради:

Трактування, що українська армія начебто відступає, абсолютно неправильне: на окремих ділянках ЗСУ ведуть маневрену оборону, - Міноборони

Ситуація на фронті дуже динамічна, й інформація про те, що українська армія начебто відступає, не відповідає дійсності.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

"Безумовно, на окремих напрямках російські угруповання мають тимчасовий тактичний успіх і, в принципі, це не є таємницею. Але те, що українські війська відступають – це абсолютно неправильне трактування цих дій. На окремих ділянках українські підрозділи ведуть маневрену оборону, тобто де можна відійти вбік, змінити позиції, за настання сприятливих умов - провести контрнаступальні дії. Там є певні території і населені пункти, які можуть переходити з рук у руки. Там дуже динамічна ситуація, тому я не підтверджую трактування того, що українська армія начебто там відступає. Це абсолютно не так", - заявив Мотузяник.

Джерело: https://censor.net/ua/n3343828
   
Думаю не стоит реализовывать своё тревожное состояние выискиванием  на ФУПе врагов,видя в каждом,кто высказал что-то критическое предателя и провокатора.
 Не стоит накачивать себя и других сверхподозрительнос тью.
 Ситуация на фронте сложная, но не катастрофическая. не стоит травмировать себя " всё пропало"!
 На войне вуспехи и поражения, отступления и наступления. Но главное- конечный результать-а в нём мы уверены- мы обязательно победим врага!
   
Не понял по какому поводу паника? Пентагон зафрактовал кучу кораблей с оружием. Причём здесь какие-то голимые швабы жабоеды и Арестович? У них самих оружия как кот наплакал.
   
Не понял по какому поводу паника? Пентагон зафрактовал кучу кораблей с оружием. Причём здесь какие-то голимые швабы жабоеды и Арестович? У них самих оружия как кот наплакал.

 (tu)  [ua]
   
порадь це Люсі Арєстовічю.
ми поспимо не сси.
я думаю,що він зразу зі студії поїхав до СВОГО "психотерапевта" заправитися на черговий день "о?*ітельних історій".
   
Не понял по какому поводу паника? Пентагон зафрактовал кучу кораблей с оружием. Причём здесь какие-то голимые швабы жабоеды и Арестович? У них самих оружия как кот наплакал.
И их поведение ОБЯЗАТЕЛЬНО им аукнется после войны! Практически они себя " задвинули" из ведущих стран будущей Европы!
   
Пох. Ми готові.

Я писав це у грудні, січні, лютому.

Напишу ще раз.
Пох, попруть бидлоруси з москалями, чи окремо попруть, ми готові. Ірпінь так трчно готовий.

Навіть якщо буду у трусах, буду трусами п***а свиней, і соромитись мені нема чого. Я на своїй землі.

Сором тим хто дав дьору.

   
И их поведение ОБЯЗАТЕЛЬНО им аукнется после войны! Практически они себя " задвинули" из ведущих стран будущей Европы!
ведучість визначається величиною економіки у всіх її параметрах.  тому без рівнння їх до рівня камяного віку вони залишаться ведучими у світі. B-) Хочеться інакше,але це реальність. І вони це знають ,тому і поводяться відповідно.
   
Думаю не стоит реализовывать своё тревожное состояние выискиванием  на ФУПе врагов,видя в каждом,кто высказал что-то критическое предателя и провокатора.
 Не стоит накачивать себя и других сверхподозрительнос тью.
 Ситуация на фронте сложная, но не катастрофическая. не стоит травмировать себя " всё пропало"!
 На войне вуспехи и поражения, отступления и наступления. Но главное- конечный результать-а в нём мы уверены- мы обязательно победим врага!

+1
в нас йде важка війна з набагато сильнішим ворогом (1 к 20, як сказав Зеленський),
але ми набагато сильніші ворога за духом, за волею до перемоги, за ненавистю до рашизму та за любов'ю до своєї землі, 
нам допомагає весь світ,
ми просто не можемо не виграти, хоча за перемогу ми платимо велику ціну,
зараз треба просто вірити в наш генштаб, в наш народ, в наших захисників, треба пережити ці важкі часи, допомагаючи країні всім, чим можна, наближаючи нашу перемогу та, головне, вірити в нашу перемогу, незважаючи ні на що, як би важко зараз не було... 
   
Не понял по какому поводу паника? Пентагон зафрактовал кучу кораблей с оружием. Причём здесь какие-то голимые швабы жабоеды и Арестович? У них самих оружия как кот наплакал.

+1
я теж цього не розумію,
до чого Німеччина до ленд-лізу, який вже наш?
   
Обидно что все все видели
И знали как оно может быть
И все равно повторяется риск окружения
Одни и те же ошибки
   
Думаю что повышенный уровень тревоги у людей, которым нечем заняться в течении дня.
Беженцам всяким, пенсионерам и инвалидам.
Почему-то они решили самореализоваться через творчество на ФУПе, все позасирали.
Ну и провокаторы не отстают, куда же без них.
   
слухайте наш генштаб, а не Арестовича, і не буде жодної зради:

Трактування, що українська армія начебто відступає, абсолютно неправильне: на окремих ділянках ЗСУ ведуть маневрену оборону, - Міноборони

Ситуація на фронті дуже динамічна, й інформація про те, що українська армія начебто відступає, не відповідає дійсності.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

"Безумовно, на окремих напрямках російські угруповання мають тимчасовий тактичний успіх і, в принципі, це не є таємницею. Але те, що українські війська відступають – це абсолютно неправильне трактування цих дій. На окремих ділянках українські підрозділи ведуть маневрену оборону, тобто де можна відійти вбік, змінити позиції, за настання сприятливих умов - провести контрнаступальні дії. Там є певні території і населені пункти, які можуть переходити з рук у руки. Там дуже динамічна ситуація, тому я не підтверджую трактування того, що українська армія начебто там відступає. Це абсолютно не так", - заявив Мотузяник.

Джерело: https://censor.net/ua/n3343828
Мотузяник підхопив прапор, який випав з ослаблих рук арестовича :)
   
Мотузяник підхопив прапор, який випав з ослаблих рук арестовича :)

навпаки, він спробував погасити сьогоднішнє зрадойобство Арестовича,
який вже почав каркати про скоре повернення рашистів під Київ
   
Обидно что все все видели
И знали как оно может быть
И все равно повторяется риск окружения
Одни и те же ошибки

Война — это путь обмана. Поэтому, даже если ты способен, показывай противнику свою неспособность. Когда должен ввести в бой свои силы, притворись бездеятельным. Когда цель близко, показывай, будто она далеко; когда же она действительно далеко, создавай впечатление, что она близко.
   
слухайте наш генштаб, а не Арестовича, і не буде жодної зради:

Трактування, що українська армія начебто відступає, абсолютно неправильне: на окремих ділянках ЗСУ ведуть маневрену оборону, - Міноборони

Ситуація на фронті дуже динамічна, й інформація про те, що українська армія начебто відступає, не відповідає дійсності.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

"Безумовно, на окремих напрямках російські угруповання мають тимчасовий тактичний успіх і, в принципі, це не є таємницею. Але те, що українські війська відступають – це абсолютно неправильне трактування цих дій. На окремих ділянках українські підрозділи ведуть маневрену оборону, тобто де можна відійти вбік, змінити позиції, за настання сприятливих умов - провести контрнаступальні дії. Там є певні території і населені пункти, які можуть переходити з рук у руки. Там дуже динамічна ситуація, тому я не підтверджую трактування того, що українська армія начебто там відступає. Це абсолютно не так", - заявив Мотузяник.

Джерело: https://censor.net/ua/n3343828

Як раз у Арестовича зради і немає.

Він тільки вимагає пришвидшення поставок зброї, як було обіцяно.

І те, що Німеччина і Італія пропонують Україні не воювати ,
а перейти до переговорів з хуйлом. ...   
   
+1
я теж цього не розумію,
до чого Німеччина до ленд-лізу, який вже наш?
Просто многие не понимают что такое ленд- лиз.Это бесконечный поток американского оружия. Плять,Меркельша доправилась что на весь бундесвер сорок танков и то половина не заводится.Немцам просто стыдно признаться что они лузеры и никчемы и что у них с этим делом полный швах.Я считаю о них нужно забыть и ими пренебречь как величиной не существенной
   
навпаки, він спробував погасити сьогоднішнє зрадойобство Арестовича,
який вже почав каркати про скоре повернення рашистів під Київ
Прапор перманентних перемог тримісячного арестовича, який сьогодні випустив той прапор з рук і зайнявся зрадойобством, підхопив мотузяник.
Цікаво, чи на нього теж будуть бочки котити, як на арестовича, що він заколисує вигаданими перемогами, а потім депресія начерез нього нападе
   
Ну я не погоджуюся.

Я особисто сприймаю це спокійно: якщо Захід не допоможе Україні, то йому все одно доведеться воювати. Просто він сам себе виїбе в сраку такою політикою.

Відкупитися нами не вийде.

Ну всякі чахоточні і слабогрудиє на це повелись. Он на фупі істерика була - фсьо пропала!
   
Люди чекали через 3 місяці контрнаступу, віру в який якраз Арестович і живив. А тепер він каже "нєшмагла"  :weep:

До того ж знову активізувалися підари на Заході вмовляти Україну, щоб вона погодилася на Мінськ-3, фактично погрожуючи відсутністю допомоги все одно нас примусити до Мінська-3.

ті самі люди чекали зарплат 4000 баксів і що з того?

Що стосується ситуації на фронті, я думаю що люся сьогодні просто гнав дезу. Насправді все не так погано раз знайшовся час на передвиборчу боротьбу. Якби на фронті була така срака як каже люся то СБУ було б не до Порошенка.
   
+1
в нас йде важка війна з набагато сильнішим ворогом (1 к 20, як сказав Зеленський),
але ми набагато сильніші ворога за духом, за волею до перемоги, за ненавистю до рашизму та за любов'ю до своєї землі, 
нам допомагає весь світ,
ми просто не можемо не виграти, хоча за перемогу ми платимо велику ціну,
зараз треба просто вірити в наш генштаб, в наш народ, в наших захисників, треба пережити ці важкі часи, допомагаючи країні всім, чим можна, наближаючи нашу перемогу та, головне, вірити в нашу перемогу, незважаючи ні на що, як би важко зараз не було... 

ну це дома з кавою перед компом. під обстрілами чи на нулі мені здається різні речі можуть з духом траплятися. але так, віру в перемогу втрачати не можна та занепадати. 
   
Якби на фронті була така срака як каже люся то СБУ було б не до Порошенка

Гм, з цього висновку випливає, що задля запобігання цікавості від СБУ Порошенку вигідна срака на фронті? 8-:
Нє, активність ботів в фейсбучиках я розумію, але фронт то вже інше.
Чи однакове, щоб задля? :S
   
Обидно что все все видели
И знали как оно может быть
И все равно повторяется риск окружения
Одни и те же ошибки
Хто всі і що відєлі? Йде війна і у кожної сторони були і будуть успіхи і пройоби, обстановка змінюється десь сил не вистачило , десь кацапи могли переграти , а про ризик оточення - там три місяці вже ризик оточення, так що все здавати без бою? Тим більше військові хто там не зрадойоблять
   
Прапор перманентних перемог тримісячного арестовича, який сьогодні випустив той прапор з рук і зайнявся зрадойобством, підхопив мотузяник.
Цікаво, чи на нього теж будуть бочки котити, як на арестовича, що він заколисує вигаданими перемогами, а потім депресія начерез нього нападе

Немає  у нього зрадойобства.

Просто він вимагає пришвидшення поставок зброї.

А тих, хто пропонував Україні віддати свої території хуйлу,
послав прямим текстом на йух.

   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія