Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разгром МАФів у метро Політех

Re: Разгром МАФів у метро Політех

Но торговля выше чем производство . В рынке.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Вия, люди которых ты описала в п.1 - мои герои.
Я готов им помогать чем могу, даже покупать вещи которые мне не нужны.

Но есть принципиальная разница между ПРОИЗВОДСТВОМ и ТОРГОВЛЕЙ.

Виробництву потрібні торгівельні площі. Іноземні виробники будують мегамаркети. Підпільні ковбасні цехи будують МАФи.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

У Антіка розпитай, він на таких підпільних цехах періодично працювпв і тут розповідав яскраві подробиці.

не буду. лячно
ніколи не купую ковбасу в мафі відверто кажучи
було 2-3 експерименти але потім відмовився назавжди
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Мы друг друга не слышим.

Я говорю о том, почему до сих пор популярны МАФы и почему народ не ездит постоянно, например, в Мануфактуру.

Не говорю уже о том, что все популярные Ашаны-Биллы-АТБ стараются строить вблизи транспортных развязок.

Мне кажется я тебя услышал и понял, просто дьявол кроется в деталях.
Ты выше обвинила меня в оторванности от реалий, а я хочу тебе напомнить как менялись эти реалии со временем.

Начнем с того что при наличии автомобиля в Киеве нет смысла делать стихийные покупки, т.к. продукты существенно выгодней по деньгам и затратам времени делать централизованно в правильных местах например раз в неделю. Кстати в таком режиме живут многие в развитых странах. Вещи имеет смысл покупать на распродажах. Так что эту категорию вычеркиваем, они в ларьках не скупаются и на метро почти не ездят.

Далее идет категория без машин но бодрячком. Давай рассмотрим р-н КПИ, типа пострадавший от ночного армагеддона. Слева Шулявка с торговым узлом Большевик-Аркадия-Мармелад-ЦГ (15 минут спокойным шагом от общаг КПИ), вдоль Борщаговской несколько кафе, справа по Победы хороший финансово-бутиковый узел и через дорогу от Военторга раньше был еще один гастроном (возможно уже закрыли). Чуть дальше в Украине и вокруг есть все.
Последнее время также набрали дикую популярность покупки по интернет - в пунктах Новой Почты огромные очереди на получение.

Я согласен что бабушкам может быть далеко туда идти. Но зачем им столько ларьков с пивасом и кофе???
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Виробництву потрібні торгівельні площі. Іноземні виробники будують мегамаркети. Підпільні ковбасні цехи будують МАФи.

Пожалуйста не путай СБЫТ (своего) и ТОРГОВЛЮ (чужим, чем попало).
Возвращаясь к снесенным ларькам - что в них было СВОЕГО?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

тепер влада завжди так буде діяти кримінальнимим методами вночі знищуючи чужу власність ? коли на її думну закінчаться спроби цивилізованого вирішення проблем ?
+================================================================================+
"- Если власть не желает знать (!), чего на самом деле хочет народ, то население начинает воспринимать такую власть, как антинародную." (с)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ну тепер мені зрозуміло як потрібно боротись і вирішувати питання якщо на мою думку закінчились законні методи. Влада Києва продемонструвала як потрібно діяти.
+========================================================================================+
Ще біьше людей почали вважати цю владу - антинародною. А потім будуть дивуватися - куди рейтинг пропав?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Пожалуйста не путай СБЫТ (своего) и ТОРГОВЛЮ (чужим, чем попало).
Возвращаясь к снесенным ларькам - что в них было СВОЕГО?

ВСЕ! Починаючи від мяса-сиру-ковбаси-печива-сухариків-кальмарів-горішків, які формально мають якогось дрібного украінського виробника, закінчуючи будь-яким імпортним печивом-кавою-пивом-круасанами всіх світових брендів, це також робиться на Иалій Арнаутській у підвалі. Всі про це знають.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ВСЕ! Починаючи від мяса-сиру-ковбаси-печива-сухариків-кальмарів-горішків, які формально мають якогось дрібного украінського виробника, закінчуючи будь-яким імпортним печивом-кавою-пивом-круасанами всіх світових брендів, це також робиться на Иалій Арнаутській у підвалі. Всі про це знають.

Капец.  ;o
Я там вчера чуть зубную пасту не купил.
Спасибо что предупредила  :-B
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Нет пасты, сухарики, пиво все шо паковано берут там же где и большие магазины. Овощи обычно на Троещине.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ВСЕ! Починаючи від мяса-сиру-ковбаси-печива-сухариків-кальмарів-горішків, які формально мають якогось дрібного украінського виробника, закінчуючи будь-яким імпортним печивом-кавою-пивом-круасанами всіх світових брендів, це також робиться на Иалій Арнаутській у підвалі. Всі про це знають.

Rochefort Trappistes  насправді роблять на малій арнаутській  ;o

не знав
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Rochefort Trappistes  насправді роблять на малій арнаутській  ;o

не знав

Що воно таке і з чим його їдять? Якщо на цей товар існує хочаб мінімальний попит і не захмарна ціна, склепають і його.
Тому Веталь з подачі світових брендів бореться з реалізацією підробок в тому числі. Але це такий собі десятий аспект, супутний.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

м'ясо роблять прямо на кухні
йопт я думав його робить свиня або корова  8-:

сир на кухні роблять Ніфіга собі
чесно не знав 
тож шостка або доряна то міф
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

і шо ятрань кременчуг то теж все кухня
не може бути
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Нет пасты, сухарики, пиво все шо паковано берут там же где и большие магазины. Овощи обычно на Троещине.

На самом деле там было как минимум пару точек со своим.
Во-первых ларьки Форнетти Кульчицкой (вчера вечером когда я там проходил были уже закрыты, видимо что-то знали) и Киевхлеб.
Судя по фотографиям Форнетти возле метро снесли, по другой стороне наверно еще стоит.
Киевхлеб 100% стоит законно.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

м'ясо роблять прямо на кухні
йопт я думав його робить свиня або корова  8-:

сир на кухні роблять Ніфіга собі
чесно не знав 
тож шостка або доряна то міф

Новини ти не дивишся. Регулярно показують сюжети, як народні умільці варять по три тонни сиру вдома у ваннах. Товар конфіскують під ремаркою " Там же суцільна антисанітарія, кафель не достатньо новий на стінах".
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Rochefort Trappistes  насправді роблять на малій арнаутській  ;o

не знав

За него не переживай)))
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Новини ти не дивишся. Регулярно показують сюжети, як народні умільці варять по три тонни сиру вдома у ваннах. Товар конфіскують під ремаркою " Там же суцільна антисанітарія, кафель не достатньо новий на стінах".

Там же, в ржавых ванных делают малосольную селёдку. :D Которую продают на базарах.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Що воно таке і з чим його їдять? Якщо на цей товар існує хочаб мінімальний попит і не захмарна ціна, склепають і його.
Тому Веталь з подачі світових брендів бореться з реалізацією підробок в тому числі. Але це такий собі десятий аспект, супутний.

ну про пиво Вія це ну чесно повна дурня. Що імпортне пиво роблять на арноутській
ти собі уявляєш яке потрібне обладнання і сировина щоб зробити дешевий німецький лагер?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Там же, в ржавых ванных делают малосольную селёдку. :D Которую продают на базарах.

в це я можу повірити
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ой а как в ашанах и сельпах колбасу и рыбу моют , вы бы видели)))
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ой а как в ашанах и сельпах колбасу и рыбу моют , вы бы видели)))

тому я наприклад ковбасні вироби купую виключно в упаковці з етикеткою і датою від виробника
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

 От пішов я, наприклад, і підпалив вночі хату чинуші.
 Чим юридично ці випадки відрізняються?
 І те незаконне знищення власності, і те.
 Влада хоче додаткової напруги? Мало?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ну вон, Лавина Молл открылся на днях. Самый большой в Европе. Да, капитала нихуя нет.

это не капитал это отмывание сворованного бабала типа как и океан плаза ротенберга дружбана хуйла, или цум ахметовский .

любой владелец кофемашинки больше капиталист чем бандит ротенберг или ахметка
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Нравятся защитники Кличка. МАФы не нужны киевлянам бо так решила фирташевская подстилка ? Так фирташ уже решил что и киевский цирк не нужен. Он типа вреден там мучают животных и его надо закрыть.

Антисанитария бугога то возле вокзала вы не ходили... там такие крысы шо сбивают с ног.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

От пішов я, наприклад, і підпалив вночі хату чинуші.
 Чим юридично ці випадки відрізняються?
 І те незаконне знищення власності, і те.
 Влада хоче додаткової напруги? Мало?

чинуша може довести своє право на цю хату.
має відповідне Свідоцтво 
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Малий і середній бізнес це підпільні ковбасні і швейні цехи на кухнях, в підвалах і глухих лісах по всій Україні.

що це було  ;o

Вия-коммунистка, вот что было. Они ненавидят любой бизнес. По их мнению, патриот обязательно с голой жопой и урчащим желудком должен бегать. Иначе он жыд и барыга.  :weep:
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Вия-коммунистка, вот что было. Они ненавидят любой бизнес. По их мнению, патриот обязательно с голой жопой и урчащим желудком должен бегать. Иначе он жыд и барыга.  :weep:

ну я так зрозумів. що у кожному темному кутку збираються українці і роблять ковбасу зі всього що рухається
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Нравятся защитники Кличка. МАФы не нужны киевлянам бо так решила фирташевская подстилка ? Так фирташ уже решил что и киевский цирк не нужен. Он типа вреден там мучают животных и его надо закрыть.

Антисанитария бугога то возле вокзала вы не ходили... там такие крысы шо сбивают с ног.
А до речі - біля вокзалу знесли шаурмятні чи там всі мають " документи"?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А до речі - біля вокзалу знесли шаурмятні чи там всі мають " документи"?

бульдозер вже виїхав
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Вия-коммунистка, вот что было. Они ненавидят любой бизнес. По их мнению, патриот обязательно с голой жопой и урчащим желудком должен бегать. Иначе он жыд и барыга.  :weep:

От ти дурний на всю голову. Вія за те, щоб був розквіт українського бізнесу, легального і прибуткового.
А в нас всі 25 років триває блошиний бізнес - заскочив, заробив і бігом втскакуй, бо кіоск з усім товаром зметуть бульдозером в любий день.
І це є печально.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

От ти дурний на всю голову. Вія за те, щоб був розквіт українського бізнесу, легального і прибуткового.
А в нас всі 25 років триває блошиний бізнес - заскочив, заробив і бігом втскакуй, бо кіоск з усім товаром зметуть бульдозером в любий день.
І це є печально.

Вія ну немає там (наприклад я дивлюсь під метро Т. Шевченко) товару від малого підприємця виробника.
Кіоски які торгують/торгували пивом від пивних гігантів, жуйка орбіт і снікерс
Є все по 10 грн який торгує китайськими пластмасами,
Є кіоск де торгують дешевим простроченим товаром
Є пара точок де готують каву
Печиво цукерки які точно готують не на кухні
Шаурма   
Хліб від хлібзаводу
Приїжджають ще тітки ставлять столи і торгують китайськими трусами


І ще товар наприклад ковбаса яка виробляється приватним підприємством може конкурувати по якості але точно не може конкурувати по ціні з великим м'ясопереробним комбінатом. Опт по закупівлі сировини, логістика і т.д.
Ніша Приватного виробника ковбаси це натуральний органічний продукт. Але він буде мінімум в 2 рази більше мати собівартість ніж на ковбаса на заводі.

Малого підприємця який виробляє у нас можна зустріти на ярмарку

на такому наприклад




і ще малий підприємець який виробляє якісну ковбасу, сир, і пиво вже давно працює через інтернет, тому що його покупець не купує під метро   


   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

давить торгашей гребаных
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

Вія ну немає там (наприклад я дивлюсь під метро Т. Шевченко) товару від малого підприємця виробника.
Кіоски які торгують/торгували пивом від пивних гігантів, жуйка орбіт і снікерс
Є все по 10 грн який торгує китайськими пластмасами,
Є кіоск де торгують дешевим простроченим товаром
Є пара точок де готують каву
Печиво цукерки які точно готують не на кухні
Шаурма  
Хліб від хлібзаводу
Приїжджають ще тітки ставлять столи і торгують китайськими трусами


І ще товар наприклад ковбаса яка виробляється приватним підприємством може конкурувати по якості але точно не може конкурувати по ціні з великим м'ясопереробним комбінатом. Опт по закупівлі сировини, логістика і т.д.
Ніша Приватного виробника ковбаси це натуральний органічний продукт. Але він буде мінімум в 2 рази більше мати собівартість ніж на ковбаса на заводі.

Малого підприємця який виробляє у нас можна зустріти на ярмарку

на такому наприклад

Показати зображення...
і ще малий підприємець який виробляє якісну ковбасу, сир, і пиво вже давно працює через інтернет, тому що його покупець не купує під метро 

Ага-ага, ковбасу всі в інтернеті вже купують, тому кіоски понищити.
Ти знаєш, що я сказала гірку правду. Не треба виправдовуватися, ти у ситуаціі не винний.
Печалька в тому, що раніше комуняки сто літ душили українців, щоб нічого нн виробляли. А зараз те саме роблять піндоси і гейропейці, їм укиаінські виробниеи даром нецікаві, бо свій товар тут збути хочуть.
А за бабусями з трусами і петрушкою ганяються менти з кийками.
Окупантська держава триває.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Ага-ага, ковбасу всі в інтернеті вже купують, тому кіоски понищити.
Ти знаєш, що я сказала гірку правду. Не треба виправдовуватися, ти у ситуаціі не винний.
Печалька в тому, що раніше комуняки сто літ душили українців, щоб нічого нн виробляли. А зараз те саме роблять піндоси і гейропейці, їм укиаінські виробниеи даром нецікаві, бо свій товар тут збути хочуть.
А за бабусями з трусами і петрушкою ганяються менти з кийками.
Окупантська держава триває.

нє ну гірка правда в тому що бізнес хто робить неякісну ковбасу на кухні і продає її в мафах має зникнути разом з мафами
вітчизняному малому виробнику який робить якісний товар маф під метро як місце продажу не підходить 
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А чим відрізняється знищення бульдозерами виноградника
Тиждень тому невідомі на бульдозері знищили виноградники французького винороба Крістофа Лакарена в Шабо Одеської області. ЕП поговорила з виноробом, про те, чому на нього тиснуть, і чи стало йому легше працювати в Україні. (Рос.)
Около недели назад неизвестные на бульдозере уничтожили виноградники французского винодела Кристофа Лакарена, которые находятся в Шабо Одесской области.
Так, 25 ноября утром бульдозер заехал на территорию его хозяйства и в трех разных местах выкорчевал виноград.
http://www.epravda.com.ua/publications/2016/12/2/613024/

від знищенням бульдозерами владою майна підприємців в тих МАФах ?

суть одна і та сама

   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
Via

нє ну гірка правда в тому що бізнес хто робить неякісну ковбасу на кухні і продає її в мафах має зникнути разом з мафами
вітчизняному малому виробнику який робить якісний товар маф під метро як місце продажу не підходить 

Та якраз підходить, бо обсяги невеликі.
Але кому то цікаво, супермаркетам треба продавати імпортне лайно, базари розганяють, усьо буде Європа.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А чим відрізняється знищення бульдозерами виноградника
Тиждень тому невідомі на бульдозері знищили виноградники французького винороба Крістофа Лакарена в Шабо Одеської області. ЕП поговорила з виноробом, про те, чому на нього тиснуть, і чи стало йому легше працювати в Україні. (Рос.)
Около недели назад неизвестные на бульдозере уничтожили виноградники французского винодела Кристофа Лакарена, которые находятся в Шабо Одесской области.
Так, 25 ноября утром бульдозер заехал на территорию его хозяйства и в трех разных местах выкорчевал виноград.
http://www.epravda.com.ua/publications/2016/12/2/613024/

від знищенням бульдозерами владою майна підприємців в тих МАФах ?

суть одна і та сама

тим що в нього є офіційний договір оренди на цю ділянку на якій знищили (ну не знищили їх можна посадити знову, він Локарен сказав) 

і взагалі це питання вирішиться коли земля стане товаром і той же Лкарен зможе купити цю ділянку

а під КПІ ми маємо незаконні конструкції. жодних прав розміщувати їх там у тих хто там їх поставив немає
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Та якраз підходить, бо обсяги невеликі.
Але кому то цікаво, супермаркетам треба продавати імпортне лайно, базари розганяють, усьо буде Європа.

ще раз нормальна ковбаса якщо її зробити вдома буде мати собівартість скажемо більше 200 грн.
хто буде під метро купувати ковбасу за 250-300 грн? Ніхто
там купують за 50. З чого складається ковбаса за 50 яку виготовили на кухні?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ось ковбаса і її реальна ціна від маленького виробника



http://savinproduct.com.ua/

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія