Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розмірковування платника податків - о ГБР, НАБу, МВС, СБУ,

з еМВееСом  - все зрозуміло  ... мета "профилактика" і типа "рівень розкриття" ... (до речі підхід по статистиці по вірусу ковід та по  поліцаям однаковий - рохують однаково )...

але  НАБУ і ГБР... мета - "протидія корупції" і "повернення збитків" -  там пісець яка зарплатня.. там писець яка криша 
але за пів року -  14 000 грн. повернено у державу...

і так займусь тим що заведу баланс  на  цей  від дільності держави..  "повернення збитків"
тільки почав складати -  баланс - іііііі  бінго! сцуко в дебіті сотні лямів в кредите 14 тис грн.  виглядає ось так дебіт: 737.840  (ед.изм. млн. грн.)  кредит: 0,014  (ед.изм. млн. грн.)
або 0,00189743033720048% співвідношення дохода до розходів..

В мене питання до всіх - ВИ впевнені що НАМ вигідно тримати таку витратну частину.. ?
згоден що вона витратна і залишиться такою , згоден що проект тільки почався.. але по моїм розрахункам повино бути вже 19,7% ... тобто біля 210 лямів  ..

Питання в лоба - якого херабля?

 як що я десь прощелкал повернення майна державі - прошу "ПРУФ" ...  поки що тільки десь бачив 14 тис. і все.  і то новину знайти не можу.. 
буду дуууже вдячний...
   
Найкращий експерт – пан Аеліт.
   
Питання другє - ВИ впевнені що все гаразд? коли чекати результата?
   
я за розформування цих всіх ново-органів. Це все від порад грантоїдів, які просто заробляють гроші за балобольство.
Все правоохоронне має бути лише в МВС , Генпрокуратурі і судах. Крапка.   
   
в СБу залишити лише контррозвідку та протидиверсійну діяльність
   
я за розформування цих всіх ново-органів. Це все від порад грантоїдів, які просто заробляють гроші за балобольство.
Все правоохоронне має бути лише в МВС , Генпрокуратурі і судах. Крапка.

раз вони грантоеди - ЧИМ ВОНИ ЗАЙМАЮТЬСЯ.. чим БЛЯХАМУХА ЗАМАЮТЬСЯ ВСІ ЦІ ЛЮДИ?

я сплачую з свого карамана частку - ЗА ЩО???????
   
чим БЛЯХАМУХА ЗАМАЮТЬСЯ ВСІ ЦІ ЛЮДИ?
Отримують зарплату. Це теж робота, і не абияка!
   
в мене як було ВЖЕ врадено/стибріно/зкорумпіровано - так і залишилось враденим/стибріним/зкорумпірованим але за то що я делаю вигляд що борюсь,  я ще сплачую додатково..  бабло ... Я блін що МАЗАХІСТ? 

Останнє редагування: 27 травня 2020 12:56:12 від Аeternitas
   

СБУ !
прошу ! Перкратить займатися економічними питаннями - займіться тим що застройте всі ці НАБУ з ГБРами ... бо ВОНИ Є ЗАГРОЗА ДЕРЖАВІ - Своєй БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ ..

Дайте ім СТИМУЛ .. Мотивацію - ВИКОНУВАТИ СВОЇ ЗАБОВЯЗАННЯ.... також це стосується і суддів з прокурами..

ДРакон СЦУКА в НАШИХ бошках..
   
І тиша...
прикольно ...
   
МВФ веде україну до банкрутства.

Мої поради:
1. повернути конституцію часів Кучми
2. забити болт на рекомендації МВФ, пригрозивши дефолтом
   
Як на мене,  то ті контори- саме концентрат корупціонерів та злодіїв. Треба збирати три рази, кожен призов саджати на добрі строки, четвертому на пробу дати півроку попрацювати. Потім теж садити.
   
я за розформування цих всіх ново-органів. Це все від порад грантоїдів, які просто заробляють гроші за балобольство.
Все правоохоронне має бути лише в МВС , Генпрокуратурі і судах. Крапка. 

Не только зарабатывают на балабольстве,но и берут под контроль эти органы,делая их зависимыми от себя,при этом взяв их под свою крышу.В итоге имеем ситуацию,когда топ-коррупцию расследуют структуры подконтрольные иностранцам,которые решают,кого преследовать,а кого нет.Папуасизация на марше
   
МВФ веде україну до банкрутства.

Мої поради:
1. повернути конституцію часів Кучми
2. забити болт на рекомендації МВФ, пригрозивши дефолтом
Це коли генпрокурор був повністю незалежний та міг кошмарити та чморити преза? Ото були часи... А то поприходили любі друзі і понаставляли алканавтів своїх кумів та друзів без базової освіти.
   
Панове ! Ми Це ЩЕ Сплачуємо ...  самі ми і оплачуємо...
   
Походу мене хтось бажає розвести - чого бажає ?  Вони тупо розводять як лоха...
   
І звідки в нас борги... перед еМВееФ? а хер його знає !!!!! чому бабки берем ????? а хер його знає!!!!! куда вони підуть? А хер його знає...
І так напишемо - СТРАТЕГІЯ "а хер його знає!! - Сітуативно "
   
з еМВееСом  - все зрозуміло  ... мета "профилактика" і типа "рівень розкриття" ... (до речі підхід по статистиці по вірусу ковід та по  поліцаям однаковий - рохують однаково )...

але  НАБУ і ГБР... мета - "протидія корупції" і "повернення збитків" -  там пісець яка зарплатня.. там писець яка криша 
але за пів року -  14 000 грн. повернено у державу...

і так займусь тим що заведу баланс  на  цей  від дільності держави..  "повернення збитків"
тільки почав складати -  баланс - іііііі  бінго! сцуко в дебіті сотні лямів в кредите 14 тис грн.  виглядає ось так дебіт: 737.840  (ед.изм. млн. грн.)  кредит: 0,014  (ед.изм. млн. грн.)
або 0,00189743033720048% співвідношення дохода до розходів..

В мене питання до всіх - ВИ впевнені що НАМ вигідно тримати таку витратну частину.. ?
згоден що вона витратна і залишиться такою , згоден що проект тільки почався.. але по моїм розрахункам повино бути вже 19,7% ... тобто біля 210 лямів  ..

Питання в лоба - якого херабля?

 як що я десь прощелкал повернення майна державі - прошу "ПРУФ" ...  поки що тільки десь бачив 14 тис. і все.  і то новину знайти не можу.. 
буду дуууже вдячний...

А тепер пригадуєм Закон Молін'ю ("Результат будь-якої Державної програми буде протилежним заявленій меті") і не задаєм дурних питань.  8-)
   
Панове ! Ми Це ЩЕ Сплачуємо ...  самі ми і оплачуємо...
.    А это не результат реформы правоохороннои сыстэмы?
   
      Так шо, не реформа?
   
.    А это не результат реформы правоохороннои сыстэмы?

це НЕ РЕФОРМА - ЦЕ реХформочка.. ілюзія вивіска.. шоу...
   
це НЕ РЕФОРМА - ЦЕ реХформочка.. ілюзія вивіска.. шоу...
.    Так шо ж все реХвормы такие кривобокие: и правоохоронная, и отг, и мёд, и пед?
   
.    Так шо ж все реХвормы такие кривобокие: и правоохоронная, и отг, и мёд, и пед?
а мені додупи... - шо то було що зараз..  один на одного перекладають і головне  сцуко ніхрена ні хто не робить.
   
а мені додупи... - шо то було що зараз..  один на одного перекладають і головне  сцуко ніхрена ні хто не робить.
.   Все реХвормы были до... Так может потому, что и реХвормы до дупы, через дупу они и проводились?
   
.   Все реХвормы были до... Так может потому, что и реХвормы до дупы, через дупу они и проводились?


Домовились - робить рехформ не треба - винні призначени (попередники -хто з них не столь важливо) - все можна забіть болт ..

 головнє питання яке бентежить маніпуса виявлено- Хто виний і кого покарати  .. можна більше не змінювати ні чого..






   
«Засекреть мене, якщо зможеш»: статки керівників СБУ й іспанська таємниця Баканова || СХЕМИ №260

   
Не а що ?
Удобно

- Хто винен? - попередник
- Що зробимо ?- покараємо. - на кіл/утопить/посадить/растрелять/повісити/вбуцигарню/просто-потриндіти/зробить вигляд/запустити шоу...
- Уряяяяяяя! ШОУ !  Все !!! Менять ні чого не будемо -  не заважайте ШОУ дивиться - не бачите то все "попередники" і зараз начнеться саме охренетітельное - зараз його на кіл/утопить/посадить/растрелять/повісити/вбуцигарню/просто-потриндіти/зробить вигляд/запустити шоу... О це ЖИТТЯ о Це Інтрига ...


Маніпус хаває попкорн і дивиться шоу з виглядом що він приймає в цьому участь .. все манпус зайнятий ...  пацани не  ведлікаємось - робимо по таксе.

Останнє редагування: 28 травня 2020 10:30:32 від Аeternitas
   
І звідки в нас борги... перед еМВееФ? а хер його знає !!!!! чому бабки берем ????? а хер його знає!!!!! куда вони підуть? А хер його знає...
І так напишемо - СТРАТЕГІЯ "а хер його знає!! - Сітуативно "

 (tu)  :gigi:
   
Домовились - робить рехформ не треба - винні призначени (попередники -хто з них не столь важливо) - все можна забіть болт ..

 головнє питання яке бентежить маніпуса виявлено- Хто виний і кого покарати  .. можна більше не змінювати ні чого..
.    Ненене! Ты так ничего и не понял - надо ж было на собаках попробоват те рехвормы, а то как то не по науке вышло... и дальше идёт... когда ж зайдёт? И кому?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія