Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майкла Щура побив водій самоката

Re: Майкла Щура побив водій самоката

Ты не в курсе для чего предусмотрены тротуары?При чем тут превосходство?

А вот как раз речь идет о превосходстве его в том месте, и он за это превосходство согласен рвать зубами
Таких людей нет не в одной стране мира как наши совки в этом вопросе. Мне рассказывал человек как это в Америке
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Короче. Все транспортные средства должны двигаться по проезжей части - никто не спорит.
Им запрнаещено движение по тротуарам - никто не спорит.
Не знаю как в других городах, но в Киеве я уступаю  дорогу транспортному средству ... на тротуаре :)
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Я живу у Львові мені Київ не цікавий навіть як екскурсія,хіба по роботі відрядження,я весь час по роботі тому службові так мовити авто,напарники,шеф,або таксі,я вже забув що таке маршрутки за роки і трамваї з тролейбусами,сам не щофер але планую можливо цього року,але то дебіляцтво що бачу особливо в центрі де живу чуть не кожного дня думаю рівно і на ваш досвід Київа.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

А вот как раз речь идет о превосходстве его в том месте, и он за это превосходство согласен рвать зубами
Таких людей нет не в одной стране мира как наши совки в этом вопросе. Мне рассказывал человек как это в Америке

Да мне плевать как в америке.Тротуар для пешеходов и тем более не для электросамокатов гоняющих как мопеды
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Во сколько раз увеличилась смертность на тротуарах после того как нашему стаду идиоты внушили об их превосходство над человеком за руле ? В сотни раз !!
 Но государство в лице ГАИ совершило преступления против народа ...

   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Да мне плевать как в америке.Тротуар для пешеходов и тем более не для электросамокатов гоняющих как мопеды

А проезжая часть для машин и там машины должны давить, этих которым наплевать, как с... :K 
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Сметана заїхав би такий як мені уєбан в нирки рулем,щоб тебе на проїзджу дорогу викинуло і ти встати не можеш,я б хотів тоді твої коментарі почитати,і ще коли цей же вафель медальний пробує втікти замість допомогти чи вибачитись.Травмова м і створив загрозу життю,бо міг прямо під колеса попасти,добре що брат рядом був,і мені допоміг і того недошумахера провчив поки відходив.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

А кто прав на тротуаре, тот кто идет или тот кто бежит ? ..или кто катится ?

ВСЁ, включил мозги ги ги ?   :weep:
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Сметана ти дебіл,ПДР навіть для пішоходів.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

но я боюсь на тот самокат стать..возраст, меня гложет... Прикинь как навыки(велосипед) если не ставать тридцать лет теряются
Там  набагато простіше ніж на вєліку ))
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Сметана заїхав би такий як мені уєбан в нирки рулем,щоб тебе на проїзджу дорогу викинуло і ти встати не можеш,я б хотів тоді твої коментарі почитати,і ще коли цей же вафель медальний пробує втікти замість допомогти чи вибачитись.Травмова м і створив загрозу життю,бо міг прямо під колеса попасти,добре що брат рядом був,і мені допоміг і того недошумахера провчив поки відходив.

а если бегун сбил пешехода на тротуаре и тот упал и разбил голову, то шо надо сделать с этим бегуном , в морду по православному  :S
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

я иногда иду с работы уставший, в своих мыслях, отрешенный, на своей волне(трезвый).. Но иду я не сильно прямолинейно. И  когда в 10 сантиметрах сзади от меня проносится  доставщик еды и я понимаю  что мог шаг сделать в сторону.. Нахер их всех с тротуара... Завтра  буду пистить, завелся
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Сметана ти дебіл,ПДР навіть для пішоходів.

если я дебил то ты говорящая обезьяна  :pooh_lol:
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Сметана випадок бігуна збившого пішохода крім злодюжок даш приклад? Ми всі примати ,так що будь орігінальніше  :)
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Та нічого страшного в тій їзді велосипедом проїжджою частиною нема. Десь через тиждень звикаєш. Треба просто бути уважним і знати ПДР. Ну і пам'ятати, що у великого пасажирського і вантажного транспорту є мертві зони, у яких тебе водій не побачить, або якщо й побачить, то пізно)
Тротуаром реально їхати швидко не виходить, якщо багато пішоходів, і там зазвичай більше перешкод.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

быдляцкаая советская манера пешеходов - я прав он должен
а шо,  не должен? Звісно должен,  в даному випадку самокатчики - мудаки
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Много лет назад, когда был  в Вене и мы компанией шли по тротуару, я не обратил вниманние, что ступил на велосипедную дорожку. Было раннее утро.. Полиция сделала мне замечание.
Те велосипедные дорожки что делает Кличко в Киеве - отмывание бабок
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Якраз на Відрадному, де ми обидва живемо, велодоріжки зараз зробили нормальні
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Ось на відосі розповідає.

   
++++++++++++++++++
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

забаньте у*бана Сметану.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Я считаю этого Майка придурком, не знаю, за какие заслуги его показывают. Но в данном случае он прав. Водитель должен знать, если пешеход ступил на пешеходный переход, надо сразу остановиться. Не сделал этого, получил серьезный штраф. Пешеход получил травму, отдай права и ходи пешком.
   
Выучите сами и показуйте всяким щурам, горе прямославные  :D



В усьому цивілізованому світі якщо машина наближається до пішохоного переходу і водій бачить людину на переході, він мусить зупинитися.

Тіко совєцька рагульна вважає що хто в машині, то і правий.

П.С. Велосипедизди здебільшо дебіли взагалі.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Я считаю этого Майка придурком, не знаю, за какие заслуги его показывают. Но в данном случае он прав. Водитель должен знать, если пешеход ступил на пешеходный переход, надо сразу остановиться. Не сделал этого, получил серьезный штраф. Пешеход получил травму, отдай права и ходи пешком.
а где его показывают за неизвестные заслуги? на его ютуб канале?
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

а где его показывают за неизвестные заслуги? на его ютуб канале?

 :weep:
у павла аналітичний склад ума - раз показують десь, значить комусь це вигідно, значить за якісь заслуги
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

В усьому цивілізованому світі якщо машина наближається до пішохоного переходу і водій бачить людину на переході, він мусить зупинитися.

Тіко совєцька рагульна вважає що хто в машині, то і правий.

П.С. Велосипедизди здебільшо дебіли взагалі.
та воно йопнуте. Пхає цей надпис, хоча щур уже доходив до кінця зьобри, тобто уже давно подивився і все перевірив. Просто йопнуте, і всьо тут.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Выучите сами и показуйте всяким щурам, горе прямославные  :D



 :facepalm1:

Взагалі там кримінальний злочин а не адміністративний. ПДР тут яким боком?  :facepalm1:
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Та нічого страшного в тій їзді велосипедом проїжджою частиною нема. Десь через тиждень звикаєш. Треба просто бути уважним і знати ПДР. Ну і пам'ятати, що у великого пасажирського і вантажного транспорту є мертві зони, у яких тебе водій не побачить, або якщо й побачить, то пізно)
Тротуаром реально їхати швидко не виходить, якщо багато пішоходів, і там зазвичай більше перешкод.

Головою крутити доводиться постійно, а так дійсно, нічого страшного немає. Ну і є ідіоти, які намагаються у вузьких місцях притиснути до бордюра  :gigi:
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

То вы не видели еще, как носятся на всяких электрогаджетах по Стокгольму например. Самокаты там — это самые медленные. Электровелосипеды, электромотороллеры — вот то жесть! Скорости вполне такие, что можно самому убиться или кого-то убить. Ездят по велодорожкам, которые там просто везде, только успевай уворачиваться и следить, чтоб не дай бог не зашагнуть на эту велодорожку
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Прикинь как навыки(велосипед) если не ставать тридцать лет теряются
Nie))
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Та нічого страшного в тій їзді велосипедом проїжджою частиною нема. Десь через тиждень звикаєш. Треба просто бути уважним і знати ПДР. Ну і пам'ятати, що у великого пасажирського і вантажного транспорту є мертві зони, у яких тебе водій не побачить, або якщо й побачить, то пізно)
Тротуаром реально їхати швидко не виходить, якщо багато пішоходів, і там зазвичай більше перешкод.

У 2020 році на українських дорогах трапилось понад 168 тисяч ДТП, із яких близько 26 тисяч – з постраждалими. За цей же період загалом загинула 3541 людина, зокрема 168 дітей, 1198 пішоходів та 235 велосипедистів.


   
типові історії

Харків - звірства ментів і політиків

Київ - агресивні водії, велосипедисти, самокатники (на тлі тісноти)

Слов'янськ - поножовщина після п'янки
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

У 2020 році на українських дорогах трапилось понад 168 тисяч ДТП, із яких близько 26 тисяч – з постраждалими. За цей же період загалом загинула 3541 людина, зокрема 168 дітей, 1198 пішоходів та 235 велосипедистів.
Приблизно та ж сама пропорція
Австрія
410 смертельних дтп
33 вело
з них 20 на ебайках
Всі випадки за межами велосмуг
Майже всі причини сліпа зона водіїв на фурах.

Тільки тепер просунулися((
...
З 1 липня 2020 року німецьке законодавство вимагає встановлення системи камер сліпої зони для вантажівок довжиною до 25,25 м - спочатку лише для нових транспортних засобів. Зокрема, в Німеччині існує дворічний перехідний період для модернізації старих вантажівок в дорожньому русі.




По темі.
Учасники руху що без моторів що з мотором немає значення.
Іх потрібно розводити на шляхах з лімітом понад 30км.
До тоі швидкості пробувати іпати як тут або взагалі  не вважати
Максимум синці як у Щура
Не критично





   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Самокатчики на 90% конченые безбашенные мудаки,
почему-то решившие что им безраздельно принадлежат и дороги и тротуары.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Самокатчики на 90% конченые безбашенные мудаки,
почему-то решившие что им безраздельно принадлежат и дороги и тротуары.
Німці тестували.
Небезпека в тому що діти старі а також з вадами зору не можуть відрізнити на відстані ескутериста від пішоходів.
Ще коли він без батарейок і ногою махає тоді норм.
Е-скутер то є халепа в пішому русі.
45% пішоходів не встигають відмоніторити і зреагувати
Набагато більш небезпечний ніж велосипедист якого тільки 10% не відслідковують.

Тому електро скутери  під забороною в багатьох містах
Саме з цієї причини
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Казаченьки-цеевропейцы. Впрочем и пешеходы такие же. Сделали у нас в городке одну велодорожку. Ну как сделали... Нарисовали в парке на алее полосу. Алея широкая, на ней грузовик легко проедет. Но пешеходы всё равно на "велодорожку" лезут. Игнорируют. Козаченьки. И велосипедисты козаченьки. Все козаченьки. Европейчики приедут в Киев, посмотрят на это и скажут - нафиг, нафиг. А мы скажем - то гадские кацапы нас в Европушку не пускают.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

То вы не видели еще, как носятся на всяких электрогаджетах по Стокгольму например. Самокаты там — это самые медленные. Электровелосипеды, электромотороллеры — вот то жесть! Скорости вполне такие, что можно самому убиться или кого-то убить. Ездят по велодорожкам, которые там просто везде, только успевай уворачиваться и следить, чтоб не дай бог не зашагнуть на эту велодорожку
В Європі вже серйозно задумуються, шо з тим робити,  будуть певно обмежувати якось.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Майкл Щур такий злий бо в нього самоката нема )
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Майкла Щура проявил агрессию и практически напал на подростков воспитанных в духе свободной Украины

И подростки защищаясь дали ему в "рыло" !  :-B
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Приблизно та ж сама пропорція
Австрія
410 смертельних дтп
33 вело
з них 20 на ебайках
Всі випадки за межами велосмуг
Майже всі причини сліпа зона водіїв на фурах.

Тільки тепер просунулися((
...
З 1 липня 2020 року німецьке законодавство вимагає встановлення системи камер сліпої зони для вантажівок довжиною до 25,25 м - спочатку лише для нових транспортних засобів. Зокрема, в Німеччині існує дворічний перехідний період для модернізації старих вантажівок в дорожньому русі.

https://youtu.be/0sV3xRkqEWc
По темі.
Учасники руху що без моторів що з мотором немає значення.
Іх потрібно розводити на шляхах з лімітом понад 30км.
До тоі швидкості пробувати іпати як тут або взагалі  не вважати
Максимум синці як у Щура
Не критично
зачем это тут. Основная проблема в массовой езде самокатов и велосипедов по тротуарам и некоторые едут и считают что им пешеходы должны еще и уступать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія