Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Та то хіба нове? Він завжди мачо - і другий після єпіцентру, і другий на потоці по тофлу, і перший на змаганнях з медалькою… а потім виявилось що то мєдаль для собак

Кудись він пропав різько... :(  А якщо з ним щось сталося ?? А якщо у нього совість прокинулась ??? Я ж собі потім не прощу  :(
   
Re: Все менше охочих повертатись

наскільки я зрозуміла (звісно, якщо не помиляюся), то Бяку виокремило саме те, що протягом цих двох років вона була попереду всіх в плані стрибків на тих, хто виїхав - і брудні образи, і безглузді дорікання, що тільки може в голову прийти.
І раптом - опан-на! - "Як дешевше дістатися Канади?"..

Так вона ж не дісталася туди, а за грошима зіздила в рамках правил самої програми. Має право. Вона ж не залишался там. Та хіба якщо б залишлася, все ж міняється, завтра кацапи зайдуть і всі хто можуть будуть шукати притулку.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Що там кисіль в макитрі, щоб можна біло зробити такий висновок  :facepalm1:
Теж прострочку жереш ?  :gigi:
Ні, прострочку не жеру.
Живи тепер з цим (с)
Чим тобі мій висновок не подобається? Не вмієш поглянути на ситуацію поглядом опонента?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я поважаю твою думку і твоє бачення. Моє - діаметрально протилежне. І таких як я теж багато.

Я твоі теж поважаю. Довге політичне конкурентне життья в Украіні яке в нас на щасття було, зробило повагу до оппонентів, особливо якщо вибори пройшли демократично і прозоро.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так вона ж не дісталася туди, а за грошима зіздила в рамках правил самої програми. Має право. Вона ж не залишался там. Та хіба якщо б залишлася, все ж міняється, завтра кацапи зайдуть і всі хто можуть будуть шукати притулку.
Я не розумію тебе. А якби залишилася, це був би злочин? Було би соромно? Та й яке має значення - в контексті вище зазначеного - залишилася чи не залишилася?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні, прострочку не жеру.
Живи тепер з цим (с)
Чим тобі мій висновок не подобається? Не вмієш поглянути на ситуацію поглядом опонента?

Мироська, не набридло словоблудити ? Хоча....які там в тебе проблеми....ну хіба що утриматися зовсім зогнули прострочку жерти  :pooh_lol:
Висновок твій не подобається тим, що він, цей висновок - і логіка навіть в площинах Лобачевського не перетинаються :)))

   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не розумію тебе. А якби залишилася, це був би злочин? Було би соромно? Та й яке має значення - в контексті вище зазначеного - залишилася чи не залишилася?

Що ти верзеш ? Ти буха чи шо ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Сік гєй ? ти де ? Я блін не можу іти дивитися кіно поки ти не напишеш про свій члєн розмірами з CN tower.....
Блін, я що таки його довела ????  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

наскільки я зрозуміла (звісно, якщо не помиляюся), то Бяку виокремило саме те, що протягом цих двох років вона була попереду всіх в плані стрибків на тих, хто виїхав - і брудні образи, і безглузді дорікання, що тільки може в голову прийти.
І раптом - опан-на! - "Як дешевше дістатися Канади?"..
наскільки я зрозумів, заради сина і його можливої освіти Бяка це зробила
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мироська, не набридло словоблудити ? Хоча....які там в тебе проблеми....ну хіба що утриматися зовсім зогнули прострочку жерти  :pooh_lol:
Висновок твій не подобається тим, що він, цей висновок - і логіка навіть в площинах Лобачевського не перетинаються :)))
Всі твої пости у цій гілці - тупе словоблуддя. У тебе - якщо дуже треба - то й паралельні прямі перетнуться.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не розумію тебе. А якби залишилася, це був би злочин? Було би соромно? Та й яке має значення - в контексті вище зазначеного - залишилася чи не залишилася?

Я так розумію, що ви закидаєте ій що вона вас ображала що ви закордоном знаходитесь та повчаєте тих хто тут. А тут типа сама хобіа - та втікла. Так не втікла ж. Отримала гроші від уряду Канади та назад, прозондувала почву на предмет єміграцціі.  А чому ні? Потрібно розглядити всі варіанти, бо якщо не дай бог кацапи зайдуть потім дригаться буде запіздно, або дуже тяжко якщо не готов до євакуаціі. Любий нормальний украінець розглядає зараз «план Б», то нормально.
   
Re: Все менше охочих повертатись

наскільки я зрозумів, заради сина і його можливої освіти Бяка це зробила
Та заради Бога! Захотіла, мала потребу, змогла - зробила, і молодець. Це її повне право.
Але як з цим фактом кореспондуються її стрибки і дорікання на адресу ЗлаТаДобри?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Всі твої пости у цій гілці - тупе словоблуддя. У тебе - якщо дуже треба - то й паралельні прямі перетнуться.

Ще одна дзеркалить мої пости....Ви там, в Європі, зовсім жиром заплили і  отупіли і вже не здьобні на осмисленні пости ?  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та заради Бога! Захотіла, мала потребу, змогла - зробила, і молодець. Це її повне право.
Але як з цим фактом кореспондуються її стрибки і дорікання на адресу ЗлаТаДобри?

За тим самим, що й стрибки цієї нарваної на мене.
Ілі "а міня за чіто???" (с)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я так розумію, що ви закидаєте ій що вона вас ображала що ви закордоном знаходитесь та повчаєте тих хто тут.
Неправильно розумієш
Ніколи нікого я не повчала, навіть натяку на таке ніколи з мого боку не було і бути не могло
Мені закидався саме факт перебування за кордоном, а не в Україні
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ще одна дзеркалить мої пости..
Не пости, Бякусю, а твою тупість. Бо інакше кваліфікувати твоє "пожирання прострочки" я не можу, вже не ображайся.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Дє Сік гєй ???
Остання активність:
    cьогодні в 22:09

Блін....є там хтось поруч з ним ?? може зателефонувати ???
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не пости, Бякусю, а твою тупість. Бо інакше кваліфікувати твоє "пожирання прострочки" я не можу, вже не ображайся.

Тобто ти настільки тупа, що навіть не спроможня продукувати своє, а можеш тільки дзеркалити чиюсь тупість ?? Ну , мирко, ти приплила  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Неправильно розумієш
Ніколи нікого я не повчала, навіть натяку на таке ніколи з мого боку не було і бути не могло
Мені закидався саме факт перебування за кордоном, а не в Україні

Ну то здря звісно. Жінкам зовсім закидати коли війна то западо. Тим паче що ти з Дніпра. Але то вже срач на вашому політичному підгрунті який я так розумію ще був до війни.
То ви замість того щоб оьбєндатися проти Залупи (типа мужик) серетесь між собою. Сумно.
Залупа намагається внести розбрад в Альянс, але це йому не допоможе. Хе-хе
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тебе заклинило на теслі і бомжах,  сік гєй - не нервуйся так , не підскакуй :)
Конкурс оголошено - я впевнена: твоя падружайка досмажть каклєти, зжере їх, зригне сито - і знайде твою фотку з бананом в джинсах !
p.s. лайфхак: ти навіть можеш їй надіслати відповідну фотку в приват - впевнена, вона зацінить  ;) 
p.s. шота ти з дальнобоїв на бомжів перейшов....тобою, гонорейним, дальнобої вже гидують, а бомжі поки ні ?  :weep:  А що далі ? Ти думав - як ти будеш жити далі ???
Яким потрібно бути тупим уйобіщем, аби вважати подібні свої дописи блискавичним гумором і всцикатися при цьому.
Ти вільна, набридло мені стукатися в пусту макитру.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Яким потрібно бути тупим уйобіщем, аби вважати подібні свої дописи блискавичним гумором і всцикатися при цьому.
Ти вільна, набридло мені стукатися в пусту макитру.

Ну от саме таким як ти  :fuck:
Ти всцикаєшся ?? Сподіваюсь, тобі видають безкоштовні памперси для бабусь :))))

   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну то здря звісно. Жінкам зовсім закидати коли війна то западо. Тим паче що ти з Дніпра. Але то вже срач на вашому політичному підгрунті який я так розумію ще був до війни.
То ви замість того щоб оьбєндатися проти Залупи (типа мужик) серетесь між собою. Сумно.
Залупа намагається внести розбрад в Альянс, але це йому не допоможе. Хе-хе
Дещо поясню свою думку
якщо й були якісь з мого боку зауваження у бік Нумерного, то стосувалися вони виключно його настирно-нав"язливого демонстрування свого безтурботного, щасливого і заможного життя за кордоном - і демонструвалося це все фактично людям в Україні, які вже два роки живуть у жахливих психологічних (і це - щонайменше!) умовах.
От ще така собі Кадра. Ну виїхала до своїх дітей і добре. Можна було би навіть порадіти за людину, якби вона раптом не взялася плодити на форумі відверте паскудство про своє шикарне життя у США з синами-мільйонерами, про свій американський патріотизм на фоні її жалості до України і пр.
Комарик. НМД абсолютно недоречними стали одкровення як вона бідолага страждає за кордоном, у сумі за борщем та салом. Ото ще українці в Україні мають поспівчувати..
Ніколи нічого подібного не бачила від ЗлаТаДобри.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Дещо поясню свою думку
якщо й були якісь з мого боку зауваження у бік Нумерного, то стосувалися вони виключно його настирно-нав"язливого демонстрування свого безтурботного, щасливого і заможного життя за кордоном - і демонструвалося це все фактично людям в Україні, які вже два роки живуть у жахливих психологічних (і це - щонайменше!) умовах.
От ще така собі Кадра. Ну виїхала до своїх дітей і добре. Можна було би навіть порадіти за людину, якби вона раптом не взялася плодити на форумі відверте паскудство про своє шикарне життя у США з синами-мільйонерами, про свій американський патріотизм на фоні її жалості до України і пр.
Комарик. НМД абсолютно недоречними стали одкровення як вона бідолага страждає за кордоном, у сумі за борщем та салом. Ото ще українці в Україні мають поспівчувати..
Ніколи нічого подібного не бачила від ЗлаТаДобри.

Ну з приводу безтурботного та щасливого життья в Німетчині від Залупи - смявсі. Підриватись в 5 ранку, стрибати на жердинах, бути в анальному рабстві на ква-ква, така собі «безтурботність»
Звісно люди вирішують якось свої проблеми, для когось ця війна навпаки надала можливості о яких вони не мріяли. Як то кажуть все пришло в двіжєніє. Звісно люди хто виплив хочуть повийопуватись трохи - от ви там в жопі, а я в домікє. Ну то і йух з ними.
За Кадру можна тількі порадіти, а то би лупала б очима в тому забитому Тальне до самої смерті, а так з родиною зъедналася.
Златі і Комаріку дуже співчуваю і не хотів би бути на іх місці. Особливо Златі
   
Re: Все менше охочих повертатись

емігрантський і біженський срач це просто епічно.
ох ви наші біденькі. приїжджайте в Україну. вас обнімуть і пожаліють.
   
Re: Все менше охочих повертатись



Останнє редагування: 20 квітня 2024 23:41:49 від Alezka
   
Re: Все менше охочих повертатись

https://t.me/kartografo/2032

Сааамое укусное марожінає  лучєє образованії   в Украінє   :facepalm1:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Сааамое укусное марожінає  лучєє образованії   в Украінє   :facepalm1:

Здивували Філіппіни та Мексика
   
Re: Все менше охочих повертатись

Здивували Філіппіни та Мексика

Може це якийсь лівак ? бо Філіпіни...ну....
   
Re: Все менше охочих повертатись

Може це якийсь лівак ? бо Філіпіни...ну....

Система образования на Филиппинах

Одной из самых престижных в Азии считается именно филиппинская система образования. Больше всего на ее организацию повлияли США во время колониального правления Америки на филиппинской территории. Именно это и сформировало американскую учебную модель, которой до сих пор пользуются образовательные учреждения в стране. А главным языком обучения во многих университетах и ​​колледжах является английский, официально признанный второй государственный вместе с филиппинским.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Може це якийсь лівак ? бо Філіпіни...ну....

Азіати дуже розумні. Вьетнамці, я вчився з парою вьетнамців в Англіі. Приємно вразили, і дуже працьовиті, дуже. Там якась нелюдська витримка
   
Re: Все менше охочих повертатись

У тему про ,,менше охочих повертаються,, Два роки тому сюди, до Греції приїхали біженці з Маріуполя, Вона старша медсестра в тій Маріупольській лікарні, яку розбомбили, а він мент маріупольський. Так ось два дні тому я дізнався, що вони повернулися і куди? До Маріуполя, до України? Ні вони поїхали до Ростова. Отакі вони патріоти Маріупольці. :S

От і добре - "чемодан вокзал" в дії.

Вони ж в Греції на програмі тимчасового притулку не могли гордо всюди заявляти "Я рускій!", а це ж нєвинасімо!

В Ростові будуть гардіцца і працвєтать

Хай би всі такі  звалили в рашку і очистили від себе Україну
   
Re: Все менше охочих повертатись

Азіати дуже розумні. Вьетнамці, я вчився з парою вьетнамців в Англіі. Приємно вразили, і дуже працьовиті, дуже. Там якась нелюдська витримка

Вони дуже невибагливі...
Ми, білі - гедоністи.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вони дуже невибагливі...
Ми, білі - гедоністи.

Я зустрічався з нашим ФУПчеком у США. Він розповідав як китайці навчаються у США. Навчання, навчання і ще раз навчання. З самого дитинства. Навіть на ДН у них анімація з елементами навчання
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нє, ти зараз розповіси казкову історію, як ти купив два яблука-продав, потім купив чотири яблука-продав, а потім татко тебе керівником концерну зробив, але то не счітається  :D
Є нюанс-якщо Сергія зараз зробити головою концерна то через деякий час він всеодно опиниться на жердині
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я зустрічався з нашим ФУПчеком у США. Він розповідав як китайці навчаються у США. Навчання, навчання і ще раз навчання. З самого дитинства. Навіть на ДН у них анімація з елементами навчання

А вони коли-небудь залишають час для себе ? для роздумів ? просто для прокрастинації....
   
Re: Все менше охочих повертатись

Є нюанс-якщо Сергія зараз зробити головою концерна то через деякий час він всеодно опиниться на жердині

Бінго :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

З приводу безкінечно работающіх :)

 Однажды вечером Резерфорд зашёл в лабораторию. Хотя время было позднее, в лаборатории склонился над приборами один из его многочисленных учеников. — Что вы делаете так поздно? — спросил Резерфорд.

— Работаю, — последовал ответ.

— А что вы делаете днём?

— Работаю, разумеется, — отвечал ученик.

— И рано утром тоже работаете?

— Да, профессор, и утром работаю, — подтвердил ученик, рассчитывая на похвалу из уст знаменитого учёного.

Резерфорд помрачнел и раздражённо спросил: — Послушайте, а когда же вы думаете?
   
Re: Все менше охочих повертатись

З приводу безкінечно работающіх :)

 Однажды вечером Резерфорд зашёл в лабораторию. Хотя время было позднее, в лаборатории склонился над приборами один из его многочисленных учеников. — Что вы делаете так поздно? — спросил Резерфорд.

— Работаю, — последовал ответ.

— А что вы делаете днём?

— Работаю, разумеется, — отвечал ученик.

— И рано утром тоже работаете?

— Да, профессор, и утром работаю, — подтвердил ученик, рассчитывая на похвалу из уст знаменитого учёного.

Резерфорд помрачнел и раздражённо спросил: — Послушайте, а когда же вы думаете?

Це не про азіатів . Самсунг, наприклад, перевів усіх своїх керівників на 6 денний робочий тиждень
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це не про азіатів . Самсунг, наприклад, перевів усіх своїх керівників на 6 денний робочий тиждень

Так, читала про це...загоняють людей як худобу -((
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я зустрічався з нашим ФУПчеком у США. Він розповідав як китайці навчаються у США. Навчання, навчання і ще раз навчання. З самого дитинства. Навіть на ДН у них анімація з елементами навчання
КНР субсідує навчання своїх студіків у штатах і всіляко це вітає, бо вони повертаються зі знаннями
але по поверненню їм, ймовірно, слід відпрацювати гроші, що вклали комуністи в їхню освіту
от і стараються, щоб товариша Ші не образити
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія