Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю :gigi: По принципу...

По-твоєму Порошенко - розумний семіт? :facepalm1:
Якби був розумний - так би не обкакався. Згадав про вибори за місяць до них, включив режим "почую кожного №2", але як завжди тільки на словах, бо справ як не було так й нема.

таки розумніший...не применшуй! ворога шкідливо недооцінювати
   
:fuck:
ше вчора я мав бажання зіпсувати бюлетень.
Не прийти - не вихід... Бо впевнений на 102% шо порожні бюлетні у нас будуть масово "хрестити" на користь пєті
Лівандович в комісіях за Порошенка тільки 20 відсотків всі інші або за Зе або ліві люди з першого туру.  :facepalm1:
   
Лівандович в комісіях за Порошенка тільки 20 відсотків всі інші або за Зе або ліві люди з другого туру.  :facepalm1:

ти мені будеш розказувати? може я не був на першому турі і не бачив хто в мене сидить на дільниці в комісії?
   
Лівандович в комісіях за Порошенка тільки 20 відсотків всі інші або за Зе або ліві люди з першого туру.  :facepalm1:
Як де...
У Львові все нормально!
   
Сколько тут уже: не хотив,подумав, буду?Чисто психологические заморочки.БПП ,Свобода и Регионалы это одна компашка,так шо не строй из себя блазня.
   
ти мені будеш розказувати? може я не був на першому турі і не бачив хто в мене сидить на дільниці в комісії?
А політичні заробітчани... А другий тур будуть тільки вони, і 20 від Порошенка і 20 від Зеленського якщо звісно будуть.
   
"Свобода" у всій своїй красі! Бу-га-га!!!  :lol:
   
не буде
Передумов для зростання немає.
Економіка зростає дуже повільно, по 2.5% на рік, нижче ніж в середьному по світу.

  які ще тобі "передумови/економіка"?

   азіати стоять в черзі щоб тільки купити в Україні нові цікаві стрілялки один для одного...

   виготовляй, продавай і заробляй зарплату...

   Слава Петру/"свинарчукам" за рекламу української оборонки в світі!
   
А політичні заробітчани... А другий тур будуть тільки вони, і 20 від Порошенка і 20 від Зеленського якщо звісно будуть.

я знаю шо за пєтю будуть "хрестити" бюлетні масово! принаймі, на тій дільниці, де я буду голосувати
Я переконаний шо це йому не поможе і все одно програє ці вибори.
Вважай, шо я просто на один папірчик зменшую роботу "хрестителям"  :gigi:
   
таки розумніший...не применшуй! ворога шкідливо недооцінювати

Тим що ховається під "українським прізвищем"? Це не розум, це інстинкт самозбереження кнура в українській політиці.
Якби він був розумний, то всю блядоту, яка його обсіла, він вже би прибрав давно, бо то все "оточення" його топить як гівно.

Останнє редагування: 19 квітня 2019 13:39:49 від Michigan
   
я знаю шо за пєтю будуть "хрестити" бюлетні масово! принаймі, на тій дільниці, де я буду голосувати
Я переконаний шо це йому не поможе і все одно програє ці вибори.
Вважай, шо я просто на один папірчик зменшую роботу "хрестителям"  :gigi:
угу

"ЗЕленьський  - це ВОРОГ, який імплементований в Україну, для того щоб підірвати її зсередини...  МИ,  НА  ПОРОЗІ  ВТРАТИ  ДЕРЖАВИ" - Ірина  Фаріон...
   
угу

Та уже видно хорошо шо там керують не Тягныбок или Кошулинский а Фарион.За шо такая привилегия можно только догадываться.
   
  які ще тобі "передумови/економіка"?

   азіати стоять в черзі щоб тільки купити в Україні нові цікаві стрілялки один для одного...

   виготовляй, продавай і заробляй зарплату...

   Слава Петру/"свинарчукам" за рекламу української оборонки в світі!
Ми живемо в різних паралельних світих.
Ви в тому де єдинорогі какають бабочками.
   
Тим що ховається під "українським прізвищем"? Це не розумі, це інстинкт самозбереження кнура в українській політиці.

та пох! забувайте вже про пєтю... і про бепепе також!
зараз завдання не допустити розгромного виграшу "зе"
Бо пєтя оxyїв після результату в 54%... Можна собі тільки уявити як буде перти бєспрєдєл кід каламойского при результаті його ляльки в 70%  :X  чи, навіть, в 55%...
   
кожен наш голос зупинеть реванш олігархів та регіоналів.

не проспи своє майбутнє.  Уже 21 квітня - шанс на прогресивне європейське майбутнє
   
Свобода  ,  яку петя  з  орденоносним охендовським повертіли й  викинули з  парламенту  впринципі  веде  себе  вірно .  Ще один  парламент  без  Вас ?
   
Проголосую за пєцю

гидно  (tu)

за генплокулола, роттердам+, свинарчукив и семочок, це то що треба  [ua]
   
Ми живемо в різних паралельних світих.
Ви в тому де єдинорогі какають бабочками.

  ті, котрі працюють, ті отримують достойну зарплату...

  ті, котрі не хочуть працювати - скавчать на ФУПі...

   все справедливо...

 

 
   
в ідеалі я б хотів бачити результат 2го туру 49,5 на 50,5
І потім довгі-предовгі суди-пересуди! Купа смороду і взаємних звинувачень... Як мінімум - щоб не дати можливість "коронувати" мальчіка якнайшвидше. Шоб не було розпуску ради і виборів на літо. Щоб "зе"каманда обісралась до осені до стану прольоту повз вр.
   
Свобода  ,  яку петя  з  орденоносним охендовським повертіли й  викинули з  парламенту  впринципі  веде  себе  вірно .  Ще один  парламент  без  Вас ?
У мене є відчуття що Лівандови не виборець "Свободи". Такий собі "сценічний імідж" - провокатор.
Всі ці антисемітські заклики також з цієї ж опери.
Свідомо підмахувати владі, після всього що влада зробила з націоналістами та "Свободою" :facepalm1:
   
Свобода  ,  яку петя  з  орденоносним охендовським повертіли й  викинули з  парламенту  впринципі  веде  себе  вірно .  Ще один  парламент  без  Вас ?

то наше лічноє! і ми це ше згадаємо...
Буде Свобода у наступному складі вр чи ні - то ше невідомо... Але то, шо там не буде бепепе - то вже нині видно точно!
   
  ті, котрі працюють, ті отримують достойну зарплату...

  ті, котрі не хочуть працювати - скавчать на ФУПі...

   все справедливо...

 

 
аби ж все було так просто..
Дуже радий за вас, що хоч комусь наявність "свинарчуків" приносить радість та процвітання.
А у бійців, на жаль, після третього постріли гармата у БМП клинить бо "так зробили" щоб свинарчукам "гешефт" залишився.
   
гидно  (tu)

за генплокулола, роттердам+, свинарчукив и семочок, це то що треба  [ua]

ше один, котрий читати не вміє...  :(
ДУМАЙ!(тм)  :gigi:
   
гидно  (tu)

за генплокулола, роттердам+, свинарчукив и семочок, це то що треба  [ua]

  саме так!

  "свинарчуки" за чотири роки створили ракетне озброєння на котре хуйловці витратили 12 років,

  і, в додаток, - підняли з нуля оборонну промисловість України,

   Слава "свинарчукам"!
   
кщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...

Ой не пызды.. ти прекрасно розусмієш шо петя це менше зло.. а насправді й взагалі не зло.
   
  саме так!

  "свинарчуки" за чотири роки створили ракетне озброєння на котре хуйловці витратили 12 років,

  і, в додаток, - підняли з нуля оборонну промисловість України,

   Слава "свинарчукам"!

Ці "ракетні наробітки" існували ще за часів Кучми, я якраз аналітику тоді робив про перспективи розвитку ракетної галузі. :facepalm1:
Кому ти це прогружаєш, що воно все за 4 роки зроблено з "чистого листа"? :facepalm1:
ну не треба, тут не "гімназистки" сидять.
   
Замість свинарчуків прийдуть опариші (Опарышев)
   
У мене є відчуття що Лівандови не виборець "Свободи". Такий собі "сценічний імідж" - провокатор.
Всі ці антисемітські заклики також з цієї ж опери.
Свідомо підмахувати владі, після всього що влада зробила з націоналістами та "Свободою" :facepalm1:

 ;o де ж ти, бідося, антєсемітізьм вгледів? то, шо я назвав "зе" жидочком? А шо - може то не так? Маленький смішний жидочок і є... Його навіть трохи шкода... Він би може й готовий спригнути, але яйця зажаті так шо змушений грати роль до кінця. І фінал тої ролі персонально для нього буде дуже неприємним
   
Ой не пызды.. ти прекрасно розусмієш шо петя це менше зло.. а насправді й взагалі не зло.

твій пєтя - гандон штопаний і кінчене чмо!  :K

з.і. можеш починати на мене свій стандартний гон! я ше маю час до неділі шоб передумати...  :gigi:
   
аби ж все було так просто..
Дуже радий за вас, що хоч комусь наявність "свинарчуків" приносить радість та процвітання.
А у бійців, на жаль, після третього постріли гармата у БМП клинить бо "так зробили" щоб свинарчукам "гешефт" залишився.

  авжеж, приємно дивитися на молодь, котра працює на українську оборонку,

  ще кілька років тому, до ери "свинарчуків", студенти мріяли тільки про те, щоб виїхати закордон,

  а на підприємствах оборонки були лиш працівники передпенсійного віку...

   Слава "свинарчукам"!

 ПиСи. у нас нічого не "клинить", навпаки - споживачі дивуються відмінній якості нашої продукції, тому і платять та роблять нові замовлення...

Останнє редагування: 19 квітня 2019 13:57:00 від Чжан
   
  саме так!

  "свинарчуки" за чотири роки створили ракетне озброєння на котре хуйловці витратили 12 років,

  і, в додаток, - підняли з нуля оборонну промисловість України,

   Слава "свинарчукам"!

шановний, ну не треба, вся країна бачила, як вони "підняли" - елементарні залізяки контрабасіть
   
ше один, котрий читати не вміє...  :(
ДУМАЙ!(тм)  :gigi:

 :weep:


Судити треба не за словами, а конкретними справам!  :punish:
   
Рішення ТС - огидне. (td)
Ідітє ка ви.... в гори, замість отаке робити, якраз дощ обіцяють :)
P.S. во свобода - проект "Худоб"як" :)
   
твій пєтя - гандон штопаний і кінчене чмо!  :K

з.і. можеш починати на мене свій стандартний гон! я ше маю час до неділі шоб передумати...  :gigi:

Твій внутрішній голос говорить тобі за кого голосувати. Я не збираюсь з ним сперечатись - він правий.
А оці всі обзивалки це наносне пропагандою. пройде.
   
в ідеалі я б хотів бачити результат 2го туру 49,5 на 50,5
І потім довгі-предовгі суди-пересуди! Купа смороду і взаємних звинувачень... Як мінімум - щоб не дати можливість "коронувати" мальчіка якнайшвидше. Шоб не було розпуску ради і виборів на літо. Щоб "зе"каманда обісралась до осені до стану прольоту повз вр.

До речі, куйло ​​теж. "Совпадєнiє?"  :S
   
Ці "ракетні наробітки" існували ще за часів Кучми, я якраз аналітику тоді робив про перспективи розвитку ракетної галузі. :facepalm1:
Кому ти це прогружаєш, що воно все за 4 роки зроблено з "чистого листа"? :facepalm1:
ну не треба, тут не "гімназистки" сидять.

  а де я тобі писав, що "все зроблено з чистого листа"?

  якщо навіть "свинарчуки" взагалі нічого не зробили, а тільки вкрали в хуйлостані все готове, то і цього достаньо для щоденних вигуків

  Слава "свинарчукам"!
   
:weep:


Судити треба не за словами, а конкретними справам!  :punish:

нині конкретна справа - максимально делегітимізувати "зе" ще до початку його правлєнія
мій голос за пєтю поможе йому як мертвому припарка... А "зе" - зашкодить!
   
Твій внутрішній голос говорить тобі за кого голосувати. Я не збираюсь з ним сперечатись - він правий.
А оці всі обзивалки це наносне пропагандою. пройде.

мій внутрішній голос говорить, шо при добрій нагоді він би від мене не втік! І не відкупився...
   
Ще би з такою заявою Тягнибок виступив ))) то може би отримав мій голос на парламентських
+1
   
До речі, куйло ​​теж. "Совпадєнiє?"  :S

так само як "будь хто, тільки не петро"?  :gigi:
ага! я взяв і повірив...  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія