Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

лекція професора Міршаймера про геополітику і Україну

а на тему парадигм....ви ж навіть не знаєте що воно значить і чим характеризується... (я про саме поняття)

а чого ж ти весь такий умний і красівий не спілкуєшся з тими хто знає? для чого опускаєшся на рівень людей які не знають таких речей? :weep:
   
Давай, кацапчику, розкажи мені про „менталітет“ українців.
Ти почав, то продовжуй, а не в кущі.

ну я думав що то кожен українець повинен відчувати...
тут два варіанти...або ти не українець , або ти в дзеркало ніколи не дивився (фігуральлно)
   
а чого ж ти весь такий умний і красівий не спілкуєшся з тими хто знає? для чого опускаєшся на рівень людей які не знають таких речей? :weep:

я з багатьма спілкуюся... а тут за упоротими спостерігаю
   
я з багатьма спілкуюся... а тут за упоротими спостерігаю

та ти сам неслабо упоротий судячи з того що ти пишеш :weep:
   
Україну треба зробити нейтральною державою і спільно із Росією фінансувати її щоб утримати від розпаду
    І не питати Україну що вона прагне. І він там не один такий без цінностних принципів. Тому висновок один- ніхто нам не буде допомагати окрім нас самих. Не буде суб'єктності- не буде держави Україна. А після того з часом буде розчинена і мова і культура. Нічого не залишиться взагалі, як зникли інші народи-невдахи.
   
    І не питати Україну що вона прагне. І він там не один такий без цінностних принципів. Тому висновок один- ніхто нам не буде допомагати окрім нас самих. Не буде суб'єктності- не буде держави Україна. А після того з часом буде розчинена і мова і культура. Нічого не залишиться взагалі, як зникли інші народи-невдахи.

100%. Цей професор концентрується на виході з конфлікту. Проблема в тому, що будь які дії України з національного та державного творення не сприймаються в Московії. Ніякі, професор то не розуміє. Тут нема поля для компромісу. Якщо б річ була тільки у військовому просуванні НАТО, то просто відтермінувавши просунення цього можна було б загасити конфлікт, але то не то що хоче раша.
Чисто юридично професор вводить слухачів в оману. Він приводить карибську кризу, доктрину Монро і потім каже, що раша теж свої інтереси так само захищає. Це брехня, бо США ніколи не підписували ніяких угод по колективній безпеці з кубою, чи там Венесуелою. Раша ж підписала безліч договорів по безпеці у европі, договори дружби та кордонах з Україною, Будапештский меморандум про утримання від застосування сили і потім _все_ порушила. Просто проігнорувати то не можна було в не можна зараз. Чи рашка повернеться до статус-кво, чи ситуація з санкціями та остракізмом буде тривати. Він помилився в тому, що то зійде нанівець.
Зновуж таки, нейтральна Україна не можлива наразі. Бо якщо залишити ситуацію як є, то впливи раші у економічній, корупційній, культурній та медійній галузях будуть тягнути Україну назад в орбіту Московії. І це не натуральний хід історії, а тільки надвеликі зусилля та ресурси, що раша цілеспрямовано направляє на ці проекти. Настільки великі, що вона несе втрати, аби то продовжувати. Але колись вона таки вимушена буде відступитися. Це не виклика сумнівів. Сподівання раші, що Україна за кілька місяців чи навіть років виснажиться економічно потерпіли повне фіаско. Зараз раша робить чи продовжує робити те, що не спрацювало і ніколи не спрацює. Це вперта та тупа політика, що ні до чого не призведе, тільки до більшої ненависті до кацапів. Натуральна орієнтація України історично та культурно це европа.
   
100%. Цей професор концентрується на виході з конфлікту. Проблема в тому, що будь які дії України з національного та державного творення не сприймаються в Московії. Ніякі, професор то не розуміє. Тут нема поля для компромісу. Якщо б річ була тільки у військовому просуванні НАТО, то просто відтермінувавши просунення цього можна було б загасити конфлікт, але то не то що хоче раша.
Чисто юридично професор вводить слухачів в оману. Він приводить карибську кризу, доктрину Монро і потім каже, що раша теж свої інтереси так само захищає. Це брехня, бо США ніколи не підписували ніяких угод по колективній безпеці з кубою, чи там Венесуелою. Раша ж підписала безліч договорів по безпеці у европі, договори дружби та кордонах з Україною, Будапештский меморандум про утримання від застосування сили і потім _все_ порушила. Просто проігнорувати то не можна було в не можна зараз. Чи рашка повернеться до статус-кво, чи ситуація з санкціями та остракізмом буде тривати. Він помилився в тому, що то зійде нанівець.
Зновуж таки, нейтральна Україна не можлива наразі. Бо якщо залишити ситуацію як є, то впливи раші у економічній, корупційній, культурній та медійній галузях будуть тягнути Україну назад в орбіту Московії. І це не натуральний хід історії, а тільки надвеликі зусилля та ресурси, що раша цілеспрямовано направляє на ці проекти. Настільки великі, що вона несе втрати, аби то продовжувати. Але колись вона таки вимушена буде відступитися. Це не виклика сумнівів. Сподівання раші, що Україна за кілька місяців чи навіть років виснажиться економічно потерпіли повне фіаско. Зараз раша робить чи продовжує робити те, що не спрацювало і ніколи не спрацює. Це вперта та тупа політика, що ні до чого не призведе, тільки до більшої ненависті до кацапів. Натуральна орієнтація України історично та культурно це европа.

А європа то розуміє?

хоча вже я говорив, чисто житейські повадки що українця, що турка чи іранця дуже подібні..на відміну від украінця і до прикладу якогось скандинава.
   
та ти сам неслабо упоротий судячи з того що ти пишеш :weep:

кожна дія викликає протидію...

ПС
якщо йдемо в європу то треба йти якось по правилам...а не по безпредєлу
   
100%. Цей професор концентрується на виході з конфлікту. Проблема в тому, що будь які дії України з національного та державного творення не сприймаються в Московії. Ніякі, професор то не розуміє. Тут нема поля для компромісу. Якщо б річ була тільки у військовому просуванні НАТО, то просто відтермінувавши просунення цього можна було б загасити конфлікт, але то не то що хоче раша.
Чисто юридично професор вводить слухачів в оману. Він приводить карибську кризу, доктрину Монро і потім каже, що раша теж свої інтереси так само захищає. Це брехня, бо США ніколи не підписували ніяких угод по колективній безпеці з кубою, чи там Венесуелою. Раша ж підписала безліч договорів по безпеці у европі, договори дружби та кордонах з Україною, Будапештский меморандум про утримання від застосування сили і потім _все_ порушила. Просто проігнорувати то не можна було в не можна зараз. Чи рашка повернеться до статус-кво, чи ситуація з санкціями та остракізмом буде тривати. Він помилився в тому, що то зійде нанівець.
Зновуж таки, нейтральна Україна не можлива наразі. Бо якщо залишити ситуацію як є, то впливи раші у економічній, корупційній, культурній та медійній галузях будуть тягнути Україну назад в орбіту Московії. І це не натуральний хід історії, а тільки надвеликі зусилля та ресурси, що раша цілеспрямовано направляє на ці проекти. Настільки великі, що вона несе втрати, аби то продовжувати. Але колись вона таки вимушена буде відступитися. Це не виклика сумнівів. Сподівання раші, що Україна за кілька місяців чи навіть років виснажиться економічно потерпіли повне фіаско. Зараз раша робить чи продовжує робити те, що не спрацювало і ніколи не спрацює. Це вперта та тупа політика, що ні до чого не призведе, тільки до більшої ненависті до кацапів. Натуральна орієнтація України історично та культурно це европа.

Для Запада вполне возможная. В том числе по этой причине нас не берут в НАТО и ЕС и даже не дают каких-либо конкретных гарантий. А по менталитету украинцы ближе к русским и белорусам, нежели немцы или даже поляки. И как бы вы из штанов не выпрыгивали фантазируя о другом, факт остается фактом.
   
Для Запада вполне возможная. В том числе по этой причине нас не берут в НАТО и ЕС и даже не дают каких-либо конкретных гарантий.
    Справа у тому що для нас це не прийнятно і не можливо. Цей професор цього не розуміє, тому що він не бачить великої принципової різниці між Україною та РФ, він згоден поступитися принципами які завжди просували США заради раціональних міркувань та сприянню протидії Китаю. Але він помиляється у мріях про здобуток підтримки проти Китаю. Взагалі саме принципи зробили велич Америки і їх втрата неминуче призведе до занепаду. І втрата вже йде.
   
    Справа у тому що для нас це не прийнятно і не можливо. Цей професор цього не розуміє, тому що він не бачить великої принципової різниці між Україною та РФ, він згоден поступитися принципами які завжди просували США заради раціональних міркувань та сприянню протидії Китаю. Але він помиляється у мріях про здобуток підтримки проти Китаю. Взагалі саме принципи зробили велич Америки і їх втрата неминуче призведе до занепаду. І втрата вже йде.
Так дело в том, что принципиальной разницы не видят и элиты этих стран. Поэтому не собираются нас интегрировать в НАТО и ЕС. И я сейчас имею ввиду реальную политику , а не дружеские похлопывания по плечу и пламенные речи. Единственное что остается у Украины это шантаж запада,так как иных реальных инструментов влияния не существует. Но это очень опасная игра с сомнительным результатом.
   
Единственное что остается у Украины это шантаж запада,так как иных реальных инструментов влияния не существуе
   Зовсім не погоджуюсь. Єдине для нас це суб'єктнисть. Треба робити своє і посилати нах. всіх хто заважає. Навіть можливо розумно допомагати США не втратити свої принципи остаточно. Але на чиєсь сумління розумні та самодостатні ментально,  особливо не розраховують.
   
Так дело в том, что принципиальной разницы не видят и элиты этих стран. Поэтому не собираются нас интегрировать в НАТО и ЕС. И я сейчас имею ввиду реальную политику , а не дружеские похлопывания по плечу и пламенные речи. Единственное что остается у Украины это шантаж запада,так как иных реальных инструментов влияния не существует. Но это очень опасная игра с сомнительным результатом.

ти за чужі еліти не розписуйся
там проблема не в тому що вони не бачать різниці а в тому що бояться коцапів
   
Для Запада вполне возможная. В том числе по этой причине нас не берут в НАТО и ЕС и даже не дают каких-либо конкретных гарантий. А по менталитету украинцы ближе к русским и белорусам, нежели немцы или даже поляки. И как бы вы из штанов не выпрыгивали фантазируя о другом, факт остается фактом.

Пан професор же тобі сказав, що політику стримання Росії розділяють всі в США, окрім нього та деяких відщепенців. Хто там вважа, що Росія підтримає захід в потенційному конфлікті з Китаєм повинні піти та подивитися як Росія та Китай голосували 70 років поспіль у раді безпеки як шерочка з машерочкою. Тільки повний неадекват повірить навіть у віддалену можливість такого. Тож загравати з рашею у безпідставній надії налаштувати її проти китаю може тільки ідіот, а там таких нема.
Нічого спільного в менталітеті кацапів та українців нема. Кацапи всі чисто колектівісти, українці індивідуалісти. Це так же як ноч і день нагадують одне іншого. За три століття деякі не найкращі риси перейняли деякі представники народу. З вовками жити по вовчі вити, як то кажуть. Та то виправиться з часом. Нема проблеми. Генетично різні народи і підуть різними шляхами.
   
ти за чужі еліти не розписуйся
там проблема не в тому що вони не бачать різниці а в тому що бояться коцапів

Це 100%. Цей професор казав, що раша піде на ядерну війну якщо Україну від них відірвуть. Я у то не вірю. Страшилки. Втруться та будуть сидіти рівно.
   
ну я думав що то кожен українець повинен відчувати...
тут два варіанти...або ти не українець , або ти в дзеркало ніколи не дивився (фігуральлно)

Знов викручуєшся, кацап брехливий. І переводиш стрілки.
В ігнор тебе, бо бану нема на тебе.   (td)
   
А європа то розуміє?

хоча вже я говорив, чисто житейські повадки що українця, що турка чи іранця дуже подібні..на відміну від украінця і до прикладу якогось скандинава.
а італійця і скандинава? а грека і скандинава? поляка, румуна, болгарина, балканина і скандинава?
   
Зновуж таки, нейтральна Україна не можлива наразі. Бо якщо залишити ситуацію як є, то впливи раші у економічній, корупційній, культурній та медійній галузях будуть тягнути Україну назад в орбіту Московії. І це не натуральний хід історії, а тільки надвеликі зусилля та ресурси, що раша цілеспрямовано направляє на ці проекти. Настільки великі, що вона несе втрати, аби то продовжувати. Але колись вона таки вимушена буде відступитися. Це не виклика сумнівів. Сподівання раші, що Україна за кілька місяців чи навіть років виснажиться економічно потерпіли повне фіаско. Зараз раша робить чи продовжує робити те, що не спрацювало і ніколи не спрацює. Це вперта та тупа політика, що ні до чого не призведе, тільки до більшої ненависті до кацапів. Натуральна орієнтація України історично та культурно це европа.
+++
   
а італійця і скандинава? а грека і скандинава? поляка, румуна, болгарина, балканина і скандинава?

На повадки впливає суспільство. І здається що в іранців і турків воно більш подібне до нашого ніж в європейців.
   
дається що в іранців і турків воно більш подібне до нашого ніж в європейців.
Перси ліниві як гімно.
Турки працьовиті як німці.
   
ти за чужі еліти не розписуйся
там проблема не в тому що вони не бачать різниці а в тому що бояться коцапів

А ти не боїшся?  Напр те що обійстя розгромлять, курс акцій обрушать чи золото аождопожчає в 10 разів?
   
Перси ліниві як гімно.
Турки працьовиті як німці.

Турки просто гроші люблять. А джерело тих грошей їх мало цікавить. Аби не було явного криміналу. І то не завжди.
   
На повадки впливає суспільство. І здається що в іранців і турків воно більш подібне до нашого ніж в європейців.
яких саме європейців? європейці дуже різні, і нерідко навіть в межах однієї держави: італійці, британці.

Турки просто гроші люблять. А джерело тих грошей їх мало цікавить. Аби не було явного криміналу. І то не завжди.
гроші люблять всі  :D . можна подумати, що гнилі їх не люблять 8-:
   
Турки просто гроші люблять.
Ні.
Турки працьовиті.
Це не перси і не араби, жодним чином.
   
Ні.
Турки працьовиті.
Це не перси і не араби, жодним чином.

Ну українці тоже працьовиті.  Ще Ющенко говорив.

Але працьовитість то не повадки.  То більше до повсякденної поведінки. Напр хабаря дати, дорогу а червоне світло перейти і все таке. 
   
дорогу а червоне світло перейти
Ти переходиш на червоне?
   
Ти переходиш на червоне?
як загальний тренд стосується окремого випадку?
   
як загальний тренд стосується окремого випадку?
Ти стверджуєш, що перехід на червоне- масове явище в Україні.
Я стверджую, що ні.
То сам ти як переходиш?
   
Ти стверджуєш, що перехід на червоне- масове явище в Україні.
Я стверджую, що ні.
То сам ти як переходиш?

кіндер-паліцай запитайся...вони знають
   
кіндер-паліцай запитайся...вони знають
Я знаю який рух на наших дорогах.
І переходити на червоне буде тільки самогубець.
   
Я знаю який рух на наших дорогах.
І переходити на червоне буде тільки самогубець.

ну не знаю...я то востійно бачу...
   
ну не знаю...я то востійно бачу...
Ти де живеш?
   
Ти стверджуєш, що перехід на червоне- масове явище в Україні.
Я стверджую, що ні.
То сам ти як переходиш?
чого тільки підкацапники не вигадають, аби переконати українців, що західний вектор, то не їхнє.
дуже рідко бачу, щоб переходили на червоне, і то тільки на тихих вулицях і коли немає машин.

але ось їм і європейці пресловуті.

Стратфорд



Sweden, Stockholm, People crossing the road when light is red



A businessman rushing through the red light at a pedestrian crossing in Canary Wharf



People cross the road on a red light at a Pelican crossing across Porchester Gardens in Bayswater.

   
арторіус, та ти походу сам про європу тільки в книжках читав :weep:
мабуть думаєш що європейці не пукають і не какають і не переходять дорогу на червоне світло
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія