Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Імунодефіцит раптом оголосили вірусную інфекцією, страшною і смертельною.

 :facepalm:  :suicide2:

Ти точно медик?
   
Re: короновірус в Україні

цікаво і фахово про епідемію, вакцини від імунолога з інституту Пастера -  все розклала по полицях,
під відео є посилання на джерела та дослідження:



Учёная- иммунолог Дарья Карташева-Эберц - героиня нового выпуска "Ходят слухи". В этом интервью вы узнаете,
в чем разница медицинского подхода в России и странах Европы. Чем отличается иммунитет приобретенный после
болезни и прививки. Все ли антитела полезны. Можно ли делать вакцину ранее, чем через 6 месяцев после болезни.
 О чем говорят увеличенные лимфоузлы. Почему нельзя делать прививки в эпидемию? Бесплодие после вакцинации.
Можно ли делать вакцину беременным? Какой процент появления тромбозов после вакцины AstraZeneca? Почему
важно делать прививку для диабетиков? Проверяют ли на антитела в Европе? Можно ли смешивать вакцины?
В чем разница между реакцией и осложнением на прививку? Нужно ли вакцинироваться каждые полгода?
Как вакцина появилась всего за год? В чем разница между вакцинами Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Спутник и CoronaVa

таймкоди

0:32 чем занимается учёная- иммунолог
1:38 медицина в Европе и странах СНГ
8:15 отношение к врачам во Франции
12:45 о книге про иммунитет
15:37 иммунитет после болезни и после вакцинации
19:25 вакцинация после перенесённой болезни
25:07 почему отговаривают от вакцинации?
26:58 реакция и осложнения после прививки
36:53 в эпидемию нельзя делать прививки! (міф)
45:04 вакцинация и бесплодие
53:24 можно ли беременным вакцинироваться?
56:10 вакцинация и тромбозы
1:03:37 аутоиммунные заболевания
1:10:40 вакцина должна быть из одной партии?
1:12:09 какую вакцину выбрать?
1:13:29 о вакцинах в России
1:20:02 после вакцинации нет антител
1:22:57 куда попадает вакцина после укола?
1:27:33 вакцины и новый штамм
1:33:46 зачем делать вакцину, если болел?
1:36:28 вакцинироваться нужно каждые пол года?
1:39:32 можно ли колоть разные вакцины?
1:41:43 почему быстро изобрели вакцины?
1:49:28 препараты для повышения иммунитета
1:52:16 терапия после болезни





 
   
Re: короновірус в Україні

Але я вам точно можу сказати, що в Україні таке не проканає з дуже багатьох причин.


Та ради бога... Все родственники, друзья и знакомые провакцинировались. .. Остальные особого значения не имеют...

Скажу одно... То, что ты не просто перепеваешь кацапо-троллей, а прямо поешь с их листа (про фашизм пока не было только) - это или успех их пропаганды среди маргиналов, или даже страшно подумать кому ты отдала душу...
   
Re: короновірус в Україні

в чем разница медицинского подхода в России и странах Европы.

Кацапы первые хавают кацапскую же пропаганду и потому пора вопить о "разнице"... Бо хуйло уже не просто в бункере, а под столом прячеццо... Больше половины чиновников аппарата президента подцепили ковид...  :D
   
Re: короновірус в Україні

Та ради бога... Все родственники, друзья и знакомые провакцинировались. .. Остальные особого значения не имеют...
Аналогічно.
Молодша донька останньою у серпні.
Тепер спостерігаю за виступами антиваксерів як за рестлерами по TV.
Всерйоз сприймати неможливо, але гарчать та шкіряться прикольно  :)
   
Re: короновірус в Україні

Я вже два дні з Вії офігєваю: чи вона ідейна, чи за гроші, чи просто тупа. До того вона взагалі нічого про вакцину не писала.
вона медик і викладає позицію медиків. Напевно
   
Re: короновірус в Україні

Кацапы первые хавают кацапскую же пропаганду и потому пора вопить о "разнице"... Бо хуйло уже не просто в бункере, а под столом прячеццо... Больше половины чиновников аппарата президента подцепили ковид...  :D

інтервю'єр з України, вчена росіянка в Парижі, різницю озвучила в тому, що в Європі ніхто не бігає міряти антитіла, а лікарі (на відміну від наших) володіють і застосовують найсвіжіші досягнення науки
   
Re: короновірус в Україні

інтервю'єр з України, вчена росіянка в Парижі, різницю озвучила в тому, що в Європі ніхто не бігає міряти антитіла, а лікарі (на відміну від наших) володіють і застосовують найсвіжіші досягнення науки

Сорри... Я видео не смотрел и не буду... Потом Ютьюб столько дурни всякой сует в рекомендации, шо маманегорюй... Посмотрел интервью с белорусским тараканом пару раз, они мне теперь его все интервью суют... Я предпочитаю иметь Таш Султану и прочая в рекоммендациях...
   
Re: короновірус в Україні

вона медик і викладає позицію медиків. Напевно

Когда это Виктория стала медиком? Шо я пропустил?  ;o
   
Re: короновірус в Україні

вона медик і викладає позицію медиків. Напевно

Вона за фахом не працювала і не працює
   
Re: короновірус в Україні

Когда это Виктория стала медиком? Шо я пропустил?  ;o

Виявилося, що вона 30 років тому (чи скільки там) закінчила медичний виш. Але це їй не допомогло  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

Сорри... Я видео не смотрел и не буду... Потом Ютьюб столько дурни всякой сует в рекомендации, шо маманегорюй... Посмотрел интервью с белорусским тараканом пару раз, они мне теперь его все интервью суют... Я предпочитаю иметь Таш Султану и прочая в рекоммендациях...

скопіювала таймкоди, якщо цікавить конткретне питання можна подивитись прямо тут, без переходу в ютюб,

наприклад, дуже чітко пояснила  про різницю імунітету від хвороби і вакцини, а ще чому та коли  потрібно вакцинуватись тим, хто хворів
   
Re: короновірус в Україні

Виявилося, що вона 30 років тому (чи скільки там) закінчила медичний виш. Але це їй не допомогло  :gigi:

Маманегорюй... Как же она может спрашивать про инфекционный риск после внутримышечной инъекции?????????  :facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні

скопіювала таймкоди, якщо цікавить конткретне питання можна подивитись прямо тут, без переходу в ютюб,

наприклад, дуже чітко пояснила  про різницю імунітету від хвороби і вакцини, а ще чому та коли  потрібно вакцинуватись тим, хто хворів

Ніхто не заперечує того, що від хвороби, вірогідно, імунітет буде кращим. Але шанси тяжко захворіти або померти неспівставні з перевагою отримувати кращий імунітет )))
   
Re: короновірус в Україні

Маманегорюй... Как же она может спрашивать про инфекционный риск после внутримышечной инъекции?????????  :facepalm1:

Ну ось така в нас медична освіта... Я навіть соромлюся запитати в неї, яка то була спеціалізація, бо зараз виявиться, що вона в медучилищі на медсестру вчилася...
   
Re: короновірус в Україні

Ніхто не заперечує того, що від хвороби, вірогідно, імунітет буде кращим.

Сомневаюсь. Дочь в октябре переболела альфой а в июне дельтой... И жених ее тоже... И половина персонала в ее ресторане тоже...
   
Re: короновірус в Україні

Ніхто не заперечує того, що від хвороби, вірогідно, імунітет буде кращим. Але шанси тяжко захворіти або померти неспівставні з перевагою отримувати кращий імунітет )))

якраз не порівнює який кращий, але пояснює в чому різниця, і фактами доводить користь вакцинації для тих, хто хворів
   
Re: короновірус в Україні

Сомневаюсь. Дочь в октябре переболела альфой а в июне дельтой... И жених ее тоже... И половина персонала в ее ресторане тоже...

Ок, хай буде так. Тоді імунітет буде іншим. Ніхто достеменно не знає, скільки триває імунітет від того коронавірусу, так щоб уже більше не хворіти.
   
Re: короновірус в Україні

цікаво і фахово про епідемію, вакцини від імунолога з інституту Пастера -  все розклала по полицях,
під відео є посилання на джерела та дослідження:

https://www.youtube.com/watch?v=tB5ej_NwOOY&t=3s
Учёная- иммунолог Дарья Карташева-Эберц - героиня нового выпуска "Ходят слухи". В этом интервью вы узнаете,
в чем разница медицинского подхода в России и странах Европы. Чем отличается иммунитет приобретенный после
болезни и прививки. Все ли антитела полезны. Можно ли делать вакцину ранее, чем через 6 месяцев после болезни.
 О чем говорят увеличенные лимфоузлы. Почему нельзя делать прививки в эпидемию? Бесплодие после вакцинации.
Можно ли делать вакцину беременным? Какой процент появления тромбозов после вакцины AstraZeneca? Почему
важно делать прививку для диабетиков? Проверяют ли на антитела в Европе? Можно ли смешивать вакцины?
В чем разница между реакцией и осложнением на прививку? Нужно ли вакцинироваться каждые полгода?
Как вакцина появилась всего за год? В чем разница между вакцинами Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Спутник и CoronaVa

таймкоди

0:32 чем занимается учёная- иммунолог
1:38 медицина в Европе и странах СНГ
8:15 отношение к врачам во Франции
12:45 о книге про иммунитет
15:37 иммунитет после болезни и после вакцинации
19:25 вакцинация после перенесённой болезни
25:07 почему отговаривают от вакцинации?
26:58 реакция и осложнения после прививки
36:53 в эпидемию нельзя делать прививки! (міф)
45:04 вакцинация и бесплодие
53:24 можно ли беременным вакцинироваться?
56:10 вакцинация и тромбозы
1:03:37 аутоиммунные заболевания
1:10:40 вакцина должна быть из одной партии?
1:12:09 какую вакцину выбрать?
1:13:29 о вакцинах в России
1:20:02 после вакцинации нет антител
1:22:57 куда попадает вакцина после укола?
1:27:33 вакцины и новый штамм
1:33:46 зачем делать вакцину, если болел?
1:36:28 вакцинироваться нужно каждые пол года?
1:39:32 можно ли колоть разные вакцины?
1:41:43 почему быстро изобрели вакцины?
1:49:28 препараты для повышения иммунитета
1:52:16 терапия после болезни

Этот учёный и популярный блогер, ещё в мае топила за спутник. Так что девушка сидит на подсосе. И да, снова все слова, которые мы слышим в интернете и со всех утюгов. Опять нет объяснения, зачем делать бустер переболевшему? Если антитела по её словам угосают примерно через 6 месяцев, зачем их снова поднимать? А через три месяца снова поднимать, а через ещё 5 снова поднимать? Какой смысл, ведь она тут же говорит, у нас есть клетки памяти, которые спят. Короче понятно все. Вы главное уколитесь.
   
Re: короновірус в Україні

Ну нє панове. Бустер то стандартна практика.  Див. Імунізацію проти дифтерії.
   
Re: короновірус в Україні

Коефіцієнти Стьюдента всякі?

чим більше слів ваксер чув, тим веселіше спілкуватися. Тепер ще про стьюдента на пальцях розповідати.

Гаразд. Давайте так.
Я шаман. Я стукав в бубен, спілкувався з духами. Вони можуть бачити майбутнє, і вони поділилися зі мною, що буде далі.

Спочатку вакцина буде добрим захистом. Ну як добрим? В три рази кращий захист. Не бозна який чудовий, але є. А далі ця трієчка поступово зменшується. Наприклад, зараз в Ірландії трохи більше двох. В два з копійками рази. Це ще непогано.
Далі цій коефіцієнт буде наближатися до одиниці. З тенденцією до нуля. Так кажуть духи.
Коли коефіцієнт почне підходити до одиниці, уряд аврально почне колоти бустер. В надії перекантуватися до четвертої дози, яка, як вони сподіваються, полагодить косяки попередніх.
Четверта доза буде вирішальною для людства. Якщо вона не полагодить, то щеплені опиняться в становищі гіршому за нещеплених.

Так розповіли духи.
   
Re: короновірус в Україні

Яка частота дуже рідкісної "побічної дії на серце" після вакцин Pfizer і Moderna: нові дані


Найчастіше вкрай рідкісний побічний ефект після антиковідних вакцин Pfizer і Moderna – міокардит або перикардит – спостерігається у молоді та після другої дози. Це запалення серцевого м'яза майже завжди проходить легко і без видимих наслідків для пацієнта, пишуть вчені з Центру вивчення безпеки лікарських препаратів Британії в препринті на medRxiv.

Більша частина людей із такими побічними ефектами – до 30 років, зазначили автори. Вони нагадують, що міо/перикардит спостерігався також після вакцинації від віспи, грипу, гепатиту та інших хвороб. До COVID-19 близько 0,1% від усіх повідомлень про побічні ефекти між 1990 і 2018 роками були пов'язані з цими станами.

Крім того, міокардит виникає після низки вірусних інфекцій, включно з коронавірусами. Раніше в CDC вирахували, що ризик отримати такий стан під час хвороби на ковід мінімум на порядок вище, ніж після мРНК-вакцини.


Дані щодо США

У США на 6 серпня зареєстровано 968 випадків міокардиту і 574 перикардиту після Pfizer, із них 78% і 68% відповідно у чоловіків. Більшість зареєстрованих випадків – після другої дози. Що стосується Moderna, то 51% випадків міокардиту і 51% перикардиту – після другої дози (76% і 59% відповідно у чоловіків).

На цю дату в США понад 90,5 млн вакцинованих отримали дві дози Pfizer (частота міокардиту була 6,5 випадку і перикардиту – 3,5 випадку на 1 млн повністю щеплених), і 64,3 млн – по дві Moderna (цифри – 3,7 і 2,7 відповідно).

Дані щодо Європи

В єврозоні на 6 серпня зареєстровано 957 випадків міокардиту і 650 перикардиту після Pfizer, а також 228 і 117 відповідно після Moderna. 72% зареєстрованих випадків міокардиту і 53% – перикардиту після вакцин були у чоловіків.

На цю дату там було введено >226 млн перших доз Pfizer і 37,1 млн – Moderna. Тобто, частота – 4,2 випадку міокардиту і 2,9 випадку перикардиту на 1 млн вакцинованих хоча б однією дозою Pfizer, і 6,2 випадку і 3,8 випадку відповідно після Moderna.

Зафіксовано 11 смертей від міокардиту та одна від перикардиту після Рfizer, а також дві та одна смерть відповідно після Moderna. Загалом дев'ять із 15 фатальних випадків (60%) – у чоловіків.

"У всіх звітах для обох мРНК-вакцин частота міокардиту була вищою, ніж перикардиту. Це може свідчити, що діагноз міокардиту дещо простіший. Ці захворювання після мРНК-вакцинації – область, яка вимагає подальшого дослідження", – пишуть вчені у висновках.

Крім того, ефект бустера (третьої, четвертої тощо доз) на розвиток міокардиту і перикардиту "значною мірою невідомий", зазначають медики.

Дослідники застерегли, що ці ризики варто враховувати під час вакцинації молоді, особливо в країнах зі слабкою системою охорони здоров'я.

Останнє редагування: 17 вересня 2021 13:17:56 від andry
   
Re: короновірус в Україні

И все таки в расии красивая картинка по смертям.
Как ножницами отрезали
   
Re: короновірус в Україні

И все таки в расии красивая картинка по смертям.
Как ножницами отрезали
Показати зображення...

Не можна перевищувати певний показник. Але в них пенсійний фонд не бреше, за минулий рік 1,5 млн пенсів скосило...
   
Re: короновірус в Україні

И все таки в расии красивая картинка по смертям.
Как ножницами отрезали
Показати зображення...

Дык рисуют... бо считать опасно... весь аппарат президента и сам президент сидят под столами в ужасе и потеют...   :laugh:
   
Re: короновірус в Україні

И все таки в расии красивая картинка по смертям.
Как ножницами отрезали
Показати зображення...

Мене це теж дуууже дивує  :) З липня +- та сама цифра.
   
Re: короновірус в Україні

чим більше слів ваксер чув, тим веселіше спілкуватися. Тепер ще про стьюдента на пальцях розповідати.

Не треба на пальцях. Я знаю що там і до чого. Треба щоб ви усвідомили що висмикнуті дані за день + домисли + купа невідомих не можуть бути підставою для грунтовних висновків в принципі.

Я шаман. Я стукав в бубен, спілкувався з духами. Вони можуть бачити майбутнє, і вони поділилися зі мною, що буде далі.

...

...

...

Так розповіли духи.

Ото завжди супроводжуйте свої пости цими фразами. Це буде справедливо.

Взагалі подумав собі, що вакциновані дійсно можуть частіше заражатися. Просто тому що відчувають себе в безпеці і менше остерігаються контактів. А зовсім не через якісь міфічні механізми дії вакцин.

Зрештою, час покаже хто правий.
   
Re: короновірус в Україні

ИФ начали вакцинацию файзером. пока вроде в 1 городской на чорновола, организация щеплення как обычно у нас - через жопу
Почали давно. Мої родичі вчора вже другу дозу вкололи.  Пенсіонери.
   
Re: короновірус в Україні

чим більше слів ваксер чув, тим веселіше спілкуватися. Тепер ще про стьюдента на пальцях розповідати.

Гаразд. Давайте так.
Я шаман. Я стукав в бубен, спілкувався з духами. Вони можуть бачити майбутнє, і вони поділилися зі мною, що буде далі.

Спочатку вакцина буде добрим захистом. Ну як добрим? В три рази кращий захист. Не бозна який чудовий, але є. А далі ця трієчка поступово зменшується. Наприклад, зараз в Ірландії трохи більше двох. В два з копійками рази. Це ще непогано.
Далі цій коефіцієнт буде наближатися до одиниці. З тенденцією до нуля. Так кажуть духи.
Коли коефіцієнт почне підходити до одиниці, уряд аврально почне колоти бустер. В надії перекантуватися до четвертої дози, яка, як вони сподіваються, полагодить косяки попередніх.
Четверта доза буде вирішальною для людства. Якщо вона не полагодить, то щеплені опиняться в становищі гіршому за нещеплених.

Так розповіли духи.

Якось співпало з моїми розрахунками.Що ефективність вакцинування рівне 2,5-3. Хоча в мене були випадкові не повні дані. Такі що викладувались на ФУПі. Духи форум читають? Чи це співпадіння випадкове?
   
Re: короновірус в Україні

Треба щоб ви усвідомили що висмикнуті дані за день

хто казав що то дані за один день? Я взяв найгіршу для себе комбінацію. Смерті відстають на 12 днів в середньому від заражень. Певна кількість заражень сьогодні аукнеться через 12 днів.

якщо рахувати абсолютно точно, то картина стане ще показовішою. Бо заражень доведеться взяти більше.

і ми не розмовляємо про механізми. Спочатку я намагаюся показати дичину в цифрах традиційного пояснення щепленців. Дичина якщо то заражаються щеплені. Дичина якщо то заражаються нещеплені.

І тоді треба давати інше пояснення. Я його даю. І також дається модель розвитку подій. Її вже легко побачити. Вона більшою частиною реалізована в Ізраїлі. Там прийшли до бустера через отой надзвичайно низький коефіцієнт.

Інші Ізраїль доженуть. Я можу поставити на це гроші.
   
Re: короновірус в Україні
Agh

В Україні з’являться спеціальні камери для контролю дотримання карантину. Перші такі камери з’являться у великих торгових центрах в різних областях. Вони фіксуватимуть тих, хто порушує масочний режим і соціальну дистанцію. ;o
Про це розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін. Камери за словами Кузіна, можуть з’явитися при введенні більш жорстких карантинних обмежень. Він зазначив, що при погіршенні епідеміологічної ситуації будуть візити в області, а також виїзні засідання ТЕБ і НС на рівні областей. Як саме каратимуть порушників карантину, головний санітарний лікар не повідомив. Орієнтовно, нові правила для “жовтої” зони карантину вступлять в дію 20 вересня. Про перехід в “жовту” зону повинні оголосити комісії ТЕБ і НС і за словами Кузіна, це відбудеться не раніше, ніж в кінці поточного тижня. Далі комісії будуть збиратися раз на два тижні або щотижня – щоб оперативно оновлювати зонування.

А бити порушників будуть? :facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні

хто казав що то дані за один день? Я взяв найгіршу для себе комбінацію. Смерті відстають на 12 днів в середньому від заражень. Певна кількість заражень сьогодні аукнеться через 12 днів.

якщо рахувати абсолютно точно, то картина стане ще показовішою. Бо заражень доведеться взяти більше.

і ми не розмовляємо про механізми. Спочатку я намагаюся показати дичину в цифрах традиційного пояснення щепленців. Дичина якщо то заражаються щеплені. Дичина якщо то заражаються нещеплені.

І тоді треба давати інше пояснення. Я його даю. І також дається модель розвитку подій. Її вже легко побачити. Вона більшою частиною реалізована в Ізраїлі. Там прийшли до бустера через отой надзвичайно низький коефіцієнт.

Інші Ізраїль доженуть. Я можу поставити на це гроші.

Три тижні, не 12 днів.
   
Re: короновірус в Україні

Важкий перебіг починається приблизно з 8-10 дня, потім уже як пощастить. Принаймні так було в минулі хвилі.
   
Re: короновірус в Україні

У Центрі громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я з'явилося обладнання, яке дозволить визначати штами коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

Як зазначається, ЦГЗ отримав секвенатор для визначення нових штамів зразків SARS-CoV-2, виявлених в українських пацієнтів. Потужність секвенатора – 400 зразків на місяць.

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, наявність лабораторії, яка може проводити секвенування – це питання національної безпеки.

"Тепер ми оперативно зможемо реагувати на біологічні загрози, чітко встановлюючи джерело", – сказав Ляшко.

Він додав, що до сьогоднішнього дня Україна надсилала свої зразки на секвенування до лабораторій Всесвітньої організації охорони здоров'я, а це займало певний час і ускладнювало оперативність реагування української системи охорони здоров'я на ситуацію.
   
Re: короновірус в Україні

Симптоми коронавірусної інфекції зберігаються до трьох місяців у кожного 40-го захворілого, а не у кожного десятого, як вважали раніше. Такого висновку дійшли британські вчені, передає ВВС.

Дослідники Національної статистичної служби Великої Британії проаналізували дані 50 000 людей, половина з яких мала позитивні СOVID-тести, а друга половила – ні. У них запитували, чи спостерігали вони у себе залишкові ознаки хвороби.

Близько 3% опитаних з першої групи спостерігали у себе мінімум один симптом через 3 місяці після інфікування. У групі з негативним тестом лише 0,5% помічали у себе ознаки хвороби.

Дослідження показало, що довгий постковідний синдром зустрічався тільки в одного з 40 інфікованих. Також люди віком від 50 до 69 частіше стикаються з довготривалими проявами хвороби.

Ці результати істотно відрізняються від висновків учених, зроблених у квітні. Тоді вважалося, що тривалий постковідний синдром виникає у кожного десятого хворого.
   
Re: короновірус в Україні

Не можна перевищувати певний показник. Але в них пенсійний фонд не бреше, за минулий рік 1,5 млн пенсів скосило...

Согласно официальным данным, всего за год на 1 июля 2021 года количество людей пенсионного возраста в стране уменьшилось на 1,999 млн человек - рекордное годовое сокращение пенсионеров за всю историю статистики, которая ведется с 1998 года.
Всего пенсию получают 42,355 млн человек - минимальное число людей с 2015 года.
На страшный антирекорд существенно повлиял максимальный с 1947 года рост смертности - на 26,9% за год.
https://www.finam.ru/analysis/newsitem/pensionnyiy-kollaps-chto-proisxodit-s-pensionerami-v-2021-godu-20210820-185151/
Ковід- це просто грип...
   
Re: короновірус в Україні

Три тижні, не 12 днів.

бери макушки хвиль по різних країнах. Пік смертності запізнюється в середньому на 12 днів від піку заражуваності.

Останнє редагування: 18 вересня 2021 00:45:24 від etochtod
   
Re: короновірус в Україні

По даним Мінздрава Сінгапура - вакциновано двома дозами на 15 вересня - 81% населення
За останні 28 днів, із 8,346 захворілих на Ковід,
---98.2% були асимптомними або дуже легка форма,
---1.6% потрібен кисень,
---0.1% находиться в реанімації і
---0.0% померло.
https://www.moh.gov.sg/
   
Re: короновірус в Україні

По даним Мінздрава Сінгапура - вакциновано двома дозами на 15 вересня - 81% населення
За останні 28 днів, із 8,346 захворілих на Ковід,
---98.2% були асимптомними або дуже легка форма,
---1.6% потрібен кисень,
---0.1% находиться в реанімації і
---0.0% померло.
https://www.moh.gov.sg/
одній
По статистичних даних МОЗ в них  77% повністю вакцинованих і приблизно по 700 захворювань в день і одній смерті через день. Але така ж приблизно статистика смертей була й в середині травня коли в них був пік захворювань, а кількість повністю вакцинованих складала біля 20%. Відзначають що така успішна боротьба з коронвірусом є в результаті суворих обмежень та відслідковуванням контактів заражених.
   
Re: короновірус в Україні

шо значить ффброс,

розмова йшла про мерику, а не вашу колонію
а в мериці клаус швабняк сертифікували тільки так звану комернаті німецької фірми біонтек

а на швабівку пфайзера тільки продовжили EUA, бо інакше не можна використовувати модерну та джонсони

пропагандонську відповідь в стилі, а вони і так одинакові не приймаються
але чекаю на адреса в мериці де можна шбанутись комернаті  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія