Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

якщо ще в 17-19 у фб Тараса можна знайти хоч дещицю позитиву, то за останні три - нуль.
зараз прийде vhavkr і скаже, що все херня , ми дороги будували, потім модератор і забанить і тебе і мене за політичний срач і критику влади
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Тарас Чмут живет на 25% от того что переводят в его БФ. Молодец! А те кто ему переводят лохи. Все что он говорит его реклама, а содержание пустота.
кацап здохни
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Тарас Чмут живет на 25% от того что переводят в его БФ. Молодец! А те кто ему переводят лохи. Все что он говорит его реклама, а содержание пустота.
А ти хто, онанім інтернетний ?
Тараса знаю "вживу" і він робить дуже багато корисний справ для ЗСУ.
А ти хто ? Що важить слово інтрернет-троля ?
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Тарас Чмут живет на 25% от того что переводят в его БФ. Молодец! А те кто ему переводят лохи. Все что он говорит его реклама, а содержание пустота.
Ви, іпсо, такі як таргани. Давить відразу треба.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Тарас Чмут живет на 25% от того что переводят в его БФ. Молодец! А те кто ему переводят лохи. Все что он говорит его реклама, а содержание пустота.
И процент нормальный и работа его востребована, к сожалению. Когда государство мозги включит и у него пропадёт работа в этом русле, создаст фонд помощи гражданским в каком нибудь Судане.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

И процент нормальный и работа его востребована, к сожалению. Когда государство мозги включит и у него пропадёт работа в этом русле, создаст фонд помощи гражданским в каком нибудь Судане.
В армію піде "на все готове", він же морпіхом служив  B-)
Або стане нормальним, досвідченим експертом (без лапок) по військовій техніці та озброєнню

Але то не скоро буде
   
И процент нормальный и работа его востребована, к сожалению. Когда государство мозги включит и у него пропадёт работа в этом русле, создаст фонд помощи гражданским в каком нибудь Судане.
Я работал в БФ. Противно стало. Ушел нах.Когда появляются бабки кончается совесть.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Я работал в БФ. Противно стало. Ушел нах.Когда появляются бабки кончается совесть.
Да ладно. Я вот знаю военного, он служит, получает 100+к гривен и ещё донатит как на армию так и гражданским. Так что совесть и деньги никак не взаимосвязаны
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

не смотрела. нет времени. он русскую армию и власть называет идиотами?
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

не смотрела. нет времени. он русскую армию и власть называет идиотами?
Ипанутыми называет
   
Когда появляются бабки кончается совесть.
у волонтеров наоборот
кончается совесть и появляются деньги
как Гордон клевещет, некоторые из них стали весьма небедными людьми
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Ипанутыми называет
хуйло у него готовился к войне и санкциям или нет?
   
хуйло у него готовился к войне и санкциям или нет?
вряд ли хуйло Чмуту про это докладывал
   
Да ладно. Я вот знаю военного, он служит, получает 100+к гривен и ещё донатит как на армию так и гражданским. Так что совесть и деньги никак не взаимосвязаны

Я про создателей благотворительных фондов пишу, а не про донаторов. Создатели фондов  существуют на пожертования. ДА, что то они покупают и помогаюь это гуд. Но как можно жить на часть денег которые люди перевели на помощь?
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

вряд ли хуйло Чмуту про это докладывал

Мова не про хуйла
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Я про создателей благотворительных фондов пишу, а не про донаторов. Создатели фондов  существуют на пожертования. ДА, что то они покупают и помогаюь это гуд. Но как можно жить на часть денег которые люди перевели на помощь?
Ок, фонду перечислили десять миллионов гривен на лекарства и продукты питания. Кто бесплатно выполнит такой объём работы? А если это постоянно, а если нужны специфичные знания.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Я про создателей благотворительных фондов пишу, а не про донаторов. Создатели фондов  существуют на пожертования. ДА, что то они покупают и помогаюь это гуд. Но как можно жить на часть денег которые люди перевели на помощь?

Фонди мають адмініструватися, це повноцінна робота, яка має оплачуватися.

Звісно, це має бути відкрита інформація.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Я про создателей благотворительных фондов пишу, а не про донаторов. Создатели фондов  существуют на пожертования. ДА, что то они покупают и помогаюь это гуд. Но как можно жить на часть денег которые люди перевели на помощь?
Ти зараз заганяєш ту ж маячнею, як AI. Таж сама логіка. До того ж ти робиш цілковиті припущення, на яких начебто є якась мораль. Але там нічого крім кривди немає.
   
Цікаво про дрони-камікадзе розказує. Я думаю, що реально такі системи будуть ефективними тільки з розвитком ШІ.

Ну і про наших розробників також правильно, які вже завтра готові збудувати Зірку смерті, якщо їм дадуть мільярди. :D

   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Ок, фонду перечислили десять миллионов гривен на лекарства и продукты питания. Кто бесплатно выполнит такой объём работы? А если это постоянно, а если нужны специфичные знания.
а зачем нам тогда целое Министерство Обороны, если волонтёры лучше знают? я правда хз, стоит ли работа минобороны 25% от военного бюджета, а то может мы им недоплачиваем или наоборот переплачиваем.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

а зачем нам тогда целое Министерство Обороны, если волонтёры лучше знают? я правда хз, стоит ли работа минобороны 25% от военного бюджета, а то может мы им недоплачиваем или наоборот переплачиваем.
Я выше написал, когда страна мозги включит, у волонтеров не будет работы.
   
хуйло у него готовился к войне и санкциям или нет?
він погодився з візаві, що, скоріше, ні, не готувався, сподівався на бліцкриг і був у полоні власної пропаганди.
десь так.

продовжіть вашу думку )

п.с. АЛЕ неодноразово сказав, що росії вигідна затяжна війна, гра в довгу, бо їй вистачить ресурсу (грошей), а нам ні.

а санкції? - спитав інтерв'юер

а що санкції, - відповів Чмут, - є іран, турція, сірія, індія і тп. гроші будуть.

п.п.с.
І тут я додам, що нещодаавно чула Лану Зеркаль, яка чітко наполягала, що у росії 2 роки з цима санкціями -вони ду-уже чутливі для неї.
тому вони намагаються в будь-який спосіб позбавитися їх. І тому так хочуть перемовин, аби домовитися і з них знімуть ті санкції (в їх розкладах).
Тому не вірьте, що санкції не працюють. Навіть дуже працюють.
А Чмут не дуже в це вірить.

Останнє редагування: 8 серпня 2022 21:06:03 від эЛКа
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

він погодився з візаві, що, скоріше, ні, не готувався, сподівався на бліцкриг і був у полоні власної пропаганди.
десь так.

продовжіть вашу думку )

п.с. АЛЕ неодноразово сказав, що росії вигідна затяжна війна, гра в довгу, бо їй вистачить ресурсу (грошей), а нам ні.

а санкції? - спитав інтерв'юер

а що санкції, - відповів Чмут, - є іран, турція, сірія, індія і тп. гроші будуть.

п.п.с.
І тут я додам, що нещодаавно чула Лану Зеркаль, яка чітко наполягала, що у росії 2 роки з цима санкціями -вони ду-уже чутливі для неї.
тому вони намагаються в будь-який спосіб позбавитися їх. І тому так хочуть перемовин, аби домовитися і з них знімуть ті санкції (в їх розкладах).
Тому не вірьте, що санкції не працюють. Навіть дуже працюють.
А Чмут не дуже в це вірить.

Нафтове ембарго, газ вони самі собі обрізають: в перспективі обмеження цін на нафту, щоб тільки на їжу вистачало. Ось і рахуй, вистачить ресурсу Рашці чи ні  :weep:
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що звіт Amnesty International про наражання цивільного населення на небезпеку з боку ЗСУ і фільм CBS Reports про проблеми з контролем за постачанням зброї завдали Україні інформаційного удару, але не завадили передачі озброєння.

Деталі: Голова МЗС відзначив синхронність дій цих організацій із намаганням російської пропаганди зупинити поставки західної зброї Україні. Він також наголосив, що чекає від CBS внутрішнього розслідування, а від Amnesty – вибачень.

Кулеба зазначив, що росіяни ще з квітня намагаються підірвати політичну готовність партнерів України постачати зброю за допомогою примітивних маніпуляцій про те, що зброя нібито "зникає" чи може потрапити "не в ті руки", що вона "підживлює конфлікт замість врегулювання", що "росіяни, звісно, погані, але й українці не янголи" тощо.

Пряма мова: "Першу хвилю подібної брехні Україна збила ще в травні-червні. Нині росіяни заходять на друге коло.

Я не знаю, чи маніпулятивний звіт Amnesty і брехливий фільм CBS, які вийшли майже одночасно, пов’язані з російським урядом. Але я точно знаю, що обидві організації та автори цих бездоказових "шедеврів" завдали несправедливого і нічим не спровокованого інформаційного удару по Україні абсолютно синхронно з російською пропагандою".

Деталі: За словами Кулеби, під шаленим публічним тиском Amnesty та CBS вибачилися – але ці вибачення "не менш недолугі, ніж їхня причина".

Мовляв, Amnesty написала лист журналістам із серії "ми позицію не змінюємо, але вибачте, якщо завдали вам страждань", а CBS визнали, що все перекрутили, видалили фільм і пообіцяли його змінити, але й у вибаченні "напустити туману про постачання зброї".

Кулеба заявив, що Україну такі вибачення не влаштовують, бо шкоди вже завдано. Від CBS він чекає на внутрішнє розслідування та публічне з’ясування, "хто допустив в ефір російську пропаганду та з якою метою". Від Amnesty – вибачень "не лише за біль, завданий українцям, а й за зґвалтування правди і реальності цієі війни".

Пряма мова: "Але є і гарні новини. Вся ця брехня наразі не досягає цілей. Жоден партнер чи організація у спілкуванні з Україною не озвучували закидів, подібних до маніпуляцій Amnesty чи CBS. І ця брехня жодним чином не вплинула на постачання зброї і не підірвала високий рівень довіри між Україною та партнерами.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Да ладно. Это он ещё по доброму прошёл. Если больше копнуть  :D
Может свидетели нептунов немного поймут что к чему))
пысы
Кстати спасибо за ссылку, немного прокручивал, но пожалуй это первое интервью за много лет которое я посмотрел. Толковый чувак

 Если бы Чмут под любым ником опубликовал свою инфу на ФУПе, был бы забанен и объявлен кацапский ипсошником)). Абсолютно согласен с ним по поводу освобождения территорий-а какой ценой это будет сделано? Какая сейчас цена такого освобождения при том,  что за последние месяцы мы не освободили ни одного города?
   
Я выше написал, когда страна мозги включит, у волонтеров не будет работы.
волонтеры есть и в странах с мозгами
другое дело, что в вооружении армии волонтеров быть не должно
армия - не хобби для гражданских
   
Абсолютно согласен с ним по поводу освобождения территорий-а какой ценой это будет сделано? Какая сейчас цена такого освобождения при том,  что за последние месяцы мы не освободили ни одного города?
Или украинцы доверяют руководству ВСУ
Или слушают пана Чмута и прочих панов,
которые ни за что не отвечают,
пиарятся и прочее
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

волонтеры есть и в странах с мозгами
другое дело, что в вооружении армии волонтеров быть не должно
армия - не хобби для гражданских
Вы прям капитан очевидность  :D . Я и это в своём посте написал, начнёт помогать гражданским в условном Судане )))
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

його міркування щодо західної допомоги дійсно містять певні протиріччя. З одного боку, вказує, що надання озброєнь поступово збільшується, а з іншого припускає, що через пів року захід втомиться внаслідок економічних проблем
Але він уникає занадто категоричних тверджень чи чорно-білих оцінок, його тези швидше спонукають замислитися
От я щойно коротко проглянув, що мені пропонує ютуб. Серед запропонованого, одразу ж свіжі інтерв’ю Жданова з заголовками типу: «ЗСУ закривають мишоловку» або «цей тиждень буде вирішальним»
Та ну його нафіг, я краще Тараса послухаю, ніж балаболів.
Просто там есть логическая ошибка - захид втомыться и захид дает все больше оружия. Там только раскручивается маховик ВПК, вливаются бешенные бабки в развитие и расширение производства, найм и обучение персонала. Это маховик, который НЕЛЬЗЯ остановить, пока не отбились вложения. Так шо скорее Запад заинтересован в дальнейшей войне, чем устает от нее. Так мне кажется.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Тарас Чмут: "Брехнею перемогу не здобути"
(tu)
А військовою хитрістю можна, це один із необхідних елементів справжнього військового мистецтва  :-)o
хоча в процесі є ті хто назве це брехнею, ну тут нічого не поробиш  :(   
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Просто там есть логическая ошибка - захид втомыться и захид дает все больше оружия. Там только раскручивается маховик ВПК, вливаются бешенные бабки в развитие и расширение производства, найм и обучение персонала. Это маховик, который НЕЛЬЗЯ остановить, пока не отбились вложения. Так шо скорее Запад заинтересован в дальнейшей войне, чем устает от нее. Так мне кажется.
...ти правий, всі європейські країни та штати зрозуміли, що будь у них війна -- вони голі і босі, а тої техніки, що у них, вистачить на пару днів боїв...і все, то зараз, дійсно, розкручуються військові заводи та передивляються бюджети...
   
Угу, розкручуються, але на думку Чмута нам треба тут розкручувати, бо ще не зовсім зрозуміло скільки з того, що ті заводи вироблять попаде до нас.

   
Хоча, як на мене ітерв'ю досить позитивне. Хоч якись тверезий погляд на речі.

Бо вже трохи підзаєбали "есперди" у яких ми 100 хаймарсами кацапів похороним.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Угу, розкручуються, але на думку Чмута нам треба тут розкручувати, бо ще не зовсім зрозуміло скільки з того, що ті заводи вироблять попаде до нас.
Та "думок" у нас у всех, как кизяков в коровнике. На какие фуи это раскручивать, если мы уже на 50% сводим бюджет на западные деньги? ГДЕ строить заводы, если вся страна простреливается ракетами? Кто будет работать, если в стране остро не хватает специалистов? И завод ведь строить надо не один, а сотни. там шоб небольшую ракету построить надо или западные комлектующие, или строить еще заводы и много. А нужны не только ракеты. Самолеты, танки, боеприпасы,
Там номенклатура того,шо надо для войны - тысячи позиций. И если за тридцать лет успешно гробили все заводы ВПК, шо у нас были, а не препрофилировали их под свои нужды в мирное время, то сейчас за несколько месяцев это все не осилишь. и за несколько лет тоже. Не надо этой маниловщины. Это делается в стране в мирное время, которое за тридцать лет проебали.
Так шо задача только одна - победить, а уж потом не только восстанавливать разрушенное, но и строить новое.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Угу, розкручуються, але на думку Чмута нам треба тут розкручувати, бо ще не зовсім зрозуміло скільки з того, що ті заводи вироблять попаде до нас.
Попаде все що піде по ленд-лізу і на чорний ринок від нас не попаде  :-)o
   
Та "думок" у нас у всех, как кизяков в коровнике. На какие фуи это раскручивать, если мы уже на 50% сводим бюджет на западные деньги? ГДЕ строить заводы, если вся страна простреливается ракетами? Кто будет работать, если в стране остро не хватает специалистов? И завод ведь строить надо не один, а сотни. там шоб небольшую ракету построить надо или западные комлектующие, или строить еще заводы и много. А нужны не только ракеты. Самолеты, танки, боеприпасы,
Там номенклатура того,шо надо для войны - тысячи позиций. И если за тридцать лет успешно гробили все заводы ВПК, шо у нас были, а не препрофилировали их под свои нужды в мирное время, то сейчас за несколько месяцев это все не осилишь. и за несколько лет тоже. Не надо этой маниловщины. Это делается в стране в мирное время, которое за тридцать лет проебали.
Так шо задача только одна - победить, а уж потом не только восстанавливать разрушенное, но и строить новое.
маниловщина это надеяться выиграть войну используя плечо снабжения через атлантику.

Какие невъебенно технологичные заводы нужны чтобы делать неуправляемые РСЗО и 152 выстрелы?

Их сотнями можно в гаражах запускать.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

ой, а нате вам ще зради від Скрипіна та UMN, дивиться першого доповідача Дмитра Лиховія. він практично те ж саме сказав, але  чуть мякше і сьогодні.

   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

маниловщина это надеяться выиграть войну используя плечо снабжения через атлантику.

Какие невъебенно технологичные заводы нужны чтобы делать неуправляемые РСЗО и 152 выстрелы?

Их сотнями можно в гаражах запускать.

Ну британці взагалі-то так і виграли.

Виробництво снарядів вимагає відповідних металів і верстатів, які ми не виробляємо.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Вы прям капитан очевидность  :D . Я и это в своём посте написал, начнёт помогать гражданским в условном Судане )))

Чмут - військовий начебто.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут
den

у волонтеров наоборот
кончается совесть и появляются деньги
как Гордон клевещет, некоторые из них стали весьма небедными людьми

У деяких може й є таке

У тих кого знаю ( з десяток ) норм з совістю все

Але дійсно всяке буває



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія