Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор Національної Єдності

Re: Модератор Національної Єдності

Отже є для вас трошки додаткових ввідних. Всі попередні модератори були упередженні в тій чи іншій мірі. Тому їх повернення не розглядається. Кандидатура має бути з нейтральними політичними вподобаннями, проживати на неокупованій території України та бажано перебувати в адекватному психічному стані. Модератор буде анонімним. Свої пропозиції скидайте в приватне.
Сміявсі. Політично нейтральні - це ж було вже. Услишь глаза і казочка про двох Іванів.

Далі по суті. Такі вимоги до модератора нагадують тричи розведеного алкаша віком 50+, який отримав у спадок сталінку від бабці і вирішив знову завести родину. Вимоги до потенційної дружини - вік до 25 років, зріст 180+ вага до 55, 3 розмір грудей, незаймана, розряд по художній гімнастиці, вільне володіння аглійською і базовий мандарин.  Так от, шановні, таким дівчатам, навіть якщо вони є у природі, такі чоловіки нафіг не потрібні. Вони знайдуть собі кращого хоч і зі зйомною квартирою.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Karoffka,
ти як і багато інших фупівців старої закалки вважаєте ФУП власним "междусобойчиком", тусовкою. Це випливає з постійних реплік на кшалт "ми тут давно, ви не знаєте фупівців і т.д. А нова адміністрація, напевно, має бажання розвивати контент, відкрити реєстрацію нових юзерів. І так може вийти, що отих нових стане більше, ніж "старожилів", тому виникає питання, чого адміни мають прислухатись лише до "мнєнія" старожилів ФУПу?

Ключові слова - напевно та може вийти.
А ми знаходимось тут і зараз, коли випустили лахтинців та дивляться крізь пальці на антікощтірліців
При цьому Кноп та Маджесті отримали в Ніколи.
Ну ти зализуй, зализуй.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Байдуже хто. Головне, щоб модератор присікав усілякий срач. Всі, хто переходить на особисті образи, повинні каратися баном. Останні гілки заповнені флудом подібних срачів так, що не можна знайти корисну інформацію.
Болукана хоч можна ображати, чи ні? Хоча його як не назви то не образа, а констатація факту
   
Re: Модератор Національної Єдності

Безпідставний бан в ніколи не може бути прикладом ні звичайної модерації, ні Модерації Національної Єдності (c) admin1.

Робіть щось з цим.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Попрошу назвати зарплату
   
Re: Модератор Національної Єдності

Я вже заманався виправляти мій нік, я не Лазар, а лазер :lol: .Таке враження, що ти з бригади Слава, а спецом маскувалась під його "супротивника"(такі передвиборчі "технології")-навіть клише про Лазаря однакові з його ботвою :lol: .І на відміну від вашої тусовки-я тут не "живу" цілодобово.І вважаю, що "вибори" нового модера -не другорядна справа,тому зараз активно  (по мірі можливостей) включився в обговорення. Тут же багато таких, хто ще з 2000 років "колєблєтся" з лінією партії, аби тільки не відлучили від такого засобу спілкування та самовираження. По кільканадцять разів змінювали політичні уподобання. Зараз не вступають у обговорення кандидатури  модера, бо вже були приклади повернення до кнопки "старих" і їх помста .Всі про це знають і зараз чекають (чия візьме).Отакі пироги.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Karoffka,
ти як і багато інших фупівців старої закалки вважаєте ФУП власним "междусобойчиком", тусовкою. Це випливає з постійних реплік на кшалт "ми тут давно, ви не знаєте фупівців і т.д. А нова адміністрація, напевно, має бажання розвивати контент, відкрити реєстрацію нових юзерів. І так може вийти, що отих нових стане більше, ніж "старожилів", тому виникає питання, чого адміни мають прислухатись лише до "мнєнія" старожилів ФУПу?
Ти це серйозно, що можливо відкриють реєстрацію та напустять нових дописувачів?
А старих значить можна обізвати ботом та  і запроторити в  Ніколи? Бо все одно прийдуть нові, тобто одним менше, одним більше немає різниці?
   
Re: Модератор Національної Єдності

скількі будуть платити модератору?
   
Re: Модератор Національної Єдності

Хто б не був модератором, нам, активним дописувачам необхідно мати можливість оскаржувати надто тривалі  терміни бану, щоби модератор нас чув. Особливо, коли сгаряча термін Ніколи.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Lusha,
а тобі відомо, хто травив Чорновола уже в часи незалежності? Хто РУХ розколов? При тому, що Чорновол відсидів за свої переконання, а його гонителі (розкольники РУХу) були членами КПРС і в часи СРСР отримували пільги та інші блага від влади?Це я до чого, Антік сидів реально за свої переконання в той час,як ти та інші (з числа його теперішних хулитилів) фупівці скандували "Слава КПРС!"на комсомольських та партійних зборах.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Пропоную свою кандидатуру -- але виключно на невеличку " ділянку" роботи.
Почищу форум від " переходів на особистість"," персональних образ" та " вендет"
Я-людина неупередженна, політично незаангажована, і маю досвід " форумних баталій" щоб розуміти чого від кого очікувати.
"Працювати" можу декілька годин на день-- вечором.
"Працювати" можу безоплатно)-- маю час та натхнення
Принцип "роботи"--
1.перечитати всі доповіді.
2.Вчитатися в дискусіі з доповідями-- зрозуміти що до чого.
3.Забанити розпалювачів " срачу"
4.перечитату решту і забанити там де доповіді не було

Бан по сітці--
1.1.1.3.10.місяць.н а розгляд модератора.

За 2-3 тиждні форум не впізнаєте))
   
Re: Модератор Національної Єдності

Пропоную свою кандидатуру -- але виключно на невеличку " ділянку" роботи.
Почищу форум від " переходів на особистість"," персональних образ" та " вендет"
Я-людина неупередженна, політично незаангажована, і маю досвід " форумних баталій" щоб розуміти чого від кого очікувати.
"Працювати" можу декілька годин на день-- вечором.
"Працювати" можу безоплатно)-- маю час та натхнення
Принцип "роботи"--
1.перечитати всі доповіді.
2.Вчитатися в дискусіі з доповідями-- зрозуміти що до чого.
3.Забанити розпалювачів " срачу"

Бан по сітці--
1.1.1.3.10.місяць.н а розгляд модератора.

За 2-3 тиждні форум не впізнаєте))
Ти просто брехло.
В мене все.
   
Re: Модератор Національної Єдності

.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Ти просто брехло.
В мене все.

Ось такі коменти пропускав би повз вуха.
   
Re: Модератор Національної Єдності

якось про оплату промовчують щось тут  багато таємничиго
   
Re: Модератор Національної Єдності

скількі будуть платити модератору?

Ти ковбасник, написали що ковбасника не візьмуть
   
Re: Модератор Національної Єдності

Ось такі коменти пропускав би повз вуха.
Бо не маєш чим аргументувати. І, якщо раптом не втримаєшся та  прокоментуєш, то це буде просто чергова брехня.
   
Re: Модератор Національної Єдності
mar

зрозуміти що до чого.


Навряд.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Кандидатура має бути з нейтральними політичними вподобаннями,
Тільки свідки Єгови, інших варіантів не бачу.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Ти ковбасник, написали що ковбасника не візьмуть
і на неповний день ?
   
Re: Модератор Національної Єдності

Отже є для вас трошки додаткових ввідних. Всі попередні модератори були упередженні в тій чи іншій мірі. Тому їх повернення не розглядається. Кандидатура має бути з нейтральними політичними вподобаннями, проживати на неокупованій території України та бажано перебувати в адекватному психічному стані. Модератор буде анонімним. Свої пропозиції скидайте в приватне.
Що заважає написати чіткі правила форуму і банити за їх порушення, а не за політичні вподобання?
   
Пропоную свою кандидатуру -- але виключно на невеличку " ділянку" роботи.
Почищу форум від " переходів на особистість"," персональних образ" та " вендет"
Я-людина неупередженна, політично незаангажована, і маю досвід " форумних баталій" щоб розуміти чого від кого очікувати.
"Працювати" можу декілька годин на день-- вечором.
"Працювати" можу безоплатно)-- маю час та натхнення
Принцип "роботи"--
1.перечитати всі доповіді.
2.Вчитатися в дискусіі з доповідями-- зрозуміти що до чого.
3.Забанити розпалювачів " срачу"
4.перечитату решту і забанити там де доповіді не було

Бан по сітці--
1.1.1.3.10.місяць.н а розгляд модератора.

За 2-3 тиждні форум не впізнаєте))

Ты больной извращенец, к тому же тупой и необразованный. И форум этот тебе нужен исключительно для удовлетворения своих извращенных потребностей. Тебе об этом уже писали тут очень многие. Среди твоих "поклонников" тут тоже всего лишь небольшая кучка психически больных. Так что быть тебе, Нумерной, админом только на говнобложике твоей ебанутой госпожи.  :K
   
Re: Модератор Національної Єдності

і на неповний день ?

В тебе весь день зайнятий фотками їжі, в тебе й на неповний день часу не буде.
А ще ж й на посрати треба..
   
Re: Модератор Національної Єдності
mar

В тебе весь день зайнятий фотками їжі, в тебе й на неповний день часу не буде.
А ще ж й на посрати треба..


Він не про роботу, він про гроші питає.
   
Re: Модератор Національної Єдності

В тебе весь день зайнятий фотками їжі, в тебе й на неповний день часу не буде.
А ще ж й на посрати треба..
Підчас посрати, можна і модернацією зайнятися. Якраз і вийде неповний робочий день. 
   
Бо не маєш чим аргументувати. І, якщо раптом не втримаєшся та  прокоментуєш, то це буде просто чергова брехня.

Тут написав би——
"Попередження. Шукайте "срач" в інших темах(
   
Ты больной извращенец, к тому же тупой и необразованный. И форум этот тебе нужен исключительно для удовлетворения своих извращенных потребностей. Тебе об этом уже писали тут очень многие. Среди твоих "поклонников" тут тоже всего лишь небольшая кучка психически больных. Так что быть тебе, Нумерной, админом только на говнобложике твоей ебанутой госпожи.  :K

Тут написав би ——
"Попередження. Контролюйте своі емоціі"
   
Re: Модератор Національної Єдності

Підчас посрати, можна і модернацією зайнятися. Якраз і вийде неповний робочий день. 

То вже від горщика залежить: повний, чи не повний :)
Але це флуд, припиняю
   
Re: Модератор Національної Єдності

Тут написав би——
"Попередження. Шукайте "срач" в інших темах(
А де ти тут побачив початок срачу?
Я все чітко про тебе написала. Ти збрехав про свою неупередженість. Чи ти хочеш, щоби я написала, що ти тупий , тому не вбачаєш наскільки ти упередженний?
Але тупий це вже образа і я намагалася цього оминути. То де місце срачу?
   
Тут написав би ——
"Попередження. Контролюйте своі емоціі"

вали на говнобложике пиши ебанутой Инанке, когда у нее батхерт обостряется
   
Re: Модератор Національної Єдності

27 страниц
а пан admin1 вообще появлялся?
Сколько по Вашему мнению ему надо страниц, что б он прислушался окончательно?
   
Re: Модератор Національної Єдності

27 страниц
а пан admin1 вообще появлялся?
Сколько по Вашему мнению ему надо страниц, что б он прислушался окончательно?
Тому і 27 сторінок, що пані адмін з'явилася, щось написала і це сколихнуло дописувачів.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Що з заробітною платою модератору?

50000 хоч будете платити? На руки.

І відпустка раз на рік.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Lusha,
а тобі відомо, хто травив Чорновола уже в часи незалежності? Хто РУХ розколов? При тому, що Чорновол відсидів за свої переконання, а його гонителі (розкольники РУХу) були членами КПРС і в часи СРСР отримували пільги та інші блага від влади?Це я до чого, Антік сидів реально за свої переконання в той час,як ти та інші (з числа його теперішних хулитилів) фупівці скандували "Слава КПРС!"на комсомольських та партійних зборах.

Все його дисиденство, з його слів.
А от тобі треба уважніше почитати, що він зараз  закидає поміж набору своєї нудятини.
Це такі собі кацапонаративи під видом 25 кадру.

ps це добре, що ти відмовився від кнопки.


   
А де ти тут побачив початок срачу?
Я все чітко про тебе написала. Ти збрехав про свою неупередженість. Чи ти хочеш, щоби я написала, що ти тупий , тому не вбачаєш наскільки ти упередженний?
Але тупий це вже образа і я намагалася цього оминути. То де місце срачу?

Проігнорував би.
   
вали на говнобложике пиши ебанутой Инанке, когда у нее батхерт обостряется

Проігнорував би.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Залупєнтій, ти іди модеруй в тєлєгу до шарія, чи до кацапів у тему покемонів.
   
Залупєнтій, ти іди модеруй в тєлєгу до шарія, чи до кацапів у тему покемонів.

Написав би—
"Попередження. Тримайте себе в руках"
   
Re: Модератор Національної Єдності

Антік сидів реально за свої переконаня
Які є докази, що він сидів за переконання? Сидів він за кримінал по молодості. Всі ті історії вигадані ним.
   
Re: Модератор Національної Єдності

Написав би
:facepalm: іди модеруй Хорвата, а потім він тебе відмодерує
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія