Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блєтгород! [KA]

Re: Блєтгород! [KA]

Чем?
Харків,ЗП можуть  рівняти 24-7
   
Re: Блєтгород! [KA]

На жаль, наша відповідь по блядьгороду поки що не тягне на адекватну. Але сподіваюсь це тільки початок...
   
Re: Блєтгород! [KA]

Харків,ЗП можуть  рівняти 24-7

Ага, просто жаліють. Коротко - ти дурне.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Харків,ЗП можуть  рівняти 24-7

Для 24/7 надо огромные склады создать поближе к границе и подвести фуеву тучу систем, а такое быстро хаймерсы вычислят и выепут
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ага, просто жаліють. Коротко - ти дурне.
до чого тут жаління, я про технічні можливості.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Харків,ЗП можуть  рівняти 24-7
не "могут",
а ровняют, как Запорожье и Херсон
они на максимуме
   
Re: Блєтгород! [KA]
PAL

Не знаю, но вской смертоносной хуйни у РФ накоплено изрядно.

29го був виданий максимум, на що вони здатні
122 ракети
Ну, можна ще добавить до 20ти калібрів (якими не стріляли, бо те, що кацапня привезла пулять, ледь всю Феодосію не рознесло)

Все. На більше вони не здатні, це їх стеля
   
Re: Блєтгород! [KA]

Вот правильный месидж.  (tu)
То о чем я твердил местным слоупокам
Александр Коваленко
---------------

Специально для россиян...

Всё, что вы могли показать, вы показали 24 февраля 2022. И каждый ваш удар по Украине делает вас ничтожнее, никчёмнее и слабее. Поскольку он не будет сильнее и масштабнее того, что мы уже видели.

Нас же, каждый ваш удар, делает сильнее, отчаяннее и злее... Безумно злее.

За каждую слезу, пророненную на просторах Украины вы будете отвечать и с каждым днём, с каждой неделей, каждым месяцем, всё дальше от границы с Украиной и глубже в саму россию.

Вы сами привели эту кару в свои дома. Не молите о пощаде, молите о мире. Мир же будет только по нашим условиям. Твари.

С наступающим, твари!

Останнє редагування: 31 грудня 2023 13:00:29 від Billi
   
Re: Блєтгород! [KA]

Чем?

Якщо Шахед це копія штатівського дрону, чому у нас немає оригіналу ?
   
Re: Блєтгород! [KA]

На жаль, наша відповідь по блядьгороду поки що не тягне на адекватну. Але сподіваюсь це тільки початок...

ти маєш на увазі рівноцінну? згоден.
Але як на мене то ми нащупали як позбутись кацапських обстрілів.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Цапоморді насправді розгорнули потужну хейт-мотивуючу пропагандонну кампанію для подальшого мілітарного тонусу суспільства.
Нажаль наші поки що запізнюються з контрпропагандними заходами.
Все вирішує контент та його кількість що падає в голови оркостанців. Потрібна більш професійна та масована робота нашого контрпропа
   
Re: Блєтгород! [KA]

Цапоморді насправді розгорнули потужну хейт-мотивуючу пропагандонну кампанію для подальшого мілітарного тонусу суспільства.
Нажаль наші поки що запізнюються з контрпропагандними заходами.
Все вирішує контент та його кількість що падає в голови оркостанців. Потрібна більш професійна та масована робота нашого контрпропа

Я б їм підкинув ще "контенту" тварям. Після чергового обстрілу звичайно.
Я думаю ми забагато терпіли.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Якщо Шахед це копія штатівського дрону,
Шо….шо……???!!!!
   
Re: Блєтгород! [KA]

"апять!" (с)

звикайте, звикайте!



+
А метро у белгараді нема. Ніякі бомбосховища не допоможуть, тільки бігти за урал!
   
Re: Блєтгород! [KA]

/24490
   
Re: Блєтгород! [KA]

так, треба нарощувати темп та інтенсивність привітань кацапських міст. всю решту роботи зробить їх ппо, одна ракета с-300 в житлові квартали то дуже моцно

кацапи вчаться. вони не дебіли.
і нам  треба креативити на крок вперед аби їх перемагати.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Шо….шо……???!!!!
Я чомусь вважав що іранці його скопіювали із знайденого дрона що втратив зв'язок
із центром. Помилився ?
А може чув дзвін ...
   
Re: Блєтгород! [KA]

Тут же десь писали, що шахеди - це копія якось древнього німецького дрона  8-)
   
Re: Блєтгород! [KA]

Я чомусь вважав що іранці його скопіювали із знайденого дрона що втратив зв'язок
із центром. Помилився ?
А може чув дзвін ...
Якщо я вірно пам'ятаю, то оригінал то тайванський дрон, котрий чимало вартував. Який потім переробили в Ізраїлі, зробивши дешевшим. Ізраїльський потім реверс інжинірингом із окремих кусків іранці перетворили на шахід.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Вибачте а чому тут деякі соромляться думки що це відповідь ЗСУ? а як ще тупих обізян вчити що бомбити інших погано?????
   
Re: Блєтгород! [KA]

Реально, кацапи уже не мають чим усугубляти ситуацію крім ЯЗ.

Вони запулили майже 4000 шахедів за місяць і воно мало нульовий ефект, всі ці басні про "коврові бомбардіровки" за наявності ППО, яке сьогодні значно потужніше ніж ще в 2022, це суїцид для їхньої авіації.

Вони пуляли тими шахедами стільки часу, бо надіялись, що послаблять ППО України, а з того вийшов пшик.
   
Re: Блєтгород! [KA]
MAG

Острілювати цивільне населення Рєфє означаю опускатись до рівня орків.
Понижує наш рівень правоти і дає ###лу моживіть накручувати "патріотичну" істерію для полегшення постачання м'яса на фронт, та інше...
Більше схиляюсь до версіїї, що орки використали наші дрони щоб позбивати їх над містом і від себе добавити.
Операція типу підрив будинків на початку "ери ###ла".
Якщо ж хтось дав свідому команду на обстріл, то він або доумок, або свідомий ворог України!
 :X
   
Re: Блєтгород! [KA]

Цапоморді насправді розгорнули потужну хейт-мотивуючу пропагандонну кампанію для подальшого мілітарного тонусу суспільства.
Нажаль наші поки що запізнюються з контрпропагандними заходами.
Все вирішує контент та його кількість що падає в голови оркостанців. Потрібна більш професійна та масована робота нашого контрпропа

абсолютно похер, іншого виходу зyпинитu цей терор не існує, хіба що перемогти на полі бою щоб впав режим, але це потім, а зараз іншого виходу ніж так само їх хуярити нема
   
Re: Блєтгород! [KA]

Якщо я вірно пам'ятаю, то оригінал то тайванський дрон, котрий чимало вартував. Який потім переробили в Ізраїлі, зробивши дешевшим. Ізраїльський потім реверс інжинірингом із окремих кусків іранці перетворили на шахід.

Ні, все почалось з німецького дрона Dornier DAR

   
Re: Блєтгород! [KA]

29го був виданий максимум, на що вони здатні
122 ракети
Ну, можна ще добавить до 20ти калібрів (якими не стріляли, бо те, що кацапня привезла пулять, ледь всю Феодосію не рознесло)

Все. На більше вони не здатні, це їх стеля

Вже казав Ігнат чи хто, 100 ракет ніколи вже не запустять. Запустили 120. Не надоіло лажати з прогнозами ?
   
Re: Блєтгород! [KA]

Острілювати цивільне населення Рєфє означаю опускатись до рівня орків.
Понижує наш рівень правоти і дає ###лу моживіть накручувати "патріотичну" істерію для полегшення постачання м'яса на фронт, та інше...
Більше схиляюсь до версіїї, що орки використали наші дрони щоб позбивати їх над містом і від себе добавити.
Операція типу підрив будинків на початку "ери ###ла".
Якщо ж хтось дав свідому команду на обстріл, то він або доумок, або свідомий ворог України!
 :X

ні це означає клин клином вибивати, ніхто про підриви не каже мова про таку саму відповідь, запропонуй щось інше?
   
Re: Блєтгород! [KA]
MAG

Вибачте а чому тут деякі соромляться думки що це відповідь ЗСУ? а як ще тупих обізян вчити що бомбити інших погано?????
Я вважаю якщо відповідь ЗСУ, то дурість= опускатись до рівня орків і понижувати рівень нашої правоти.
Це та ситуація в яку попадають недалекі сусідки в суперечці "чия курка межу перегебла": "...ти хто така, а ти хто така...", і так довічна сусідська війна без результатів у жодної із сторін, але з серйозними фізичними втратами у обох сторін.
Обстрілювати треба військові, оборонні, стратегічніі об'єкти і арімйські сили орків
   
Re: Блєтгород! [KA]

 ізза того що пiдарів вічно жаліли типу а зачєм опускаться до іх уровня, расчеловечіваніє та інша пурга, у тупих обізян абсолютно нема страху бомбити інших, є лише нерозуміння а нас за що
   
Re: Блєтгород! [KA]

Острілювати цивільне населення Рєфє означаю опускатись до рівня орків.
Понижує наш рівень правоти і дає ###лу моживіть накручувати "патріотичну" істерію для полегшення постачання м'яса на фронт, та інше...
Більше схиляюсь до версіїї, що орки використали наші дрони щоб позбивати їх над містом і від себе добавити.
Операція типу підрив будинків на початку "ери ###ла".
Якщо ж хтось дав свідому команду на обстріл, то він або доумок, або свідомий ворог України!
 :X
Выбирай одно из двух :или выиграть войну или ее проиграть.Третьего варианта нет и твои сопли здесь никому не нужны.Адекватные действия я вижу такие:выпустили орки пять ракет по Харькову ,через три секунды летят пять ракет в ответ по Белгороду .В направлении Белгорода и пох куда они попадут.Если в Белгороде орки будут хлопать в ладоши ,когда нас обстреливают,то они будут знать что на сто процентов прилетит ответка и нужно сразу искать подвал.Это будет самый действенный метод

Останнє редагування: 31 грудня 2023 14:31:11 від valet
   
Re: Блєтгород! [KA]

При чому тут опускатися до рівня орків ?

Кацапи стріляють, як вони кажуть завжди по "військових об'єктах та інфраструктурі". І ми тепер уже маємо чим стріляти по їхніх "військових обєктах та інфраструктурів"

В чьом праблема ? (с)  8-:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Острілювати цивільне населення Рєфє означаю опускатись до рівня орків.
Понижує наш рівень правоти і дає ###лу моживіть накручувати "патріотичну" істерію для полегшення постачання м'яса на фронт, та інше...
Більше схиляюсь до версіїї, що орки використали наші дрони щоб позбивати їх над містом і від себе добавити.
Операція типу підрив будинків на початку "ери ###ла".
Якщо ж хтось дав свідому команду на обстріл, то він або доумок, або свідомий ворог України!
 :X
Типові думки минулих українських толерантних людей. Потрібно не винних серед своїх шукати (можливо й треба але мовчки розібратися чи все гаразд з цим), а наперед агресивно та аргументовано (з використанням усього арсеналу контентно-суггестологічно знаряддя) атакувати мізки орків з метою повної деморалізації та повернення накопиченої ненависті в бік правлячої кгбшно-кримінальної хунти. Вибори там - це слушний момент ініціювати соціальний вибух з бажаними для нас наслідками
   
Re: Блєтгород! [KA]

Выбирай одно из двух :или выиграть войну или ее проиграть.Третьего варианта нет и твои сопли здесь никому не нужны.Адекватные действия я вижу такие:выпустили орки пять ракет по Харькову ,через три секунды летят пять ракет в ответ по Белгороду .В направлении Белгорода и пох куда они попадут
Почти так. Логичнее правда применять все это с коэффициентом ...но для этого нужно иметь возможности. Т.е. ответ должен быть кратно разрушительнее и больнее. Тогда начинается выравнивание воздействий.
   
Re: Блєтгород! [KA]
MAG

ні це означає клин клином вибивати, ніхто про підриви не каже мова про таку саму відповідь, запропонуй щось інше?
Якого результату очікуєш методом око за око?
Я передбачаю полегшення ###лу накручувати антиукраїнську істерію у орків для збільшення поставок гарматного м'яса на війну.
Ми матимемо збільшення підсумкової маси втрат.
Не  буду згадувати про зменшення поставок зброї, від якої ми залежні бо допустили розкрадання країни замість розбудови її як наслідок недостатньої зрілості народу.
Бог цією війною вправляє мізки українцям.
Витримаємо - станемо стабільним народом, не витримаємо - розвіє нас...

P.S. Розкажи про історичні випадки позитивних рішень методом вендети?


Останнє редагування: 31 грудня 2023 14:29:43 від MAG
   
Re: Блєтгород! [KA]

:weep:

https://t.me/varlamov_news/47221?single
Цю новину вже третій чи який раз тут розміщують у різних гілках, але "слона ніхто не помітив" (чи то в мене часовий зсув) — незважаючи на нічне "планування обстрілу Білгороду" і "знищення тих хто  планував" наступного обстрілу вдень ще не відмінило.
Виправте мене якщо я помиляюся
   
Re: Блєтгород! [KA]

Якого результату очікуєш методом око за око?
Я передбачаю полегшення ###лу накручувати антиукраїнську істерію у орків для збільшення поставок гарматного м'яса на війну.
Ми матимемо збільшення підсумкової маси втрат.
Не  буду згадувати про зменшення поставок зброї, від якої ми залежні бо допустили розкрадання країни замість розбудови її як наслідок недостатньої зрілості народу.
Бог цією війною вправляє мізки українцям.
Витримаємо - станемо стабільним народом, не витримаємо - розвіє нас...

P.S. Розкажи про історичні випадки позитивних рішень методом вендети?

Скажу коротко - дебіл, іди на хер. Рішення прийнято. - значить так треба.
П.С. ще й Бога приплело їпануте створіння.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Острілювати цивільне населення Рєфє означаю опускатись до рівня орків.

Ти постиш лозунг. Займаєшся демагогієй. Коли тебе б"ють - ти теж не опустишся до рівня гопніка?
Якби в 2МВ країни коаліції массово не їбашилиб германський мірняк, ТО ПРОГРАЛИ Б. ОДНОЗНАЧНО. Тому і їбашили (хоч розуміли, ш оце тіпа ніхарашо). 


Понижує наш рівень правоти і дає ###лу моживіть накручувати "патріотичну" істерію для полегшення постачання м'яса на фронт, та інше...

"Рівень правоти" - то срана бєллєтрістіка :bueee:

Друге - ти сравніл тьоплоє с мягкім. На нас нападають, оккупують - тому це нас розлючує і додає злості/сили на спротив.
А москалі - оккупанти. Коли їм стане ДУЖЕ некомфортно - вони просто перехочуть захоплювать Україну і їх пафос і бажання загарбати Україну зійде нанівець.

Напомніть, чому вони програли в 1 чеченській? В першу чергу - завдяки массованим терактам. Москалі валували, шо хай та Чечня йде нахуй.
А чому виграли во второй? Бо чеченці передумали продовжувати ту тактіку. КГБ спочатку підірвало кілька будівель - і все. Більше не було.

Останнє редагування: 31 грудня 2023 14:37:01 від Зєльоний крокоділ
   
Re: Блєтгород! [KA]

Якого результату очікуєш методом око за око?
Я передбачаю полегшення ###лу накручувати антиукраїнську істерію у орків для збільшення поставок гарматного м'яса на війну.
Ми матимемо збільшення підсумкової маси втрат.
Не  буду згадувати про зменшення поставок зброї, від якої ми залежні бо допустили розкрадання країни замість розбудовиїї як наслідок недостатньої зрілості народу.
Бог цією війною вправляє мізки українцям.
Витримаємо - станемо стабільним народом, не витримаємо - розіє нас...

P.S. Розкажи про історичні випадки позитивних рішень методом вендети?

ти реально на другий рік війни переживаєш за антиукраїнську істерію в кацапів? а я переживаю щоб не було бомбардувань цивільних, і твій варіант лупити військові обьєкти задля цього ніхера не працює. коли придумаєщ щось дієвіше та шляхетніше ніж око за око буду радий вислухати
   
Re: Блєтгород! [KA]
MAG

Типові думки минулих українських толерантних людей. Потрібно не винних серед своїх шукати (можливо й треба але мовчки розібратися чи все гаразд з цим), а наперед агресивно та аргументовано (з використанням усього арсеналу контентно-суггестологічно знаряддя) атакувати мізки орків з метою повної деморалізації та повернення накопиченої ненависті в бік правлячої кгбшно-кримінальної хунти. Вибори там - це слушний момент ініціювати соціальний вибух з бажаними для нас наслідками
Мізки цивільних атакувати - згоден, але атака тіл дає перевагу ###лу в нероздільному правлінні мізками орків. Більше того збільшує градус ненависті орків на українців і полегшує їх постачання на м'ясні атаки!
   
Re: Блєтгород! [KA]
MAG

Выбирай одно из двух :или выиграть войну или ее проиграть.Третьего варианта нет и твои сопли здесь никому не нужны.Адекватные действия я вижу такие:выпустили орки пять ракет по Харькову ,через три секунды летят пять ракет в ответ по Белгороду .В направлении Белгорода и пох куда они попадут.Если в Белгороде орки будут хлопать в ладоши ,когда нас обстреливают,то они будут знать что на сто процентов прилетит ответка и нужно сразу искать подвал.Это будет самый действенный метод
   
Re: Блєтгород! [KA]

Мізки цивільних атакувати - згоден, але атака тіл дає перевагу ###лу в нероздільному правлінні мізками орків. Більше того збільшує градус ненависті орків на українців і полегшує їх постачання на м'ясні атаки!

дурня
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія