Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Запитаю тут, щоб не заводити нову гілку:

Допоможіть розібратися з цим сайтом: як ним користуватися?

Бо хотіла більшого, а получилося як всігда - ніфіга.

Карочь, хотіла підключити як заміну супутнику Астра 4 супутник Супербьорд, але шось не туди тицьнула, воно мені засіяло програми на 360+ каналах, із яких Астра взагалі показує лише 2 канали, а все інше то нема сигналу, то кодований канал.

Хачю: переналаштувати всі головки антени і на які саме супутники? Щоб розібратися, до яких саме супутників підєднуватися, хочу розібратися, як користуватися картою супутників і розкладкою показуваних ними каналів ось на цьому сайті:

https://www.lyngsat.com/europe.html
Антену збираєшся крутити?
Якщо антену не крутити то для оновлення каналів достатньо https://lugasat.org.ua/tpkeys.html
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

На коробці має бути data кабель
узбагозя!  :lol:
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Хельп. Комп чомусь постійно висне і сам перегружаєцця. ;o
Якщо 10 віндовс то він оновлються, ти його давно не оновлювала, він найшов ві-фі і почав оновлюватись в тому числі і драйвера.

Якщо віндовс 7 то проси магістра допомоги))) Або сусіда.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

узбагозя!  :lol:
Доречі якщо просто зарядка то він повільно заряджає.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Хельп. Комп чомусь постійно висне і сам перегружаєцця. ;o

радіатор чистити, міняти термопасту
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Доречі якщо просто зарядка то він повільно заряджає.
sometimes
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

радіатор чистити, міняти термопасту
:weep: пиз да котьонку компу
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Антену збираєшся крутити?
Якщо антену не крутити то для оновлення каналів достатньо https://lugasat.org.ua/tpkeys.html
дик, оце і хочу розібратися, як користуватися тією картинкою. Не антену крутити, а переналаштувати головки тарілки на інші супутники.
Але на тому сайті біля кожного супутника по 2-3-4 блочки - то які канали можна бачити з цього супутника в конкретній півкулі? Чи куди мені дивитися, щоб зрозуміти, що я можу побачити з конкретного супутника? бо я тут вже понаклацувала, шо дивлюся Румунію, Туреччину, муслімів дохрена...

І ще. Хотілося б щоб серед каналів і був англомовний лайт версії - для самостійного вивчення інгліша.  :blush2:
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Якщо 10 віндовс то він оновлються, ти його давно не оновлювала, він найшов ві-фі і почав оновлюватись в тому числі і драйвера.

Якщо віндовс 7 то проси магістра допомоги))) Або сусіда.
7. хитросракого магістра нє прєдлогать. сусіда немає.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

радіатор чистити, міняти термопасту
не. то я захотіла подивитися фільмєц з компа. а як тільки по фупу гуляю, то все норм. ось же ж пишу.  Але я і цьому рада, а фільмець я і із мобілки подивлюся. Це вже не така велика проблема.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

:weep: пиз да котьонку компу
пиз да масі, бо термопаста перед війною вже міняна.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

7. хитросракого магістра нє прєдлогать. сусіда немає.
Зїла сусіда?  :=V
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

дик, оце і хочу розібратися, як користуватися тією картинкою. Не антену крутити, а переналаштувати головки тарілки на інші супутники.
Але на тому сайті біля кожного супутника по 2-3-4 блочки - то які канали можна бачити з цього супутника в конкретній півкулі? Чи куди мені дивитися, щоб зрозуміти, що я можу побачити з конкретного супутника? бо я тут вже понаклацувала, шо дивлюся Румунію, Туреччину, муслімів дохрена...

І ще. Хотілося б щоб серед каналів і був англомовний лайт версії - для самостійного вивчення інгліша.  :blush2:
Так не буває. Якщо головка налаштована на конкретну позицію - сигнал з іншої позиції вона прийняти не зможе.
Стосовно lyngsat.com. Перша колонка - орбітальна позиція. Друга - назва супутника. Їх може бути декілька в одній позиції і можна прийняти на одну головку.
Якщо клацнути по супутнику то відкривається список каналів. Можна дивитися ті, в яких в колонці Encryption пусто. В колонці C/N lock Audio - мова каналу. Мови перемикаються кнопкою Audio на пульті.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Так не буває. Якщо головка налаштована на конкретну позицію - сигнал з іншої позиції вона прийняти не зможе.
Стосовно lyngsat.com. Перша колонка - орбітальна позиція. Друга - назва супутника. Їх може бути декілька в одній позиції і можна прийняти на одну головку.
Якщо клацнути по супутнику то відкривається список каналів. Можна дивитися ті, в яких в колонці Encryption пусто. В колонці C/N lock Audio - мова каналу. Мови перемикаються кнопкою Audio на пульті.
не матюкайся! ;) "орбітальна позиція"
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Зїла сусіда?  :=V
на рукавички пустила
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Так не буває. Якщо головка налаштована на конкретну позицію - сигнал з іншої позиції вона прийняти не зможе.
Стосовно lyngsat.com. Перша колонка - орбітальна позиція. Друга - назва супутника. Їх може бути декілька в одній позиції і можна прийняти на одну головку.
Якщо клацнути по супутнику то відкривається список каналів. Можна дивитися ті, в яких в колонці Encryption пусто. В колонці C/N lock Audio - мова каналу. Мови перемикаються кнопкою Audio на пульті.
кого?
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

на рукавички пустила
та шо ж тобі так болить та нещасна кароффка? чого ти постійно тут у неї пасешся?
Ну, переступи через свою гординю - попроси вибачення. Я розгляну твою пропозицію руки - може й погоджуся, хоча вже навряд - ти дуже какулястий.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

кого?
Супутників. Залізяк. Їх по черзі замінюють, по мірі відпрацювання строку служби.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Ну так налаштуй свою точку, назови їх якось кучеряво щоб не сплутати і активуй

Опції там такі наприклад:
- безпека : wpa2
- частота: 2.4
- приховувати SSID: ні/вимкнено

Ще вчора вказав налаштування точки доступу.
Вже добу як могло б усе працювати
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Ще вчора вказав налаштування точки доступу.
Вже добу як могло б усе працювати
:blush2: прасціцє.. нова точка для мене то вища математика, тим більше, що вже одна була створена і я її бачила. інша справа, що вона була підлаштована під ноут, але я в цьому не розбираюся...
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Антену збираєшся крутити?
Якщо антену не крутити то для оновлення каналів достатньо https://lugasat.org.ua/tpkeys.html
дуже вдячна за ссилку. Сиджу роздивляюся. Це надовго))
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

на рукавички пустила

Або в в лікарню звела тим що нерви зїла))))
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Або в в лікарню звела тим що нерви зїла))))
шо в принципі рівнобедрено
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

дуже вдячна за ссилку. Сиджу роздивляюся. Це надовго))

После отключения девайсов, завтра всё придётся снова настраивать на смарте для выхода в инет на компе.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

шо в принципі рівнобедрено
нє, просто, сусід виявився таким же самим хитровиїбаним бидлом як і ти з кракоділом - їбать давай, а за роботу і не вспоминай, та ще й, як виявилося, алкаш впридачю, ну, вилиті ви з кракоділом. Так ша, такі хитрожопі ви мені і нахуй не впали ні скопом, ні по отдєльності.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

После отключения девайсов, завтра всё придётся снова настраивать на смарте для выхода в инет на компе.
Шоооо???!!!  ;o  Та я задовбуся все перенастраювать.  :gigi:

Ладно, вже було одне відключення - тицьнути на точку доступу мені не складно. От тільки не зрозуміло, чому зависає і самоперегружаєцця комп - оце непонятка...  :umnik2: 
Раніше такого ніколи не було.. Чи не повязано це із стрибками напруги?? Бо у мене ж тут мигає воно інколи, а може і часто. Я ж вдень не свічу, та й лампочки вже в хаті всі лед, а ледки не реагують на скачки. Тіке розжарювання, яку мені ліньки десь вкручувати, щоб перевірити саме цю причину..

Останнє редагування: 11 травня 2023 21:32:52 від Karoffka
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

каровка 8-)
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Шоооо???!!!  ;o  Та я задовбуся все перенастраювать.  :gigi:

Ладно, вже було одне відключення - тицьнути на точку доступу мені не складно. От тільки не зрозуміло, чому зависає і самоперегружаєцця комп - оце непонятка...  :umnik2: 
Раніше такого ніколи не було.. Чи не повязано це із стрибками напруги?? Бо у мене ж тут мигає воно інколи, а може і часто. Я ж вдень не свічу, та й лампочки вже в хаті всі лед, а ледки не реагують на скачки. Тіке розжарювання, яку мені ліньки десь вкручувати, щоб перевірити саме цю причину..

Розкрути корпус пк і пропилосось кулер процесора. Міг забитись пилюкою і вирубається від перегріву під навантаженням
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Розкрути корпус пк і пропилосось кулер процесора. Міг забитись пилюкою і вирубається від перегріву під навантаженням
та він і так без однієї стінки у мене. Перед установкою промітала щіточкою. І холодний він, а перегружаєцця кожні 15-20 хв.. а то й частіше.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

После отключения девайсов, завтра всё придётся снова настраивать на смарте для выхода в инет на компе.
З якого переляку?
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

та він і так без однієї стінки у мене. Перед установкою промітала щіточкою. І холодний він, а перегружаєцця кожні 15-20 хв.. а то й частіше.

Ти на радіатор під кулером уважно подивись
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Термопаста пересохла - проц перегрівається
Або кулер проца не працює, або кулер блока живлення
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Ти на радіатор під кулером уважно подивись
Та там скоріш за все проблеми з конденсаторами. Можливо в блоці живлення. Якщо так, то незабаром здохне остаточно.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Та там скоріш за все проблеми з конденсаторами. Можливо в блоці живлення. Якщо так, то незабаром здохне остаточно.

І на мамці теж могли кондюки гавкнутися
А може і пам'ять глючити
В польових умовах нічого з того не продіагностувати і не вилікувати
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

перегружаєцця кожні 15-20 хв.

але ж 15 хв. працює - дивися на речі позитивно і радуйся!

Останнє редагування: 11 травня 2023 22:51:05 від kleynod
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Шоооо???!!!  ;o  Та я задовбуся все перенастраювать.  :gigi:

Ладно, вже було одне відключення - тицьнути на точку доступу мені не складно. От тільки не зрозуміло, чому зависає і самоперегружаєцця комп - оце непонятка...  :umnik2: 
Раніше такого ніколи не було.. Чи не повязано це із стрибками напруги?? Бо у мене ж тут мигає воно інколи, а може і часто. Я ж вдень не свічу, та й лампочки вже в хаті всі лед, а ледки не реагують на скачки. Тіке розжарювання, яку мені ліньки десь вкручувати, щоб перевірити саме цю причину..
Причин может быть несколько. Почисть реестр и мусор на компе. Уменьши загрузку оперативной памяти,по максимуму убрав программы на Панели Задач в самом низу. Понадобятся- включишь значком на экране. Не повредит дефрагментировать реестр.Выключи принтер.Может что-то конфликтует.
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Причин может быть несколько. Почисть реестр и мусор на компе. Уменьши загрузку оперативной памяти,по максимуму убрав программы на Панели Задач в самом низу. Понадобятся- включишь значком на экране. Не повредит дефрагментировать реестр.Выключи принтер.Может что-то конфликтует.

Здається, це був комплімент  :D
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

 :cray:

Завтра спробую. Але термопасту куплю лише в суботу. От тільки куди її потім сунути...
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

Та там скоріш за все проблеми з конденсаторами. Можливо в блоці живлення. Якщо так, то незабаром здохне остаточно.

Ета да, не хотів її лякати
   
Re: ФЗВ: хельп мі. Інтернет

І на мамці теж могли кондюки гавкнутися
А може і пам'ять глючити
В польових умовах нічого з того не продіагностувати і не вилікувати

Можна на мамку подивитись уважно, якщо все погано деякі кондери будуть трохи підпухші згори

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія