Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Олег Жданов, Роман Скрипін. **(Припущення чого виникли військові проблеми на Півдні)

Відверте інтерв'ю про зраду на півдні України.
Чому досі мовчить наш головнокомандувач?



Останнє редагування: 19 травня 2022 16:01:44 від JudgeDredd
   
лише бла-бла общімі фразамі, інтервю ні про шо (td)
хіба шо підтвердив ЗРАДУ нащот непідриву кримських шляхів.
   
лише бла-бла общімі фразамі, інтервю ні про шо (td)
хіба шо підтвердив ЗРАДУ нащот непідриву кримських шляхів.

спробуй витягти беруші під час перегляду :-o
не вистачає тільки прізвищ
сподіваюсь генпрокуратура, дбр та сбу розберуться,
кому саме так кортило здати Україну за 72 години.
   
спробуй витягти беруші під час перегляду :-o
не вистачає тільки прізвищ
сподіваюсь генпрокуратура, дбр та сбу розберуться,
кому саме так кортило здати Україну за 72 години.

А ми почули шось конкретне? Окрім всім відомой інфи, склавши 2+2?
Щ дуже інтересно, чому за весь час небуло організовано посиленной охорони суперстратегічних обєктів (АЕС). Чому там не будувались укрепрайони/нє создавался міні-гарнізон, і чому туди не перекидали підкріплення.
   
ці теми для обговорень, може, слід поки-що відкласти?
   
Взагалі, підірвати міст не так вже й просто. Купа нюансів, це лише в книжці все легко і просто. В Щасті в перший день теж не вдалося, не спрацювало,хоча заздалегідь підготувались. Прийшлось вибивати орків і робити ще одну спробу (вдалу)
   
А шо дороги загального користування по яким їздили громадяни і по яким заходили кацапи були заміновані?

Міст проєбали, є відео боїв де наші відступали
   
ці теми для обговорень, може, слід поки-що відкласти?

ти правий.
правди ми ЗАРЗ не взнаємо,
а голословні обвинувачення когось можуть бути інфоспецоперацієй ворога.
   
чому за весь час небуло організовано посиленной охорони суперстратегічних обєктів (АЕС)

Це дуже цікаве питання.
В мене є інформація, що половина складу ЧОПів охорони атомок
були, а скоріш за все і продовжують бути співробітниками фсб.
Мабуть Жванія підірвався не просто так.
Там з тими атомками може вилізти така  :zrada:  :facepalm1:
Але я краще не буду тему розвивати, а то забанять.
Де крутяться такі гроші...


Останнє редагування: 19 травня 2022 07:24:17 від б_а_р_с
   
ці теми для обговорень, може, слід поки-що відкласти?
Ні, нам дуже скоро відбивати Херсон, Мелітополь та що мабуть головніше, встановлювати повний контроль
над Енергодаром. І не дай Боже на цьому шляху хтось зрадить. Не забувайте месідж хуйла,
що перемовини ще не на часі. Майте на увазі, його не покидає надія, що він знайде ключі від України.
Треба бути пильними поперше і не зволікати з наступом по друге. Бо починає булькотіти трампівське
гівно в конгресі.
   
ти правий.
правди ми ЗАРЗ не взнаємо,
а голословні обвинувачення когось можуть бути інфоспецоперацієй ворога.
А що таке голослівне?
Нажаль зрадники не залишають письмових свідчень.
Я міг би пару прізвищ назвати, але тут таке лобі ботів,
що я навряд чи місячним баном обійдусь.
Чорт з нею з правдой, аби не спаплюжили перемогу
заважаючи ЗСУ.
   
про це все була стаття кореспондента "Новой газеты"  Єлєни Костюченко ще наприкінці березня.
статтю зняла російська цензура і невдовзі газета взагалі призупила вихід,
бо вже мала два повередження і її могли зовсім закрити.


   
ці теми для обговорень, може, слід поки-що відкласти?

Довідкладаєтесь (далі нецензурне).
   
этл правда что в декабре там открыли туристический хаб ?
   



   
дуже похоже на то, що кацапів умисно заманили на південь, з її постоянними чорнобаївками,
що би кацапи розтягнули фронт,
було би гірше, якщо наші до упора тримили вузький фронт на півдні, а в той зас, кацапи мали сильніші ударні кулаки вокруг києва
цей експерд рустамзаде постоянно розказує, що наша єдино правильна тактика була - мобільна оборона, з тактичними відступами,
а не умовна оборона сталінграда в степях
   
дуже похоже на то, що кацапів умисно заманили на південь,

Це гарна аналітика! X(

"НАТО почало війну, щоб руками України знищити росію!"
ОООооооооооо!!!
   
дуже похоже на то, що кацапів умисно заманили на південь, з її постоянними чорнобаївками,
що би кацапи розтягнули фронт,
було би гірше, якщо наші до упора тримили вузький фронт на півдні, а в той зас, кацапи мали сильніші ударні кулаки вокруг києва
цей експерд рустамзаде постоянно розказує, що наша єдино правильна тактика була - мобільна оборона, з тактичними відступами,
а не умовна оборона сталінграда в степях
Так вот оно как. Проепаный юг, Херсон, Каховка, Энергодар без малейших потерь хуйла и за один день это перемога и мобильная оборона! :facepalm1:
А я-то думал, что чем сильнее оборона, тем больше нужно атакующему тратить на нее ресурсов и даже снимать их с других направлений, а тут совсем наоборот.
Орден ответственным уже приготовили?
   
уважаємі діванні ікспєрди!
всі претензії - до американців
вони все знали, все бачили,
ну і не повідомили нашого головнокомандувача, що надо тримати стєпь любою ціною
   
дуже похоже на то, що кацапів умисно заманили на південь, з її постоянними чорнобаївками,
що би кацапи розтягнули фронт,
було би гірше, якщо наші до упора тримили вузький фронт на півдні, а в той зас, кацапи мали сильніші ударні кулаки вокруг києва
цей експерд рустамзаде постоянно розказує, що наша єдино правильна тактика була - мобільна оборона, з тактичними відступами,
а не умовна оборона сталінграда в степях

припини нести дічь(с)
якщо б їх туди не "заманили", їх би там взагалі не було
бо інший шлях був тільки закидувати їх з Криму катапультами

ти не повіриш, але американці повідомили за місяць до початку війни,
цілий десант по цій темі був в Київі
   
припини нести дічь(с)
якщо б їх туди не "заманили", їх би там взагалі не було
бо інший шлях був тільки закидувати їх з Криму катапультами

всьо вася, подавай резюме в генштаб,
як і всі решта піздаболів  :weep:
   
всьо вася, подавай резюме в генштаб,
як і всі решта піздаболів  :weep:
ти гопником був, їм і залишився, як і хуйло
то йди за кораблем, мені тобі нема чого додати
срач влаштовуй з кимось іншим
   
А чому у Скрипіна канал заблокували?  :facepalm1:
   
ти гопником був, їм і залишився, як і хуйло
то йди за кораблем, мені тобі нема чого додати
срач влаштовуй з кимось іншим

та ясно що нема, ти просто форумний піздабол,
чого віддали. чого не було бронірованого укрєпраена
той перешийок всі брали кому не лень, у всі войни
но нєбля, находяться діванні обсцикани, яким все но, все не так
   
Це дуже цікаве питання.
В мене є інформація, що половина складу ЧОПів охорони атомок
були, а скоріш за все і продовжують бути співробітниками фсб.
Мабуть Жванія підірвався не просто так.
Там з тими атомками може вилізти така  :zrada:  :facepalm1:
Але я краще не буду тему розвивати, а то забанять.
Де крутяться такі гроші...
чопы... Это пздць...
   
. чого не було бронірованого укрєпраена

Что касается проебанного юга - вот это для меня единственный вопрос. Было минирование...не было минирования....Взор вали...не взорвали...
Все это сейчас уже не важно. Это давало очень малую задержку в продвижении войск и не сыграло бы принципиальной роли.
А вот почему на протяжении 8 лет на перешейке не строилась три - четыре линии долговременных укреплений - вот это действительно вопрос.
Мы видим , что в зоне ООС укрепления сдерживают орков и они не могут вот уже два месяца их прорвать. Несмотря на всю их авиацию и Арту.
Т.е при наличии таких укреплений + взрыв мостов - только это в сумме могло дать эффект.
   
Ведь даже ежу было понятно, что если нападение будет, то оно будет из Крыма.
В том, что не строились долговременные укрепления вина и Петра...и Зеоенского. Петро не начал ..строить. А Зеленский бы не успел за два года, даже если бы и хотел.
   
А все млять из- за дебмльного наратива "там же наши люди". Пока мы не поймём , что крысяне и лугандонцы это наши враги, дела не будет. И по Донецку надо херачить по полной программе. Каждый прилет ракеты по территории Украины, должен быть отмечен прилетом по Донецку.
   
некоторым дебилам никак не понять, что при активном подавлении нашей авиации и артиллерии, понтонный мост укладывается в течение 15 минут.
орки шли уже с понтонами, так как была вероятность подрыва.
   
чопы... Это пздць...
Ти ж на станціі працюєш, то поцікався хто вас охороняє.
Будеш здивована.
   
ну не менше питання щодо півночі: "хто пустив каців безперешкодно до києва?"

справа в тому, що дорога з білорусі в україну - це фактично теж міст. тільки не через воду, а через ліс.
розїбавши пару машин в голові колони, ти зупиняєш всю колону
і розвернутися чи змінити напрямок руху неможливо - 20 км такої дороги від кордону- не роздовбати колону, коли всі розвідки протягом місяця попереджали про це....

   
некоторым дебилам никак не понять, что при активном подавлении нашей авиации и артиллерии, понтонный мост укладывается в течение 15 минут.
орки шли уже с понтонами, так как была вероятность подрыва.

Кривоноса послухай, перший ролик.
   
То хто розмінував ?

Нема часу дивитись
   
некоторым дебилам никак не понять, что при активном подавлении нашей авиации и артиллерии, понтонный мост укладывается в течение 15 минут.
орки шли уже с понтонами, так как была вероятность подрыва.
якщо те що сталося було по плану, попередили тих хто 100% підпадав під "денацифікацію", озброєння хоча б важке і військовий автопарк вивели?

на Харківщині планувалася оборона, чи теж за планом дійшли до Харкова?
якщо планувалася, то як так вийшло що не евакуювали склад боєприпасів той самий, в Балаклеї, який "підірвав Петро"?
бо взірвалося тоді, те що було на поверхні, а в підземних складах залишилося цінне і нове.
і зараз там рашепропагандони для тб репортажі знімають: "ета фсьо предназначалась для наших ребят, для гаубіц і противотанковиє снаряди, тисячі і тисячі боєпріпасов для РСЗО Ураган".
https://youtu.be/lU4I8zXz4Bs
   
Державне бюро розслідувань перевіряє підозрюваного у дезертирстві посадовця ЧАЕС на предмет допомоги росіянам у захопленні атомної електростанції.

Джерело: ДБР, співрозмовник УП в правоохоронних органах

Деталі: Повідомляється, що ще у березні 2022 року працівники ДБР спільно із СБУ затримали заступника генерального директора Чорнобильської атомної електростанції, який самовільно залишив місце служби в умовах воєнного стану та переховувався на території Закарпатської області.

Йому повідомлено про підозру в дезертирстві та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Правоохоронці не розкривають ім'я підозрюваного, але за даними джерела УП, той, про кого йдеться - заступник гендиректора ЧАЕС (з режиму фізичного захисту) Валентин Вітер.

Дослівно ДБР: "Військовослужбовець втік зі станції і не забезпечив фізичний захист об’єкту, що прямо входило в його функціональні обов’язки.

На додаток, у ході слідства працівники ДБР перевіряють можливу причетність посадовця до проведення підривної діяльності проти України. Зокрема вони мають встановити, чи сприяв він військовим Росії у захопленні ЧАЕС наприкінці лютого
   
Це дуже цікаве питання.
В мене є інформація, що половина складу ЧОПів охорони атомок
були, а скоріш за все і продовжують бути співробітниками фсб.
Мабуть Жванія підірвався не просто так.
Там з тими атомками може вилізти така  :zrada:  :facepalm1:
Але я краще не буду тему розвивати, а то забанять.
Де крутяться такі гроші...
О, доречні
Я все думав, що він там робив
Звичайно ж атомна станція, це ж його питання
Може хоча б США допоможуть наприкінці війни арештувати винних
   
Я розумію, що питання цілком актуальні. Але зараз всіх дописувачів у гілці по доносах прихильники певної політсили перебанять.
Ніколи не був навіть нейтральним до зелені, але ці безкінечні іпануті теми про південну зраду вже остогидли.
Банити та банити.
   
То хто розмінував ?

Нема часу дивитись

Данілов.
   
Ніколи не був навіть нейтральним до зелені, але ці безкінечні іпануті теми про південну зраду вже остогидли.
Банити та банити.

Може легше один раз дати відповідь на ці питання?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія