Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Михальчишин. Реалізм рулить. Порошенко - Тартюф. Зеленський - Голий король.

Муділо робить вигляд, що Підр не вкрав у українського загалу "проти всіх".
 Бо за наявності "проти всіх" Підр посів би третє місце:

 3. Підр 14.
 2. Зє 19.
 1. Противсіх 67. :punish:
доцю, пункт "проти всіх" ліквідували ще в 2011-му!
Я ж кажу, що Ви ще молода і дурна :)
   
доцю, пункт "проти всіх" ліквідували ще в 2011-му!
Я ж кажу, що Ви ще молода і дурна :)

  Ваше наполягання на тому, що я жіночої статі робить Ваші пости підкреслено ідіотичними.

  Втім, чого ще чекати від  адепта Жмурука?? :D
   
он по образованию политолог
в переводе на простой язык - просто трепло

на слух такие понты с видео обычно сложно отлавливать - больше работа на впечатление зрителя
а в текстовой версии балобольство проще найти

когда-то левандович сюда таскал его опусы
тот еще бред ...

судя по всему, местные его лучше и давно уже знают )
https://zaxid.net/mihalchishin_i_soplyaki_n1297861
.    Политолог - это образование?
   
.    Политолог - это образование?

оказывается , да
а не завуалированное прозвище балабола ))

В 2005 году окончил философский факультет Львовского национального университета имени Ивана Франко, получив диплом магистра политологии с отличием.
   
вся Украина терпит поцоватость юльков
страждая и изнасилованная во все дырки соплями и обещаниями юли

так понятно ?
ні, до чого тут Юля?
Якого лисого ви її впхали до гілки, де ПЄСдючня або марить про нове президентство Жмурука або б"ється головою об стінку бо їй здається, що в Українців нема інших прагнень крім як підіср*ти їхньому осоружному кучерявому ідолищу ?
   
  Ваше наполягання на тому, що я жіночої статі робить Ваші пости підкреслено ідіотичними.

  Втім, чого ще чекати від  адепта Жмурука?? :D
адепт Жмурука переконливо доводить що внаслідок відсутності пункту противсіх в українців не залишилося іншого варіанту крім як проголосувати за вофку квартального
ЧТД
   
   Я ж кажу - ушльопки не здатні на обговорення, тільки на ТУПИЙ(бо брехливий з самого початку) срач.
   У Тартюфа взагалі НІЯКОЇ ІДЕОЛОГІЇ.
   Тому з пєдрілкою ідеологічна дискусія неможлива в принципі.
   А гундіть на людину щиру, талановиту, перебріхувати особисті лавсторі - тут пєдрілкам нема рівних. :D
.     Вы - влюбились?
   
ні, до чого тут Юля?
Якого лисого ви її впхали до гілки, де ПЄСдючня або марить про нове президентство Жмурука або б"ється головою об стінку бо їй здається, що в Українців нема інших прагнень крім як підіср*ти їхньому осоружному кучерявому ідолищу ?

почалось ....
не юродствуйте ))
и да, если хотите чтобы вас не воспринимали как шизофреничку,
займитесь лексиконом

для начала ...

Останнє редагування: 23 червня 2021 18:13:16 від elipse
   
оказывается , да
а не завуалированное прозвище балабола ))

В 2005 году окончил философский факультет Львовского национального университета имени Ивана Франко, получив диплом магистра политологии с отличием.

.     Такая же лженаука, как и госуправления. Это ж не медведя учить на велосипеде кататься.
   
почалось ....
не юродствуйте ))
и да, если хотите чтобы не воспринимали как шизофреничку,
займитесь лексином
Шизофренік дорікає комусь власною шизофренією  :facepalm1:
Ще раз. Покажіть те місце у моїх дописах, яке дозволило вам апелювати до мене Юлею. Де я її згадала або хоча би натякнула на неї?
І досить вашого словесного проносу - у цій справі ви справді мастак.
Чітке запитання - чітка конкретна відповідь.
   
Шизофренік дорікає комусь власною шизофренією  :facepalm1:
Ще раз. Покажіть те місце у моїх дописах, яке дозволило вам апелювати до мене Юлею. Де я її згадала або хоча би натякнула на неї?
І досить вашого словесного проносу - у цій справі ви справді мастак.
Чітке запитання - чітка конкретна відповідь.

от имени всей Украины было ? было
не, пристебалась до другого уже
от же ж слизнячка шизанутая

Останнє редагування: 23 червня 2021 18:23:35 від elipse
   
адепт Жмурука переконливо доводить що внаслідок відсутності пункту противсіх в українців не залишилося іншого варіанту крім як проголосувати за вофку квартального
ЧТД
Ну так Ви з Топою за нього й проголосували.
А хуїз ЧТД? ;)
   
от имени всей Украины было ? было
не, пристебалась до другого уже
от же ж слизнячка шизанутая
смердюче лайно, ніде від імені України я нічого не заявляла
принаймні аж ніяк не більше ніж ти, сраний виродку, наприклад сьогодні о 17:25, або сьогодні о 13:31, або сьогодні о 14:45
не приписуй, слизняк, українцям своєї ганебної пристрасті до Жмурука - переважною більшістю вони категорично відторгнули твоє ганебне ідолище
   
смердюче лайно, ніде від імені України я нічого не заявляла
принаймні аж ніяк не більше ніж ти, сраний виродку, наприклад сьогодні о 17:25, або сьогодні о 13:31, або сьогодні о 14:45
не приписуй, слизняк, українцям своєї ганебної пристрасті до Жмурука - переважною більшістю вони категорично відторгнули твоє ганебне ідолище
  Їх гасла "вас нада визвєріть і унізіть", "чєм хуже тєм лучше", "а я буду стоять в сторонє і смеятца".
  "Дєлать нєрви" - сенс їх існування.
  Сперечатися можливо про сенси, але не про примарні тези.
  А Ви ведетеся. (td)  :(
   
то скільки ще плануєте ср*ти Україні під дверима


какая-то наглая дура под ником  мироси мимо сиранула
   
Ну так, він косив під радикала. Зі всіма радикальними перекосами.)
І я вірила в його радикалізм.
Поки не з"явилося кохання з комунякою, і весь радикалізм кудись подівся.)
кохання то супер-потужна штука, перемагає всі ідеології світу разом взяті.
   
На 28 хвилині відповідає, як переконати длнбас, що Бандера - герой. Можливо вже пора зрозуміти що означає термін "Герой". І коли хочеш результативної дискусії то треба допускати і власну неправоту. Навіть якщо доведеться визнати що Бандера - не герой.
(tu) Михальчишин мега-розумний в науках і тупорилий дурень по життю.
   
+100
може він з кимось заклався, що зробить з Калєтнічихи українку
або принаймні наробить їй купу маленьких українців
   
приписувати мені пєсдяцькі пориви душі
;o
   
не довіряєте Михальчишину за один його прокол з ...що там приховувати?...не дуже відомим широкому загалові Мариновичем
то не прокол, то мерзотність, і не лише в цьому випадку.
   
язик підвішений, балаболить
(tu) "як чорт по коробці" :facepalm:
   
тільки Фаріон
:facepalm: біснувата хамка, агентка хуйло :bueee:
   
Свобода була на фронті і тому втратила свій потенційний електорат.
Это не совсем так ВО Сволота большей частью была на хронте польской клубники.ЧЛЕНЫ ВО Сволота большей частью, за редким исключением, патриотили в тылах. Глубоких. Во всяком случае так поступала верхушка ВО Сволота. По сути ВО Сволота есть продолжением отрядов МГБ СССР, которые маскировались в украинские национальные  одежды и творили беспредел.  В наше время ВО Сволота была использована номенклатурой для раскола страны. После уничтожения НРУ, ВО Сволота была поставлена коммунистической номенклатурой с целью заполнения вакуума национализма. В состав руководства ВО Сволота входят недалекие жучки, цель которых обогатится на национальной идеи, поэтому за эту шайку голосует не более 3% украинцев. Участвуя в снижении жизненного уровня украинцев, ВО Сволота готовит  условия для заселения Украины инородцами. https://www.youtube.com/watch?v=fDtPWbX-d7E&ab_channel=RuhTV
   
Это не совсем так ВО Сволота большей частью была на хронте польской клубники.ЧЛЕНЫ ВО Сволота большей частью, за редким исключением, патриотили в тылах. Глубоких. Во всяком случае так поступала верхушка ВО Сволота. По сути ВО Сволота есть продолжением отрядов МГБ СССР, которые маскировались в украинские национальные  одежды и творили беспредел.  В наше время ВО Сволота была использована номенклатурой для раскола страны. После уничтожения НРУ, ВО Сволота была поставлена коммунистической номенклатурой с целью заполнения вакуума национализма. В состав руководства ВО Сволота входят недалекие жучки, цель которых обогатится на национальной идеи, поэтому за эту шайку голосует не более 3% украинцев. Участвуя в снижении жизненного уровня украинцев, ВО Сволота готовит  условия для заселения Украины инородцами. https://www.youtube.com/watch?v=fDtPWbX-d7E&ab_channel=RuhTV
:facepalm:

 Яка кількість суто кацапських наративів в одному пості!
   
:facepalm:

 Яка кількість суто кацапських наративів в одному пості!
ВО Сволота пытается прихватизировать идею национализма.Но сволотовец есть совок.Просто совок одел вышиванку и считает себя украинцем. Хотя по сути это совки.Продукт коммунизма.Что ты и подтверждаешь.Недал екое.Свидоме чмо.Рукожопое и ни на что не способное.Только жопы мыть.
   
ВО Сволота пытается прихватизировать идею национализма.Но сволотовец есть совок.Просто совок одел вышиванку и считает себя украинцем. Хотя по сути это совки.Продукт коммунизма.Что ты и подтверждаешь.Недал екое.Свидоме чмо.Рукожопое и ни на что не способное.Только жопы мыть.

  Прихватізував, наразі, тему патріотизму Хамелеон Жмурук.
  Це огидна і прикра подія.
  Справжній український націоналізм(куди Офшорний ніяким боком) дуже складне явище, яке неможливо судити кацапськими критеріями.

Останнє редагування: 24 червня 2021 00:32:55 від Топа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія