Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пашинському вручили підозру

Re: Пашинському вручили підозру

Вищий антикорупційний суд заарештував бізнесмена Сергія Тищенка. Він разом із колишнім нардепом Сергієм Пашинським підозрюється у привласненні у 2014-2015 роках заарештованих "нафтопродуктів Курченка". Рішення оголосила суддя Лариса Задорожна ввечері 13 лютого.
Запобіжний захід для Тищенка – тримання під вартою до 11 квітня з альтернативою у вигляді застави 363,36 млн грн.
https://biz.liga.net/ua/all/prodovolstvie/novosti/vaks-zaareshtuvav-vlasnyka-zhytomyrskykh-lasoshchiv

А Авакова там притиснуть в рамках справи?

А Авакова там притиснуть в рамках справи?
Він взагалі не міг стати міністром в 2014 році через недостовірні дані в декларації за 2013 рік.
Потім майна чомусь стало ще більше.

https://news.pn/uk/public/144117
Хто дав наказ вбити Сашка Білого?

Влада нищить патріотів (ц)

Патріотів? Може - "патріотів" :facepalm1:
Цій історії вже 10 років. Її намагалися не раз зам'яти, адже політичними покровителями схеми були на той час недоторкані Сергій Пашинський та міністр Арсен Аваков.
https://blogs.pravda.com.ua/authors/kalenuik/65cdcb4fa501c/

Вчора Вищий антикорупційний суд узяв під варту одного з підозрюваних у справі колишнього народного депутата Сергія Пашинського та бізнесмена Сергія Тишенка про організацію заволодіння націоналізованими нафтопродуктами Сергія Курченка на суму 967 млн грн.
https://www.slovoidilo.ua/2024/02/16/novyna/polityka/sprava-pashynskoho-odnoho-pidozryuvanyx-zaareshtuvaly

"...Я не юрист-криміналіст. Ми почитали підозру. До речі, мене посадять..."
https://www.epravda.com.ua/news/2024/02/16/710045/

Певно, знає за що

Ну-ну...

-------------------------------------------------

Також він відповів на цитату президента Зеленського 2019 року "Пашинський – це бандит чи ні? Я даю вам 100%, 100 людей запитаєте 100 людей скажуть – "так"".

"Мені сумно від цього твердження. Звичайно воно, я вважаю, несправедливе. Але я прекрасно розумію що президент користувався тією інформацією, яку йому надає його найближче оточення. Я не бандит. Мене оцінить історія, хоча не хочу цієї фрази пафосної.

Мене оцінять люди які зі мною працюють і я знаю їх оцінку. Мені цього достатньо, щоб далі ефективно функціонувати", - сказав він.

Пашинского тре нагородити.саме завдяки йому створювалися і випускаються Богдани, Нептуни та Стугни. Доречі у Богдан снаряди в стволі не вибухають, як у Крабів за 11 мільонів євро. Ще завдяки йому створили Сапсан ( Грім-2),який ще зелень блокує. Невдобний кадр, пішли репресії по вигаданим дурним звинуваченням.

Пашинского тре нагородити.саме завдяки йому створювалися і випускаються Богдани, Нептуни та Стугни. Доречі у Богдан снаряди в стволі не вибухають, як у Крабів за 11 мільонів євро. Ще завдяки йому створили Сапсан ( Грім-2),який ще зелень блокує. Невдобний кадр, пішли репресії по вигаданим дурним звинуваченням.

А я вважаю, що вищеозначеного пана треба відзначити нагородою за те, що він залишався юльком ще тоді, коли пан Вольтер з юльків вже здриснув

Еще раз повторяю, "мудрый" украинский народ показал на выборах желтую карточку всей власти которая пришла после майдана в виде избрания Зе Президентом.
народ показал красную карточку, но как всегда что то пошло не так

Пашинского тре нагородити.саме завдяки йому створювалися і випускаються Богдани, Нептуни та Стугни      

цікаво як - він вкладає власні гроші чи може дні і ночі сидить над кресленнями?

Він взагалі не міг стати міністром в 2014 році через недостовірні дані в декларації за 2013 рік.
Потім майна чомусь стало ще більше.

https://news.pn/uk/public/144117
Хто дав наказ вбити Сашка Білого?

Е у Харкові ,,Будинок меблів" , метро Палац спорту. На всю задню стіну напис :,,Сашко Білий, Музичко ...1962 - ...2014, лицар Русі- України підло вбитий чортами Авакова!"
Аваков - чорт! Я пригадую який він був щасливий коли звітував про це по телебаченню, метушився.
Цей  чорт вилезе після Перемоги, обов'язково.
  Цей напис на стіні я бачу часто. Його видно з двору , тому і не прибрали досі. 

цікаво як - він вкладає власні гроші чи може дні і ночі сидить над кресленнями?
Він Керманич організації виробників зброї, якщо б ти мав уяву про бізес та менеджемент…

Керманич організації виробників зброї,

з освітою пєдагога-історика?..

то лютий бізнесмен та спец з менеджменту!

пс. він хоча б надфіль від рашпілю відрізняє?

ппс.  а нєєє..
приношу вибачення :
1983 — після закінчення школи йде працювати токарем на підприємство «Хіммаш» в Коростені.

мабуть розрізняє расточний від відрізного резець!
хоча не факт:
1984 — вступив до історичного факультету Київського педагогічного інституту.

Останнє редагування: 18 лютого 2024 11:24:17 від kleynod

Kleynod - менеджемент та здібності для бізнесу не залежать від специфічної освіти. Головне щоб була, наприклад універ. Мені відомі блискучи бізнесмени та керівники взагалі без вищої освіти,а є з освітою але «доцент тупий». Це особливі здібності, які освіта ну може трохи посилює чи допомагає. Це як мистецьтво. Якби ти не був прихованим комунякою, ти б це розумів. Доречі твій тупий бубочка фактично зовсім не вчився, а ба- припіздент. Правда найгірший за усіх що були.

Kleynod - менеджемент та здібності для бізнесу не залежать від специфічної освіти.

ага-ага...
Аби займатися "накарманінгом" освіта взагалі не потрібна.

до речі :
без гуглу можите сказати точну назву організації, керівником якої пашинський?
ну і два-три напрямки чим вона займається?
без якої наша оборонка задихається?

Якби ти не був прихованим комунякою

з чого такі висновки - яка ваша аргументація?

Упс..вчера Потников за него мазу тянул ( на Экспрессо)

КАже,мало ли что было 10 лет назад  :facepalm1:

Останнє редагування: 18 лютого 2024 15:22:55 від Donchanin

Упс..вчера Потников за него мазу тянул ( на Экспрессо)

тіпа без нього нашій оборонці негайний капец? 

тіпа без нього нашій оборонці негайний капец? 

Да,каже, только он мог в начале ПВ "достать" снаряды

Да,каже, только он мог в начале ПВ "достать" снаряды

тіпа "сідєл на касе"?
унікальний бізнесмен і мєнаджер!

унікальний бізнесмен і мєнаджер!

3,14дарасня свинная  :X

А звідки він їх "доставав", може із своєї жоппи :)
Чи може у одних забирав, а другим давав?

все просто - любий пєдагог справиться: домовляєшся з виробниками що продаж  тільки через нього.
а він їм гаратує "прибиля".
ну і собі "боковічьок".

Наверное за чисто свои ( не с3,14зженные) деньги купил в какой нить Албании

По блату  :laugh:

ВАКС заочно заарештував Ігоря Гладковського у справі "Укроборонпрому"
Після затримання слідчий суддя вирішить питання про обрання запобіжного заходу.
"...Слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та обрав запобіжний захід одному з підозрюваних у справі щодо завдання ДК "Укрспецекспорт" (що входить до сфери управління державного концерну "Укроборонпром") збитків на майже 13 млн грн, а саме особі, близький родич якої обіймав посаду в Раді національної безпеки і оборони України", - ідеться в повідомленні.

САП не називає  ім'я фігуранта, однак, йдеться про Ігоря Гладковського.
https://лб/society/2023/11/20/585127_vaks_zaochno_zaareshtuvav_igorya.html

ВАКС заочно заарештував Ігоря Гладковського у справі "Укроборонпрому"
Після затримання слідчий суддя вирішить питання про обрання запобіжного заходу.
"...Слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та обрав запобіжний захід одному з підозрюваних у справі щодо завдання ДК "Укрспецекспорт" (що входить до сфери управління державного концерну "Укроборонпром") збитків на майже 13 млн грн, а саме особі, близький родич якої обіймав посаду в Раді національної безпеки і оборони України", - ідеться в повідомленні.

САП не називає  ім'я фігуранта, однак, йдеться про Ігоря Гладковського.
https://лб/society/2023/11/20/585127_vaks_zaochno_zaareshtuvav_igorya.html

Ещё один патриот?

А ниточки то к Пидру потянутся

Тв экспресо, сейчас выступает Татьяна Черновил. Пашинскому награду, а не уголовное дело, кратко.
Набу лягло под ОП и выполняет заказ, что бы убрать патриота. Пашинский поставояет по самой дешовой цене боеприпасы, а кто то хочет под себя подмять поставки и много еще в его защиту

Пашинский поставояет по самой дешовой цене

пашик має власне виробництво?
гм...
незнав.

Тв экспресо, сейчас выступает Татьяна Черновил. Пашинскому награду, а не уголовное дело, кратко.
Набу лягло под ОП и выполняет заказ, что бы убрать патриота. Пашинский поставояет по самой дешовой цене боеприпасы, а кто то хочет под себя подмять поставки и много еще в его защиту
Їрмак вже і США командує...

народ показал красную карточку, но как всегда что то пошло не так
Ага 28 лет шло так, а как Кнура оттащили от корыта, то лишь тогда не так.

https://www.epravda.com.ua/publications/2024/02/16/710033/

Сергій Пашинський: Я бенефіціар всього українського ВПК
Фігурант справи "нафтопродуктів Курченка" екс-депутат Сергій Пашинський розповів ЕП про обшуки, замовлення хуйло, передав Зеленському, що він не "бандит" і пояснив, як він пов’язаний з виробниками зброї.

до розуміння що таке форбз-україна

?single

Сергій Пашинський: Я бенефіціар всього українського ВПК

Зависоко захотів стрибнути. Хвилююсь, щоб у стрибку пістолєт не загубив з переляку :)

Які ж ви, ЗЕ бл…ли огидні! Ну в чому винен Пашинський ? Його прибирають прихильники певної політсили з збройниз розробок. Чому? А ви як думаєте? Без Пашинського не було ні Стугн, ні Корсарів, ні Нептунів, ні надводних дронів,ні Богдан і таке інше- нічого. Ваші ЗЕ лені уроди знищують усе. Зараз завльнили командуючого ВМС, того, хто загнав кацапів в Новоросійськ, ЗЕ- худоба вороги України. Не дарма бубочка ляпнув Шустеру від великого розуму,мабуть: «Нас усіх посадять!» так і буде.

Останнє редагування: 21 лютого 2024 15:30:10 від Wolter

Geo

100%.

Дєло Антімайдана Живьот і Цвєтьот.

Geo

Які ж ви, ЗЕ бл…ли огидні! Ну в чому винен Пашинський ? Його прибирають прихильники певної політсили з збройниз розробок. Чому? А ви як думаєте? Без Пашинського не було ні Стугн, ні Корсарів, ні Нептунів, ні надводних дронів,ні Богдан і таке інше- нічого. Ваші ЗЕ лені уроди знищують усе. Зараз заілнили компндуючого ВМС, того, хто загнав кацапів в Новоросійськ, ЗЕ- худоба вороги України. Не дарма бубочка ляпнув Шустеру від великого розуму,мабуть: «Нас усіх посадять!» так і буде.

Ще раз?

ДО КОГО ти зараз звертаєшся?

Які ж ви, ЗЕ бл…ли огидні! Ну в чому винен Пашинський ? Його прибирають прихильники певної політсили з збройниз розробок. Чому? А ви як думаєте? Без Пашинського не було ні Стугн, ні Корсарів, ні Нептунів, ні надводних дронів,ні Богдан і таке інше- нічого. Ваші ЗЕ лені уроди знищують усе. Зараз завльнили командуючого ВМС, того, хто загнав кацапів в Новоросійськ, ЗЕ- худоба вороги України. Не дарма бубочка ляпнув Шустеру від великого розуму,мабуть: «Нас усіх посадять!» так і буде.
чого обурюєшся? Ні ВР, ні Президент, ні ОП не є правоохороними, судовими органами і не вони висовують обвинувачення і не приймають по них судові рішення. МВС, прокуратура та суд, до речі, реформовані при попередньому президенті, розберуться по Закону і винесуть  справедливе рішення - виний,  тоді за грати, ні - на волю.

бізнес партнера Пашинського вже закрили

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія