Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!

У вас есть какие то другие варианты как освобождать наши территории? Огласите, как это сделать жалея людей без серьезных потерь? Типа ждать когда нам наши союзники дадут все что мы просим?
ждать когда нам наши союзники дадут все что мы просим
+
паралельно робити своє озброєння.
Бити по тилам РФ.

так, людей треба берегти, бо їх багато не буде.
ця війна україною не може бути виграна кількістю людей. а лише технікою, технологією, новою тактикою, знекровленням і "удушением" ворога, руйнуванням його економіки в першу чергу "кощіієвої голки" тобто нафтогазу

А чому ви вирішили що Сирський це « прілєжнійісполнітел ь» а не креативний менеджер? Ізюмську операцію він розробив креативно і без мʼясних штурмів.

Креативнісь штука своєрідна. Вся креативність Сирського до сьогодні була - "взялі автомати і вперьод." Так було й у Ізюмі, але  кацапи були не готові, воно й проканало.

У всіх інших випадках, воно вже не проходить, бо кацапи цю "креативність" Сирського уже добре знають.

Давай наведи приклад успішної сухопутної операції Сирського після Ізюму.

Тут розмієш в чому проблема. Можна й людей втратити і території не визволити, а навпаки після провалу операції ще більше територій втратити.

Звичайно і таке може бути. І вже нажаль було, під час контрнаступу
Тільки не зрозуміло хто цей наступ креативно розробив а хто прілєжно іспалнял…

ждать когда нам наши союзники дадут все что мы просим
+
паралельно робити своє озброєння.
Бити по тилам РФ.

так, людей треба берегти, бо їх багато не буде.
ця війна україною не може бути виграна кількістю людей. а лише технікою, технологією, новою тактикою, знекровленням і "удушением" ворога, руйнуванням його економіки в першу чергу "кощіієвої голки" тобто нафтогазу
Для этого нужно клепать тысячами дальнобойный дроны и херячить по Рашке ими каждый день.

Креативнісь штука своєрідна. Вся креативність Сирського до сьогодні була - "взялі автомати і вперьод." Так було й у Ізюмі, але  кацапи були не готові, воно й проканало.

У всіх інших випадках, воно вже не проходить, бо кацапи цю "креативність" Сирського уже добре знають.

Давай наведи приклад успішної сухопутної операції Сирського після Ізюму.

Не можу більше навести. Але одна таки є в його кошику.
Тепер твоя черга навести успішні креативні операції від Залужного

В смислі неясно. Розробляв Генштаб, виконували війська під командуванням Сирського. Контрнаступ захлинувся. Все.

В смислі неясно. Розробляв Генштаб, виконували війська під командуванням Сирського. Контрнаступ захлинувся. Все.

Це був креативний план? Поставив кацапів у тупик?

Проблема нашего контрнаступления было в том, что были слишком половинчатые решения. Надо было либо наступать конкретно всем что есть на каком то одном направлении, как амеры предлагали и конечно бы это привело к большим потерям, особенно в начале. Либо вообще не пробовать, ждать Ф16, Атакамсы и т.п. В итоге попробовали использовать атаки мелкими группами как под Харьковом, но толку от этого при такой обороне особого не было. То есть по сути никакого наступления по факту и  не было.

Написал хорошему знакомому.
Он в ГШ служит.
Мол что на счёт вчерашнего.
Пришёл ответ
Не рады

https://twitter.com/view/status/1755930441423483181

О, тут відео коротше, то пропоную звернути увагу, що Залужний першим пішов на дружні обійми з Зеленським

У вас есть какие то другие варианты как освобождать наши территории?
никак
в описаной тобой ситуации большой удачей будет удержать хоть то, что есть плюс минус
вот это и есть реальность

Для этого нужно клепать тысячами дальнобойный дроны и херячить по Рашке ими каждый день.

І робити це було потрібно з самого початку їх використання .Чомусь ГУР з СБУ зробили і морські і звичайні ,а Залужний на другий рік війни розродився статтею про їх надважливість замість того щоб щось зробити за весь цей час .І тут треба бути вдячними простим військовим які за своєю ініціативою все це придумали та почали використовувати при підтримці волонтерів ,які жалілися що у високих кабінетах цього не розуміють ,особливо про фпв.

Написал хорошему знакомому.
Он в ГШ служит.
Мол что на счёт вчерашнего.
Пришёл ответ

То знайомий в ГШ гірше Сирського українською володіє, дописує російською?

О, тут відео коротше, то пропоную звернути увагу, що Залужний першим пішов на дружні обійми з Зеленським

или чем то подпоили генерала или пытали.. :(

на самом деле он должен был все сказать в очи Зелени и про отставку и сколько этому режиму осталось и кто у Сирского родичи и он мясник и про ермака

І робити це було потрібно з самого початку їх використання .Чомусь ГУР з СБУ зробили і морські і звичайні ,а Залужний на другий рік війни розродився статтею про їх надважливість замість того щоб щось зробити за весь цей час .І тут треба бути вдячними простим військовим які за своєю ініціативою все це придумали та почали використовувати при підтримці волонтерів ,які жалілися що у високих кабінетах цього не розуміють ,особливо про фпв.
Это вообще не вотчина Залужного, за ВПК отвечает мин обороны

Проблема нашего контрнаступления было в том, что были слишком половинчатые решения. Надо было либо наступать конкретно всем что есть на каком то одном направлении, как амеры предлагали и конечно бы это привело к большим потерям, особенно в начале. Либо вообще не пробовать, ждать Ф16, Атакамсы и т.п. В итоге попробовали использовать атаки мелкими группами как под Харьковом, но толку от этого при такой обороне особого не было. То есть по сути никакого наступления по факту и  не было.

Чому контрнаступ не вдався було пережовано тут не раз.
Я просто хочу зрозуміти аргументацію нового міфу про креативність Залужного. На прикладах

Это вообще не вотчина Залужного, за ВПК отвечает мин обороны

Але їм потрібно замовлення від військових якого не було

или чем то подпоили генерала или пытали.. :(

на самом деле он должен был все сказать в очи Зелени и про отставку и сколько этому режиму осталось и кто у Сирского родичи и он мясник и про ермака

Мабуть Єрмак взяв родину генерала у заручники і у нього не залишилося вибору

Короче, я понял,что главная претензия, она же опасение, она же прогноз такова, что Сырский - ретивый подобострастный служака, который будет брать под козырек на любое решение Зеленского (Ермака).
Скажет Зеленский держать Авдеевку - будет держать любой ценой.
Скажет Ермак штурмовать Токмак - будут штурмовать, не жалея людей.
Что ж, скоро все будет видно.
ніяких "любой ценой" и "не жалея людей" бути не може.
хіба не ясно? людей нагрібати в армію стає все важче і важче.

Це був креативний план? Поставив кацапів у тупик?

Не всі плани вдаються. На вона й війна.

Не можу більше навести. Але одна таки є в його кошику.
В цій ситуації Сирський був виконавцем. Операцію розробляв Генеральний штаб. Він виконав задум. Виконав добре. От і все.

*На те вона й війна.

ніяких "любой ценой" и "не жалея людей" бути не може.
хіба не ясно? людей нагрібати в армію стає все важче і важче.

У разі зупинки допомоги від штатів мова зможе бути тільки про оборону і я не думаю що хтось буде відправляти військових у безглузді атаки за якусь посадку

У разі зупинки допомоги від штатів мова зможе бути тільки про оборону і я не думаю що хтось буде відправляти військових у безглузді атаки за якусь посадку

а в обороні посадки не відбивають, тільки здають. ти щось трохи х.й.ю несеш зараз.

Але їм потрібно замовлення від військових якого не було
Там все в тумані. Ніхто достеменно не знає було чи не було. От Рєзніков був конкретним хлопом. Все розповідав про весільні дрони. Які нікому не потрібні.

В цій ситуації Сирський був виконавцем. Операцію розробляв Генеральний штаб. Він виконав задум. Виконав добре. От і все.

Тобто наступи по мінам це теж ГШ планував і це було креативно?

а в обороні посадки не відбивають, тільки здають. ти щось трохи х.й.ю несеш зараз.

Так я це ж і мав на увазі що будемо сидіти в обороні і не буде  ніяких наступів навіть невеликих

зараз заднім числом дивлячись: наступ-2023 мені ніхуя не креативним здаєтьтся.
Бити в лоб на укріплену оброну  :S
при цьому до тогго 6 місяців з ТБ йшли вигуки як ми мощно заатакуємо на Півдні і на Крим! кацапи відповідно очікували цього.

я був здивований що ніяких тузів з рукава ЗСУ не витягли.
можливо, політ. тиск був (з усіх сторін) - провести наступ 2023р хоч якийсь.

все ждут хитрого хода Залужного ... надеюсь, что он будет во второй половине августа, а пока вытягивают резервы кацапоф
поки що мега-хитрих ходів не було.
досить банальний штурм в лоб, не тупо масою, не поспішаючи, і гнучко міняючи тактику по ходу діїї, але все ж
+ вибивання кацап тилів хаймарсами + стормками

Останнє редагування: 9 лютого 2024 15:43:28 від T.Blair.

https://twitter.com/view/status/1755926028361306511
Ха..ха, от і пішли перші призначення...
Ніяких молодих і перспективних...а совків карьєристів та дружків на царствіє....

Ждемо нових Іловаських трагедий ( тьфу..тьфу)

Я це чудово розумію. І не висуваю ніяких претензій нікому.
Просто ви написали про креативність Залужного.
Ось мені і цікаво на чому ця теза базується - на реальних прикладах чи на просто вірі

Тобто наступи по мінам це теж ГШ планував і це було креативно?
Звісно ГШ планував. Зараз якась дивна ситуація. Всі просери вішаємо на Залужного і ГШ, всі успіхи приписуємо Сирському. Якась паралельна реальність. А ще кілька днів тому dimec казав, що звільнення Залужного - це погано. Хитання разом з лінією партії?

Звичайно всьому на сараї написаному вірити не можна, але я читав що Сирський запропонував цю операцію. А розроблялась вона дійсно Генштабом, як і повинно бути. За допомогою американських генералів …

Так я це ж і мав на увазі що будемо сидіти в обороні і не буде  ніяких наступів навіть невеликих

ну я тому і написав, шо в обороні це не тільки назад, відкочуватися до Тиси. це ще й контратаки з відбиттям посадок, особливо коли Бубочці нові результати опитувань дають з рейтингом. ти просто сарказм не вловив.

Звісно ГШ планував. Зараз якась дивна ситуація. Всі просери вішаємо на Залужного і ГШ, всі успіхи приписуємо Сирському. Якась паралельна реальність. А ще кілька днів тому dimec казав, що звільнення Залужного - це погано. Хитання разом з лінією партії?

Це у вас таке розуміння печатного тексту.
Паралельна свідомість :(

З цієї гілочки я зрозумів, що Залужний - цяця, який ні за що в Генштабі не відповідав  :weep: Усе тягнув на собі кака Сирський.

Це у вас таке розуміння печатного тексту.
Паралельна свідомість
Ваша думка мені не цікава. За будь яких обставин у вас Зеленський правий.
Класичний приклад повної відсутності критичного мислення.
Що ви казали ще тиждень тому про можливу відставку Залужного?

З цієї гілочки я зрозумів, що Залужний - цяця, який ні за що в Генштабі не відповідав
Відповідав. І за успіхи і за невдачі.

Я це чудово розумію. І не висуваю ніяких претензій нікому.
Просто ви написали про креативність Залужного.
Ось мені і цікаво на чому ця теза базується - на реальних прикладах чи на просто вірі

На аналізі всього що відбулося за ці 2 роки. Ми мали малі шанси встояти. Я вважаю це заслугою українського народу і ЗСУ, але без креативного керівництва цього б не відбулося.

Що буде далі, побачимо.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія