Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Залужного звільнено

Re: Залужного звільнено

Все правильно..., я вже казав, що звільнив би За на другий день після захисту ним дісера з грифом таємно у Ківалова!!!
А ще як пояснити о ті селфі з Трухановим?! Як можна після цього не втратити ДОВІРУ??????????
Нібито нічого поганого нема, що За отримав ступень доктора філософії, але у кого та коли...!
Тобто ще я не розумію як можна витрачати час на дісер, коли війна їде повним ходом, як, після цього,  пояснити студентам, яки пішли на фронт, що їхнє навчання зара не на часі?!
Як можна зрозуміти надання публічності майже всіх проблем у ЗСУ через публікацію їх у закордонних засобах інформації?!
Це все повинно було відбуватися у вузькому колі командування ЗСУ та партнерів України!!!
Тобто пан Залужний, на мою думку, став схилятися більше у політичну складову свого майбутнього чим суто військову.
А якщо до цього всього додати ще не занадто великі досягнення ЗСУ на фронті у останній час, то рішення Зе виглядає цілком логічним!
До речі, всі західні партнери з порозумінням ставляться до рішення Зе...!

єбать, прихильники певної політсили вже методички завезли. звідки ти, блядіна зелена, знаєш реакцію західних партнерів, якщо вони поки що взагалі в ахуї.

єбать, прихильники певної політсили вже методички завезли. звідки ти, блядіна зелена, знаєш реакцію західних партнерів, якщо вони поки що взагалі в ахуї.

ще більше напружені звісткою бійці на фронті. Репутація Сирського їм відома не з чуток.

Це ти, йобана тварина, у ахуї, а не західні партнери!

- Як думаєте, куме, куди Зе пропонував Залужному йти працювати?
- Ясно, що відповідальним за мобілізацію. Де ще можна так рейтинг знищити.

Останнє редагування: 8 лютого 2024 20:00:03 від Анатоль

історію пишуть переможці

історики не згідлні з цим твердженням

Це ти, йобана тварина, у ахуї, а не західні партнери!

шо ти, підар зелений, підгораєш? йди нахуй.

історики не згідлні з цим твердженням

істориків ніхто не питає
історію пишуть пропаганд.ни

Все правильно..., я вже казав, що звільнив би За на другий день після захисту ним дісера з грифом таємно у Ківалова!!!
А ще як пояснити о ті селфі з Трухановим?! Як можна після цього не втратити ДОВІРУ??????????
Нібито нічого поганого нема, що За отримав ступень доктора філософії, але у кого та коли...!
Тобто ще я не розумію як можна витрачати час на дісер, коли війна їде повним ходом, як, після цього,  пояснити студентам, яки пішли на фронт, що їхнє навчання зара не на часі?!
Як можна зрозуміти надання публічності майже всіх проблем у ЗСУ через публікацію їх у закордонних засобах інформації?!
Це все повинно було відбуватися у вузькому колі командування ЗСУ та партнерів України!!!
Тобто пан Залужний, на мою думку, став схилятися більше у політичну складову свого майбутнього чим суто військову.
А якщо до цього всього додати ще не занадто великі досягнення ЗСУ на фронті у останній час, то рішення Зе виглядає цілком логічним!
До речі, всі західні партнери з порозумінням ставляться до рішення Зе...!

Дійсно яка може бути довіра після такого "злочину". Тоді може і верховного у відставку після того як він щмарклі по монітору розмазував коли вибачення вимолював у овцейоба Кадирова?

Півпершої сторінки про одну тему. Ало, адміни! Збийте все в одну тему!

В цій історії головне не Залужний чи Сирський. Головне це Зе. Міняти головкома якому довіряють причому саме за те що йому довіряють це просто дніще. Повна неадекватність. А з не адекватними намагаються справ не мати. Десь так.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/8/7441019/

"Рішення обумовлене необхідністю переглянути тактику дій, яка не забезпечила в повному обсязі належного результату торік, не допустити стагнації по лінії фронту, яка негативно впливає на суспільні настрої, знайти нові функціональні та високотехнологічні рішення, які даватимуть змогу утримати й розвинути ініціативу, а також важливістю запустити процес реформування управлінських принципів в армії".

Ага..не забезпечав прорив...Сирський, я так розумію - це забезпечить ?
Чим ? М'ясом ?

Ага..не забезпечав прорив...Сирський

так кажуть, що залужний взагалі там нічого не вирішува, а зеленський напряму командував сирським

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/8/7441019/

"Рішення обумовлене необхідністю переглянути тактику дій, яка не забезпечила в повному обсязі належного результату торік, не допустити стагнації по лінії фронту, яка негативно впливає на суспільні настрої, знайти нові функціональні та високотехнологічні рішення, які даватимуть змогу утримати й розвинути ініціативу, а також важливістю запустити процес реформування управлінських принципів в армії".

Ага..не забезпечав прорив...Сирський, я так розумію - це забезпечить ?
Чим ? М'ясом ?

цілком можливо
дрони і попереднику не були потрібні так, щоб щось робити для цього,
а чекати на перевагу зможе кожен

Ну, що, вумний нарід? Догрались? Тепер прихильники певної політсили повністю контролюють і командування ЗСУ. Що буде далі? А розвал фронту, здача Авдіївки, Куп*янська, далі Запоріжжя, Харків і Дніпро ну і мир по Дніпру. Зробили себе? Але тепер точно без мене, таки треба виправляти помилки молодості, казали розумні люди, що треба було валити у 1992 році, коли обрали комуняку, але молодість, віра в краще. Все. Я вигорів до кінця, я не можу більше донатити, працювати за ідею, допомагати і т.д. За мої податки уроди вибирають гімно від України на Євробачення, за мої податки проводять марахфон і т.д., а я буду все віддавати, крім податків бійцям на нулях і для чого? щоб зебидло обкрадало країну. Подивимось на реакцію, але якщо до ранку не буде рішучих дій по усуненню зеленої гнилі від мудрого наріду, то я більше не хочу і не буду мерзнути, ходити з щитом на водомети і автомати, хоронити друзів і перееживати за рідних. Все. Треба валити, тут не буде ніколи нормальної країни, докази - відео з Космача, де вумний нарід побив дитину, бо не хочуть воювати, може таки, хай москаль їх навчить Україну любити? Може тоді дійде.

Валить мовчки. Плекайте вашу старість, вона того варта. Україна переживе вашу втрату.

порохоботи цього не винесуть  8-) Фупу кінець ,,, заклюють заплюють :D

порохоботи цього не винесуть  8-) Фупу кінець ,,, заклюють заплюють :D

шо там  :laugh:

Итак, сегодня пятница, а Залужный всё еще в офисе.bbc вместе с Бутусовым,Леусенко и другими окончательно запомоились, отрабатывая денежку на зраду и переходят в категорию ипсо.

Я от думав, що, все ж, не звільнить.

чим менше суспільство віритиме у месій - тим краще
помилка чи ні буде видно пізніше

Ну дивися,щодо месій згідний,але щодо ситуації то як мінімум Зеленський і як політик і як верховний головнокомандувач мав би пояснити таке резонансне звільнення суспільству. А не розмите змінюємо керівництво бо потрібні нові підходи до ведення бойових дій і решта загальних фраз. Я ніколи не був прихильником даної влади звісно,але завжди вважав що раз нарід вибрав то потрібно відноситися наскільки можливо нейтрально. Однак тепер це просто цирк. Єдине що приходить на думку,звільнення Залужного відбулося з суто політичних а не якихось конструктивних міркувань. Мета коли сплине час каденції в зв*язку з неможливістю провести вибори прибрати фігуру через яку у влади можуть бути проблеми. Ніяких інших мотивів не бачу.

Непотрібно було мати високе iq що той текст телеграмі ЗЕ = звільнення.

Як це можно прочитати інакше?

Зустрівся з генералом Валерієм Залужним.
Подякував за два роки захисту України.
Обговорили, якого оновлення потребують Збройні Сили України.
Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних Сил України.
Час для такого оновлення – саме зараз.
Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді.

Я не критикував Зе з 24 лютого але вимушений констатувати що  Зе таки довбень. 
З іншого боку тепер зрозуміло хто стане наступним президентом.

Додайте - як Україна збережеться. Все свідчить про те, що шанси на це, після оцього кадрового рішення, та майбутнього кадрового погрому - впали нижче 50%.

ще більше напружені звісткою бійці на фронті.
А тобі звідки знати .
Найбільше стурбовані фупівські ухилянти,бо в голові короткий рефлекторний мультик  "жорстокий м'ясник зараз всіх під гребінку загребе щоб вийти  на кордони"

Непотрібно було мати високе iq що той текст телеграмі ЗЕ = звільнення.

Як це можно прочитати інакше?

Зустрівся з генералом Валерієм Залужним.
Подякував за два роки захисту України.
Обговорили, якого оновлення потребують Збройні Сили України.
Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних Сил України.
Час для такого оновлення – саме зараз.
Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді.

Люди відмовляються вірити, що президент абсолютний ідіот, або абсолютний негідник. Зауважте, що ці дві якості можуть поєднуватись.  :-G

Зелька власними руками створив Сьомого Президента.

SlavRedko,  3 лютого 2024 00:01:42: Білий Дім хоче звільнення Залужного

І зразу ухвалили допомогу сенатори

Головне не хто стане сьомим, а щоб він взагалі був.

Причиной отставки Залужного стали разногласия с США о провалившемся наступлении — Politico

Утверждается, что Залужный игнорировал рекомендации Пентагона при проведении неудачного наступления.

Сов падєніє

Причиной отставки Залужного стали разногласия с США о провалившемся наступлении — Politico

Утверждается, что Залужный игнорировал рекомендации Пентагона при проведении неудачного наступления.

а в нас пишуть що навпаки, якраз залужний був за рекомендації пентагону, а зеля і сирсьеий наступали по-своєму.
і кому вірити. хз.

Сенат і так за, проблема в конгресі.

Головне не хто стане сьомим, а щоб він взагалі був.

Браво! Я взагалі не ррзумію, про що ще можна ксзати. Пєтя, термін повноваженнь, якась ще куєта... Військове командування - це питання життя чи смерті держави.

а в нас пишуть що навпаки, якраз залужний був за рекомендації пентагону, а зеля і сирсьеий наступали по-своєму.
і кому вірити. хз.

Я так розумію що головне це зібрати сили на 1 ділянці і там нанести головний удар ,а не намагатися атакувати по всім напрямкам .Але там були і доволі дебільні поради від натовців бо вони не зовсім розуміли стан речей

і кому вірити. хз.
у перемоги багато батьків.
невдчача звавжди сиротою.

тепер думають хто найбілше був винним у просері.

Я так розумію що головне це зібрати сили на 1 ділянці і там нанести головний удар ,а не намагатися атакувати по всім напрямкам .Але там були і доволі дебільні поради від натовців бо вони не зовсім розуміли стан речей
"зібрати сили на 1 ділянці і там нанести головний удар" - в умовах роботино це б не помогло.
ну попалили б москалі на мінах не 30 а 70 танків.

НАТо взагалі не вдупляло що це таке міцна ешелонована лінія облрони. їхні компютери імітували стандатрні сценарії навчань

"зібрати сили на 1 ділянці і там нанести головний удар" - в умовах роботино це б не помогло.

НАТо взагалі не вдупляло що це таке міцна ешелонована лінія облрони. їхні компютери імітували стандатрні сценарії навчань

НАТО жодного разу не воювало за свою історію з кимось більшим ніж бармалєї. тому всі ці їх поради а ви об'їдьте мінні поля були дуже корисними.

Якщо Україна виживе і буде де "президенствувати". Це наразі не є докананий факт. Не робіть помилку зелєбобіків, які вже ділять якісь "президенства у майбутньому".
наразі задача вижити і зберегти державу.

В цій історії головне не Залужний чи Сирський. Головне це Зе. Міняти головкома якому довіряють причому саме за те що йому довіряють це просто дніще. Повна неадекватність.
100%  :(

Але зараз вони як мати коли попав у халепу кажуть :Я ж говорила .Тут дуже багато факторів ,тому цю ситуацію можна крутити у будь яку сторону

у перемоги багато батьків.
невдчача звавжди сиротою.

тепер думають хто найбілше був винним у просері.

я теж так думаю

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія