Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко подав позов до прикордонників та Корнієнка

Порошенко подав позов до прикордонників та Корнієнка: хоче мільйон гривень

Мільйон гривень матеріальної компенсації. Таку суму вимагає нардеп і 5-й президент Петро Порошенко за те, що не зміг виїхати з України.

Львівський суд 7 лютого  розглядатиме його позов до прикордонників, які не дозволили перетнути кордон, та до віцеспікера  парламенту Олександра Корнієнка, який  скасував дозвіл на відрядження.

Адвокати кажуть, обидва відповідачі мають виплатити по 500 тисяч гривень, бо це вартість авіаквитків, які позивач витратив на себе і команду. Деталі - в ТСН.

https://www.УНІАН/multimedia/video/news/10479837-poroshenko-podal-isk-k-pogranichnikam-i-kornienko-hochet-million-griven.html

Петро  (tu)

а от якби він тоді прорвався...

Світова історія змінилася б назавжди!

Останнє редагування: 7 лютого 2024 18:17:18 від kleynod

ох петя і підарас

ох петя і підарас
Копієчка до копієчки... Крєпкій хозяйствєнік  [ua]

Дорого нинчє кацапські адвокати...  :(

а от якби він тоді прорвася...

Уже б праздновали  :peremoga:

В Ялте,на набережной

ох петя і підарас

Пользуясь случаем хотел поинтересоваться, а что там купа УД против Свина?

Уже все закрыты за недостаточностью улик?

у ситуації з позовом до ВР, у Порошенка місія Робін Гуда, забрати гроші у щурів-мародерів,  і передати їх українській армії. Нагадаю, Порошенко передав 1,75 млн. гривень, відсуджених у ВВС, на потреби армії.

у ситуації з позовом до ВР, у Порошенка місія Робін Гуда, забрати гроші у щурів-мародерів,  і передати їх українській армії. Нагадаю, Порошенко передав 1,75 млн. гривень, відсуджених у ВВС, на потреби армії.
і пішов він нахуй

(tu)
Непогано було б ще відсудити кругленькі суми від Зермаків, шо то ніколи не було чутно, щоб ці пройдисвіти десь розщедрились на армію.

і пішов він нахуй

всеж мабуть, підеш туди ти.

Що, збідніє Корнієнко?  на ніхера, та й прикордонникам ті пів лімона - то таке.
Проведуть пару до Тиси

Що там чути, вже розглянули позов?

Що там чути, вже розглянули позов?
п'ятий канал виніс вирок, все як петя любить

п'ятий канал виніс вирок, все як петя любить

Свинные каналы сегодня вааще ошалели..Требуют Выборов  :facepalm1:

Можно подумать с их 4- мя %% им что то светит  :lol:

а от якби він тоді прорвався...

Дивно, що оцінив в мільйон цю справу, наслідки були б багатомільярдні

Петро під українських військових яму копає?  :X

бо це вартість авіаквитків, які позивач витратив на себе і команду

Петро  (tu) за мільйон удавицця :)

Не вірю, щоб він сам виклав стільки грошей за "команду". Він за коробку кохфет водія звільняв, а тут Мільйон на вітер!  :lol:

позов до прикордонників, які не дозволили перетнути кордон, та до віцеспікера  парламенту Олександра Корнієнка, який  скасував дозвіл на відрядження.
Маячня якась..Якщо Корнієнко скасував відрядження (напевно, коли дізнався про незадекларовані зустрічі Петро з керівництвом інших країн), то як прикордонники могли не виконати припис про невипускання Петро задля невідомої діяльності за кордоном, та ще й особи, якій на той момент вже було висунуто звинувачення у держзраді?

Маячня якась..
Сто відсотків. Регіт викликає компенсація квитків "на команду".

ох петя і підарас

Нє, ну я там всілякі спори по господарській діяльності Рошена чи Склозаводу ще можу зрозуміти. Мільйон, або десять, або сто Мільйонів.

А за "білєти що я купив команді" щоб злітать до Орбана через кордон під час війни ... - це блиать якийсь йоханий сюр під час війни.

Все ж зелень (і замаскована під зелень юлькашня, риги та інша погань) абсолютно нічим не відрізняється від кацапоїдів - собі все, іншим закон, коли ловлять на гарячому - "ну і що ви нам зробите?"
Добре, що частина з цього лайна роз'їхалась по німеччинах, головне їх назад не впускати.

Петро  (tu) за мільйон удавицця :)

Не вірю, щоб він сам виклав стільки грошей за "команду". Він за коробку кохфет водія звільняв, а тут Мільйон на вітер:lol:

Ти диви,  пан Алекс не припиняє розкриватися все більше і більше.

Виявляється, для нього витратити гроши на ВСУ  - значить, гроши на вітер. :facepalm1:

Я б ото Петра випустив і не впускав до України. Як він своїх синів та дочок не пускає.

Хай продає маєток рінату і пі3дyє нах.

Я б ото Петра випустив і не впускав до України. Як він своїх синів та дочок не пускає.

Хай продає маєток рінату і пі3дyє нах.

Разом з тими депутатами зі Слуг народу, які накивали п'ятами за кордон?

І половиною 95 кварталу?

Сподіваюсь, їх теж не впускати?

Ти диви,  Стеол не припиняє розкриватися все більше і більше.

Виявляється, для нього витратити гроши на ВСУ  - значить, гроши на вітер. :facepalm1:

:give_rose: я не пан Стеол, пані Шуша.

Ти мене хоч заріж,  хоч четвертуй, хоч заміж візьми :laugh:

Але є одне Але:
1) що пан Петро виклав своїх 30 тис $ за квитки на "команду";
2) що пан Петро своїх хоч 30 тис $  виклав на армію;
3) що це пан Петро-мільярдер, який позивається до Суду під час війни і намагається здерти з держави 15 тис $.

Там совісті і чоловічої Гідності обмаль, шановна пані Шуша, вона вмерла ще коли цей пан не народився. І це не мої слова, це слова його соратників, ще десь з 2000-02 року.

:give_rose: я не пан Стеол, пані Шуша.
:D

Разом з тими депутатами зі Слуг народу, які накивали п'ятами за кордон?

І половиною 95 кварталу?

Сподіваюсь, їх теж не впускати?

Згоден на всі 100%, пані Шуша!  (tu)

Ще й громадянства всіх їх треба позбавити. Всім скопом, всім хто здриснув - від Арєстовича і синів Порошенка до останнього "слуги народу". Всім ст. 111 "зрада Батьківщини".

І не кажи, пан Стеол!  :give_rose:

То я сьогодні не виспалася через кацапські ракети, мабуть.

Реально не розумію, чому "зелені" так ненависні шановній пані Шуші. Влада як влада. Не гірше інших, а може навіть краще.

Кацапів б'є аж пір'я летять до Китаю та Індії,  в соціалі все норм - вчителі, дитсадочки, освіта, медицина, пенсії... Армія озброєна, одіта, обута, не "в тапках воюють", кацапські літачки падають, корабліки тонуть, ракети точно попадають по штабу флоту і НПЗ...

Що не так?

з початку повномасштабного вторгнення благодійний фонд п'ятого президента Порошенко купив 1230 дронів мавиків на суму 113 млн. грн., квадроцикли для евакуації поранених на суму 6 млн. грн., вантажівки ТАТРА на суму 40 млн. грн., 79 бензовозів за 78 млн. грн. , 9 дронів ЛЕЛЕКА за 48 млн.грн., 144 прицільні комплекси за 76 млн.грн., антиЛанцентної сітки на суму 50 млн.грн. 2023 року Порошенко інвестував 150 млн.грн. у виробництво систем РЕБ. Також профінансовано великі програми інвестування в ЗСУ, зокрема "Мотор перемоги" (були віддані у війська 76 пікапів, 340 вантажівок DAF Leyland). Також в рамках програми "Броня перемоги" десантникам були передані італійські бронемашини MLS Shield, та гусеничні бронетранспортери FV1). Крила перемоги" - 27 комплексів, БПЛА "Посейдон" (загальною чисельністю 90 дронів), та 1390 дронів ФПВ (сумою 25 млн.грн.), також безпілотники DJI Matrice 300 RTK, 31 Валькірія, 20 SHARK, 350 Autel, и 150 беспилотнков для ССО(на суму 150 млн.грн.).
У рамках програми "турбота для перемоги" для десантно-штурмових бригад було виготовлено 130 лазно-пральних комплексів. Також розроблені та впроваджуються ремонтні майстерні (більше 30 комплексів для ремонту бронетехніки передано до ЗСУ). Також передано до підрозділів 30 командно-штабних машин управління БПЛА. Для фронту придбано мільйон хімічних грілок, 600 тисяч штук уже поставлено нашим бійцям. Крім того, підприємства Порошенка з 24.02.2022 заплатили до Держбюджету 10 млд.грн. податків.
2/3 проектів фонду Порошенка з розробки зброї для ЗСУ, засобів ППО, будівництва фортифікаційних споруд, з міркувань безпеки є засекреченими. Відомо, що 95-й квартал в особі Кошового підтримав ЗСУ патріотичними татухами. Хотілося б почути чим ЗСУ допомагає Тимошенко та фонд "Ломбарди та Дешева готівочка"
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02Ng5U6f6UN8aQgD36FYFEF8jiajTKp1UbADrkcndHkdCzfzpW4UpACK2JKHFTijgvl&id=100060923191025

Тирасе, ти думаєш, народ не бачив роліків, де Петро чіпляється до людей з пропозицією сфотографуватися - там, де можна потім попіаритися?

І не кажи, пан Стеол!  :give_rose:

То я сьогодні не виспалася через кацапські ракети, мабуть.

:give_rose:
А я навпаки, справді виспався.
З дружиною снодійних випили, пару раз на місяць так робимо, щоб виспатись.
Щоправда, в селі тривог нема.
Але цей допис флуд в цій гілці..

4 мільярди на підтримку ЗСУ є в Деклації Петра?

4 мільярди на підтримку ЗСУ є в Деклації Петра?
нема

Тирасе, ти думаєш, народ не бачив роліків, де Петро чіпляється до людей з пропозицією сфотографуватися - там, де можна потім попіаритися?
до кого ти пишеш? То фсбшник

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія