Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

так, звичайно, грошей немає "на вищу освіту всім"
Тому за державний рахунок мають отримати освіту найталановитіші, а не ті, в кого тато відзначився

Це все вже пробували у 2017му.
https://www.slovoidilo.ua/2017/04/20/novyna/suspilstvo/minosvity-sprostylo-vstup-abituriyentiv-donbasu-ta-krymu

В результаті талановиті діти залишилися "за бортом", а з криму та дамбасу поступали першочергово. Місцями доходило до крайнощів, коли на бюджет попадали з мінімальними балами ЗНО.

Не має бути іншого пріорітету, крім рівня знань та здібностей!

Інша справа, що можна надавать пільги на навчання дітям військових, скидувать ціну за навчання, якщо не пройшов за оцінками на бюджет

У більшості країн світу такого явища як безплатна вища освіта фактично не існує. Чому Україна в такі непрості часи має бути винятком?
Вища освіта платна. Дітей учасників війни це не стосується, бо вважається, що їх батьки заплатили за освіту своєю участю у війні. Тож держава так покриває витрати на освіту, як тепер робить для бюджетників.

Саме так, на мою думку, має бути.

У більшості країн світу такого явища як безплатна вища освіта фактично не існує. Чому Україна в такі непрості часи має бути винятком?
Вища освіта платна. Дітей учасників війни це не стосується, бо вважається, що їх батьки заплатили за освіту своєю участю у війні. Тож держава так покриває витрати на освіту, як тепер робить для бюджетників.

Ще раз - ти дурень.
Тому що тулиш гаряче до м'якого.

Нові перли від арахамії :facepalm1:

Нові перли від арахамії :facepalm1:

https://t.me/truexanewsua/87572

Млять, які ж вони уєпани...

Млять, які ж вони уєпани...

чому, це цілком логічно

може бути стипендія для дійсно талановитих.
По ФУПу видно що багато грошей на це не потрібно. Кантора ослов.

https://t.me/voynareal/84327

курва, та ви робіть укріплену лінію оборони
бо ніяких людей не вистачить, якщо будуть сидіти в окопах по пояс і під дронами

чому, це цілком логічно

Воно то логічно,  але логіка як в анекдоті про командира, що наказав солдатам танк підняти.

чому, це цілком логічно

Логічно було підписати Стамбул і спокійно займатись укріпленнями а не гнати всіх на убій.

В більшості може й не має, а в Німеччині, Чехії, Швеції, Норвегії є. Поїдуть туди навчатися.

Арахамія у своєму стилі  :weep:

Просто геній популяризації мобілізації...

курва, та ви робіть укріплену лінію оборони
бо ніяких людей не вистачить, якщо будуть сидіти в окопах по пояс і під дронами

працівникі всі зайняті на більш важливих об'єктах, - фарбують будинки, кладуть бруківку, ремонтують фонтани, готуються до євробачення ..........

Євробачення це святе, майже як шашлики на майскіє

Сегодня я видел в своем городке поникших, потерявших смысл своего бытия, трех работников тцк. Один с папкой, двое без, под 50 ...
Они шли от вокзала по центральной улице, я следом с сумками плелся.
Потора километра, ни кого не чипая, тот что с папкой редко голову от асфальта отрывал, двое других болтали о чем между собой. А народу полно. И магазины и базар, генделики, кофе по пути и административные здания. Я понял - некому выписывать. То все мужчины вокруг с 'документами от" и они знают. Просто бродят - послали.

Сегодня я видел в своем городке поникших, потерявших смысл своего бытия, трех работников тцк. Один с папкой, двое без, под 50 ...
Они шли от вокзала по центральной улице, я следом с сумками плелся.
Потора километра, ни кого не чипая, тот что с папкой редко голову от асфальта отрывал, двое других болтали о чем между собой. А народу полно. И магазины и базар, генделики, кофе по пути и административные здания. Я понял - некому выписывать. То все мужчины вокруг с 'документами от" и они знают. Просто бродят - послали.

звідки ти знаєш, що то працівники ТЦК?
може хтось на ротації чи проходять ВЛК
не думаю, що ти їх доганяв і дивився чи шеврони ТЦК))

поникших, потерявших смысл своего бытия, трех работников тцк.
Просто бродят - послали.

Робота безглузда, проте непильна

Це не є неконституційно бо ніде не заборонено Конституцією. Різні пільги при вступі завжди були. І будуть.
Як на мене це справедливо, що з бюджету освіту оплачуватимуть лише дітям військових. І буде мотивацією для мобілізації.

так бюджет наповнюється лише з податків і якщо ти вважаєш "справедливим" оплачувати освіту дітей військових, то сплачуй з своїх особистих

Мені розповілали в дворі сидять, хлоп втікто навіть не ловили.
Маьуть наказу нема ловити народ.

звідки ти знаєш, що то працівники ТЦК?
може хтось на ротації чи проходять ВЛК
не думаю, що ти їх доганяв і дивився чи шеврони ТЦК))

Тот что с папкой у меня два месяца назад паспорт смотрел. Маленький городок. Мы все друг друга знаем, ну почти

так бюджет наповнюється лише з податків і якщо ти вважаєш "справедливим" оплачувати освіту дітей військових, то сплачуй з своїх особистих

Якби кожен платив податки тільки на те, що він вважає справедливим то ми б дуже далеко зайшли.
І так я вважаю справедливим, щоб саме дітям учасників війни оплачувалася вища освіта. Інші - за свій рахунок.
Чому Ви вважаєте, що це несправедливо я не розумію. Але зрештою це і не сильно Вас стосується. Ви ж не в Україні.

До звільнення Залужного: а навіщо нам 500 тис. азазаза, а де плани азазаза, а 20 тис. щомісяця винь да полож азазаза, а чим годувати азазаза, а генерали м'ясники азазаза.

Після звільнення Залужного: нестачу зброї будемо компенсувати людьми.

Безугла:  (tu)

неправда ваша
існує купа варіантів безоплатної вищої освіти, просто це сформульовано трохи не так й механізми можуть буть дещо інші

ось, перше ж посилання з гуглю (прошу не вважати за рекламу, я просто вбив у пошуку)

https://mojaedukacja.com/bezkoshtovne-navchanna-za-kordonom

Талановиті, креативні і цілеспрямовані абітурієнти мають можливість вступити на безкоштовне навчання за кордоном. Таким абітурієнтам надають стипендії, вони можуть брати участь в написанні грантів, їх зараховують на навчання за рахунок навчального закладу.

Українці отримують можливість навчатися за кордоном безкоштовно в таких випадках:

отримання призових місць або участь в міжнародних або національних олімпіадах;
    успішне проведення наукових досліджень з вченими або викладачами;
    наявність серйозних результатів у науковій сфері;
    закінчення вітчизняної школи або універсітета з відзнакою.

Якщо у абітурієнта є професійні досягнення, які він може підтвердити, це допоможе йому вступити на бюджетну форму навчання до іноземного університету.

.....
Багато іноземних університетів мають програми фінансування активної та талановитої молоді. В основному, стипендії від університету покривають частину вартості навчання. Але є університети, які покривають витрати не тільки на навчання, але і на проживання студентів в гуртожитках, а також забезпечують таких студентів стипендіями.

.....

В університетах багатьох країн є можливість отримати безкоштовну освіту. До таких країн належать Німеччина, Австрія, Франція, Норвегія, Чехія, Словаччина, а також Італія і Греція.

.....
В Австралії, США, Великобританії та ряді інших країн засновані великі стипендіальні програми для іноземних студентів. Ці програми фінансуються урядом: наприклад, це Fulbright Scholar Program в США, Chevening Scholarships в Великобританії, Endeavour Leadership Program в Австралії. Студенти-переможці цих програм мають можливість вчитися за кордоном безкоштовно.

Тобто саме те, про що я й кажу - талановита молодь має право на безкоштовну освіту

якомусь кацапу не все одно що Арахамія говорить?

Не факт, що то кацап, не дивлячись на мову

Жахливо уявити скільки можна вилучити у київських

Подумаєш лям баксів.Абсолютно не здивований. Скоріше дивно що зловили. Чувак попутав мабуть береги і забув табличку ділення.Зараз самі круті посади в області це голова ТЦК,ВЛК,МСЕК,СОБЕЗ. Саме в такій послідовності. Царі.

Не наколялував, а насіяли   :D

Не факт, що то кацап, не дивлячись на мову

ну не дивіться

Якби кожен платив податки тільки на те, що він вважає справедливим то ми б дуже далеко зайшли.
І так я вважаю справедливим, щоб саме дітям учасників війни оплачувалася вища освіта. Інші - за свій рахунок.
Чому Ви вважаєте, що це несправедливо я не розумію. Але зрештою це і не сильно Вас стосується. Ви ж не в Україні.

я зараз побуду трошки цинічним
Справедливіть тут взагалі ніяким боком, абсолютно.
Суцільна прагматика
Більш талановиті діти мають отримувати кращу освіту, бо так краще для держави. Незалежно від того, хто батьки тих дітей
Бо трійошник науку не просуне, йому взагалі та вища освіта треба хіба щоб десь у офісі осісти

Давай я задам питання, а ти чесно відповіси.
Перед тобою два кабінети з лікарями (неважливо, хто за спеціальністю вони, спеціальність однакова, нехай буде терапевт)
Обидва лікарі оволі молоді й мають, ну нехай 5 років практики з моменту випуска з вишу
Ти точно знаєш, що один з них, той що сидить за лівими дверима, все життя мріяв стати лікарем, зі школи читав відповідну літературу, під час навчання та інтернатури проводив дослідження й навіть публікувався у медичних журналах
Другий жеж (за правими дверима) на медика пішов, бо "там гроші можна заробить", відсиджував лекції, здавав заліки ледь-ледь, інколи з другого разу. Але диплом таки отримав

Тепер питання.
У які двері ти зайдеш на консультацію та лікування?
Відповідь має бути з одного слова: "ліві" чи "праві"

Останнє редагування: 22 лютого 2024 15:56:52 від PAL

Тобто саме те, про що я й кажу - талановита молодь має право на безкоштовну освіту

Те що Ви написали то талановита молодь це мало б бути кілька десятків чи може сотень на рік. А у нас на бюджет поступають до сотні тисяч на рік.
Серед них велика кількість із досить посередніми результатами навчання в школі.

Очевидно підхід до фінансування з державного бюджету потрібно змінити фінансуючи освіту дітей учасників війни. Інші мають оплачувати самостійно.

Кулеба навіть лопати видасть
лопати тільки для охвіцерів. Замість кортиків.
для зольдатів лише держаки
снайперам - луки
гранатометникам - арбалети і пращі.

https://t.me/voynareal/84327
   Да он дурак, однако. До меня только начинает доходить-они что там, всё такие? Беда...

Цю тему переглядають:

Повна версія