Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Там в коментах є коментар самої Ножевнікової з аудіо від лікарки з реанімації, де кислородозалежні хворі на ІВЛ та СІПАП, а три години вже кисню нема...
Не  знаю, як скинути посилання на сам коментар. Там дивитись найновіші 18:16.

   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

И в Чернигове.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Паникёры. Идите вакцинируйтесь!
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Паникёры. Идите вакцинируйтесь!

До Вашого відома. Вакциновані теж хворіють. І навить можуть попасти на кисень...
Там у Катерини є статистика.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!
den

В Херсоні на 3 доби
Тіки що новини були і про Чернігів

Постачальник не привіз
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Паникёры. Идите вакцинируйтесь!

Сусідка, влітку вакцинована двома пфайзерами, тільки кілька днів тому вийшла з Олександрівської лікарні, де більше тижня отримувала кисень під маскою. Я вже писала про це.

Ще питаня будуть?

Пи.Си. В мене дві модерни.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

До Вашого відома. Вакциновані теж хворіють. І навить можуть попасти на кисень...
Там у Катерини є статистика.

є в мене пара "вакцинованих" за гроші і в дії все є. слава Богу їх поки оминула зараза. але якби недайбог  попали то тикали б всі ось вакциновані і попали ...
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

До Вашого відома. Вакциновані теж хворіють. І навить можуть попасти на кисень...
Там у Катерини є статистика.
Можуть, всі можуть туди попасти, але  кількість  хворих з прививкою буде на порядок менша...
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

200 баксів чув в Ужгороді коштує. як буду знати точно хто як по чому здам всіх в поліцію мразей
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Сусідка, влітку вакцинована двома пфайзерами, тільки кілька днів тому вийшла з Олександрівської лікарні, де більше тижня отримувала кисень під маскою. Я вже писала про це.

Ще питаня будуть?

Пи.Си. В мене дві модерни.
уверена что вакцинация не липовая?
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

уверена что вакцинация не липовая?

Впевнена, вакцинувалася у дочки  на роботі. До них приїжджала бригада медиків. Отримала потім в Дії сертифікат
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Дякуємо тобі, Зєльц, дякуємо ! За те, що не забезпечив киснем !
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

там где то в соседних ветках кадр рассказывает, что короны давно нет, что дельта это вообще фигня со смерностью 0.1 процент и симптомами легче чем у грипа простенького.

у меня вопрос возникает, так куда же тонны кислорода используют? ( которого нифига не хватает).   
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Сусідка, влітку вакцинована двома пфайзерами, тільки кілька днів тому вийшла з Олександрівської лікарні, де більше тижня отримувала кисень під маскою. Я вже писала про це.

Ще питаня будуть?

Пи.Си. В мене дві модерни.

Паникёры. Идите вакцинируйтесь Модерной!
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Там у Лесі Литвинової взагалі повний пипець твориться....
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Сусідка, влітку вакцинована двома пфайзерами, тільки кілька днів тому вийшла з Олександрівської лікарні, де більше тижня отримувала кисень під маскою. Я вже писала про це.

Ще питаня будуть?

Пи.Си. В мене дві модерни.

ваша соседка попадет в статистику 5 процентов вакцинированных, которые попали в больницу. и которые остались живы.  Не вакцинировалась бы, возможно попала бы в ДРУГУЮ, ПЕЧАЛЬНУЮ статистику
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Вакциновані все ж виживають. Хоча зараз Короновакс.а він слабкий, но все ж...
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Впевнена, вакцинувалася у дочки  на роботі. До них приїжджала бригада медиків. Отримала потім в Дії сертифікат

Якось були писали, що в Україні нема холодильників до -70'С , щоб правильно зберігати і транспортувати вакцину Пфайзер. Може та вакцина стала непридатною до вживання чи просто втратила свої властивості? Саме з цієї причини я і не радила своїм родичам в Україні щеплюватися Пфайзером.
Хоча ж і в Ізраїлі щеплені потрапляють в реанімацію після пфайзера, а там холодильники точно є....
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Якось були писали, що в Україні нема холодильників до -70'С , щоб правильно зберігати і транспортувати вакцину Пфайзер. Може та вакцина стала непридатною до вживання чи просто втратила свої властивості? Саме з цієї причини я і не радила своїм родичам в Україні щеплюватися Пфайзером.
Хоча ж і в Ізраїлі щеплені потрапляють в реанімацію після пфайзера, а там холодильники точно є....
Вона може зберігатися до 2 тижнів у звичайній морозилці + 1 місяць просто у холодильнику. Так що ніби все Ок.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Знакомые заболевают пачками, не вакцинованые.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Знакомые заболевают пачками, не вакцинованые.

А ці ваші  знайомі, які зараз хворіють,  мають легкий перебіг хвороби чи серйозний? І чи хворіли вони короною за попередні півтора року і як саме хворіли?
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

А ці ваші  знайомі, які зараз хворіють,  мають легкий перебіг хвороби чи серйозний? І чи хворіли вони короною за попередні півтора року і як саме хворіли?

Серьезный, легким перебигом ни кто не парится. Стареньки батьки вмерли обое у знаемих. антиваксы.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

А ці ваші  знайомі, які зараз хворіють,  мають легкий перебіг хвороби чи серйозний? І чи хворіли вони короною за попередні півтора року і як саме хворіли?

тут целый опрос для крупной фирмы типа кмис  ;o
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Так проблеми з киснем почались 2 тижні тому чи тиждень, Україна в Польщі закуповує поки заводи зможуть компенсувати... Про це вже писали за Всю Україну.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

В Херсоні на 3 доби
Тіки що новини були і про Чернігів

Постачальник не привіз

Почему?
Не захотел заработать денег?
Или ему еще за прошлую поставку не заплатили?
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!



Evgeny Istrebin
2 години тому
После остановки на профилактический ремонт двух крупнейших производителей кислорода больницы начали сыпаться. Первыми посыпались красные области где критически высокий уровень госпитализаций и соответственно высокий уровень потребления кислорода. МОЗ три дня тому назад заявило что выпадающий объем будет закуплен в Польше в размере 240 тонн в неделю. Это 35 тонн в сутки, это ничто, если одна Херсонская область потребляет 15 тонн в сутки на 1700 пациентов. А есть области где в 2 раза больше пациентов.

Херсонская область
Запасов медицинского кислорода в Херсонской области, которая сейчас находится в "красной" зоне эпидопасности, хватит только на 3 суток.
Источник: заместитель главы Херсонской ОГА Николай Якименко на брифинге 25 октября
Прямая речь Якименко: "В настоящее время очень сложная ситуация с кислородом. Она не критичная, она сложная. У нас на трое суток кислорода хватает".ежесуточно в области используют почти 15 тонн кислорода.
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2021/10/25/7311592/

Геническ
Як повідомили виданню Новий Візит в відділі охорони здоров’я міськради, ситуація з киснем в Генічеській лікарні теж надскладна. Щоденно для хворих на Ковід, які не можуть обходитися без кисню, потрібно 50-60 балонів. Наразі в Генічеській ЦРЛ доводиться заощаджувати кисень і протягом доби використовують 10 балонів. Допомагають кисневі концентратори, які є в наявності. Але при збільшенні тяжких хворих, кисню може не вистачити.
Зазначимо, що за даними Центру контролю та профілактики хвороб станом на 25 жовтня в Генічеській лікарні 53 (!) хворих на коронавірус отримують кисень. В тяжкому стані – 14 людей в інфекційному відділенні та 3 в реанімації.
https://www.vizit.ks.ua/…/v-xersonskij-oblasti-kritichna-…/…

   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Чернигов
Сьогодні, 25 жовтня, у Чернігівський міській раді відбувся брифінг стосовно ситуації з поширення коронавірусної інфекції, на якому генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар повідомив про критичну ситуацію з киснем, яка виникла у місті через невиконання постачальниками своїх зобов’язань.
«На сьогодні у лікарнях міста, які надають допомогу хворим на Covid-19, склалася досить критична ситуація з киснем, якого вистачить лише на кілька годин. Компанія-постачальник обіцяє поставити кисень тільки завтра. До того ж невідомо у який саме час доби ця поставка відбудеться. Незрозуміло, що є причиною проблем з поставками, але, наскільки мені відомо, два українські заводи, які виробляють кисень, зупинились на профілактичний плановий ремонт. Чому два заводи зупинились на профілактичний ремонт саме в розпал епідемії, коли це можна було зробити влітку, я не розумію. Але на сьогодні ми маємо саме таку ситуацію, за якої контракти на поставку кисню у нас є, але компанія-постачальник не може їх виконати у тому обсязі, у якому нам потрібно і який передбачений відповідними договорами», – розповів Владислав Кухар.
За його словами, проблему з нестачею кисню зараз вирішують за допомогою кисневої станції, а також кисневих концентраторів.
«До кожного пацієнта ми здійснюємо індивідуальний підхід та підбираємо оптимальний режим надання кисневої підтримки. Найбільш тяжкі пацієнти переведені на кисневі станції в обох лікарнях, тому все необхідне, що стосується надання медичної допомоги, ми робимо. Ця хвиля Сovid-19, у порівнянні з тією, що була на початку року, виявилась більш киснево залежною. Ми маємо втричі більше пацієнтів, які потребують кисневої підтримки, ніж було на початку року. Тому кисень потрібен в досить великих обсягах. 95% пацієнтів в Україні, які хворіють на Сovid-19, хворіють саме на штам «Дельта», який є найбільш тяжким з усіх існуючих штамів на сьогодні. У чернігівських лікарнях зараз перебуває 317 пацієнтів з діагнозом «Сovid-19». З них на кисневій підтримці – 218 людей, на ШВЛ – 9 пацієнтів», – розказав Владислав Кухар.
https://newch.tv/namahaiemosia-zekonomyty-kysen-dlia-vazh…/…

Сумы
У зв’язку зі збільшенням числа пацієнтів, хворих COVID-19, в сумських лікарнях не вистачає кисню. Про це під час апаратної наради в мерії повідомила начальниця міського управління охорони здоров’я Олена Чумаченко.
За її словами, ситуація складна. З огляду на те, що на минулому тижні ще три лікарні почали приймати ковідних пацієнтів, крім того, збільшилася кількість важких хворих, збільшилася і потреба в кисні.
Кількості кисню, який може поставити ТОВ «Техногаз», не вистачає, щоб 100-відсотково задовольнити потреби лікувальних закладів. Перебоїв на вихідних не було, але все регулювалося в ручному режимі. На сьогодні міський відділ охорони здоров’я планує звернутися до групи компаній «Метінвест» з цього питання.
Мер Сум Олександр Лисенко попросив терміново такий лист підготувати йому на підпис, щоб відразу відправити його, оскільки, за його словами, він вже провів попередні переговори
http://sts.sumy.ua/…/u-sumskyh-likarnyah-pochalysya-problem…

Про Одессу лучше всего расскажет Катя Ножевникова.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Почему?
Не захотел заработать денег?
Или ему еще за прошлую поставку не заплатили?

может быть и 3й вариант. технические проблемы, из за которых вынуждены в период заработка  останавливаться.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Один з заводів, що зупинився на планову (!!!) профілактику.
Цікаво, хто за ним стоїть. Кацапи? Наші олігархи?
Бо таки можуть довести до вибуху....


   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

может быть и 3й вариант. технические проблемы, из за которых вынуждены в период заработка  останавливаться.

Хотілось би сказати що це малиб передбачити ті хто займається логістикою, що треба ставити на профілактику раніше... Але в житті так не працює, добре якщо зроблять висновки на наступні рази.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

может быть и 3й вариант. технические проблемы, из за которых вынуждены в период заработка  останавливаться.

Возможно
При низкой прибыли нет денег на реновацию.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

может быть и 3й вариант. технические проблемы, из за которых вынуждены в период заработка  останавливаться.

Ніт. Про планову зупинку попереджали ще за тиждень.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Хотілось би сказати що це малиб передбачити ті хто займається логістикою, що треба ставити на профілактику раніше... Але в житті так не працює, добре якщо зроблять висновки на наступні рази.

Предвидеть должны были в кабинках для голосования
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Пишуть - в країні 10 заводів виробляє технічний кисень. Вибір - хворі задихнуться чи будуть дихати ним. Але зеллпукки на себе відповідальність не візьмуть....
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

"я мілава узнаю папаходке..."
а автора гілки - по стилістиці заголовків(
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Хотілось би сказати що це малиб передбачити ті хто займається логістикою, що треба ставити на профілактику раніше... Але в житті так не працює, добре якщо зроблять висновки на наступні рази.

опять же... переходим в соседние ветки и читаем: ковид давно прошел, то что сейчас есть какая то херня со смерностью 0.1 процент и симптомами легче простенького грипа.  Возникает вопрос: а нахрена тот кислород нужен?
и все мы толерантны к нашим коллегам по фупу и не отправляем их медбратьями/сестрами (силой) в те больницы про которые идет речь в этой ветке. для проверки их теории и статистики.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Як жеш так?
Три дні тому Ляшка казав що Україна забезпечена киснем на три роки вперед! :(
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

ваша соседка попадет в статистику 5 процентов вакцинированных, которые попали в больницу. и которые остались живы.  Не вакцинировалась бы, возможно попала бы в ДРУГУЮ, ПЕЧАЛЬНУЮ статистику

Так, вона і сама це добре розуміє.
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Херсон после закрытия на ремонт Запорожья, брал в Одессе...
Значит, у нас будет жопа
   
Re: Пишуть - кисень в Одесі - всьо!

Так і я ж про це...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія