Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про крупные международные компании

Про крупные международные компании

Навеяло вчера. В одной из веток затронул этот вопрос.
Сегодня решил более развёрнуто эту тему обсудить.
Итак, окончила моя дочь универ за границей, прошла там практику и вернулась домой.
Специальность - маркетинг.
Нацелилась на работу исключительно в крупных FMCG компаниях.
Пол года проходила отборы. И вот уже 3 года работает. Показывает очень хорошие успехи. Выросла на три грейта. Сейчас бренд менеджер одного очень известного и популярного бренда.
Отвечает за 10 с лишним стран .
В Украине ну очень большой офис. Перед этим работала в так называемой « центральной команде» . Ее шефиня сидела в Швейцарии, а на базе украинского офиса базировалась команда, которая рулила европейскими рынками.
Но вот что касается конкретных брендов, то поголовно все руководство по- прежнему в Москве. И ничего в этом смысле не меняется.
Все синьор- менеджеры по маркетингу, финансам и сейлу в Московии.
Все предельно корректно. Любые разговоры на политические темы строжайше запрещены. Малая говорит, что за два года НИ РАЗУ никто даже не пикнул на эту тему с Московской стороны.
При этом такая же ситуация поголовно у всех. И у Проктеров, и в Нестле и в Марсе... у всех.
Главное , что через год станет у дочки вопрос - для роста придётся решать вопрос - следующая ступень в карьере - Москва. И вот тут будет вопросик. Пока до 1 марта, все на удаленке. А потом решать надо будет.
Получить место в Европе есть шанс только после Московии.
Честно говоря думал, что подобная ситуация уже изменилась.  Мноого лет назад , занимаясь импортом, для меня было привычно, что по всем брендам руководство в Москве сидело. А рынок Украины под ними был. Но потом потихонечку ситуация меняться стала, особенно после 2004 года.
А вот тут - на тебе.
И прикол в том, что большинство из них - американские компании. В Московии огромные заводы, огромные рынки.
По бюджетам огромные вложения планируются, и ничего при этом не меняется.
В Украине тоже свой завод есть. При этом с него продукция по всей Европе и снг отгружается. Но вкладывать в расширение, в новую линию бюджет не выделяют.
Пока все планы на развитие только с московией связаны.
Поэтому и перспектива карьерного роста только там.
Такое вот.

   
Re: Про крупные международные компании

Ты зачем это все написал?
Хочешь прочесть ( особенно от колбасников) какой ты и какая твоя дочь?
   
Re: Про крупные международные компании

треба якось американцям донести інфу, що Мордор скоро всьо і голоді москалі до нас проситимуться поїсти

хай евакуацією персоналу займаються поки не пізно

вони там і про санкції мабуть нічого не знають, лопухи
   
Re: Про крупные международные компании

Пока будет таможенный барьер с ЕС, так и будет. ЕА не работает толком нифига
   
Re: Про крупные международные компании

Если других вариантов нет, то можно ехать.
Обычная командировка.
Например собкор УНИАН Цимбалюк там уже восемь лет. Стал только злее.

   
Re: Про крупные международные компании

мучиться дитина
розривається між кар'єрою і громадянством
нелегкий вибір
   
Re: Про крупные международные компании

Ты зачем это все написал?
Хочешь прочесть ( особенно от колбасников) какой ты и какая твоя дочь?
:shuffle: вот их мнение мне точно пофиг.
   
Re: Про крупные международные компании

мучиться дитина
розривається між кар'єрою і громадянством
нелегкий вибір
Да не особо мучается.
Просто удивительно не много. Никто особо не спешит нас хотя бы под Польшу передать что-ли.
   
Re: Про крупные международные компании

Да не особо мучается.
Просто удивительно не много. Никто особо не спешит нас хотя бы под Польшу передать что-ли.

я знаю, що не мучиться
допис був з іронією

саме тому дивуватись і нічому, якщо українська держава та її громадяни таке становище толерують
то навіщо щось змінювати американським керівникам?
питання риторичне
   
Re: Про крупные международные компании

Пока будет таможенный барьер с ЕС, так и будет. ЕА не работает толком нифига
Ну не мешает же этот таможенный барьер продукцию с их завода в Украине по всей Европе отгружать..
Тут скорее просто деньги..
Рынок в московии бездонный. Вот туда инвестиции и идут.
А Украина. Ну что Украина. Ни денег, ни перспективы..
   
Re: Про крупные международные компании

Ну не мешает же этот таможенный барьер продукцию с их завода в Украине по всей Европе отгружать..
Тут скорее просто деньги..
Рынок в московии бездонный. Вот туда инвестиции и идут.
А Украина. Ну что Украина. Ни денег, ни перспективы..

а що, люди -вже не найголовніший капітал україни  :S
   
Re: Про крупные международные компании

Ты зачем это все написал?
Хочешь прочесть ( особенно от колбасников) какой ты и какая твоя дочь?
+1 одна ковбаса почне  рвати  з патріотичної частини, а інша з точки  зору невміння налагодити  бізнеспроцеси і взагалі нормальне життя в Україні.
Тема цікава.
   
Re: Про крупные международные компании

:shuffle: вот их мнение мне точно пофиг.
:)
.....
Тогда я о плохом..
О самом плохом..
Быть в рф с Украинским паспортом стремно.
А вдруг война в горячей фазе..
Твоя дочь заложник и крупные компании будут в сторонке.
...
   
Re: Про крупные международные компании

Я смотрю все такие умные в ветке собрались
Только по3,14деть
Развивайте родную экономику и будет штабквартира в Киеве
С бюджетом на развитие
   
Re: Про крупные международные компании

Развивайте родную экономику и будет штабквартира в Киеве
С бюджетом на развитие
А якщо для розвитку потрібно... хм... нейтралізувати верхівку олігархічно-орієнтованого бізнесу неєвропейськими методами - чи наблизить це нас до Європи? До того ж великі західні компанії також поступово наближаються до ідеї "за гроші ми підемо на все й домовимося з усіма". Світ він такий - райдужні поні, здебільшого, лише на картинках залишилися :D
   
Re: Про крупные международные компании

А якщо для розвитку потрібно... хм... нейтралізувати верхівку олігархічно-орієнтованого бізнесу неєвропейськими методами - чи наблизить це нас до Європи? До того ж великі західні компанії також поступово наближаються до ідеї "за гроші ми підемо на все й домовимося з усіма". Світ він такий - райдужні поні, здебільшого, лише на картинках залишилися :D

Нейтрализуйте,  если мешает
   
Re: Про крупные международные компании

Ну не мешает же этот таможенный барьер продукцию с их завода в Украине по всей Европе отгружать..
Тут скорее просто деньги..
Рынок в московии бездонный. Вот туда инвестиции и идут.
А Украина. Ну что Украина. Ни денег, ни перспективы..

Так товар в обе стороны ходит. Если товар ходит в одном таможенном поле, то это и один регион соотвественно. Если есть границы, то регионы объединяют по языковому, культурному, географическому и прочим признакам. А центр делают в локации с большим оборотом.
Поэтому украинский рынок во многих случаях и компаниях  переподчинен Москве.
Если бы у нас не было таможенных барьеров с ЕС, то переподчинили бы кому там Брюссель, Милан, Франкфурт
   
Re: Про крупные международные компании

Нейтрализуйте,  если мешает
Ну так, але ж нейтралізатору доведеться жити як на мінному полі - крок вліво-вправо й несіть нового... Правила щодо заборони політичних дискусій у великих компаніях існують саме для того, щоб прикрити не завжди красиву картину їх діяльності. От вам ще одне питання - велика західна компанія пропонує розвивати в Україні мережу, але ставить умову - замирення з Росією, бо там інтереси більші. Ваші дії?
   
Re: Про крупные международные компании

проблема з таким досвідом знайти роботу в іншій компанії?
знаю що багато переорганізовують свої структурні підрозділи і україну тепер відносять не до снг сегменту, а то центрально-східноєвропейського
   
Re: Про крупные международные компании
ATF

Так виписані закони РФ. Щоб було вигідно працювати на ринку, принось сюди виробництво. Локалізуй.
А в нас ще й судова там правохоронна система - жах! На спеціалізованих ресурсах читав ситуації з "Порше Україна", та деякі кейси з ІТ галузі. Де компанія ні вухом ні рилом - а її тягають по слідставх.

   
Re: Про крупные международные компании

бізнес цікавиться політикою лише в контексті оптимізації процесу отримання прибутку, решта їх не цікавить
тому нічого дивного в структурі відділень великих компаній на території колишнього совка немає, вони відтворюють, зрештою, піраміду влади СРСР
досі москва є центром тяжіння, так само, як і зосередженням фінансів, найближчим часом навряд чи статус кво зміниться, нема передумов
   
Re: Про крупные международные компании

У манагеров всегда есть опция податься на вакансию  внутри компании в том же ЕУ и свалить без необходимости переться к кацапам.
У меня жена будучи обычным спецом просто приехала в Стокгольм, завалилась в офис своей же которы и сказала ХРу - видела вакансию, нихера о позиции не знаю, хочу работать. Теперь она манагер одного из направлений в Нордике. Тоже FMCG.

Моя контра вывела Украину из CIS кластера и присоединила к Eastern Europe еще в 2016 что бы с кацапами дел не иметь.
   
Re: Про крупные международные компании

Навеяло вчера. В одной из веток затронул этот вопрос.
Сегодня решил более развёрнуто эту тему обсудить.
Итак, окончила моя дочь универ за границей, прошла там практику и вернулась домой.
Специальность - маркетинг.
Нацелилась на работу исключительно в крупных FMCG компаниях.
Пол года проходила отборы. И вот уже 3 года работает. Показывает очень хорошие успехи. Выросла на три грейта. Сейчас бренд менеджер одного очень известного и популярного бренда.
Отвечает за 10 с лишним стран .
В Украине ну очень большой офис. Перед этим работала в так называемой « центральной команде» . Ее шефиня сидела в Швейцарии, а на базе украинского офиса базировалась команда, которая рулила европейскими рынками.
Но вот что касается конкретных брендов, то поголовно все руководство по- прежнему в Москве. И ничего в этом смысле не меняется.
Все синьор- менеджеры по маркетингу, финансам и сейлу в Московии.
Все предельно корректно. Любые разговоры на политические темы строжайше запрещены. Малая говорит, что за два года НИ РАЗУ никто даже не пикнул на эту тему с Московской стороны.
При этом такая же ситуация поголовно у всех. И у Проктеров, и в Нестле и в Марсе... у всех.
Главное , что через год станет у дочки вопрос - для роста придётся решать вопрос - следующая ступень в карьере - Москва. И вот тут будет вопросик. Пока до 1 марта, все на удаленке. А потом решать надо будет.
Получить место в Европе есть шанс только после Московии.
Честно говоря думал, что подобная ситуация уже изменилась.  Мноого лет назад , занимаясь импортом, для меня было привычно, что по всем брендам руководство в Москве сидело. А рынок Украины под ними был. Но потом потихонечку ситуация меняться стала, особенно после 2004 года.
А вот тут - на тебе.
И прикол в том, что большинство из них - американские компании. В Московии огромные заводы, огромные рынки.
По бюджетам огромные вложения планируются, и ничего при этом не меняется.
В Украине тоже свой завод есть. При этом с него продукция по всей Европе и снг отгружается. Но вкладывать в расширение, в новую линию бюджет не выделяют.
Пока все планы на развитие только с московией связаны.
Поэтому и перспектива карьерного роста только там.
Такое вот.

за всіх не розписюйся  :laugh:
   
Re: Про крупные международные компании

Так виписані закони РФ. Щоб було вигідно працювати на ринку, принось сюди виробництво. Локалізуй.
А в нас ще й судова там правохоронна система - жах! На спеціалізованих ресурсах читав ситуації з "Порше Україна", та деякі кейси з ІТ галузі. Де компанія ні вухом ні рилом - а її тягають по слідставх.

А в Росії судова там правоохоронна системи не жах?
А що там такого в російських законах вигідного?
   
Ну не мешает же этот таможенный барьер продукцию с их завода в Украине по всей Европе отгружать..
Тут скорее просто деньги..
Рынок в московии бездонный. Вот туда инвестиции и идут.
А Украина. Ну что Украина. Ни денег, ни перспективы..

Ганьдьба
   
Re: Про крупные международные компании

А в Росії судова там правоохоронна системи не жах?
А що там такого в російських законах вигідного?

Чому Форд,тойота та ін. побудували свої заводи там, а не в україні- зможете пояснити?
   
Re: Про крупные международные компании

Чому Форд,тойота та ін. побудували свої заводи там, а не в україні- зможете пояснити?

так, легко, тому що Росія є прямим нащадком СРСР зі всіма зв'язками та інфраструктурою 
а в Україні до біса груздєвих, які спочатку мріють про об'єднаний чемпіонат по футболу,
а потім через тридцять років можуть задати питання, чому УЄФА мають представництво в Москві, але не мають такого в Києві


Останнє редагування: 21 лютого 2021 12:30:45 від Читач
   
Re: Про крупные международные компании

Отсюда вывод: нефиг было возвращаться в Украину  :weep:
   
Re: Про крупные международные компании

проблема з таким досвідом знайти роботу в іншій компанії?
Як на мене - це дійсно проблема. Не факт, що людина, яка звільняється з однієї компанії з мотивацією незгоди з певними правилами знайде роботу в іншій подібній. Звичайно, можна знайти варіанти простіші, але для деяких це буде крок назад в кар'єрі. Навіть у нашій маленькій фірмі така заборона (щодо політики) існує. Великий бізнес це наднаціональна структура в якій гроші понад усе й єдиний дуууже складний шлях України - знайти свій особливий підхід до стимуляції інвестицій. Колись Китай запропонував найдешевшу робочу силу й прийнятні правила гри, але у нас з нашими цінами на енергоносії й вартістю життя це вже не спрацює.
   
Re: Про крупные международные компании

У манагеров всегда есть опция податься на вакансию  внутри компании в том же ЕУ и свалить без необходимости переться к кацапам.
У меня жена будучи обычным спецом просто приехала в Стокгольм, завалилась в офис своей же которы и сказала ХРу - видела вакансию, нихера о позиции не знаю, хочу работать. Теперь она манагер одного из направлений в Нордике. Тоже FMCG.

Моя контра вывела Украину из CIS кластера и присоединила к Eastern Europe еще в 2016 что бы с кацапами дел не иметь.


Все праильно, но нужно, ещё, оказатся в нужном месте и в нужное время

Мну тоже, предложили, в 2008, туда, я попросил в Украину, на намного меньше, но гамбургеры, рогом вперлись - нє, хлопнул калиткой
Сейчас понимаю, что правильно сделал, что не согласился, се ля ви.....
   
Re: Про крупные международные компании

проблема з таким досвідом знайти роботу в іншій компанії?
знаю що багато переорганізовують свої структурні підрозділи і україну тепер відносять не до снг сегменту, а то центрально-східноєвропейського
Уже проверено.
Во всех крупнейших компаниях уровня Кода, Пеписи, Проктеры, Нестле, Марс, Мондолиз - руководство по основным направлениям в московии.
Мне было удивительно, что в Украине, в той компании  где дочь работает, расположили рег менеджера по Европе. Но это исключение, по одному бренду.
А в основном все руководство финансы и маркетинг все в московии.
   
Re: Про крупные международные компании

Не спешат америкосы ничего менять.
   
Re: Про крупные международные компании

так, легко, тому що Росія є прямим нащадком СРСР зі всіма зв'язками та інфраструктурою 
а в Україні до біса груздєвих, які спочатку мріють про об'єднаний чемпіонат по футболу,
а потім через тридцять років можуть задати питання, чому УЄФА мають представництво в Москві, але не мають такого в Києві


Куйня, а не аргументи
Просто в нас немає ринку, скрізь рулить контрабас. --- ото й все
   
Re: Про крупные международные компании

Пока будет таможенный барьер с ЕС, так и будет. ЕА не работает толком нифи
Чому не працює? На багатьох оптових ринках Україна входить до компетенції менеджерів з Польщі чи Угорщини. Наприклад корейці вже розібрались і самсунги в Україну тепер ідуть з Європи. Тут маємо ринки кінцевої для споживача продукції американських брендів. Для штатівської уяви і ми і московія периферія в якій вони не надто хочуть розбиратись. Може в тому причина.
А тепер з прагматичної точки зору. Відкинувши політику. Якщо завод в московії то на український ринок товар йде із сплатою мита. З Європи скоріш за все без. На відомих мені ринках мита поступово обнулились. Залишились автомобілі за яких треба було перейти через труп Васадзе та інших наших автобляхарів. Але й тут з 2035 року буде нуль. То який сенс везти зі сходу? Простіше від наших західних сусідів.
   
Re: Про крупные международные компании

У манагеров всегда есть опция податься на вакансию  внутри компании в том же ЕУ и свалить без необходимости переться к кацапам.
У меня жена будучи обычным спецом просто приехала в Стокгольм, завалилась в офис своей же которы и сказала ХРу - видела вакансию, нихера о позиции не знаю, хочу работать. Теперь она манагер одного из направлений в Нордике. Тоже FMCG.

Моя контра вывела Украину из CIS кластера и присоединила к Eastern Europe еще в 2016 что бы с кацапами дел не иметь.
Не реально. Если открывается позиция, то претендовать на неё можно только внутри системы.
Плюс отбор и тесты.
   
Re: Про крупные международные компании

Без работы в московских офисах попасть на работу в Европе не реально.
Я имею ввиду работу с соответствующим грейдом и на соответствующих условиях.
   
Re: Про крупные международные компании

Шеф Адідас, центральний офіс знаходиться у Баварії, вже багато років відкрито виступає проти санкцій, запроваджених ЄС проти РФ у зв'язку із анексією Криму.

При цьому частка доходів, яка припадає на Росію + умовно СНД, становить менше 3% від загального обороту концерна (658млн з 24 млрд євро у 2019 році). Тобто прямого економічного зиску від лобіювання інтересів у Адідаса майже немає.

Моя версія: у ситуації де соціо-культурна дистанція між країнами дуже велика - вирішальним є кількість перетинань тих хто приймає рішення із представниками іноземної країни. В першу чергу це стосується еліт.

Якщо керманичі Баварії раз на кілька років офіційно відвідують Кремль (останнього разу в січні минулого року), а місцеві радіостанції транслюють класичні виступи мюнхенського філармонічного оркестра під керівництвом російського диригента Ґерґієва (великого прихильника хуйло), то не дивно бачити баварські компанії (Adidas, BMW, Knorrbremse, Linde і багато інших) у російських проектах. Не випадково Навальний вимагає включити Герґієва до санкційних списків.

Напрацьовані росіянами зв'язки з кінця 1980их даються взнаки. Єдине рішення - доводити справами переваги роботи з українськими партнерами.

В цьому плані українські IT-шники зробили для позитивного іміджу країни більше, аніж політики та економічні еліти.
Приклад - 6-systems з Києва розробила та вже більше 10 років обслуговує системи та IT-інфраструктуру команії Sixt SE (один із лідерів каршерінгу та прокату автомобілів у світі із доходом у 3 млрд євро на рік).

   
Re: Про крупные международные компании

Куйня, а не аргументи
Просто в нас немає ринку, скрізь рулить контрабас. --- ото й все
от такими їбаньками уряд наповнено
дурня, а не твердження
якщо нема ринку то не потрібен контрабас
а якщо ринок є, то як може контрабас Форда чи Тойоти бути дешевшим за вітчизняне виробництво Форда чи Тойоти
   
Re: Про крупные международные компании

Отсюда вывод: нефиг было возвращаться в Украину  :weep:
Там легально устроиться на работу оказалось не реально.
Никто из работодателей не хочет с рабочей визой заморачиваться со специалистом уровня трейни.
   
Re: Про крупные международные компании

Чому Форд,тойота та ін. побудували свої заводи там, а не в україні- зможете пояснити?

А толку з тих заводів. Я 10 років тому, коли обирала пральну машину, то в усіх коментарях було написано тільки не російська збірка. Взяла італійський indesit. У мене клієнт відмовився брати продукт тому, що його почали виробляти в Росії, якість миттєво впала. А продукт цей просто шматок пластмаси. І так з усім.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія