Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 на звичайному папері. А де ж свідоцтво з QR-кодом?

Для Шуши. Нет никакого единого международного свидетельства, нет единой базы вакцинированных, даже в Украине нет.  Эти бумажки с печатями и QR кодами несколько до жопы..
ПЦР(ПЛР) тест еще долго будет качать бабки из наших карманов

Ну тепер це вже всім зрозуміло, на жаль.

Але ж скільки було пафосу та піни!

Требуйте здачу! Вимагайте міжнародне свідоцтво про вакцинацію! :facepalm1:

Там ще одна мулька є - печатка організації, яка робила вакцинацію. Але ж вакцинуються хто і де може. Ми, наприклад, взагалі на підприємстві. Хтось на Виставковому центрі. Хтось взагалі в спортивному залі.

То циї печатки будуть на свідоцтві?

   
Для Шуши. Нет никакого единого международного свидетельства, нет единой базы вакцинированных, даже в Украине нет.  Эти бумажки с печатями и QR кодами несколько до жопы..
ПЦР(ПЛР) тест еще долго будет качать бабки из наших карманов

А нафейхуа тогда вакцинация? Давайте бумагу, эскулапы.
   
Диджиталізація  (tu)
Що за жовтий папір?  Де його брати?
Я взагалі не розумію як отримати те свідоцтво.
Щеплення роблю через роботу, договору з сімейним нема
   
Шуша, тебе доброго видпочинку.  Но в сегодняшней ситуации сунутся заграницу - игра в рулетку.
Можно так влететь на бабки с этими ПЦРами, и дай Бог не на карантин

Дякую, але то було ще в травні, вже й забули. Але два тижня після відпочинку таки  прислухалася, чи хто зі своїх де чихне чи кашляне.

Бо там маски носив тільки обслуговуючий персонал, а з відпочиваючих - жоден.

Але турки , на відміну від нас, дуже дисциплиновані і в місті людей майже не було, а ті, що були - в масках. У них тоді був локдаун і вони дійсно сиділи по домівках. Швендялися тільки відпочиваючі.
   
Алєні вопше розуміють що в QR коді пишецця якійсь лівий стрінґ з ім'ям та вакцинаційним статусом? Знаючи формат стрінґу можна наштампувати таких папірців на всю Україну.

Хоча... нащо я питаю щось наприклад в алєня під назвою 'шуша'?  :gigi:
   
https://www.google.com/search?q=свидетельство+овакцинации+в+канаде+как+выглядит&client=opera&hs=UmM&sxsrf=ALeKk02JtJbP48oPn5jRz518siRdB0m8Lg:1627059143734&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=QvBC82Qll33yWM%252CyjJS5iZSRFH71M%252C_&vet=1&usg=AI4_-kRtc3jubWjZ3UmJd3dozxJLuU7Iww&sa=X&ved=2ahUKEwjbkqnS0_nxAhVshf0HHfebA8YQ9QF6BAgQEAE#imgrc=QvBC82Qll33yWM
   
Ну всё как у Владимира Владимировича в стихе о паспорте. К одним "паспортам" улыбка у рта, к другим отношение плевое. Пиндостанская цидулка даже без кодов и заполненная от руки будет принята с почтением. На украинскую будут смотреть "как в картину коза". И скажут - карррупция! Иди, тесты сдавай. Знаем мы вас жуликов.
   
Алєні вопше розуміють що в QR коді пишецця якійсь лівий стрінґ з ім'ям та вакцинаційним статусом? Знаючи формат стрінґу можна наштампувати таких папірців на всю Україну.

Хоча... нащо я питаю щось наприклад в алєня під назвою 'шуша'?  :gigi:
Слухай, довпойоб ольгінский, іди нахер з теми!
Нащо ти взагалі сереш в цих темах?
Іди до своїх теребонькай про роздачу 5g і ріст грудей від вакцинації
Ну реально примахав
   
Ну всё как у Владимира Владимировича в стихе о паспорте. К одним "паспортам" улыбка у рта, к другим отношение плевое. Пиндостанская цидулка даже без кодов и заполненная от руки будет принята с почтением. На украинскую будут смотреть "как в картину коза". И скажут - карррупция! Иди, тесты сдавай. Знаем мы вас жуликов.
Я думаю будуть брати, зрештою можна пробити номер партії вакцини, якщо це пфайзер чи модерна
   
Бгг!

"У меня есть цифровой ковид-сертификат! Я могу собираться в отпуск?

В перспективе с цифровым ковид-сертификатом можно будет свободно путешествовать в ЕС, а также в другие страны, которые их признают.

"Это именно тот сертификат, который вы сможете показать пограничнику в Австрии, например", - говорит министр цифровой трансформации Михаил Федоров.

Но не торопитесь. Несмотря на то, что украинские ковид-сертификаты появились одновременно с сертификатами ЕС, а некоторые европейские страны открыли границы для людей с национальными сертификатами вакцинации, на уровне ЕС украинские документы пока не действуют. :gigi:

Сначала их должна проверить Еврокомиссия, подтвердить соответствие стандартам и принять решение о признании украинских сертификатов.

А Украина должна признать ковид-сертификаты ЕС и подключиться к шлюзу EUDCC ​- системе, которая позволяет проверять подлинность сертификатов и цифровых подписей.
"

https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-57694642
   
Слухай, довпойоб ольгінский, іди нахер з теми!
Нащо ти взагалі сереш в цих темах?
Іди до своїх теребонькай про роздачу 5g і ріст грудей від вакцинації
Ну реально примахав

В іншій гілці Шаблезуб радів, що тепер цей шлак (тобто люди, які вакцинувалися) швидше помре.

дегенерат.
   
В іншій гілці Шаблезуб радів, що тепер цей шлак (тобто люди, які вакцинувалися) швидше помре.

дегенерат.

Це я дегенерат чи алєнячі лемінги які стоять в черги в Освєнцим?
   
Сегодня слушал рашенскую пропаганду уторм. Москва и Петербургмо - 3000 руб - наша киевская стоимость 1000 . чуть меньше гривен.
Раши , да  и тот же  санитар радуцкий объясняют высокой стоимостью реактивов....
Но когда звучит вопрос -  А почему в кайто кемской области  он стоит 900 рублей - 300 гривен.... И начались отмазки - ну аренда помещений и  другая херня...
У меня вопрос к БАНДИТУ радуцкому - СКОЛЬКО СЕБЕСТОИМОСТЬ ТЕСТА ПЦР????
Ой  расчитаем и опубликуем
   
Когда я смогу попасть в ЕС?
Неизвестно. :lol:  В украинском правительстве заявляют, что сразу начали разрабатывать сертификаты вакцинации по стандартам ЕС и уже ведут работу с Еврокомиссией над подтверждением их соответствия.

В Еврокомиссии говорят, что сейчас многие страны просят признать их сертификаты о вакцинации. Где Украина в этой очереди - неизвестно.

Признают ли в ЕС вакцины, которыми прививают украинцев?

Все доступные украинцам вакцины имеют авторизацию ВОЗ. Но в ЕС утверждены только Pfizer и AstraZeneca (Vaxzevria - новое название).

Но с AstraZeneca есть нюансы: среди утвержденных ЕС вакцин нет индийской Covishield, изготовленной по лицензии AstraZeneca, которую получили почти полмиллиона украинцев.

В ЕМА заявляют, что должны проверить производство вакцины перед тем, как давать разрешение. Serum Institute, производитель вакцины под брендом Covishield, надеется, что этот вопрос вскоре решат.

Как стало известно ВВС, семь стран ЕС открыли въезд для привитых индийской вакциной. Вакцинированные Covishield могут путешествовать в Австрию, Германию, Словению, Грецию, Ирландию, Испанию и Эстонию.

Препарат китайского производителя Sinovac, который также используют в Украине, еще проходит авторизацию в Европейском агентстве медицинских препаратов. Обычно эта процедура занимает несколько месяцев.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-57694642
   
Сегодня слушал рашенскую пропаганду уторм. Москва и Петербургмо - 3000 руб - наша киевская стоимость 1000 . чуть меньше гривен.
Раши , да  и тот же  санитар радуцкий объясняют высокой стоимостью реактивов....
Но когда звучит вопрос -  А почему в кайто кемской области  он стоит 900 рублей - 300 гривен.... И начались отмазки - ну аренда помещений и  другая херня...
У меня вопрос к БАНДИТУ радуцкому - СКОЛЬКО СЕБЕСТОИМОСТЬ ТЕСТА ПЦР????
Ой  расчитаем и опубликуем

Нє, ну чо - сєбєстоїмость постійно підвищуєцця через той факт що тима ж тестами вже міряють 5 чи 6 мутацій!  :laugh:
   
Це я дегенерат чи алєнячі лемінги які стоять в черги в Освєнцим?
Ще раз - іди нахер з цієї теми
Тут одні вакциновані, пропаганда твоя не спрацює
Мєрзость олгінська
   
Дякую, але то було ще в травні, вже й забули. Але два тижня після відпочинку таки  прислухалася, чи хто зі своїх де чихне чи кашляне.

Бо там маски носив тільки обслуговуючий персонал, а з відпочиваючих - жоден.

Але турки , на відміну від нас, дуже дисциплиновані і в місті людей майже не було, а ті, що були - в масках. У них тоді був локдаун і вони дійсно сиділи по домівках. Швендялися тільки відпочиваючі.

Да я больше не об опасности заражения, я больше о правилах възда-выезда, которые меняются каждый день, в разных странах по разному
   
Тут одні вакциновані, пропаганда твоя не спрацює
Мєрзость олгінська

Юла, це ти?



Десь я тебе алєня так і уявляв.  :laugh:
   
Це я дегенерат чи алєнячі лемінги які стоять в черги в Освєнцим?
---
Не тільки стоять в черзі,а ще й вимагають всіх туди загнати! :facepalm1:
   
В іншій гілці Шаблезуб радів, що тепер цей шлак (тобто люди, які вакцинувалися) швидше помре.

дегенерат.
Та якийсь одержимий
Мені дійсно важливий той сертифікат, 11.08 друга доза, на початку вересня збираюсь в Німеччину
Як його отримати якщо сімейного нема? Заради нього підписати договір?
Читала, що пускають з нашими бамажками, але схоже це буде фактор удачі, хто трапиться  при перевірці.
   
Сегодня слушал рашенскую пропаганду уторм. Москва и Петербургмо - 3000 руб - наша киевская стоимость 1000 . чуть меньше гривен.
Раши , да  и тот же  санитар радуцкий объясняют высокой стоимостью реактивов....
Но когда звучит вопрос -  А почему в кайто кемской области  он стоит 900 рублей - 300 гривен.... И начались отмазки - ну аренда помещений и  другая херня...
У меня вопрос к БАНДИТУ радуцкому - СКОЛЬКО СЕБЕСТОИМОСТЬ ТЕСТА ПЦР????
Ой  расчитаем и опубликуем

В той же Турції для її громадян тест безкоштовний. Можеш прийти в лікарню і тобі зроблять тест.

а у нас Радуцьки все не можуть нажертися, суки.

А скільки людей не робили ті тести, тому що немає грошей і іздили на роботу вже хворі?

Знаю село на Чернигівщині, досить глухе, там, щоб здати тест, треба 40 хвилин їхати в маршрутці "в район". Ну і хто буде їхати та ще 1000 гривень вивалювати за тест, якщо там залишилися майже тільки персіонери? Так село само собі і перехворіло, була якась бувша медсестра, старенька вже, ходила по хатах. колола людей на свій розсуд.

Самим розсадником був "гамазин", до якого кожен день ходили люди, а там торгувала ковідна продавчиня, яка ходила на роботу, поки температура вишче 39 не піднялася. А до неї приїхала ковідна ж дочка-студентка з Києва.  Це було взимку цього року.
А в селі ж магазин - це точка спілкування, поки в черзі постояти, зі знайомими потеревенити, новини у продавчині взнати...

Останнє редагування: 23 липня 2021 20:17:15 від шуша
   
---
Не тільки стоять в черзі,а ще й вимагають всіх туди загнати! :facepalm1:

Блокх, що ви з Шаблезубом робите в цій гілці? немає де спілкуватися?
   
Да я больше не об опасности заражения, я больше о правилах възда-выезда, которые меняются каждый день, в разных странах по разному
---
Нічого страшного- ще два-три рази ширнетесь- теж мені проблема! :good:
В Канаді йїпанько Трюдо вже заявив про закупку вакцин і планах  на ревакцинації до 2024 року. X(
   
Нє, ну чо - сєбєстоїмость постійно підвищуєцця через той факт що тима ж тестами вже міряють 5 чи 6 мутацій!  :laugh:

Не неси пурги. ПЦР нельзя приспособить к штаммам  и так быстро... Просто есть СПРОС, а на то и есть ПРЕДЛОЖЕНИЕ...  Государство должно взять цены под контроль.... А то базар получился.. и мягко говоря не всегда эти ПЦРы достоверны... реактивы разные есть и лаборанты тоже разные есть.
   
---
Не тільки стоять в черзі,а ще й вимагають всіх туди загнати! :facepalm1:
Я вимагаю лише щоб ви йшли нахер мракобєси з теми про сертифікати
Тяжко доходить?
Що ти тут робиш, сиди в свїх єбенях і сцись вакцин і 5g
Разом з Шамказубом
   
---
Нічого страшного- ще два-три рази ширнетесь- теж мені проблема! :good:
В Канаді йїпанько Трюдо вже заявив про закупку вакцин і планах  на ревакцинації до 2024 року. X(

Блокх, пшол звідси.

номального спілкування не розумієш, я бачу.
   
В той же Турції для її громадян тест безкоштовний. Можеш прийти в лікарню і тобі зроблять тест.

а у нас Радуцьки все не можуть нажертися, суки.

А скільки людей не робили ті тести, тому що немає грошей і іздили на роботу вже хворі?

Знаю село на Чернигівщині, досить глухе, там, щоб здати тест, треба 40 хвилин їхати в маршрутці "в район". Ну і хто буде їхати та ще 1000 гривень вивалювати за тест, якщо там залишилися майже тільки персіонери? Так село само собі і перехворіло, була якась бувша медсестра, старенька вже, ходила по хатах. колола людей на свій розсуд.

Самим розсадником був "гамазин", до якого кожен день ходили люди, а там торгувала ковідна продавчиня, яка ходила на роботу, поки температура вишче 39 не піднялася. А до неї приїхала ковідна ж дочка-студентка з Києва.  Це було взимку цього року.
А в селі ж магазин - це точка спілкування, поки в черзі постояти, зі знайомими потеревенити, новини у продавчині взнати...
Мы болели год назад, тест бесплатно.
   
Главное- хендлинг Бориспольский пройти, вот они доебываются, шо пипец, сами путаются и смотрят тиматик(а там обновления запаздывают)
А  за бугром уже не очень-то смотрят
Часто просто спрашивают о наличии сертификата и машут- проходи
   
---
Нічого страшного- ще два-три рази ширнетесь- теж мені проблема! :good:
В Канаді йїпанько Трюдо вже заявив про закупку вакцин і планах  на ревакцинації до 2024 року. X(

Не совсем понял суть твоего сообщения... Если ты думаешь что в Украине все хреново с вакцинами - ты не прав.  Есть Файзер и Модерна  для простого народа без очереди. Народ не спешит сильно... Поспешили те кто собрался заграницу, а толку нет  - ПЦР и вперед
   
Не неси пурги. ПЦР нельзя приспособить к штаммам  и так быстро...

Я несу пургу? А якже офіціоз який конкретно розбиває по відсоткам де і скільки якої мутації?  :gigi:
   
Главное- хендлинг Бориспольский пройти, вот они доебываются, шо пипец, сами путаются и смотрят тиматик(а там обновления запаздывают)
А  за бугром уже не очень-то смотрят
Часто просто спрашивают о наличии сертификата и машут- проходи
У Вас вже є особистий досвід?
А що за бумагу Вам видали і де?
   
Если ты думаешь что в Украине все хреново с вакцинами - ты не прав.  Есть Файзер и Модерна  для простого народа без очереди. Народ не спешит сильно...

Невже не всі алєні???  ;o
   
Когда я смогу попасть в ЕС?
Неизвестно. :lol:  В украинском правительстве заявляют, что сразу начали разрабатывать сертификаты вакцинации по стандартам ЕС и уже ведут работу с Еврокомиссией над подтверждением их соответствия.

В Еврокомиссии говорят, что сейчас многие страны просят признать их сертификаты о вакцинации. Где Украина в этой очереди - неизвестно.
Признают ли в ЕС вакцины, которыми прививают украинцев?
Все доступные украинцам вакцины имеют авторизацию ВОЗ. Но в ЕС утверждены только Pfizer и AstraZeneca (Vaxzevria - новое название).

Но с AstraZeneca есть нюансы: среди утвержденных ЕС вакцин нет индийской Covishield, изготовленной по лицензии AstraZeneca, которую получили почти полмиллиона украинцев.
В ЕМА заявляют, что должны проверить производство вакцины перед тем, как давать разрешение. Serum Institute, производитель вакцины под брендом Covishield, надеется, что этот вопрос вскоре решат.

Как стало известно ВВС, семь стран ЕС открыли въезд для привитых индийской вакциной. Вакцинированные Covishield могут путешествовать в Австрию, Германию, Словению, Грецию, Ирландию, Испанию и Эстонию.
Препарат китайского производителя Sinovac, который также используют в Украине, еще проходит авторизацию в Европейском агентстве медицинских препаратов. Обычно эта процедура занимает несколько месяцев.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-57694642

Нидерланды признают китайский Коронавак и индийский Ковишилд. Немцы признают Ковишилд, но не признают Короновак.
   
Мы болели год назад, тест бесплатно.

Микра, теоретически с подозрением на КОВИД тест в Киеве тоже бесплатен, только результатов долго ждать.. Это направление от семейного и очередь ковидных.   Мы больше говорим о тестах кто хочет выехать заграницу
   
Не совсем понял суть твоего сообщения... Если ты думаешь что в Украине все хреново с вакцинами - ты не прав.  Есть Файзер и Модерна  для простого народа без очереди. Народ не спешит сильно... Поспешили те кто собрался заграницу, а толку нет  - ПЦР и вперед
Я щось надивилась на мракобєсов, наслухалась удівітєльних ісиорій, які раніше читала лише в книгах про середні віки, де описували міркування простого середньовічного нороту про чуму і холеру
І от зараз вже б пішла навіть короноваком щеплюватись, хоч якийсь захист
Бо імхую восени буде  жопа, другий раз чогось неохота хворіти
   
Мы болели год назад, тест бесплатно.

Мікроба, другий рік поспіль розвернута  ціла бізнес-імперія з платними тестами. Як вважаєш, чому? І до тих амбулаторій стоять черги.

Бо квоти на ті безплатні тести, які отримували сімейні лікарі, швидко закінчилися, і взимку в Києві вже було майже неможливо отримати направлення на безплатний тест, на відміну від літа того року.

Тоді - так, по першому проханню нам зробили безплатний тест. Але то був той час, коли по руках гуляли списки адрес ковідних хворих і оточували гуртожиток червоною стрічкою, тому що там знайшли два десятки інфікованих людей. 

Взимку картина була кардинально інша. Сімейна тільки вже муркотіла, що треба здати тест, але ніяких направлень вже не було.
   
У Вас вже є особистий досвід?
А що за бумагу Вам видали і де?

До сімейного лікаря заїхав, та за 10хв. отримав жовтого папірця
Головне, аби вони занесли до бази, бо не встигають  одразу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія