Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Воно, мабуть, так. Але хіба про то невідомо кацапам? Для чого вони гатять і гатять туди вже стільки часу?
Скоріше за все, якщо надземну інфраструктуру винести в ноль, то на дуже довгий час можна вважати, що того сховища взагалі нема.

За весь час туди прийшло десь біля 30 КР та півтора десятка Кинжалів. Плюс глюхи. Так що наземній інфраструктурі там гайки.
Ризикну допустити, що в каців з'явилась ідея-фікс, а саме зруйнувати підземне газосховище. Я так розумію, намагаються добитись обвалу чи тріщин грунті з наступним виходом газу назовні і підривом. Тому і куярять всім чим можуть. До речі, там вже була подібна катастрофа  десь в  70-х, тільки з інших причин. Дотепер сліди видно з траси - ідеально кругле озеро в Угерсько.


   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

якщо б долітала кацапська авіація, а це цілком ймовірно в найближчій час, то завдання вони зможуть реалізувати
ракетами це зробити важче, але якщо ракет багато, а наше ППО залишається з мінімумом, плюс великі групи Шахедів, то до зими можна суттєво пошкодити наземні об'єкти
Ну, щоб авіація долітала до Львівщини.. хай пан бог милує від таких перспектив. А в цілому, попри всю безсумнівність кацапської йопнутості, гатити по вісім кинджалів за ніч в одне місце - на щось вони все ж розраховують.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ризикну допустити, що в каців з'явилась ідея-фікс, а саме зруйнувати підземне газосховище. Я так розумію, намагаються добитись обвалу чи тріщин грунті з наступним виходом газу назовні і підривом
Цілком схоже на те.
   
Я так розумію, намагаються добитись обвалу чи тріщин грунті з наступним виходом газу назовні і підривом
для цього потрібно в одну точку разів 3-4 лупнути по пару мегатон, не менше
щодо круглої дірки, то це наслідок аварії при бурових роботах
   
для цього потрібно в одну точку разів 3-4 лупнути по пару мегатон, не менше
щодо круглої дірки, то це наслідок аварії при бурових роботах

Так, я знаю про аварію. Щодо гатіння в одну точку - каци так явно не думають. В них своя фізика. Може я і не правий, але краще нехай 15 кинжалів в грунт на Стрищині, ніж десь по Дніпру чи Харкову
   
Поки кацапи не почали туди гатити я не знав
:facepalm1: Це був об'єкт мінистерства газової промисловості СССР.
   
Може я і не правий, але краще нехай 15 кинжалів в грунт на Стрищині, ніж десь по Дніпру чи Харкову
правий, цілком правий
   
Пряма мова Терехова: "Судячи з того, куди цілить російський агресор, у Харкові можливі проблеми з енергопостачанням. Метро найближчі години не працюватиме, тож вибудовуйте свої маршрути виходячи з цього".

Деталі: О 5:38 Синєгубов уточнив, що окупанти завдали щонайменше 10 ударів по критичній інфраструктурі міста Харків та області.

---
УХаркові опалювального сезону не буде? Ці хлопці мовчать, на початку лютого 22го дружина казала родичам виїхати тимчасово коли почали нагнітати консульства, родичі казали, що Сивийграф їх всіх запевнив нічого не буде. Потім три доби добирались до Львова.
   
А може просто імітують діяльність і списують спижджене бабло. З кацапським режимом не варто списувати і таку можливість  8-)
   
За весь час туди прийшло десь біля 30 КР та півтора десятка Кинжалів. Плюс глюхи. Так що наземній інфраструктурі там гайки.
Ризикну допустити, що в каців з'явилась ідея-фікс, а саме зруйнувати підземне газосховище. Я так розумію, намагаються добитись обвалу чи тріщин грунті з наступним виходом газу назовні і підривом. Тому і куярять всім чим можуть. До речі, там вже була подібна катастрофа  десь в  70-х, тільки з інших причин. Дотепер сліди видно з траси - ідеально кругле озеро в Угерсько.
Здається кінець 40-х, початок 50-х, там ще полонені німці приймали участь в ліквідації.
   
Понадували в вуха хуйло казок про "кинжали", а хуйло взяв і повірив в ті казки. І тепер їм же не пояснювати, що то ми казки вам в вуха надули 8-)
   
може просто імітують діяльність і списують спижджене бабло
3/11  рік війни і досі є люди що недооцінюють ворога
   
Здається кінець 40-х, початок 50-х, там ще полонені німці приймали участь в ліквідації.

Можливо. Як знаєш детальніше, то напиши
   
3/11  рік війни і досі є люди що недооцінюють ворога

У 1973 свій мірок, фанат світана
   
Понадували в вуха хуйло казок про "кинжали", а хуйло взяв і повірив в ті казки. І тепер їм же не пояснювати, що то ми казки вам в вуха надули 8-)

Хуйло кінжалом хоче проткнути газовий пузир. Я б на таке не розраховував. Там 1км глибина. Туди мегатону треба, щоб тріщини пішли.
   
Хуйло кінжалом хоче проткнути газовий пузир. Я б на таке не розраховував. Там 1км глибина. Туди мегатону треба, щоб тріщини пішли.

Причому, вибух мав би бути не на поверхні, а десь метрів 200-300 в глибині
   
Виходить хуйлогаз в Європу вже взагалі не йде через нас? Хуйло роздолбав інфраструктуру?
   
Можливо. Як знаєш детальніше, то напиши
Казали зарево було видно за 40 км, а в січні в Угерську зацвіли яблуні. Горіло пару років, полонений німецький офіцер запропонував бурити похилу скважину, яка і допомогла загасити факел. За це отримав дострокове звільнення з полону. Но це вже на рівні міської легенди.

Останнє редагування: 11 квітня 2024 09:02:29 від Дід Варава
   
Можливо. Як знаєш детальніше, то напиши
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80
   
це завдання кацапам буде дуже тяжко втілити в життя
точок відбору там чимало, насосна станція також не унікальний об'єкт в єдиному екземплярі
проектувалось для гарантованого запобігання аварійних зупинок
Ну якщо гатити будуть часто - то як ту станцію заміниш чи полагодиш?
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80

Дякую
   
Пора, пока еще свет есть, создать тему «Темное будущее без электрических машин».

Трипольская ТЭС все?
   
Пора, пока еще свет есть, создать тему «Темное будущее без электрических машин».

Трипольская ТЭС все?
Іди подивись
Зара тепло - споживання мінімальне
   
де удари по хуйло НПЗ?
   
де удари по хуйло НПЗ?
Тобі відповіді остіна недостатньо було?)
« Ці атаки можуть мати ефект доміно для глобальної енергетичної ситуації»
   
Цитата: Ale link=topic=1125845.msg27875215#msg27875215 date=1712817127
Іди подивись
Зара тепло - споживання мінімальне

А, то есть все норм, а то я заволновался. Оказывается, та ТЭС и не нужна особо была!
   
Пора, пока еще свет есть, создать тему «Темное будущее без электрических машин».

Трипольская ТЭС все?

говорять про 6 влучань. Наразі її генерація = 0
   
У 1973 свій мірок, фанат світана
Хорошо хоть хомячки перестали постить таблички где велись подсчёты о том, сколько у хуйла ракет осталось
Ну да. И моторесурс кацапооетов перестали считать. Это уже прям большой прогресс - приближения к реальности.
   
Іди подивись
Зара тепло - споживання мінімальне
Так через 7 месяцев опять холодно станет на улице. Прикинь?
   
Так через 7 месяцев опять холодно станет на улице. Прикинь?
И такая неожиданность бывает ((((
   
Фуповські кідараси в восхіщєнії.  :bueee:
   
Пора, пока еще свет есть, создать тему «Темное будущее без электрических машин».

Трипольская ТЭС все?

Крім паничного кіздежа що ще можеш додати? Ну там пійти на службу наприклад...

Зи. Як дихав як дихав...
   
Крім паничного кіздежа що ще можеш додати? Ну там пійти на службу наприклад...

Зи. Як дихав як дихав...

так
чому новоросійський порт стоїть на місці і відгружає нафту ?
   
Пора, пока еще свет есть, создать тему «Темное будущее без электрических машин».

Трипольская ТЭС все?

А чи не пора забанити цього уйопка?  :-o
   
Екснардеп Мосійчук та російські канали публікують відео сильного прильоту по Трипільскій ТЕС в Київській област :(
   

Цю тему переглядають:

mulberry, romb (+ 1 прихованих) і 46 гостей
 
Повна версія