Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кравчук сказал по поводу ЯО

Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Как я понимаю яо в том виде было поясом шахида с пультом в Москве

ну от і тре було на цьому добряче виїхати.
наприклад виторгувати збагачувальний з-д абощо
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

ну от і тре було на цьому добряче виїхати.
наприклад виторгувати збагачувальний з-д абощо


Торговаться можно только тогда,когда тебе что то предлагают,а нам,как я понимаю,ничего кроме травли и уничтожения не предлагали
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Випромінюють нейтрони тільки при поділі. Кількість спонтанних поділів мізерна, наскільки я знаю. Там йде ланцюгова реакція під час зберігання? Хоча в масах не сильно менших критичної можливо і так.
цепная реакция была бы не возможна, если бы не было спонтанного деления ядер. Итог. Нечто делится, нечто зайватывает нейтрон, как итог девять лет и на переработку, ибо, невзрывабельно.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Переробка полягає в хімічному розділенні урану/плутонію і продуктів поділу? Така непідйомна задача? Продукти поділу - легкі ядра які хімічно нічого спільного з трансуранами не мають. 
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Ні я про тебе.
Чи то не ти всіх оцих кучмів кравчуків і їх генералів  обирав 28 років?

вон оно чё..
:(
ну ладно то я, 24 года назначал, расставлял министров генералов, командовал, рты всем позатыкал, что то  тв утюги, радио и шоу не кричали о войне скорой, о градах, убийствах, минометах, боялись меня..
а ты..
ты конечно же по интернетам, по площадям, газетам, бил тревогу, ты все знал, но тебя не слушали?
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Кравчук просрав не зброю, він просрав статус!  Зброю потрібно було віддати, але право володіння нею ні в якому разі.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Кравчук просрав не зброю, він просрав статус!  Зброю потрібно було віддати, але право володіння нею ні в якому разі.

Для чого було віддавати збагачений уран? Він же не зброя сам по собі? Можна було притримати до кращих часів - все ж не на центрифугах розділяти.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Зберігати/не зберігати ЯЗ є цивілізаційний вибір.
Чи країна є суб'єктом чи об'єктом на світовій мапі.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Для чого було віддавати збагачений уран? Він же не зброя сам по собі? Можна було притримати до кращих часів - все ж не на центрифугах розділяти.

Тому що Україні не вдалося стати другою Францією .  А другим Іраном не дуже й хочеться
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Тому що Україні не вдалося стати другою Францією .  А другим Іраном не дуже й хочеться

Не "не вдалося", а не захотіли.
   
Re: Кравчук сказал по поводу ЯО

Говорит его вынудили и Гор прямым текстом сказал что если не откажетесь,то будут санкции и удушение всеми способами.Да и управление было у кацапов,а у нас просто стояли

 :facepalm: кравчук как всегда списдел. ни у кого и в мыслях тогда не было оставить батон, от слова совсем. более того с 90 года в стране действовал мораторий, введеный верховной радой на все что связано с атомом. были остановлено все строительства станций, прекращено финансирование нир связанных хоть как то аэ. власть (страна) хотела избавиться от всего что связано ядерными технологиями. а вообще читайте https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1010596.msg21397039#msg21397039 , пора уже faq на фупе лепить, а то появились новые дебилы и запели старую новую песню где батон  :facepalm1: .   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія