Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Оказывается в Украине до сих пор используют асбест


"Слуга" намагався загальмувати заборону в Україні небезпечного азбесту

https://www.epravda.com.ua/news/2022/08/8/690143/


   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

З якого дива він небепечний і його треба заборонити?
Може просто треба правильно орнанізовувати виробництво?
   
З якого дива він небепечний і його треба заборонити?
Може просто треба правильно орнанізовувати виробництво?
бо виробники альтернативних волокон вже проплатили його заборону в світі, отже не тре пручатися.
   
А про який асбест йде мова? Хрізотиловий чи амфіболовий?
   
А про який асбест йде мова? Хрізотиловий чи амфіболовий?
будь який азбест страшний яд, страшніше тільки дігідрогена монооксид.
   
Сука й тут фанати теорії змов знайшли змову про ти цілющого асбесту.
Звичайно вам роботяг не шкода що сконають від раку легень. Ви ж не захворіли ? значить то всьо басні.

Часто бачу як роботяги пилять труби асбестові болгаркою.
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

будь який азбест страшний яд, страшніше тільки дігідрогена монооксид.
Ти неправий. То не отрута. Страшна наркота. Привикання з першого ковтка, страшна ломка за відсутності з обов"язковим летальним кінцем. :X
   
А ще треба дозволити етилирований бензин бо виробники неетилированого бензину проплатили заборону...

блятиь шщо за народ сука
   
А про який асбест йде мова? Хрізотиловий чи амфіболовий?
Я тоже хотел задать этот же вопрос! Хризотиловый вид асбеста не вреден для лёгких.
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

Сука й тут фанати теорії змов знайшли змову про ти цілющого асбесту.
Звичайно вам роботяг не шкода що сконають від раку легень. Ви ж не захворіли ? значить то всьо басні.

Часто бачу як роботяги пилять труби асбестові болгаркою.
Наука стала дуже обережною з терміном канцероген. Бо насправді ніхріна нічого не ясно. Нема прямих наукових доказів. Тільки ліва статистика.
   
Сука й тут фанати теорії змов знайшли змову про ти цілющого асбесту.
Звичайно вам роботяг не шкода що сконають від раку легень. Ви ж не захворіли ? значить то всьо басні.

Часто бачу як роботяги пилять труби асбестові болгаркою.
не мели дурниць, він небезпечний тільки якщо будеш вдихати азбестовий пил.
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

А ще треба дозволити етилирований бензин бо виробники неетилированого бензину проплатили заборону...

блятиь шщо за народ сука
Вали в тайгу - там безпечно.
   
Ти неправий. То не отрута. Страшна наркота. Привикання з першого ковтка, страшна ломка за відсутності з обов"язковим летальним кінцем. :X
  Согласен  не только как химик, а и как наркоман дигидрогена монооксида! Честно признаюсь- только что глотнул несколько глотков в чистом, но кипячёном виде для увеличения концентрации.
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

не мели дурниць, він небезпечний тільки якщо будеш вдихати азбестовий пил.

Фарби на основі свинцю також шкідливі лише коли вдихати пил, бо свинець не випаровується.  :shuffle:
Треба дозволити свинцеві фарби знову.
   
не мели дурниць, він небезпечний тільки якщо будеш вдихати азбестовий пил.

азбестовий пил постійно виділяється, адже азбестові вироби часто нічим не захищені.
Крім того процесс роботи з азбестовими матеріалами суміщений з різанням тобто активним виділенням цього пилу.

Я про болгарку вище сказав.
   
Вали в тайгу - там безпечно.

Вали сам в парашу й нюхай асбест.
В нормальних країнах асбест заборонений. і тут теж буде заборонений.
   
не мели дурниць, він небезпечний тільки якщо будеш вдихати азбестовий пил.

Тобто коли ріжуть болгаркою асбест то пил не вдихають?  :weep:
Я ж кажу дятлам роботяг не шкода.
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

азбестовий пил постійно виділяється, адже азбестові вироби часто нічим не захищені.
Крім того процесс роботи з азбестовими матеріалами суміщений з різанням тобто активним виділенням цього пилу.

Я про болгарку вище сказав.
Азбестові вироби захищені як правило цементом. Нема ніяких даних по шкоді від азбестових виробів.
Про різання - проблема в правильній організаціі виробничого процесу.
   
азбестовий пил постійно виділяється, адже азбестові вироби часто нічим не захищені.
Крім того процесс роботи з азбестовими матеріалами суміщений з різанням тобто активним виділенням цього пилу.

Я про болгарку вище сказав.
нічого з азбестових виробів не виділяється, не фантазуй.
якщо ріжеш болгаркою щифер, користуйся захисними засобами.
та навіть ними завжди треба користуватися при виконанні брудних робіт.
   
Вали сам в парашу й нюхай асбест.
В нормальних країнах асбест заборонений. і тут теж буде заборонений.

Запрещён амфиболовый вид асбеста, хризотиловый безопасен.
   
Сука й тут фанати теорії змов знайшли змову про ти цілющого асбесту.
Звичайно вам роботяг не шкода що сконають від раку легень. Ви ж не захворіли ? значить то всьо басні.

Часто бачу як роботяги пилять труби асбестові болгаркою.
+====================================================+
За нормами техніки безпеки вони мають бути в респіраторі.
Якщо не надягають - то хто їм дохтур? Використовував
азбест в лабі десь років 50. І в побуті труби пиляв та свердлив.
   
Тобто коли ріжуть болгаркою асбест то пил не вдихають?  :weep:
Я ж кажу дятлам роботяг не шкода.
а ще болгаркою ріжуть дерево, раз, два, десять, а на 20 відрізають собі кінцівки і садяться на шию державі.

Хоча всі поголовно знають шо неможна.
 То що робить будемо, заборонимо болгарки, циркулярні диски для болгарок ци довбнів яки сруть на ТБ ?
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

Вали сам в парашу й нюхай асбест.
В нормальних країнах асбест заборонений. і тут теж буде заборонений.
Якого ти мене посилаєш в парашу? Я тобі запропонівав Канаду.
Азбест заборонений так само як і фреон в дезодорантах. Для здорожчання будівництва.
   
Фарби на основі свинцю також шкідливі лише коли вдихати пил, бо свинець не випаровується.  :shuffle:
Треба дозволити свинцеві фарби знову.
+===============================================================================================+
Сполуки ртуті та сама ртуть дуже токсичні. Але сульфід ртуті - кіновар - дозволена для фарбування харчового посуду.
   
Якого ти мене посилаєш в парашу? Я тобі запропонівав Канаду.
Азбест заборонений так само як і фреон в дезодорантах. Для здорожчання будівництва.

фанати теорій змов фєєричні довбойоби  :lol:  Сука вони б жили в асбестових будівлях
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

Якого ти мене посилаєш в парашу? Я тобі запропонівав Канаду.
Азбест заборонений так само як і фреон в дезодорантах. Для здорожчання будівництва.

 :weep:

Конспіролог детектед.  :stink:
   
Дятли почитайте вікіпедію хоч
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

+===============================================================================================+
Сполуки ртуті та сама ртуть дуже токсичні. Але сульфід ртуті - кіновар - дозволена для фарбування харчового посуду.

Готовий фарбувати стіни в дитячій кімнаті фарбами на основі свинцю?  :shuffle:
   
я зараз навіть не буду про два види асбесту
В мене інше питання
Чим людям відбудовувать хати?
Ви ціну на металочерепицю бачили?
Депутат повністю має рацію. На потрібен час, щоб перейти, бо краще під шифером в хаті сидіти, ніж на вулиці просто неба

   
азбестовий пил постійно виділяється, адже азбестові вироби часто нічим не захищені.
Крім того процесс роботи з азбестовими матеріалами суміщений з різанням тобто активним виділенням цього пилу.

Я про болгарку вище сказав.
+=============================================================================================+
Ось стовпчики з азбестоцементної труби. Через який час вона випарується, якщо постійно робить пил з азбестом?
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

Сука й тут фанати теорії змов знайшли змову про ти цілющого асбесту.
Звичайно вам роботяг не шкода що сконають від раку легень. Ви ж не захворіли ? значить то всьо басні.

Часто бачу як роботяги пилять труби асбестові болгаркою.
працював давно колись в США на знятті азбесту.   Персонально чув історії,  що померли працівники, які його знімали….
   
я зараз навіть не буду про два види асбесту
В мене інше питання
Чим людям відбудовувать хати?
Ви ціну на металочерепицю бачили?
Депутат повністю має рацію. На потрібен час, щоб перейти, бо краще під шифером в хаті сидіти, ніж на вулиці просто неба
металочерепиця не пройде по рівню шуму від дошшю, то ж тільки керамічна глазурована черепиця і ніяких шиферів.
   
Тобто коли ріжуть болгаркою асбест то пил не вдихають?  :weep:
Я ж кажу дятлам роботяг не шкода.
+==================================================+
Хто заважає дятлам-роботягам користуватися респіратором?
   
Напарник мого батька помер від раку легень.. А в процесі помирання на шиї виросли страшні нарости.
Займались вони монтажем покрівель.

Підозрюю що при монтажі шиферу не сильно переймались технікою безпеки. Ну мабуть сам винний так?
а ви реально думаєте що роботяги використовують рёспіратори?
   
+=============================================================================================+
Ось стовпчики з азбестоцементної труби. Через який час вона випарується, якщо постійно робить пил з азбестом?
я знаю місця де вже років 70 випаровується :X

люду мабуть перемерло страшенно. :(
   
металочерепиця не пройде по рівню шуму від дошшю, то ж тільки керамічна глазурована черепиця і ніяких шиферів.

а ще можна екологічно чистим очеретом крити!
   
+==================================================+
Хто заважає дятлам-роботягам користуватися респіратором?

По перше, мабуть не всі знають про то шо асбест дуже шкідливий.. А не знають тому шо деякі слуги народу не хочуть його заборонити бо мають гешефт.
А такі дятли як ти заперечують його шкідливість не дивлячись на майже сторічні достідження та факти.
   
Re: Оказывается в Украине до сих пор используют асбест

Напарник мого батька помер від раку легень.. А в процесі помирання на шиї виросли страшні нарости.
Займались вони монтажем покрівель.

Підозрюю що при монтажі шиферу не сильно переймались технікою безпеки. Ну мабуть сам винний так?
а ви реально думаєте що роботяги використовують рёспіратори?

Ага загнати на дах в 30-ти градусну жару і зобовʼязати носити респіратор. :suicide2:


   
а ще можна екологічно чистим очеретом крити!
але на кожну очеретину потрібен паспорт та штрихкод екологічної коміссії.
   
По перше, мабуть не всі знають про то шо асбест дуже шкідливий.. А не знають тому шо деякі слуги народу не хочуть його заборонити бо мають гешефт.
А такі дятли як ти заперечують його шкідливість не дивлячись на майже сторічні достідження та факти.

який асбест дуже шкідливий?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія