Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 20:41
Blokh, а чому ж ти тоді в Канаду втік? :D  X(
2
cьогодні в 20:27
 Мама родная.... ЗЕ-скот уже в конвульсиях.
3
cьогодні в 20:26
Ну про приход ИПАНУТЫХ леваков уже писалось и писалось... И как всегда все закончится жопой и стрельбой. ОТАК ОТ ,чуваки и чувихи. Ни хера в мире не меняется,кроме гаджетов. B-)
Ап чем ты бредишь?
Какие леваки?

Власть над земным шариком захватывают циничные рабовладельцы...
=============================
Ясно. Коммуняка. Паразит. Что ты предлагаешь обчеству в ОБМЕН на еду, зарплату или чего там тебя кормят? Назови. Небось ничего не предлагаешь? :D
4
cьогодні в 19:57

 ЗЕ-скоту власть не удержать. Не будет никакой диктатуры. ЗЕ-скот держался на том, что.... почти ничего не делал. Тыкался-отступал, опять тыкался. Постепенно украинская политика деградировала, но опять таки...кого волнует,что какие-то ермаки пугают выстрелами шефирок? И почему? Тупорылые холопы даже не знают,кто такой Шефир и Ермак. Или что-то знают,но им пох.

 Рейтинг ЗЕ-била уже ниже плинтуса. Опросы без обозначения вопросов смешны. Но... манюпас должен еще чуток пострадать. Хватит ли манюпасу ли времени этой зимой,чтобы настрадаться?

 Сейчас время работает на Пороха. И ЗЕ-скот об этом знает. У Бубочки еще больше 2 лет. За это время от  рейтинга Бубочки не останется ни хера. Досидел бы... Какие-то диктаторские меры в Украине не пройдут. Сейчас вопрос стоит так: сотворит ли ЗЕ-скот какие-то вещи,что взбесит народ? Нет, немного еще посидят.  Путинщина не пройдет,но что-то пытаться будут,хотя и сцят.
5
cьогодні в 19:38
 Ну про приход ИПАНУТЫХ леваков уже писалось и писалось... И как всегда все закончится жопой и стрельбой. ОТАК ОТ ,чуваки и чувихи. Ни хера в мире не меняется,кроме гаджетов. B-)
6
cьогодні в 12:16
Теперь шлюха каже що кажди зараз АХМЕТОВ. :D  X(
7
cьогодні в 12:16
Шо хотела сказать шлюха когда произнесла "кожен з вас президент"
А шо хотел сказать Свин когда учреждал партию регианалов и работал в воровском кабмине азирова, в котором работали только агенты кремля?
=================================
  Яке ж ти тупе пертубертантний! Подрочи на русалочек. :fuck:
8
cьогодні в 12:14
Викликаю Юрій Бутусов на заслуховування. Час і місце буде повідомлено.
оце буде ржака, коли Безглузда почне бігати від Бутусова, як бігає від Бурби  :weep:
----------------------------------------------------
Доречі, той же Бутусов може послати цю ТСК нах і не з'явитися і йому нічого не буде. БО ТСК може викликати лише чиновників.
9
cьогодні в 12:06
на кого розрахована твоя маячня?
Явно вгадуються імена Ігор і Свенельд.
Це якісь переспіви
До речі, Ігор і Свенельд - вони були слов'яни чи ні?  :gigi: Як на мене, то Ігор таки точно був слов'янином - ім'я ж то слов'янське  :gigi:  Та й Свенельд - теж ніби ободрит якийсь, названий на честь тотемного звіря, свинтуса  :gigi:
================================
Та ніхто не знає, хто був той Ігор. Є різні версії. Нібито проти Аскольда в Київі був заколот. Чи проти Діра? Чи проти обох? Там повний кабздець історичний. Буцім-то Олег привіз якогось 26-онучного племінника 9 снохи самого Рюріка  чи його земляка.... B-) ,а сам був регентом, буцім-то потім народилась Ольга,чи то його дочка,чи племінниця, притому "хлопчик " Ігор  раптом постарів до 32 рочків- повна херня якась. Але явно те,що в ньому була якась варяжська кров... Відомо лише, що Аскольд з тим Діром пішли на шопінг за стіни Київа, бо саме туди прибували каравани, бо зайти в Київ торгувати- зовсім було велике мито. Їх виманили. А Олєг, тіпо під виглядом караванщика з нечисельною охороною з 30 переодягнених войнів їх там чекав. Коли ці досить дивні князі вийшли чи то без охорони,чи з малою охороною, на них напали й вбили. Потім Аскольда поховали с плачами:" Бєзврєменно,бєзвременно!" Про Діра невідомо взагалі. Відомо, що Батьком Аскольда був старий Бравлін,князь Київський,що правив десь під 60 років (сам помер в віці без року 100), поставивши своєрідний рекорд тогдашнього світу протриматися при владі. Він пережив багатьох дружин,а Аскольд і справді був від якоїсь "рогнеди" чи "брунгільди". Ну то й що? B-) 
11
cьогодні в 11:25
ЗЕлень краде по страшному!
12
cьогодні в 11:23
Обісралася дурепа! :facepalm:   Вся ЗЕлупонь обісралася.
14
cьогодні в 11:16
ПАТАМУША АКСЕССУАР!

 Почему мужчины любят хорошие механические швейцарские часы? Электронных мало? Есть и электронные.  НО АКСЕССУАР! Красиво! Так и сумочки.
15
cьогодні в 11:08
 ЗЕлень намагається впарювати тупорилим холопам чергову херню. Тіпо,Бубочка хороший,то АЛЕГАРХЕ не дають. Пля! :facepalm:
16
cьогодні в 10:51
Я розумію, що тут превалює думка, що кацапські брехні треба замінити українськими  :gigi: І я не вписуюся в цю концепцію  :gigi:
-------------------------------------------------
 Звісно, бо це шо ти пишеш-повна дурня! Від слова "ЗОВСІМ". Ніякого відношення до Русі варяги не мали. Були певні династичні шлюби на якихось "Рогнедах", був дуркуватий Ігорь, але динстичні шлюби з варягами були скрізь- звичайна річь. Можна тоді сказати,що усі європейські монархи були німцями. Так це саме так. А варяги ніколи не засновували Русь, ніяких "Рюріків" не було, принаймні точно на Русі, є сумніви,що він взагалі існував, а якщо й так,то лазив та воював з германцями.

Все це вигадки Кара Мурзи.  Я би міг писати,як найвирогідніше було,але навіть не буду. Бо в мене бракує точних доказів певних подій. А у тебе взагалі нема ніяких доказів, що варяги мали бодай яке відношення до розбудови Русі.
17
cьогодні в 10:42
Не можу вже цих довбойопов АНТИВАКСЕРОВ читати. Чого витрачати нерви? Частину антиваксерів прибере старий Дарвін -вже почав, а інших нікуди не будуть пускати, а може й до лепрозоріїв дійдуть. А щоб їх там годували,будуть замішувати цемент на бубочкине "Велике крадівництво". B-)
18
cьогодні в 10:36
Минским запрещено Украине использовать беспилотные. Педротподписал
====================================
Это уже давно не действует. Да и не действовало. Так шо НЕ КИЗДИ.
19
cьогодні в 09:48
ти і такі ж самі уєбани як ти волали тут про мародерство Порошенка.
Де доккзи, чмо тупориле? Нема. І Порошенко не сидить за гратами. І не сидітиме.
Так що не смерди а сиди собі на параші в куточку. Там твоє місце в житті.
О-о, жаргон сидельца, знатока параш .
ПАП настолько тупой, что сам подтвердил вину Свинарчука, уволив во время выборов .
Конечно ПАП сам не принимал участие в воровстве, ему заносили долю, как пахану . На подобных схемах все схемы построены в государстве Украина, но особо одаренным порохоботам это неизвестно или молчат, потому как сами в этих схемах участвовали.
=====================================
 Та иди нах со своими высерами,кацапская гнида. В ПеМзу,животное. Нам тут еще тебя, пуццинского минетчика,не хватало. Гладковские вообще герои,тырили у врага (у твоих), запчасти к военной технике. Рискуя жизнью,кстати, и почти бесплатно. Что им вменили? Ваааще ЗЕ-маразм:" Неуплату НДС....с краденого!" :facepalm:  И все. Сравнил с госизменой ЗЕ-скота и Ермака.
20
cьогодні в 09:31
Дозбільшувалися з грошовою масою. Вже інфляция зашкалює. Досить брехати, ЗЕ-скот. Ціни захмарні.
21
cьогодні в 09:23
 Бубочку трохи часу ще повідмазують але все вже вилізло, та навіть він сам признався. Тому так чи інакше, але сяде у в'язницю.
22
cьогодні в 09:19
А оборонне замовлення так і не виконано. Корупція там страшна.  Здобули,пля...
23
25 вересня 2021 19:54:29
Вольт, ты таки измельчал (это я специально так мягко)...
Неужели ты не понимаешь, что реальные начальники всяких шерифов и ярмаков - это и есть главные бенефициары дерибана...
=============================
Ясен пень,понимаю. Даже думаю, что НЕДУРАЧОК НИЧЕГО ОБ ЭТОМ НЕ ЗНАЕТ. Ну о ПАКУШЕННИЦЕ.... а может уже догадывается,но сцыть по страшному. B-)
Та у него уже, наверное давно олигурия, после того, как ему объяснили во что он вляпался...
=================================
Игра идет давно за пределами понимания дурачка. Там начался конфликт между группировками за дерибан енергорынка, это реально миллиарды долларов. Не так давно Ермак отодвинул Шефирку и его группу олигархов от энерго-корыта, но Шефирка- как кассир Бубочки, имеет,видать, альтернативные источники связи с "величайшим". Чота нашептал. За это получил очередь с калаша. Все это было по-быстрому, без подготовки, но сказать, что Шефирку хотели просто напужать- не лепится. Калаш машинка неопределенная и лупит -куда долетит. В водилу таки попали. Могли  и в Шефирку. Скорее задача стояла так: попадут,ладно,не попадут-так последнее предупрежденнице. Вообщем, Бууубочка уторопал, что большие мальчишки, что били его в школе его достали и здесь. Удвоив и так дурную охрану,оно в ванной курит айкосы один за одним, а тут еще ТСК летит в полную жопу с той дурепой...
24
25 вересня 2021 19:43:27
Чим небезпечне порушення обміну ліпідами?

П.С. виправив питання.
--------------------------------------------------
 З ким? :D  X(
25
25 вересня 2021 19:41:08
Кацапська дірка, ціну собі набиваєш? Іди для початку підштопайся, а потім може якийсь болт тобі і знайдемо щоб так сильно вже не скулила
======================================
Диви,щоб тебе не знайшли, ти й сам державний зрадник.
:-)o , допоможи своїм братам-кацам, вони як-не-як твої потенційні товариші по чарці ;)
=================================
Не кізди тут ФСБшне падло! Цап з кацапської ботоХверми. В ПеМзу,тварина! :fuck:  На Клязьму!
26
25 вересня 2021 19:27:08
То разборка ермаків за шефірками по дерибану енергоринку все ж таки б закінчилась би результативно. Який би відосік та пропагандосік можна б було зняти!!!! :weep:

 Везут на пушке труп Героя!
 Цветы и трубы впереди
 И командирскою рукою
 Прицеплен орден на груди!

 В первых рядах скорбящие Слуги, с гордонами...Парит Верещючка на зеленом зонтике, перевязанной траурной ленточкой, коля-котлета в окружении рыдающих порнотанцовщиц, и т.д.,а далее скорбящая ЗЕ-леная обчественность с плакатами: "Скільки нам ще терпіти Рошен?!!!"
Вольт, ты таки измельчал (это я специально так мягко)...
Неужели ты не понимаешь, что реальные начальники всяких шерифов и ярмаков - это и есть главные бенефициары дерибана...
=============================
Ясен пень,понимаю. Даже думаю, что НЕДУРАЧОК НИЧЕГО ОБ ЭТОМ НЕ ЗНАЕТ. Ну о ПАКУШЕННИЦЕ.... а может уже догадывается,но сцыть по страшному. B-)
27
25 вересня 2021 19:25:01
Звісно ЗЕ-чмо. Він ЧОТКО це заробив.
28
25 вересня 2021 19:24:07
Зараз у нас буде єдиний олігарх- Поро. :D  X(   Усі інші безвинні жертви. :facepalm:
29
25 вересня 2021 19:22:59
Кацапська сучка Настенька (або як там тебе?), пшла лизати вилупка "досвідченого юриста" в іншому місці
кацапская сучка Спермен, че ты такая гнида конченая?
Кацапська дірка, ціну собі набиваєш? Іди для початку підштопайся, а потім може якийсь болт тобі і знайдемо щоб так сильно вже не скулила
======================================
Диви,щоб тебе не знайшли, ти й сам державний зрадник.
30
25 вересня 2021 19:17:05
 То разборка ермаків за шефірками по дерибану енергоринку все ж таки б закінчилась би результативно. Який би відосік та пропагандосік можна б було зняти!!!! :weep:

 Везут на пушке труп Героя!
 Цветы и трубы впереди
 И командирскою рукою
 Прицеплен орден на груди!

 В первых рядах скорбящие Слуги, с гордонами...Парит Верещючка на зеленом зонтике, перевязанной траурной ленточкой, коля-котлета в окружении рыдающих порнотанцовщиц, и т.д.,а далее скорбящая ЗЕ-леная обчественность с плакатами: "Скільки нам ще терпіти Рошен?!!!"

 
31
25 вересня 2021 12:04:56
Пороть.... бунтують студенты-дело обычное. В ссылки в Шушенское! :D  X(
32
25 вересня 2021 12:02:26
https://www.youtube.com/watch?v=cNDi3Y1dWR4
Русі до варягів не існувало. Тому що Русь - це і є варяги. А до цього періоду можна розглядати історію антів, не тулячи до них Русь  :gigi:
----------------------------------------------
Кацапяча маячня!
34
25 вересня 2021 11:57:14
Свинобот (або хуйлобот, я хз хто ти насправді), є питання: хто сказав, що операцію злили? Чому ти і тобі подібні верещать про злив? На підставі чого?   Що в твоїй методичці написано з цього приводу?
+100
обычно на воре и шапка горит, думаю Свин слил, а теперь гонит на ЗЕ.
================================
Опять дрочиш,пертубертантный? Твой Бууубочка сам презнался на всю страну и весь мир. :fuck:
36
25 вересня 2021 11:54:07
Ну японцы те ещё извращенцы,поэтому на них ровняться не стоит
ну дрочи себе и дальше в кулачок :lol:
Да я слава богу в этом не нуждаюсь и не понимаю зачем изобретать велосипед ,когда вокруг полно женщин на любой вкус.А лузеры вроде тебя пусть дрочат и трахают неодушевлённые предметы,если нет мозгов
---------------------------------------------------------
 Женщин то много,только тебе,долбойопу, они уже не дают.  Ибо ты уже староват и МЭРЗОК, член твой вялый, в голове одна Бубочка. Похоже тебе и раньше не особо давали. Мне то давали... Я то писал об андроидах и технологиях, а ты о ДРОЧКАХ. Ну кто в чем... :fuck:
37
25 вересня 2021 10:09:23
Реалістичний андроїд, скажимо жінка, можливий,звісно. Тим більше-секс андроїд. Але коштуватиме від дуже дорого. Скоріш за все це буде щось на кшталт прокату, або навіть якогось "будинку розпусти". У найближчи десь 25 років це буде лише напіврухоме тіло з деякими "бессмысленными телодвижениями"  :D  Щось, можна підкрутити,ну там певні рухи,чи стони:" Йа! Йа! Даз іст фантастіш!". Вже навіть є такі "статуї"...продаються. B-)

 А ось андроїд з штутчним інтелектом, здатний не тільки бути підключеним к мережі,та адаптованим до клієнта, з функцією самонавчання, який може навіть підтримувати якусь бесіду, чи помовкувати, чи домогти навіть вдома, навіть прибрати, інтегрованим в розумний дім, ну там в прилади хоча б розігріву їжи, приготуванню коХве,чи ще шось, здатний рухатися вільно та природньо,мати міміку природну і т.і. - це буде вже  далеке майбутнє, може і не таке далеке- років 50, але ж коштувати буде страшні гроші!

   Дійсно страшні гроші. І чи стане цей товар хоча б колись масовим-це питання. Може все більше буде замінено на якусь ілюзію- це простіше, щось сенсорне та віртуальне...

 
38
25 вересня 2021 09:17:45
Деякі джерела зазнаають, що єврейською була лише частина верхівки.
==============================
Тому й євреї зараз ідентифікуються не скільки за "кровью",скільки "по вірі".
39
25 вересня 2021 09:13:50
 Це вже суцільний чи то сміх,чи то жах. Але певна частина дурнів ще хаває...
40
25 вересня 2021 09:06:54
 ЗЕлень, кого ви тут намагаєтеся переконати? Це не боротьба. У вас,ЗЕ-скота,буде один єдиний олігарх-Порошенко. :D

Повна версія