Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олена Юріївна і Амід скажіть це нормально на Українському форумі?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005175.msg21189785#msg21189785


Там далеко не все так райдужно.. Вірніше, зовсім навпаки. Але це ж ФУП.. Рожеві окуляри і все таке...
Наші так "просунулися", що з горлівського моргу не можуть ще й зараз забрати трупи.
По посиланню є відео, якщо у когось є бажання дивитися на трупи
https://gorlovka.today/video/12553-trupy-ukrainskikh-boevikov-dostavleny-v-gorlovskij-morg




Я зверну вашу увагу що те що даний нік  є кацапом і що також це очередний нік рожеа амід був повідомлений  ще декілька тижнів назад

Останнє редагування: 25 травня 2018 09:52:20 від Слав
   
Правда пропонує співати гімн та тиснути кнопку модератору(там разбєрутся)
   
а для чого форум існує?
для того щоб думки висловвлювати чи для того щоб строєм ходити?
   
а для чого форум існує?
для того щоб думки висловвлювати чи для того щоб строєм ходити?

ось це не кацапський бот але конкретний ватний довбойоб
   
а для чого форум існує?
для того щоб думки висловвлювати чи для того щоб строєм ходити?
Нормальним людям для обміну думками.
Кацапам і ваті ------------------------------>
   
ось це не кацапський бот але конкретний ватний довбойоб

просто дурень, ватний чи не ватний питання десяте
   
https://petrimazepa.com/obostrenie_v_gorlovke

 Я  хз  шо за  вата  і  шо то за  горлівський  сайт ,  але Слав  притягнув  інфу  з прихильники певної політсили олєшки   

Тому  йдіть ви нахер  обоє
   
Я  хз  шо за  вата  і  шо то за  горлівський  сайт ,  але Слав  притягнув  інфу  з прихильники певної політсили олєшки  

Тому  йдіть ви нахер  обоє

Я пропоную йти Нахуй тобі якщо для тебе кацапоботи друзі
А тещо я запостив щоб гізмо міг зрозуміти ситуацію

Але спочатку сходи на сайт горлівський що притащив цей кацап він ж бліть твій друг я бачу
   
а для чого форум існує?
для того щоб думки висловвлювати чи для того щоб строєм ходити?

ФУП это коллективный агигатор и пропагандист
Цель - обеспечить победу в информационной войне с россией
Ближайшая цель - способствовать победе Порошенко

Если для этого надо ходить строем - надо ходить строем
Споры и свобода мнений давно закончились
   
ось це не кацапський бот але конкретний ватний довбойоб
Ти ж його забанив, вірно.
Бо  він тепер смердить у кожній темі з національним мотивом.
Не бот кажеш? там явно дєдушка в НКвуде служив, або щось таке,бузина коротше.
   
Слав, я часто смотрю по ТВ федеральские новини, очень прикольно...
   
Ти ж його забанив, вірно.
Бо  він тепер смердить у кожній темі з національним мотивом.
Не бот кажеш? там явно дєдушка в НКвуде служив, або щось таке,бузина коротше.

а твій дєдушко де служив?
   
кацапів в бан!!!  :X

і вату українську їм підмахуючу в бан
   
Слав, я часто смотрю по ТВ федеральские новини, очень прикольно...

То що дати їм пропагандонам тут працювати?
   
Це другий нік рожко і т.д
   
Слав, я часто смотрю по ТВ федеральские новини, очень прикольно...
это из них дед Мороз подчеркнул глубокую мысль о тайном мировом правительстве ?  :lol:
   
Тут я со Славом согласен на 146%.Одно дело когда дают ссылки на сепарские источники чтобы поржать над их упоротостью,а другое дело,когда их дают как источник надёжной информации.Так скоро тут Русвесну начнут постить и фуп превратиться в филиал ЦУГа или фор-уа
   
Тут я со Славом согласен на 146%.Одно дело когда дают ссылки на сепарские источники чтобы поржать над их упоротостью,а другое дело,когда их дают как источник надёжной информации.Так скоро тут Русвесну начнут постить и фуп превратиться в филиал ЦУГа или фор-уа

Румвесну постять ти просто пропустив
   
Це пістєц, люби мои...

Cotton 100%  :rotate:
   
Ну а он у такого поважного і заслуженого форумчанина, як ОлдБой такі джерела не викликають жодного заперечення
   
Румвесну постять ти просто пропустив

Уже? (с)

 :facepalm1:
   
Я пропоную йти Нахуй тобі якщо для тебе кацапоботи друзі
А тещо я запостив щоб гізмо міг зрозуміти ситуацію

Але спочатку сходи на сайт горлівський що притащив цей кацап він ж бліть твій друг я бачу

 Мій  друг ?  Ну  ти впороте  вкінець олєшками і  ватою
.Що олєшуо руцькій  насіоналіст що ватне  чмо  з горлівським сайтом -  одне  лайно  з різним  кольором .
   
Правильно Слав п***а ватку. В нього глаз намьотаний. Стріляв справжніх ватанів, а мене не чіпав. Бо розбирається - де вата, а де просто попиздіти. :-B

На Цузі мене свідомим хаяли завжди. А ваткою - тільки тут. Чому так - я хз..  :-)o
   
я як зрадофіл все ж таки підтримаю слава. ми , проукраїнські, з різними поглядами на констистенцію укрпадлітиків - можемо і маємо то обговорювати бо діалог в суспільстві потрібен. але кацапотролі не є частиною нашого суспільства а є наряду з кацапотерористами - ницими агресорами спілкування з якими має бути виключно знищення. так що кнопку славу ( хоч він і жліб і не хоче платить роботягам євроепйську зарплатню)
   
Правильно Слав п***а ватку. В нього глаз намьотаний. Стріляв справжніх ватанів, а мене не чіпав. Бо розбирається - де вата, а де просто попиздіти. :-B

На Цузі мене свідомим хаяли завжди. А ваткою - тільки тут. Чому так - я хз..  :-)o

Со мной раньше тоже такое было.На фор-уа самый свидомый,а на фупе частенько называли кацапом.Но мне похуй от слова совсем  :laugh:
   
Правда пропонує співати гімн та тиснути кнопку модератору(там разбєрутся)
А шо не так? Ви начебто з неабияким задоволенням тиснете кнопку "чарiвного стука". до того ж що поганого в спiвi гiмну? От тiльки ви осану Найвеличнiшому та Найнепереможнiшому з Гетьманiв, Сонцесяйному Петру спiвали за весь цей час у рази бiльше анiж гiмн.
   
Як на мене всі ці "заклики" до доброго царя УП виглядають жалюгідно. Я знаю правило - куди влазять кацапи або їх агенти то добровільно вони вже нічого не віддадуть і це про ФУП теж. Мене в 14ому забанили за перші пости на всих військових кацапських форумах де я був тоді в ніхто з них не сумнівався. Наша правда має бути з кулаками.

Останнє редагування: 25 травня 2018 12:37:32 від Богдан Одеський
   
Правильно Слав п***а ватку. В нього глаз намьотаний. Стріляв справжніх ватанів, а мене не чіпав. Бо розбирається - де вата, а де просто попиздіти. :-B

На Цузі мене свідомим хаяли завжди. А ваткою - тільки тут. Чому так - я хз..  :-)o


 Слав-"Орлиный глаз"




 :facepalm1:
   
Слав-"Орлиный глаз"


Показати зображення...
:facepalm1:

то ти рахуєш що ця  цей ольгініц  нормальний  пацик ?
це не дивує
   
з фредериком нужна беседа, чтобы понять, что он имел ввиду. Например, ему может быть не все равно, что в Горловке-Торецке происходит. Переживает. А может просто вата.
   
з фредериком нужна беседа, чтобы понять, что он имел ввиду. Например, ему может быть не все равно, что в Горловке-Торецке происходит. Переживает. А может просто вата.

яка нахуй беседа пасматреть в глаза?  явний ольгіеський бот  і сотий нік рожка
   
то ти рахуєш що ця  цей ольгініц  нормальний  пацик ?
це не дивує
Нет, я рахую, что ты банил исходя "из внутренних убеждений", как любят говаривать наши найкращи судди и в зависимости от того в какую сторону у тебя тюбетейка повернулась.
 Т.е. если кто-то пишет правду, неугодную тебе , то он вата и кацап. Или если текст не очень переможный. [ua]
   
з фредериком нужна беседа, чтобы понять, что он имел ввиду. Например, ему может быть не все равно, что в Горловке-Торецке происходит. Переживает. А может просто вата.

Правильно.Пусть сразу Басурина выкладывает с самыми честными данными по потерям ВСУ и натовцев
   
Нет, я рахую, что ты банил исходя "из внутренних убеждений", как любят говаривать наши найкращи судди и в зависимости от того в какую сторону у тебя тюбетейка повернулась.
 Т.е. если кто-то пишет правду, неугодную тебе , то он вата и кацап. Или если текст не очень переможный. [ua]

б***ь правду неугодную мне . яка нахуй правда ?  бля з ким я говорю
ти пост його прочитай профіль передивись . хоча про що я і куму це я пишу  :facepalm1:
   
б***ь правду неугодную мне . яка нахуй правда ?  бля з ким я говорю
ти пост його прочитай профіль передивись . хоча про що я і куму це я пишу  :facepalm1:
Слав, надо все выяснить. Мало ли почему долго не писал.
 
   
Слав, надо все выяснить. Мало ли почему долго не писал.


що виясніть . це кацапський бот там немачого виясняти . тобі дати ніки під якими він тут писав і був забанений вже?

ти його пост прочитай і для чого він це приволік і якому контексті   :facepalm1:
   
 Слав, вот смотри: ты неоднократно оназывал меня сепаром и ватой. У тебя были все основания для этого? Помимо того, что мое мнение отличается от твоего?
   
Слав, вот смотри: ты неоднократно оназывал меня сепаром и ватой. У тебя были все основания для этого? Помимо того, что мое мнение отличается от твоего?

якби я рахував що ти сепар і вата я  б тебе просто забанив в ніколи
а так я рахую тебе просто одурманеним совком .

   
А шо не так? Ви начебто з неабияким задоволенням тиснете кнопку "чарiвного стука". до того ж що поганого в спiвi гiмну? От тiльки ви осану Найвеличнiшому та Найнепереможнiшому з Гетьманiв, Сонцесяйному Петру спiвали за весь цей час у рази бiльше анiж гiмн.

А хто це ви, лапоть?
   
якби я рахував що ти сепар і вата я  б тебе просто забанив в ніколи
а так я рахую тебе просто одурманеним совком .
поясни. разве я когда-то славил совок?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія