Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Іловайськ"

"Іловайськ"

Щойно з прем'єри.
Сильний фільм.
Всі досиділи до кінця титрів, ніхто не підвівся.
   
Re: "Іловайськ"

Посмотрел ролик
Мрак какой-то.
Не, не буду качать


Останнє редагування: 1 вересня 2019 22:41:41 від Велесов жив!
   
Re: "Іловайськ"
TC

Где можно скачать?

В кинотеатре посмотреть.
   
Re: "Іловайськ"

В кинотеатре посмотреть.

Кинотеатр только для:
а) зрелищных блокбастеров
б) на русском языке

Не всех такие бОгатые как вы
   
Re: "Іловайськ"

Судя по ролику - добротный художественный фильм, не поделка аля сериал "Гвардия", для отечественного уровня замечательно. Можно сказать, рекомендую - как кинокритик  :laugh:
Скажем так, на уровне хороших российских военных фильмов. Очень хорошо.
(щас у кого-то пердаки повзрываются)

Хотя лично я, наверное, смотреть не буду.
Мне про АТО фильмы не нравятся чисто сюжетно.
Из всех посмотрел только "Донбасс. Окраина"
 (P)


   
Re: "Іловайськ"

Чоловік був, я не змогла....говорить - важкий фільм  :cray:
   
Re: "Іловайськ"
TC

Кинотеатр только для:
а) зрелищных блокбастеров
б) на русском языке

Не всех такие бОгатые как вы

Качай кацапские сериалы.
   
Re: "Іловайськ"

Мабуть, художнього фільму, подібного «Іловайськ 2014. Батальйон Донбас», в історії всесвітнього кінематографа ще не було. Справа в тому, що головного героя стрічки, командира штурмової групи добровольчого батальйону «Донбас» Тараса «Бішута» Костанчука зіграв… сам Тарас Костанчук. Це реальна історія того, як він з важким пораненням голови та його поранений у ногу побратим «Квентін» переховувались в окупованому Іловайську й виходили до своїх. Крім того, в фільмі знялось 50 добровольців з батальйону «Донбас», яким вдалося вижити у пастці, влаштованій російськими військовими в начебто «зеленому коридорі».

https://itc.ua/articles/reczenziya-na-film-ilovajsk-2014-bataljon-donbas-beshoot/
   
Re: "Іловайськ"

Кіборги теж дуже рекламували а виявилося низькопробним трешем
   
Re: "Іловайськ"

Приєднуюсь, мені теж сподобалось, молодці, і навіть без держфінансування
   
Re: "Іловайськ"

Кіборги теж дуже рекламували а виявилося низькопробним трешем
Шо за бред несете?
   
Re: "Іловайськ"

Кіборги теж дуже рекламували а виявилося низькопробним трешем
:facepalm:
   
Re: "Іловайськ"

Шо за бред несете?
а видились його? На ролік художньої постановки для ютуба тягне,  але кінематогрофом таке називатись не може
   
Re: "Іловайськ"

Одна з картинок - реальна фотографія 2014 року, інша це кадр з фільму. Вгадайте, де яка.



   
Re: "Іловайськ"
TC

Кіборги теж дуже рекламували а виявилося низькопробним трешем

Не скажу, что низкопробным трешем. Но не оправдал ожиданий.
Пока лучший фильм по этой теме - "Донбасс".
   
Re: "Іловайськ"

Ну хоч настрій підняли ці "критики"  :) . Добрі російські фільми, твою дивізію. В них шо, таки запустили "чебурнет"? Вони хоч один фільм від американців, англійців, іспанців, португальців бачили, а французів, а з Нідерланд? Які нахрін російські фільми після цього?  :) 
   
Re: "Іловайськ"

Кинотеатр только для:
а) зрелищных блокбастеров
б) на русском языке

Не всех такие бОгатые как вы
Это из серии - " украинский не годится для технической документации".
Слышал не раз такое от кацапов.
 :laugh:
   
Re: "Іловайськ"

Кіборги теж дуже рекламували а виявилося низькопробним трешем
---------------------------------------------
Та воно ж сепар,що маскується під ЗЕлень.
   
Re: "Іловайськ"

Кинотеатр только для:
а) зрелищных блокбастеров
б) на русском языке

Не всех такие бОгатые как вы

І як таку фашистську мерзоту лише земля носить?
   
Re: "Іловайськ"

---------------------------------------------
Та воно ж сепар,що маскується під ЗЕлень.
сепар лише тому що зауважив про відверту низкопробність картини? Так я звик до хорошого кіно, пофіг якої національності... якщо вже назвалися премьєрою року...а показують треш категорії-б, то я про це казатиму прямо.
   
Re: "Іловайськ"

Лірниківщина про непрофесійних акторів та малий бюджет - це не до мене. Це можно поплакатись разом з такими невдахами у нічних переглядах кінозалу на 50 місць для початківців.

. А як конкуруєте з західними блокбастерами і берете тотожні гроші за квиток то не треба висерати сирий трешак і рекламувати як хіт року.
   
Re: "Іловайськ"

А показали ли в фильме как во время котла в Киеве военный парад проводился? Почему помощь военная не была предоставлена для разрыва котла, почему не было наказано высшее военное руководство?
   
Re: "Іловайськ"
TC

А показали ли в фильме как во время котла в Киеве военный парад проводился? Почему помощь военная не была предоставлена для разрыва котла, почему не было наказано высшее военное руководство?

Я еще не ходил. Схожу на днях. Но это же художественный фильм, зачем в нем объяснения?
   
Re: "Іловайськ"

Щойно з прем'єри.
Сильний фільм.
Всі досиділи до кінця титрів, ніхто не підвівся.

Просто стало цікаво: де саме і коли ви його дивились?
Я теж був в неділю на сеансі.і так само цілий зал встав в кінці і мовчки  стояв до кінця титрів, коли показували фото загиблих бійців
   
Re: "Іловайськ"

А показали ли в фильме как во время котла в Киеве военный парад проводился? Почему помощь военная не была предоставлена для разрыва котла, почему не было наказано высшее военное руководство?

92-а бригада де саме була розбита?
   
Re: "Іловайськ"

А показали ли в фильме как во время котла в Киеве военный парад проводился? Почему помощь военная не была предоставлена для разрыва котла, почему не было наказано высшее военное руководство?

Де ти вилізло
   
Re: "Іловайськ"

92-а бригада де саме була розбита?
Мало дали сил на подмогу, мало, очевидно остальные на параде нужнее были, как я понял. Слив это был и зрада!
   
Re: "Іловайськ"

очевидно остальные на параде нужнее были
Скільки сил було на параді? Чим вони займались у вільний від параду час?
   
Re: "Іловайськ"

Скільки сил було на параді?
Не удивлюсь если достаточно для разблокирования котла.

Чим вони займались у вільний від параду час?
Из котла приехали?
Почитайте про тот котел, какие незначительные силы ВСУ были туда направлены, и без авиации даже.
   
Re: "Іловайськ"

Из котла приехали?
Почитайте про тот котел, какие незначительные силы ВСУ были туда направлены, и без авиации даже.
А ви почитайте, які сили на той момент прикривали Київ. І наскільки вони були величезні.
   
Re: "Іловайськ"

Мало дали сил на подмогу, мало, очевидно остальные на параде нужнее были, как я понял. Слив это был и зрада!

Так не надали чи мало? Ви вже визначайтесь
Парад був 24.кацапи почали заходити коли?
   
Re: "Іловайськ"

Не удивлюсь если достаточно для разблокирования котла.

Из котла приехали?
Почитайте про тот котел, какие незначительные силы ВСУ были туда направлены, и без авиации даже.

На кордоні тоді  стояли декілька десятків тисяч кацапів з купою техніки.вони ввели декілька тисяч.стільки, скільки було потрібно для досягнення мети-розбити ЗСУ
Про авіацію не вигадуйте.вона там працювала.інше питання, що її у нас тоді було просто обмаль
   
Re: "Іловайськ"
TC

На кордоні тоді  стояли декілька десятків тисяч кацапів з купою техніки.вони ввели декілька тисяч.стільки, скільки було потрібно для досягнення мети-розбити ЗСУ
Про авіацію не вигадуйте.вона там працювала.інше питання, що її у нас тоді було просто обмаль

А зараз - ще менше...
   
Re: "Іловайськ"

А зараз - ще менше...

Пруф?
   
Re: "Іловайськ"
TC

Пруф?

Пруф.
   
Re: "Іловайськ"

Пруф?

 :facepalm1:
Україна не здатна самостійно виготовляти ні війські гвинтокрили . ні літаки.
За пять років з десяток повітряних маших розбилося на різного роду тренуваннях і випробуваннях. Купа інфи було. Ще декілька десятків списали і розкурочили, шоб відремонтувати те. шо ше може літати. Кап. ремонти двигунів Україна також зараз не здатна робити. бо лопатки до турбін Сушок всі російські. Те саме і про лопасті до "вертушок"
   
Re: "Іловайськ"

Парад був 24.кацапи почали заходити коли?
русцкие зашли уже 23-го. И только агент кремля и предатель мог спокойно проводить военный парад зная что враг вторгся на территорию страны и не дать нормальную помощь (это я о Пеце). Расстрел как я понимаю был 29-го. И не надо рассказывать о том, что помощи не было возможности дать. Я не говорю о том, что надо было разбить кац. группировку (хотя и это возможно можно было сделать), я говорю о том, что пробить коридор для выхода ВСУ вполне могли.
Теперь даю пруфы:
https://zn.ua/UKRAINE/geletey-prinimal-parad-v-kieve-znaya-o-nastuplenii-rossiyan-na-ilovaysk-155693_.html
"Гелетей принимал парад в Киеве, зная о наступлении россиян на Иловайск"
...
"И совершенно нелепым выглядит пребывание на параде всего военного руководства. Когда Виктор Муженко принимал парад и звезду генерал-полковника, а Валерий Гелетей — орден, они знали о многочисленных докладах о вторжении российских войск. Так спокойно могут вести себя люди, у которых либо все идет по плану, либо они совершенно не понимают, насколько серьезной была обстановка"
....
______________
Когда в Киеве проходил парад, нас утюжили со всех сторон. История бойца, который прошел Иловайск и плен
https://nv.ua/ukraine/kohda-v-kieve-prodolzhalsja-parad-ko-dnju-nezavisimosti-nas-utjuzhili-so-vsekh-storon-istorija-bojtsa-kotoryj-proshel-ilovajsk-i-plen-2489988.html

p.s.
Пеця должен ответить на Иловайск.
   
Re: "Іловайськ"

Так вот, я за фильмы об Иловайске, но только если в них будет показана и зрада высшего руководства страны.
   
Re: "Іловайськ"

Кинотеатр только для:
а) зрелищных блокбастеров
б) на русском языке

Не всех такие бОгатые как вы

Ти ба які люди різні. А ми таке лайно, як у вас в пунктах а) та б), навіть з торентів тягти бридуємо.
В кіно винятково на українські фільми ходимо, а європейськомовні дивимося вдома.

Не всі такі заможні, щоб на помиї витрачатись.
   
Re: "Іловайськ"

Просто стало цікаво: де саме і коли ви його дивились?
Я теж був в неділю на сеансі.і так само цілий зал встав в кінці і мовчки  стояв до кінця титрів, коли показували фото загиблих бійців
В кінотеатрі у ТРЦ "Проспект" біля м. Чернігівська, вечірній сеанс
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія