Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Windows 11

Re: Windows 11

Не, ты подводил квыводу, что Ворд очень простой и удобный по сравнению с Индюком. Но это абсолютно не так. Ворд сложный и в то же время с урезанным функционалом по сравнению с прогами для верстки
єбать. Я ПРЯМО написав що це різні класи програм для різних цілей. Охреніти ти експерт. У ворді, який не є програмою для верстки - обмежені можливості верстки. Єбать :laugh:
   
Re: Windows 11

але майкрософт беззаперечним лідер на програмному ринку
Бугага. Айпади і планшети відгризли дофіга. Майкрософт провтикав.
   
Re: Windows 11
hawk2002

Все в гітхабі.
Який теж майкрософт  :laugh:
   
Re: Windows 11
hawk2002

Бугага. Айпади і планшети відгризли дофіга. Майкрософт провтикав.
Такоє, за всім не уженеся
   
Re: Windows 11

Який теж майкрософт  :laugh:
Пох. Я форточки не юзаю давно і юзати не планую. Сенсу нуль.
   
Re: Windows 11

Все в гітхабі.

Сочувствую. Или может у тебя просто денег нет на внешний диск для тайммашины?  :D  Поверь, оно того стоит. Любую куйню можно найти, которую даже сам удалил у себя на компе. Не одни ж только корпоративные файлы у тебя на компе
   
Re: Windows 11

єбать. Я ПРЯМО написав що це різні класи програм для різних цілей. Охреніти ти експерт. У ворді, який не є програмою для верстки - обмежені можливості верстки. Єбать :laugh:

Для каких в жопу разных цилей? Что нельзя такого сделать в Индюке из того, что можно делать в Ворде?
   
Re: Windows 11

Сочувствую. Или может у тебя просто денег нет на внешний диск для тайммашины?  :D  Поверь, оно того стоит. Любую куйню можно найти, которую даже сам удалил у себя на компе. Не одни ж только корпоративные файлы у тебя на компе
у вінді 10 є бекап, тайммашина і увандрайв. На смак
   
Re: Windows 11

Да в том и соль, что разница в интерфейсах макоси и винды колоссальная и не в пользу винды

Я дискутував із прихильником лінккса. І ніяк не міг (і не можу) зрозуміти що він хоче. Всім перейти на лінукс? НАКУА ?!!!

Те ж саме і про макось. Стів через свою пиху і важкий характер в свій час про…бав Біллі ринок операційок. Хоч міг стати повним монополістом. Сьогодні вже пізно, вінду вже не скинути.

Це точно як дюймова система вимірювань в США. Всі погоджуються що це незручно, особливо із стиковкою із зовнішнім світом. Але вже пізно, занадто багато всього потрібно міняти. Мабуть і неможливо. А юзерам пофіг яка система. Хто звик працювати в Імперіал (дюймовій) тому вже не потрібна ніяка метрична система.


Так що макось має право на життя в якомусь сегменті. Але вінду їм вже не догнати. Занадто багато в світі наглухо зав‘язано на вінду. Тим більше, що вінда з кожною версією значно покращується і стрімко доганяє макось по якості. А макось вже скидає темпи іновацій. Боюсь, ніша макосі буде неухильно зменшуватись.
   
Re: Windows 11

Сочувствую. Или может у тебя просто денег нет на внешний диск для тайммашины?  :D  Поверь, оно того стоит. Любую куйню можно найти, которую даже сам удалил у себя на компе. Не одни ж только корпоративные файлы у тебя на компе
Кількість девайсів на хаті напрягає.
   
Re: Windows 11

Для каких в жопу разных цилей? Что нельзя такого сделать в Индюке из того, что можно делать в Ворде?
можна їздити в гості на вантажівці. Але навіщо :laugh:
   
Re: Windows 11

Занадто багато в світі наглухо зав‘язано на вінду.
мс офіс працює на маках))
   
Re: Windows 11

Але вінду їм вже не догнати. Занадто багато в світі наглухо зав‘язано на вінду.
Так і 73% є в одній країні. Я краще буду у 27% без вінди  :laugh:
   
Re: Windows 11

мс офіс працює на маках))

Та багато чого працює на маках. І на тому екзотичному лінкусі. Але далеко не все що працює на вінді працює на інших платформах.

То навіщо міняти УНІВЕРСАЛЬНУ систему на якій працює ВСЕ на хрєн зна що з обмеженим фунціоналом і сексом із збоченнями. Тим більше, що вінда влаштовує всіх. І 80%, тобто практично одноголосно, проголосували за вінду своїми гаманцями.
   
Re: Windows 11

Так і 73% є в одній країні. Я краще буду у 27% без вінди  :laugh:

Та будь ласка. Я радий за тебе і підтримую твій вибір. Як і вибір всіх, хто ігнорить вінду.

От лише не розумію вашої агресії проти тих, хто обрав вінду.
   
Re: Windows 11

можна їздити в гості на вантажівці. Але навіщо :laugh:

Как по мне, грузовик в этом сравнении — это как раз Ворд. Медленный, с перегруженным пиставатым интерфейсом, глюкавый, с идиотской терминологией и дебрями в настройках, с отсутствием логики, принятой в полиграфии
   
Re: Windows 11

Как по мне, грузовик в этом сравнении — это как раз Ворд. Медленный, с перегруженным пиставатым интерфейсом, глюкавый, с идиотской терминологией и дебрями в настройках, с отсутствием логики, принятой в полиграфии

Мені звісно що пофіг ваші холівари.

Але мене просто вражає твоя впертість чи неспроможність зрозуміти, що Ворд НЕ Є ПОЛІРГАФІЧНА СИСТЕМА.
   
Re: Windows 11

Как по мне, грузовик в этом сравнении — это как раз Ворд. Медленный, с перегруженным пиставатым интерфейсом, глюкавый, с идиотской терминологией и дебрями в настройках, с отсутствием логики, принятой в полиграфии
ну це капець. Читай уважно -

ВОРД НЕ ДЛЯ ПОЛІГРАФІЇ

побачив?
   
Re: Windows 11

с идиотской терминологией
але - наведи приклад. Цікаво
   
Re: Windows 11

ну це капець. Читай уважно -

ВОРД НЕ ДЛЯ ПОЛІГРАФІЇ
побачив?

Все плять, что печатается на постскриптовых девайсах, все, что можно загнать в пэдээф — это полиграфия и есть.

Зы. Судя по тому, что ты еще и Вентуру юзал (Ленина видел) — ты в маразме
   
Re: Windows 11
Agh

Как по мне, грузовик в этом сравнении — это как раз Ворд. Медленный, с перегруженным пиставатым интерфейсом, глюкавый, с идиотской терминологией и дебрями в настройках, с отсутствием логики, принятой в полиграфии
Ти б ще віндовий Paint порівняв з Фотошопом :facepalm1:
   
Re: Windows 11

Все плять, что печатается на постскриптовых девайсах, все, что можно загнать в пэдээф — это полиграфия и есть.
я поняв, у тебе просто патологія
Зы. Судя по тому, что ты еще и Вентуру юзал (Ленина видел) — ты в маразме
і чірайтер юзав теж, салабон
   
Re: Windows 11

Блін, так виявляється віндовозний Блокнот то також ПОЛІГРАФІЧНА СИСТЕМА.

 :gigi:
   
Re: Windows 11

Блін, так виявляється віндовозний Блокнот то також ПОЛІГРАФІЧНА СИСТЕМА.

 :gigi:

А почему нет? Не веришь? Набери там «Слава Украине», сделай пэдээф на А4 формат и отправь его в любую типографию. Уверяю: примут и напечатают тебе на офсете, только бабки плати.

Пэдээф для того и придуман, чтоб портировать документ на любое постскриптовое оборудование. С внедрением этого формата для многих программ стала доступна полиграфия как конечное звено. Что впрочем никак не касается конечно удобства самой работы в этих программах. Ворд в этом плане полное говно по сравнению с Индюком. Но по сравнению плять с Блокнотом Ворд конечно неипаццо крутой
   
Re: Windows 11

а как там у индюка с электронными таблицами?
   
Re: Windows 11

а как там у индюка с электронными таблицами?

і рештою всього того, що є в пакеті Офіса.
   
Re: Windows 11

представлення 11ки у мікрософт https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-11. Там же скачується утиліта для перевірки сумісності, пряма адреса https://aka.ms/GetPCHealthCheckApp
   
Re: Windows 11

довелось включати ТРМ в біосі. Тепер сумісно
   
Re: Windows 11

Подивився презентацію десятки. Система сподобалась. Виглядає дуже сучасно.

Інтерфейс змінився повністю. Кардинально і принципово. Не так як раніше трохи міняли іконки. Довго розповідати, потім побачите. І взнаєте всі деталі.

Система полегшала для заліза, стала трохи швидша і з меншими енергозатратами. Для лептопів це принципово.

Обіцяють кращу безпеку, сервіси і всякі хмари.

Повністю сумісна з іншими платформами по комунікаціях. Як з компютерними так і з мобільними.

Система дуже зручна в плані мобільності. В розумінні, досить мати невеликий але потужний лептоп/планшет і він буде на всі випадки життя. Можна носити робочий чи домашній скрізь із собою. Миттєво і двже гнучко адаптується під будь яку периферію - монітори, клави/миші і інше.

Виглядає, що десктопи своє відживають. Лептопи, навіть зовсім мініатюрні, які можна засунути у велику кишеню, мають потужності не менші ніж ті ящики під столом. Досить в кількох місцях мати хаб з підключеними добрим монітором, клавою і всім іншим і не потрібно тих ящиків. Все буде в одному місці, в тому мініатюрному лептопі, він же як і планшет. Підключається і адаптується все за секунду, всього втикнути один штекер хаба. І в них вже є своя власна лініка - Майкрософт сюрфейс.

В кого є ліцензійна десятка апгрейдитимуть до одинадцятки безплатно. Вже прямо зараз можна встановлювати із серверів Майкрософта. Я поки що почекаю, мене і десятка влаштовує. Нехай виловлять баги, які обов‘язаово будуть на початку.

Якщо все буде як обіцяють, то вінда порве всіх.

   
Re: Windows 11

Моя компанія не має MS apps, лишилася OS, невідомо навіщо. Але можна поміняти PC на MAC. Оце зроблю після відпустки, cygwin is great, але вінда сакс як завжди.
   
Re: Windows 11

Я колись тиснув руку чуваку, який зробив cygwin, десь 24 роки тому. Ульріх було його звати?
   
Re: Windows 11

а как там у индюка с электронными таблицами?

Что касается оформления таблиц — прекрасно. Можно делать таблицы на любой дизайнерский вкус, можно вставлять в ячейки картинки вместо текста.

Но всяких применений формул к элементам таблиц, сортировок, построения графиков данных таблиц нативно нет. Может, для этого есть сторонние плагины — не интересовался. Думаю нверняка есть, так как Индюк — открытая для программирования система. Можно допиливать на С, JavaScript, AppleScript.
   
Re: Windows 11

Все плять, что печатается на постскриптовых девайсах, все, что можно загнать в пэдээф — это полиграфия и есть.

Зы. Судя по тому, что ты еще и Вентуру юзал (Ленина видел) — ты в маразме

От ти впертий. Все тобі правильно люди кажуть. Ворд і аналоги - частини ОФІСНИХ пакетів. А всі оті пейджмейкери, кваркекспреси та індизайни -:програми для створення продукції багатотиражної. Для швидкого набору не дуже підходять.
   
Re: Windows 11

От ти впертий. Все тобі правильно люди кажуть. Ворд і аналоги - частини ОФІСНИХ пакетів. А всі оті пейджмейкери, кваркекспреси та індизайни -:програми для створення продукції багатотиражної. Для швидкого набору не дуже підходять.

Спитав у дружини. Вона у мене дизайнер поліграфії.
Каже що їй набирати тексти в Індизайні зручніше ніж у Ворді. Бо вона так звикла. Ба, їй навіть в Ілюстраторі зручніше ніж у Ворді  :D  Тому що Адобовські продукти - її робочий інструмент.
Ще питання. Якщо ти комусь відішлеш свій файл для редагування, чим вони його редагуватимуть? Вордовський документ зараз розуміють більшість текстових процесорів, майже без помилок.
   
Re: Windows 11

От ти впертий. Все тобі правильно люди кажуть. Ворд і аналоги - частини ОФІСНИХ пакетів. А всі оті пейджмейкери, кваркекспреси та індизайни -:програми для створення продукції багатотиражної. Для швидкого набору не дуже підходять.

Да прекрасно подходят. Это универсальные проги. Их можно юзать и как Блокнот, и как Иллюстратор. Самое приятное — там можно очень быстро и очень точно спозиционировать любой элемент на странице. В Ворде с этим полный гемор. Сделать простенький фирменный бланк с логотипчиком, шапкой и подвалом — пистец задачка. Да ну нах
   
Re: Windows 11

Спитав у дружини. Вона у мене дизайнер поліграфії.
Каже що їй набирати тексти в Індизайні зручніше ніж у Ворді. Бо вона так звикла. Ба, їй навіть в Ілюстраторі зручніше ніж у Ворді  :D  Тому що Адобовські продукти - її робочий інструмент.
Ще питання. Якщо ти комусь відішлеш свій файл для редагування, чим вони його редагуватимуть? Вордовський документ зараз розуміють більшість текстових процесорів, майже без помилок.

Ну вот это и проблема — обмен документами. А все потому, что Микрософт вбил в мозги недолугим, что Офис есть стандарт. Стоит принять за офисный стандарт Индюк — и проблема исчезнет.

Но если просто быстро что-то слабать и отправить пдф, то Индюк без вопросов.

Зы. Верь своей жене! Моя Индюка не знает, но когда я ей показываю разницу, она не понимает, почему в Ворде это все через жопу
   
Re: Windows 11

Да прекрасно подходят. Это универсальные проги. Их можно юзать и как Блокнот, и как Иллюстратор. Самое приятное — там можно очень быстро и очень точно спозиционировать любой элемент на странице. В Ворде с этим полный гемор. Сделать простенький фирменный бланк с логотипчиком, шапкой и подвалом — пистец задачка. Да ну нах
:facepalm1:
   
Re: Windows 11

Ну вот это и проблема — обмен документами. А все потому, что Микрософт вбил в мозги недолугим, что Офис есть стандарт. Стоит принять за офисный стандарт Индюк — и проблема исчезнет.

Но если просто быстро что-то слабать и отправить пдф, то Индюк без вопросов.

Зы. Верь своей жене! Моя Индюка не знает, но когда я ей показываю разницу, она не понимает, почему в Ворде это все через жопу
чесно сказати- адобе трохи гандони через свій майкрософтівський вектор
   
Re: Windows 11

чесно сказати- адобе трохи гандони через свій майкрософтівський вектор

шо за майкрософтівський вектор?
   
Re: Windows 11

шо за майкрософтівський вектор?
віндопєйсатєльство з ігнором решти платформ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія