Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Не хвилююся, не маю чим. Взагалі. Але "обмеження" зачіпають усіх без розбору. Чи правильно так?
Закон один для всіх, як ви і просили)
   
Re: Все менше охочих повертатись

читали б зараз Вольтера ті що в 39му тікали по Канадам, Австраліям та Штатам від війни і комуняк і не повернулись
==========================
Та ЗЕлені не буде. Тим більше комуняк.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Влк пройти треба.
Механізму нема. Хто виїхав років 3, 5, 10, 20 тому - як це зробити? Їхати в Україну?

Більшість скаже "дякую, якось може іншим разом"
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Механізму нема. Хто виїхав років 3, 5, 10, 20 тому - як це зробити? Їхати в Україну?

Більшість скаже "дякую, якось може іншим разом"
Це їх право)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Механізму нема. Хто виїхав років 3, 5, 10, 20 тому - як це зробити? Їхати в Україну?

Більшість скаже "дякую, якось може іншим разом"

На свята багато хто їздив, тож можливіс и є. На паску))

 ну нє так нє. Хай сидять без спадщини, та можливості розпоряджатись своїм майном, яке вони по факту не захищають та не збираються
   
Re: Все менше охочих повертатись

наприклад зять камаріхи  :gigi: а бля і онук тепер

Не души жабу - паспорти ще дійсні декілька років :fuck:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не души жабу - паспорти ще дійсні декілька років :fuck:
шо ганяли по бистрому робити в січні, як срака в милі?  :lol: ухилянти куєві
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так...  :)

Я от зовсім не роізумію навіщо людям ті паспорти.

Якщо вони поритулок знайшли до кінця війни, паспорт їм не потрібен зовсім...

І я про теж.
В Швеції видають документ і номер в податковій з яким можна шукати роботу, ходити в лікарню, отримувати пошту, купляти найдорожчі ліки за 50 крон. Так за межі Швеції з ним ні, але ви біженці чи туристи?
На початках з українським паспортом можна було їздити кругом безплатно, то шведи трохи почали okuювати коли нарід в азюль центрі сьогодні поїхав на витєчку в Стокгольм, завтра в Гетеборг, а потім за полярне коло. Багато шведів з Півдня і не були в тих краях, я до речі теж. Тому то швидко відмінили і лишили лише поїздки в межах району проживання в необхідних цілях.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не души жабу - паспорти ще дійсні декілька років :fuck:

Ухилянти в комарика особливо цінні, їм дані в ТЦК оновлювати не треба  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ухилянти в комарика особливо цінні, їм дані в ТЦК оновлювати не треба  :weep:
зять по ходу щей ніжєброд, все завчасно переписав  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

зять по ходу щей ніжєброд, все завчасно переписав  :gigi:

Ну що рідня в комарика хитровиїбана, але плодюча, уже давно було зрозуміло  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

І я про теж.
В Швеції видають документ і номер в податковій з яким можна шукати роботу, ходити в лікарню, отримувати пошту, купляти найдорожчі ліки за 50 крон. Так за межі Швеції з ним ні, але ви біженці чи туристи?
На початках з українським паспортом можна було їздити кругом безплатно, то шведи трохи почали okuювати коли нарід в азюль центрі сьогодні поїхав на витєчку в Стокгольм, завтра в Гетеборг, а потім за полярне коло. Багато шведів з Півдня і не були в тих краях, я до речі теж. Тому то швидко відмінили і лишили лише поїздки в межах району проживання в необхідних цілях.
Люди плутають тимчасовий захист та статус біженця
Як і тих хто виїхав з Бахмуту чи тих хто виїхав з Ужгороду)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ухилянти в комарика особливо цінні, їм дані в ТЦК оновлювати не треба  :weep:
Не для того квіточку ростила - так скаже кожна матір)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Акушерка посміхнулась мамі:
Пані, сина народили ви!
Погляд хижий, дупа в мультикамі...
Точно народився для війни!
В ТРО Монако не просився,
Бог милував від Буковельского котла!
Ще в дитинстві віщий сон наснився:
Жде мене замурзана махра.

Приспів:
А я хотів тримать економічний фронт,
Та у житті не завжди все йде гладко.
Тож доки пес Патрон тримає район,
Ми з пацанами тримаєм посадку!
Ми з пацанами тримаєм посадку!

І от я їду по курній дорозі,
Праворульний корч знов затроїв,
У знемозі став у верболозі,
Тільки би москаль не заптурив!

Приспів.

В економічні сили нас не запросили,
Кому донати, а кому лопати...
Поки одні косили й під кальян тусили,
Хтось таки та й мусив воювати!..
А я би міг тримать економічний фронт,
Та у житті не завжди все іде гладко!
Тож поки пес Патрон тримає район,
Ми з пацанами тримаєм посадку!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну що рідня в комарика хитровиїбана, але плодюча, уже давно було зрозуміло  :weep:

Імпотенти і безплодні хай душаться - треба щоб хоч хтось народжував і виховував дітей, які будуть вам, неповноцінним, пенсії платити, бо заробітків ваших єдінствєнних чад на всю ораву предків старих точно не вистачить.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Імпотенти і безплодні хай душаться - треба щоб хоч хтось народжував і виховував дітей, які будуть вам, неповноцінним, пенсії платити, бо заробітків ваших єдінствєнних чад на всю ораву предків старих точно не вистачить.
Пішла нахуй, п***а тупа)
   
Re: Все менше охочих повертатись

І я про теж.
В Швеції видають документ і номер в податковій з яким можна ...

Пане celtic. Який термін дії тих шведських доків і отого номера? Як їх продовжити потім? Який документ треба буде надати, га?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Імпотенти і безплодні хай душаться - треба щоб хоч хтось народжував і виховував дітей, які будуть вам, неповноцінним, пенсії платити, бо заробітків ваших єдінствєнних чад на всю ораву предків старих точно не вистачить.

Я сподіваюсь, у вас там без інцесту та снохачества обійшлося  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Пане celtic. Який термін дії цих шведських доків і отого номера? Як їх продовжити потім? Який документ треба буде надати, га?
Тобі лише довідку з психдиспансеру)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Я сподіваюсь, у вас там без інцесту та снохачества обійшлося  :gigi:
Ну комарик не кадра)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Механізму нема. Хто виїхав років 3, 5, 10, 20 тому - як це зробити? Їхати в Україну?

Більшість скаже "дякую, якось може іншим разом"

Держава їм відповіла взаємністю. В чому проблема?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Держава їм відповіла взаємністю. В чому проблема?
Хочуть воювати на краківських фронтах)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хочуть воювати на краківських фронтах)

Хочуть кататися по Європі
   
Re: Все менше охочих повертатись

Держава їм відповіла взаємністю. В чому проблема?
Ні в чому. Їм тих послуг в більшості вже і не треба буде ніколи в житті. Просто робиш деякі висновки про людей, які щасливі від того, що зробили якусь, навіть уявну, шкоду колишнім своїм сусідам.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Держава їм відповіла взаємністю. В чому проблема?
Повторюся: механізму наразі нема.
А так... "всьо харашо, прєкрасная маркіза..."
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ні в чому. Їм тих послуг в більшості вже і не треба буде ніколи в житті. Просто робиш деякі висновки про людей, які щасливі від того, що зробили якусь, навіть уявну, шкоду колишнім своїм сусідам.
Не треба то і не треба
Чого тоді скавчите?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Пане celtic. Який термін дії тих шведських доків і отого номера? Як їх продовжити потім? Який документ треба буде надати, га?

В Ирландии до марта 25го .. если война не закончится, то продля ещё на год... Если закончится, то домой надо ехать. У меня с 1995 до 2005 не было действительного паспорта ваще... И шо?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Повторюся: механізму наразі нема.
Буде
Зачекайте)
Ви ж не під ракетними атаками чекаєте?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні в чому. Їм тих послуг в більшості вже і не треба буде ніколи в житті. Просто робиш деякі висновки про людей, які щасливі від того, що зробили якусь, навіть уявну, шкоду колишнім своїм сусідам.

Ну держава визначила правила, які претензії?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хочуть кататися по Європі

И в Турции с Египтами... Без этого беженцам никак...
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

И в Турции с Египтами... Без этого беженцам никак...
Не кажи - тяжке прифронтове життя)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну держава визначила правила, які претензії?

Чесно, нема що нині робити на роботі. Вирішив на форумі посратись, якраз тема підходяща.
   
Re: Все менше охочих повертатись

И шо?
ваші аргументи якісь... не знаю, нерозумні? Чи навпаки?

У вас як політичного (правда же ж?) біженця паспорта країни походження могло і не бути.
Але, загалом, паспорт - першочерговий документ для будь-якого роду дій, чи не так?
   
Re: Все менше охочих повертатись

ваші аргументи якісь... не знаю, нерозумні? Чи навпаки?

У вас як політичного (правда же ж?) біженця паспорта країни походження могло і не бути.
Але, загалом, паспорт - першочерговий документ для будь-якого роду дій, чи не так?
Паспорт, документ для проходження портів, пізніше для інших точок перетину кордону. В нормальних країнах, якщо не виїджати за кордон, то все життя можна без паспорту прожити
   
Re: Все менше охочих повертатись

ваші аргументи якісь... не знаю, нерозумні? Чи навпаки?

У вас як політичного (правда же ж?) біженця паспорта країни походження могло і не бути.
Але, загалом, паспорт - першочерговий документ для будь-якого роду дій, чи не так?

Нет. У меня советский паспорт истек в 1995 году. До 2001 года он удерживался департаментом юстиции. У меня была карточка "беженца" и права водительские. Ни для каких действий мне паспорт был не нужен. Украинского посольства в Ирландии не было до 2004 года, кажись.

Паспорт нужен, как следует из названия, чтобы пройти порт прибытия. Нефуй шастать.

Все необходимые для жизни в Ирландии действия наши могут осуществлять без паспортов или по просроченным паспортам.

К тому же паспорта есть у всех и на два-три года вперёд. Чего кипишь-то?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Паспорт, документ для проходження портів, пізніше для інших точок перетину кордону. В нормальних країнах, якщо не виїджати за кордон, то все життя можна без паспорту прожити

Апиридил.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Замечу мимоходом, что у всех обращенцев за защитой кроме украинцев первым делом в Ирландии конфискуют паспорт. Тем, кто получил защиту, могут выдать документ для поездок (travel document)

https://www.irishimmigration.ie/coming-to-join-family-in-ireland/applying-for-a-travel-document/
   
Re: Все менше охочих повертатись

Імпотенти і безплодні хай душаться - треба щоб хоч хтось народжував і виховував дітей, які будуть вам, неповноцінним, пенсії платити, бо заробітків ваших єдінствєнних чад на всю ораву предків старих точно не вистачить.
ну до 56 років, як твій зять, ще маєм часу  :weep:

Тим більше, від вас нема ніяких гарантій на повернення, шоб тим хто тут залишився тут щось платили  :facepalm: 
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Замечу мимоходом, что у всех обращенцев за защитой кроме украинцев первым делом в Ирландии конфискуют паспорт. Тем, кто получил защиту, могут выдать документ для поездок (travel document)

https://www.irishimmigration.ie/coming-to-join-family-in-ireland/applying-for-a-travel-document/
Наші так не звикли - статус тимчасового захисту дозволяє їм мотатися по світу від жахіть війни)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я сподіваюсь, у вас там без інцесту та снохачества обійшлося  :gigi:

Вам не допомогло ні снохачєство ні інцест - вистачило сил всього сімейства на одне-єдінствєнне чадо, а то і того нема, бідосі імпотентні :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія