Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(ОНОВЛЕНО) СБУ таки затримала Саакашвілі. ГРАНД-кловунада. Шоу маст гоу он :facepalm1:

Вам дибілам. вже пояснили, шо з такими доказами, скоро Луценко сам сяде... :facepalm1:

ШО ТАМ З ДОНГАДЗЕ?
ДЕ МИХУЇЛ?

Поки шо сидите на жопі ви, рівненько так, обосрамшись повністю.
   
у сенсі? не зрозуміла питання, розгорни думку

Вчора анонсувалося прийнятя змін до закону про НАБУ, за ніч все перегралося, чи не перегралося але взяли паузу....
Так точно із найманими протестантами, як тільки це було озвучено на загал-могли відмінити або відкласти загальний збір...
   
Вам дибілам. вже пояснили, шо з такими доказами, скоро Луценко сам сяде... :facepalm1:

Донгадзе ВЖЕ сидить.
Про нього з боку однопартійців жодних коментарів.
Навпаки їдуть спроби віддалити Сааку від зашквареного керівника його партії.

Виходить, шо не зважаючи на те що каже Луценко, матеріали реальні.
Про це також каже реакція всіх політиків, яких бачили поряд з Саакою.
   
ШО ТАМ З ДОНГАДЗЕ?
ДЕ МИХУЇЛ?

Поки шо сидите на жопі ви, рівненько так, обосрамшись повністю.

Ти підримуєш брехливого генплокулола, по логіці ти такий же боехливий  проплачений бот...
в ігнор жівотное
 :-X
   
В тебе з логікою все добре???
Якшо він тут бреше, то чи не брехливі  і докази???

Луценко до доказів має таке ж відношення як ви до Саакашвілі.
Його робота - озвучити те що підготоване СБУ.
Йому навіть говорити не потрібно було багато.
Там все в брифінгу оформлено.


   
гужва и ньюс ван с прискорбием сообщают..вождь заболел

 Саакашвили заболел в палаточном городке под Радой, - СМИ
12:11, сегодня

Экс-губернатор Одесской области Михаил Саакашвили заболел, но не покидает палаточного городка под Радой.

Об этом сообщили сторонники Михо под Радой, передает Elise Journal.

О плохом самочувствии Саакашвили также передает NewsOne. Так, сообщается что его соратники подтвердили не на камеру, что Саакашвили заболел.
   
Донгадзе ВЖЕ сидить.
Про нього з боку однопартійців жодних коментарів.
Навпаки їдуть спроби віддалити Сааку від зашквареного керівника його партії.

Виходить, шо не зважаючи на те що каже Луценко, матеріали реальні.
Про це також каже реакція всіх політиків, яких бачили поряд з Саакою.
Ще раз, я не виключаю що підсадили Донгадзе до Саакшвілі і давали гроші, але я виключаю шо Саакашвілі знав що гроші від Януковича-Курченко...
   
Луценко до доказів має таке ж відношення як ви до Саакашвілі.
Його робота - озвучити те що підготоване СБУ.
Йому навіть говорити не потрібно було багато.
Там все в брифінгу оформлено.

Але ж як хотілося...  :lol:  :weep:
   
гужва и ньюс ван с прискорбием сообщают..вождь заболел

 Саакашвили заболел в палаточном городке под Радой, - СМИ
12:11, сегодня

Экс-губернатор Одесской области Михаил Саакашвили заболел, но не покидает палаточного городка под Радой.

Об этом сообщили сторонники Михо под Радой, передает Elise Journal.

О плохом самочувствии Саакашвили также передает NewsOne. Так, сообщается что его соратники подтвердили не на камеру, что Саакашвили заболел.
Лікуватись куди поїхав ?
   
гужва и ньюс ван с прискорбием сообщают..вождь заболел

 Саакашвили заболел в палаточном городке под Радой, - СМИ
12:11, сегодня

Экс-губернатор Одесской области Михаил Саакашвили заболел, но не покидает палаточного городка под Радой.

Об этом сообщили сторонники Михо под Радой, передает Elise Journal.

О плохом самочувствии Саакашвили также передает NewsOne. Так, сообщается что его соратники подтвердили не на камеру, что Саакашвили заболел.

Значить брати будуть як Насірова.
В непритомному стані. :)
   
Швидше за все, з Курченком домовилися, він наговорив шо потрібно,потім наклали і змонтували розмову.
Грошей не давав, гроші були українські, як провокація( проти якої до речі виступає генплокулол), а бачите на скільки воно корисно...
А агент Донгадзе зробив свою справу...
   
Лікуватись куди поїхав ?

Пускай едедет лечиться в Кремлёвскую больницу к своим хозяевам, а не за счет Украины.
   

Тільки от чомусь сама ВОНА...

Тільки чомусь він...
тільки чомусь вони...
тільки....

Тобто, не доходитЬ, шо на одне порушення - йде інше, на ше одне порушення ше інша відповідь
так важко?

а ну та, наші при владі, ми завжди праві... ми мали право стріляти... тут, там... ми не такі, як янукович і ко...
знаєте, я спочатку думав... мені здавалося, шо стріляти ЗА ЦЮ владу в своїх громадян не буде кому... зараз, я вже сумніваюсь

***
хоча в основі всього є - відсутність підтримки у людей...
так, ви можете сказати, шо проти виходить мало, ну за владу також ніхто не вийде
патові ситуації в декократіях вирішувались завжди виборами - але це ж не про нас... відсутність коаліції? так завжди можна використати регіоналів перефарбованих і не дуже
при цьому нікого не гребе, шо то регіонали... і цим ви себе заплямовуєте і т.д.
головне, наші при владі - перевиборів не буде.

***
перевибори були і є правильним шляхом в ситуації суцільної недовіри

Останнє редагування: 7 грудня 2017 12:29:08 від Leo_poLD
   
ОМГ

что за х.й.ю я прочитал сейчас?
Це типова маячня юльківської дуринди, яка в 2010 році мріяла, що Путлєр ІНКОГНІТО приїде до Києва захищати Макаку в суді, де дасть такі покази, що її відразу вправдають  :weep: .
   
Значить брати будуть як Насірова.
В непритомному стані. :)

Захворів? Дристуха? Чи забухав вночі?
   
Значить брати будуть як Насірова.
В непритомному стані. :)
А потім так же відпустять...

З.І
Насірову повернули закордонний паспорт
   
та нє, не вірю. Стільки тексту вже видала на гора і практично без мату? Мабуть не вона))
Маскується  :laugh:
   
Лікуватись куди поїхав ?
Тут треба шукати.

   
Ще раз, я не виключаю що підсадили Донгадзе до Саакшвілі і давали гроші, але я виключаю шо Саакашвілі знав що гроші від Януковича-Курченко...

Дякую за публічне визнання вашого наполеончика таким самим дятлом, як i ти.
Приходить помощнік з валізою бабла, а мухуїл такий - о, спасіба.І мордa кірпічом  :lol:  :weep: І ніяких запитань - де взяв, від кого, за якi заслуги..


   
Ще раз, я не виключаю що підсадили Донгадзе до Саакшвілі і давали гроші, але я виключаю шо Саакашвілі знав що гроші від Януковича-Курченко...

Із сказаного вами можна зробити висновок, що матеріали, які демонстрував Луценко відповідають подіям які насправді відбувалися.
Чи не так?
   
Re: ГРАНД-кловунада. Саакашвілі vs влада України. Шоу маст гоу он :facepalm1:
Svitlana Bykova

Вчора анонсувалося прийнятя змін до закону про НАБУ, за ніч все перегралося, чи не перегралося але взяли паузу....
Так точно із найманими протестантами, як тільки це було озвучено на загал-могли відмінити або відкласти загальний збір...
:facepalm1: теж міхо посприяв? :D
сорі, я не здатна осягнути вашу логіку і хід думок
   
Якщо Луценко так сказав, то це безперечно так.
Це брехня. За яку можна подавати до суду.

Але факти що стосуються Сааки - ні.

До речі, як всі прихильники певної політсили підтримують брехню Луценка...
Вже посилають Сааку в Кремль лікуватися, при тому шо самі в 10 році з своєю партію упали під Хряка  і топили на виборах за нього... :weep:
   
Із сказаного вами можна зробити висновок, що матеріали, які демонстрував Луценко відповідають подіям які насправді відбувалися.
Чи не так?
Я сказав те шо сказав...
я виключаю шо Саакашвілі знав що гроші нібито від Януковича-Курченко...
   
А потім так же відпустять...

З.І
Насірову повернули закордонний паспорт

В даному випадку це не має значення.
Головне що фігурант найближчим часом буде в суді, який вибере запобіжний захід.
З урахуванням всіх обставин.
   
:facepalm1: теж міхо посприяв? :D
сорі, я не здатна осягнути вашу логіку і хід думок

Стоп, чому Міхо посприяв???
   
похоже миша сдрыснул  :-)o
   
Я сказав те шо сказав...
я виключаю шо Саакашвілі знав що гроші нібито від Януковича-Курченко...

Я вас почув, дякую.
Я маю іншу думку, але впевнений що довести це в суді буде важко.
НМД тут ціль інша.
Витягнути в судовому процесі на світ божий всю брудну білизну, і методи роботи революціонерів.
Піпл із задоволенням захавє, наприклад, подробиці відношень Сааки з своїми прессекретарями і помічницями :)

   
В даному випадку це не має значення.
Головне що фігурант найближчим часом буде в суді, який вибере запобіжний захід.
З урахуванням всіх обставин.

Нахера було робити таке шоу, не могли до нього спокійно прийти і вручити підозру???
Ні Луценко знає   що  "Саакашвілі та наближені до нього особи проводили фінансування ініційованих ними акцій протесту, метою яких було захоплення державної влади України і сприяння членам злочинного організованого угрупування Януковича-Курченка у зупиненні їх кримінального переслідуванні та відновлення контролю над активами, які вони придбали в той час в Україні в кримінальний спосіб." і тому  треба було прийти до нього з Альфою...
   
Ти можеш кривлятися, скільки хочеш- але це ні відмінить фактів, 
плокулол, який звинувачував Саакашвілі -вже пакує тормозок  ;)
По тітушкам інформацію озвучили - можливо дали задню
Ситуація один в один як із змінами до закону про НАБУ
вчора аносували що приймемо цей закон, за ніч все переграли
так шо чекай нового виклику... ;)
так ты получается обманул нас всех вчера? Ну если блаблабла отбросить и самую суть взять? Развел? Объегорил? Выдал неправдивую информацию?
Как тебе можно верить после этого??
Брехлы вы все(
 Вчера ваще день такой был.. День открытий. Глаза раз за разом открывались.
От хоть бы МурМастера взять.. Какой был подающий надежды зрадофил, юльок, український патріот и борец с педрорежимом..  А оказался банальным троллем с симферопольским айпишником((
 Ты не такой, надеюсь?
   
Я вас почув, дякую.
Я маю іншу думку, але впевнений що довести це в суді буде важко.
НМД тут ціль інша.
Витягнути в судовому процесі на світ божий всю брудну білизну, і методи роботи революціонерів.
Піпл із задоволенням захавє, наприклад, подробиці відношень Сааки з своїми прессекретарями і помічницями :)

ну це вже буде як бонус...
   
Поддержка Саакашвили среди киевлян увеличилась на треть - данные опроса
07.12.2017 12:19.


Рейтинг поддержки Михаила Саакашвили среди киевлян увеличился на треть в течении последних дней. Об этом свидетельствуют данные экспресс-опроса, проведенного компанией Active Group 6 декабря.

На вопрос "кому из украинских политиков вы доверяете больше всего", фамилию Саакашвили назвали 5,3% опрошенных. В то время как по результатам предыдущего исследования, которое происходило в сентябре, уровень доверия к бывшему президенту Грузии чуть превышал 3%.

В то же время количество людей, поддерживающих лишение Саакашвили украинского гражданства уменьшилась с 32,7% до 28,4%.

"Подавляющее количество киевлян считают преследование Саакашвили политическим, а не уголовным процессом. Поэтому даже среди тех, кто категорически не поддерживает Саакашвили, много сочувствующих ему", - прокомментировал основатель исследовательской компании Active Group Андрей Еременко.

Полевая фаза исследования состоялась 6 декабря. Опрошено 1523 киевлянина. Теоретическая погрешность по вопросу о доверии - 1,3%, по вопросу о лишении гражданства - 2,4%.
   
Нахера було робити таке шоу, не могли до нього спокійно прийти і вручити підозру???
Ні Луценко знає   що  "Саакашвілі та наближені до нього особи проводили фінансування ініційованих ними акцій протесту, метою яких було захоплення державної влади України і сприяння членам злочинного організованого угрупування Януковича-Курченка у зупиненні їх кримінального переслідуванні та відновлення контролю над активами, які вони придбали в той час в Україні в кримінальний спосіб." і тому  треба було прийти до нього з Альфою...

Чому ні?
Шоу в Шегинях було досить цікавим.
Цікавим було і це. :)
Бачите, Саакашвілі вже захворів.
Впевнений що скоро його адвокати звернуться з клопотанням про дозвіл виїхати на лікування.
   
похоже миша сдрыснул  :-)o

Свалил,что ли?
   
якесь каламутне опитування
   
Свалил,что ли?

заболел грят, а поленко грит типа вечером последний раз видел
   
Re: ГРАНД-кловунада. Саакашвілі vs влада України. Шоу маст гоу он :facepalm1:
Svitlana Bykova

Стоп, чому Міхо посприяв???
новини читав? президент різко перевзувся в повітрі, суворо наказав зробити антикор.суд, зняти єгорку-бетмена кудись подалі, і не чипати набу

то я й питаю - це теж міхо? :D
   
Впевнений що скоро його адвокати звернуться з клопотанням про дозвіл виїхати на лікування.

У такому разі "баріґі" тільки й раді будуть. Дозвіл 100% дадуть. Я б хотів бачити суд у нас.
   
Тату, де море? Ну от ЯК можна бути таким дрімучo тупим???  :weep:

я давно з юльків не дивуюся
хто був там нормальний, то відхрестився від макаки
все решта далі деградує
   
У такому разі "баріґі" тільки й раді будуть. Дозвіл 100% дадуть. Я б хотів бачити суд у нас.
м

Я так не думаю.
Тут справа ти не в Саакашвілі а в протестному рухові як у явищі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія