Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таня Адамс. Вы, сука, ДОЛЖНЫ уйти. Вы убиваете всю страну.

спочатку Сорос має надати українцям кандидата, розкрутити його на ютубі. (олігархічні ЗМІ не пропустять)

бо єдиний шанс Петра це якщо не буде нічого нового. у колоді з Бойком і Тимошенко він має шанси. це він і хотів на минулих виборах, видавлюючи Кроля, Садового і Сааку.

Не можу сказати, що я якось там люто-дико проти цього. Якщо коли-небудь в країні утвориться вакуум влади (а влада бубочки саме до цього країну й веде), то Пороху альтернативи просто не буде.
   
лизня не буде, шановний помилився.

місце пороха разом з зе на політичному цвинтарі. сподіваюсь за наступні 3 з половиної роки знайдеться більш талановита та розвинута кандидатура на посаду президента та не зі старого пантеону державних шлюх часів кучми

З чого такі сподівання? Ось, "більш талановитого та розвиненого" вже у 19-му обрали. Тому, немає ніякої гарантії, що мудрий український нарід не обере потім ще якусь хуїту. Жопулізм - наше все, тільки як з'явиться черговий месія, що скаже "до мене були одні підараси, а я вам всім повидлом харі повимазую", так і все - стане президентом.
   
це буйня, що у лікарнях Житомира немає кисню! але Сірожамерблін (мер Житомира, Сергій Сухомлин) за рік переклав асфальт на більшості центральних вулиць міста!!! Саєбісьбля!!!
ПС не кажу, що не тре ремонтувати дороги. але тре мозгами думати, а не тухєсом. весною на голому місці жорсткий карантин (але дороги ремонтували і іншу буйню теж - тіпа набережну, стадіони), а коли дійсно жопа наближається - то все побую, вибори головне, і срати на людей.... на кисні багато не нацарюєш, на дорогах знаааачно більше мона
   
Кто из присутствующих утверждает,что при Порошенко и Ковиде 19 в Украине ситуация была бы кардинально другая,чем сейчас и ВНИМАНИЕ!!! с реальными доказательствами ПОЧЕМУ отличалась бы в кардинально лучшую сторону!

Я, наприклад, не беруся стверджувати, що за Порошенка ситуація була б кращою. Але як підгрунтя щодо способу мислення для дискусій - Порошенко за свої гроші постачав лікарням костюми та ШВЛ, а Зеленський продавав маски до Китаю. Ну і щодо можливості маневрування грошима - за Порошенка резерви зростали, а за Зеленського діра у 200 мільйонів.
   
ну що за дурня?
у мене особисто зовсім інше уявлення про порохоботів
ця Таня явно переоцінює значення свиносекти в очах українців
...а у мене зовсім інше уявлення про промосковських юльок...

...вони -- чума на наші голови...
   
если учесть реакцию педрилы на систематически подрываемые склады, то п***а с ковидом при нем был бы просто нереальный

Тупий накид. А я, наприклад, впевнений, що то Зеленський підривав склади з прицілом на президенство, щоб для тупих осіб, яких, виявляється, 73 %, мати підстави для звинувачення Пороха на свою користь.
   
Не можу сказати, що я якось там люто-дико проти цього. Якщо коли-небудь в країні утвориться вакуум влади (а влада бубочки саме до цього країну й веде), то Пороху альтернативи просто не буде.

Не можу не погодитися. Петро на разі єдиний, хто може утримати країну, жодному іншому це просто вже не вдасться.
   
А уявлення про ботів Зеленського у вас яке?
мені не доводилося близько перетинатися з ботами Зеленського
   
Не можу не погодитися. Петро на разі єдиний, хто може утримати країну, жодному іншому це просто вже не вдасться.
:facepalm1:  :facepalm:
ох, вже ці упороті....
   
мені не доводилося близько перетинатися з ботами Зеленського
:gigi:
   
мені не доводилося близько перетинатися з ботами Зеленського
...подивись в зеркало...може кого пізнаєш...заодно і бота юльки побачиш...
   
:facepalm1:  :facepalm:
ох, вже ці упороті....

Ну, я взагалі упоротий, Ви ж знаєте. І задля демонстрації цього я Вам ще кілька тверджень наведу такої ж глибини, але і такої самої достовірності.
Після сьогоднішньої ночі настане завтрашній ранок.
Завтра сонце зійде на сході.
У Вас у розетці буде приблизно 220 вольт.
Влітку на деревах буде зелене листя.

Я Вам тут ще навів приклади своєї твердолобості, бо стверджую, що буде саме так. Ви ще їх покритикуйте, а то на одні речі сичите, другі такі самі ігноруєте.
   
:gigi:

А що, все правильно, можливо, каже. Хіба Мирослава бот? Ботка, вона ж все ж таки жінка.
   
А що, все правильно, можливо, каже. Хіба Мирослава бот? Ботка, вона ж все ж таки жінка.
... боти не мають статі...вони гемафродіти...)))
   
...подивись в зеркало...може кого пізнаєш...заодно і бота юльки побачиш...Показати зображення...
брись
   
А що, все правильно, можливо, каже. Хіба Мирослава бот? Ботка, вона ж все ж таки жінка.
Мовчазний, ви - я так розумію - чоловічої статі? Тому ви просто дятел - з вашою ні до чого не зобов"язуючою святою вірою у святого петра.
   
Мовчазний, ви - я так розумію - чоловічої статі? Тому ви просто дятел - з вашою ні до чого не зобов"язуючою святою вірою у святого петра.

та не кажи, а ось йульаааа......
   
брись
кицю, я вже ревную!  :gigi:
   
:facepalm1:  :facepalm:
ох, вже ці упороті....
насправді то цілком дієздатна свіжа
передвиборча маніпуляція петрових технологів.
"через рік так через два"
   
насправді то цілком дієздатна свіжа
передвиборча маніпуляція петрових технологів.
"через рік так через два"
вы бы сходили на страницу яровой и почитали пост - какая к черту манипуляция  :facepalm1:

а адамс свою точку зрения высказала, имеет полное право
   
Цікаво, а в Лугандоні кисень в реанімаціях дають?
Там же в будь-якому випадку є хворі у важкому стані.
цикаво поезжайте посмотрите, станица открыта. а пердеть в лужу нинадо  :laugh:
   
цикаво поезжайте посмотрите, станица открыта. а пердеть в лужу нинадо

Ну ондо в Раші з 7-ї хвилини:



Так я ж уточнюю не просто так, Таня ставить знак рівності між нашою владою та лугандонами, отже мабуть є якась інфа щодо кисню в Лугандонії.

Останнє редагування: 19 листопада 2020 19:46:57 від птах Сорока
   
Ондо вище на відео в Раші.
Кисню не було 40 хвилин й померло купа народу.
Причому лікар сам замутив з цього розголос, щоб їх не зробили цапами-відбувайлами, звинувативши у смерті пацієнтів.

Схоже на те, що Таня постить фуєту від Ярової, яку заперечують лікарі:

Цитувати
Главный врач больницы в Белой Церкви опровергла информацию о смерти больного COVID-19 мужчины, который отдал свою долю кислорода сыну. Об этом сообщает пресс-служба Киевской ОГА.

Ранее волонтер Дана Яровая рассказала, что в одной из районных COVID-больниц умер мужчина, пожертвовавший свою долю кислорода сыну, который также был госпитализирован из-за коронавируса. По ее словам, из-за нехватки кислорода в больнице пациентам разрешают подышать кислородом до 15 минут в день. Позже волонтер уточнила, что речь о городской клинической больнице № 3 в Белой Церкви.

«Во вверенном мне медучреждении такого случая не было», — заявила главный врач больницы Татьяна Дидыч.

Якби кисень давали лише 15 хвилин на день - то повмирали б решта киснезалежних, що вже ніяк не приховаєш.
Так й  у  сумному випадку з Ольгою Грабар. Там, крім неї, ще 67 людей лежать, і що більше ніхто не помер саме від нестачі кисню? Також схоже на перекручування.

Таня талановито пише, але схоже що у цьому випадку, вона конкретно заганяється.
   
Зе дійсно має піти...але лише після того як політичний труп Петра роствориться у скотомогильнику. Має бути гарантія неучасті цього поца у виборах 2024.
А до того трупы будут выносить из больниц. Потому как бубочка из спизженых 30 ярдов зажал 1 чтоб обеспечить больницы концентраторами. Ну и правильно, но же нелох, лохи те кто за него голосовали.
   
Мовчазний, ви - я так розумію - чоловічої статі? Тому ви просто дятел - з вашою ні до чого не зобов"язуючою святою вірою у святого петра.

Ну, як завжди Ви все наплутали. І дятлом я не є, та й святої віри у Петра у мене немає, і Петро зовсім не святий. А ще є реальність, яку Ви сприймаєте як "тату, а де море?"
   
Ну, як завжди Ви все наплутали. І дятлом я не є, та й святої віри у Петра у мене немає, і Петро зовсім не святий. А ще є реальність, яку Ви сприймаєте як "тату, а де море?"
ви мене з Італії будете вчити українським реаліям?
   
ви мене з Італії будете вчити українським реаліям?
просто різні люди по-різному сприймають ті реалії,
навіть ті хто живе в Україні, сама бачиш на цьому форумі.
   
а поки хтось вбиває країну, інші нишком вбивають конкурси на державну службу (які, до речі, були скасовані на час карантину), а отже боротьбу з корупцією та надію на міжнародну фінансову допомогу

Кабінет міністрів на засіданні 18 листопада змінив порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, виключивши з нього перевірку достовірності даних у поданій кандидатом декларації.

Згідно з внесеними змінами, з Порядку виключається п. 52, згідно з яким раніше під час оцінювання компетентності кандидатів на вищі посади держслужби категорії «А» виставлялися бали за критерієм «Доброчесність і дотримання правил етичної поведінки» від двох до нуля.

Крім того, прописується інша процедура отримання даних про кандидата. Так, з порядку виключена необхідність отримання відомостей щодо кандидата на посаду чиновника категорії «А» від Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).


Аналогічно, для категорії «А» з Типових вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «А», виключається оцінка:

достовірності задекларованих відомостей в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
дотримання вимог щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів та інших вимог, обмежень, заборон, встановлених законом «Про запобігання корупції»;
здатності кандидата аргументувати достовірність задекларованих відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; дотримання вимог щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів та інших вимог, обмежень, заборон, встановлених Законом України “Про запобігання корупції”
Раніше все це перевірялося в рамках оцінки за «Доброчесність і дотримання правил етичної поведінки».

Замість трьох вищевказаних критеріїв тепер буде оцінюватися «здатність розуміти вимоги щодо конфлікту інтересів та інші обмеження, встановлені законом "Про запобігання корупції", і утримуватися від їх порушення».

Крім того, перевірку володіння іноземною мовою для категорії «А» будуть проводити вже після тестування.

а ось, власне, ця постанова - https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanov-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-25-bereznya-2016-r-246-i-vid-22-lipnya-2016-r-448-i181120-1139
варто було б відкрити окрему тему, бо це таки  :zrada: але, на жаль, не можу
   
Re: Таня Адамс. Вы, сука, ДОЛЖНЫ уйти. Вы убиваете всю страну.

Ондо вище на відео в Раші.
Кисню не було 40 хвилин й померло купа народу.
Причому лікар сам замутив з цього розголос, щоб їх не зробили цапами-відбувайлами, звинувативши у смерті пацієнтів.

Схоже на те, що Таня постить фуєту від Ярової, яку заперечують лікарі:

Якби кисень давали лише 15 хвилин на день - то повмирали б решта киснезалежних, що вже ніяк не приховаєш.
Так й  у  сумному випадку з Ольгою Грабар. Там, крім неї, ще 67 людей лежать, і що більше ніхто не помер саме від нестачі кисню? Також схоже на перекручування.

Таня талановито пише, але схоже що у цьому випадку, вона конкретно заганяється.
вчора Петро у Львові тоц фейк розганяв на мітингу за Свинютку
   
Свині знов на смерті піаряться..а що, їх гетьман сиволобковий на смерть моряків відправляв,таби за булаву подержатися, ця - бреше за шакаладки...пєсганд они.
======================================
От же ж тупе гавно ти,AW !  :facepalm:
   
Ондо вище на відео в Раші.
Кисню не було 40 хвилин й померло купа народу.
Причому лікар сам замутив з цього розголос, щоб їх не зробили цапами-відбувайлами, звинувативши у смерті пацієнтів.

Схоже на те, що Таня постить фуєту від Ярової, яку заперечують лікарі:

Якби кисень давали лише 15 хвилин на день - то повмирали б решта киснезалежних, що вже ніяк не приховаєш.
Так й  у  сумному випадку з Ольгою Грабар. Там, крім неї, ще 67 людей лежать, і що більше ніхто не помер саме від нестачі кисню? Також схоже на перекручування.

Таня талановито пише, але схоже що у цьому випадку, вона конкретно заганяється.
Це вже дно рівня розіп'ятого мальчіка. І заради чого, щоб більше бабла з лохів зібрати.
   
Кто из присутствующих утверждает,что при Порошенко и Ковиде 19 в Украине ситуация была бы кардинально другая,чем сейчас и ВНИМАНИЕ!!! с реальными доказательствами ПОЧЕМУ отличалась бы в кардинально лучшую сторону!
хоча б того , що за 60млрд грн фонду , за пів року , які були,  можно було б вирішити питання кисню.
   
хоча б того , що за 60млрд грн фонду , за пів року , які були,  можно було б вирішити питання кисню.
===================================
Та ще по словам того ж Уманського з ЗЕлені,скіздили мінімум 28 млд.гривень на дорогах,це мільярд долларів. Та це й без Уманського видно. Геть усі нецентральні шляхи ВЖЕ порасипалися,бо клали на голу землю. Що б можна було зробити на мільярд доллярів? ГА? ЗЕлені тварюки! Нічого,незабаром за все відповідати будете.
   
Не можу сказати, що я якось там люто-дико проти цього. Якщо коли-небудь в країні утвориться вакуум влади (а влада бубочки саме до цього країну й веде), то
 Пороху альтернативи просто не буде.

 :facepalm:

   
Re: Таня Адамс. Вы, сука, ДОЛЖНЫ уйти. Вы убиваете всю страну.



Dana Yarovaya разом з Даною Яровою і Анатолієм Штефаном.

13 год  ·

Благими намерениями устелена дорога в ад (с)
Сегодня я имела разговоры с журналистами и волонтерами города Белая церковь, и я для себя пыталась выяснить,  а они для себя, что же произошло в  третьей больнице их города. Скажу сразу, мне говорили ребята, что именно третья больница имеет массу других проблем, но вот с кислородом проблем в больнице нет. Я все пыталась свести в кучу, всю информацию которую я получила от вдовы, и получила от ребят, и у меня не получалось.
В итоге, ребята провели своё расследование, сняли о нем видео, где опровергают отсутсвие кислорода именно в 3 больнице города Белая Церковь. Все эти дни, я разными путями пыталась получить дополнительную  информацию от вдовы. Она мне точно подтвердила, что речь идёт именно об этой больнице. Она мне в очередной раз подтвердила, что все было именно так, но уже сегодня мне было сказано, что если я опубликую фамилию, она подаст на меня в суд.
К сожалению, ни подтвердить, ни опровергнуть  давали ее мужу кислород или нет, отказался он от него или нет, умер он от отсутствия кислорода или по другой причине - я не могу.
Я признаю, что на своём пережитом ковиде, и том, что я видела в больницах и реанимациях за полтора месяца своей болезни, умноженном на постоянных разговорах с киевскими волонтерами и постоянным поиском кислородных концентраторов, умноженном на рыдание в трубку женщины, которая похоронила мужа, я оказалась в сети собственных эмоций и эмпатия, и поверила человеку и не перепроверила информацию.
Скорее всего, если бы я обратилась в больницу, мне бы не дали эту информацию, но я могла обратиться к волонтерам этого города, и в первую очередь спросить у них. Но я на фоне эмоций этого не сделала.
Какие причины поведения вдовы в такой ситуации: боль, горе, состояние аффекта, желание отомстить за смерть мужа- я не могу это комментировать, потому что после последнего разговора, я перестала ее понимать совсем.
Я не знаю, что послужило таким триггером с моей стороны, что не проверенную  информацию я дала в эфир, ибо с 2014 года всю информацию, которую я получала я проверяла, какие бы рыдания я не слышала в трубке.
Но случилось как случилось.
Впредь, буду ещё более дотошно относится к тому, что мне пишут в личку, или говорят по телефону. Но совершенно критическую ситуацию с кислородом по Украине это совершенно не отменяет. Ситуация действительно катастрофическая. Но и промолчать, о том, что я ошиблась и написала со слов человека, не проверив так это или нет - я тоже не могу. Потому что маленькая ложь рождает большую ложь.
Может со временем, я получу ответ на свои оставшиеся вопросы: так что же произошло, почему она так себя повела, и что на самом деле было.
Кстати, резонанс от поста, расшевелил и помог решить много других медицинских вопросов по другим городам. Но, это уже я сама себя так утешаю.
Комментарии открываю, и ловлю тапки ибо заслужила.
   
Глав врач ни одной больницы не признает , что у них жопа.  Глав врачи - это небожители среди врачей.  Другой уровень доходов и все другое.  В одной из поликлиник Харьков глав врач приезжает на час. НЕ заходит даже в поликлинику . Ей выносят документы на подпись.  Она их подписывает и уезжает. Кроме того , можете посмотреть на чем ездят глав  врачи и все вопросы сразу отпадут - будут говорить , что да таки у нас жопа.  Потому как его сразу из небожителей турнут за такое заявление.
 
   
   в нас в лікарні на кисні лежить голова облради Мунтян,

   ну той самий, котрий гектарами розкрадав землю під лікарнями...

Цікаво, а родич Фірташа стане мером міста?  Палатки та агітація скрізь. За які гроші?

Останнє редагування: 20 листопада 2020 13:10:52 від muliar
   
Давно понятно,что дежурное гвноплюйство на Зеленского и 75 % избравших его украинце идёт по принципу- " Чтобы ни  сделал или не сделал,чтобы ни сказал или не сказал Зеленский" ВСЕГДА  И ВО ВСЁМ...по лекалам .как в своё время обливали дерьмом Тимошенко,выдумывая и придумывая ей что угодно ею не деланное,но всё равно злобно охаиваемую!
И самое омерзительное и отвратительное,что у порохоботов  в ходу лозунг " Чем хуже Украине и украинцам при Зеленском,тем лучше!" поэтому " Будем петь в унисон с враждебной Украине российской пропагандой,подхватывать и развивать её враждебные украинцам и Украине разработки,лишь было всё хуже и хуже для украинцев и Украине при Зеленском!"
   
Впредь, буду ещё более дотошно относится к тому, что мне пишут в личку, или говорят по телефону.
Шо я й казав.
Яровій натикали фуйцов - вона увімкнула задню.
Чи увімкне задню Таня?

До речі, якогось фуя усі забувають, що в нас давно децентралізація.
Й лікарні, в т.ч. й "ковідні" знаходяться на балансі не Києва, а місцевої влади, є комунальними закладами. Принаймні, більшість з них.
Тобто питання кисню  - це проблема в пергу чершу мерів, які на останньо-свіжу виборчу кампанію відфуярили стільки мільйонів, що там вистачило б не на один концентратор, а то й на десятки у кожну лікарню.
Ціна якого, ну нехай, 1,5-2 штуки баксів.
Інша річ що зараз навіть з Китаю від виробника його потрібно чекати півроку, про наявність в Україні взагалі мовчу.

Останнє редагування: 20 листопада 2020 13:41:35 від птах Сорока
   
Давайте згадаємо що відповідно рехворми пані Супрун частина лікарень вже мала бути закрита і відповідно гроші на їх фінансування вже не закладали в бюджеті. А вам ще концентратори подавай.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія