Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гагри в союзі були для еліти?

Re: Гагри в союзі були для еліти?

бачу народ скучив за совком (і молодістю)
я б теж з великим задоволенням повернувся в Кацівелі у вересні...


  за молодістю.
хулі там за совком сумувати.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Я будучи детем первый раз побывал на море, в Одессе в лет 12. Это в Одессе.
На море нужны были путевки, а для этого надо было лизоблюдить. Батя никогда не лизоблюдил и даже не учавствовал в постыдном распределении путевок среди офицерского состава.
При этом гордо разворачивался и ехал в Карельскую тайгу.
Так прошло мое детство, дорогие ребята!
ми їздили без путівок до Криму. За путівкою я їздила рази 4 в дитячий табір в азовську Ялту.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

а взагалі  - куркулі тут одні  :laugh:

арбатка, генічєск за щастя
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

бачу народ скучив за совком (і молодістю)
я б теж з великим задоволенням повернувся в Кацівелі у вересні...

востаннє у Киримі був 2008-го. сумую за гірським Киримом  :weep:  а ніяк не за морем (жарить тухєс на пляжі - не моє)
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

а взагалі  - куркулі тут одні  :laugh:

арбатка, генічєск за щастя
батько з 18 років (з перервою на армію) працював в шахті.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

батько з 18 років (з перервою на армію) працював в шахті.

Асті викреслюємо)
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

почитавши тему багато прояснилося: чому мій дідусь-воєнком не відпочивав в Криму, але часто на Кавказі(памьятаю точно сухумі і гагри. треба переглянути буде фотографії, може ще де). багато фоток є починаючи з 50-их років. ці санаторії мали прямо "сталінський лакшері" лук. але їздив один. не знаю, чи бабуся не хотіла, чи не можна було з сім"ями.

а тато, до появи мене, їздив теж в Піцунду(він спортсменом був). але зараз спитала в мами, каже він туди на спортивні збори їздив.
потім, як я з'явилася, то їздили до Криму, з моїх півтора років, і ще раз Скадовськ був. а в моїх 6 років в нас з'явилися родичі в Одесі, і з тих пір щороку в Одесі.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Я будучи детем первый раз побывал на море, в Одессе в лет 12. Это в Одессе.
На море нужны были путевки, а для этого надо было лизоблюдить. Батя никогда не лизоблюдил и даже не учавствовал в постыдном распределении путевок среди офицерского состава.
При этом гордо разворачивался и ехал в Карельскую тайгу.
Так прошло мое детство, дорогие ребята!

А за свої гроші віра не дозволяла їздити? Без путьовок ?. В ті роки молодий лейтенант отримував вдвічі більше молодого інженера. Десь 200;+.

Я вже про старші звання - посади не кажу..

   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

ми їздили без путівок до Криму. За путівкою я їздила рази 4 в дитячий табір в азовську Ялту.
ми теж. як зараз Ялту пам"ятаю, хоча дуже маленька була. жили на квартирі. маленька кімнатка, батьки на балконі спали  :laugh: .
а потім один раз від заводу в Затоку тата керівником табoру страших класів відправили. там дерев"яні хібари на сваях прямо на пляжі були. він нас з мамою взяв. ходив по вечорам по танцмайданчикам, дівчат старшокласниць відловлював .
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

першим "морем" для мене був Алтагір - мілкий лиман річки Молочна і Азовського моря
це при тому, що жили ми у селі не дуже північніше Мелітополя
просто туди їздили сім'ями з наметами на парі автівок+мотоцикл, половити бичків
батьки мої лише одного разу самостійно з'їздили до Криму на тиждень десь у 80-му, лишивши нас з сестрою на тітку
справжнє море я побачив лише в Одесі 1983 р, куди класом на екскурсію в липні поїхали. Море було +16 градусів. Досі пам'ятаю це відчуття коли пробуєш пірнути а воно не виходить. Повітря з легень вибиває холодом

Дружині пощастило більше. Її батя працював на великому заводі в Запоріжжі, любив сім'ю з наметами повозити по морях: Крим, Сочі, Гагра, Піцунда, не кажучи вже про майже щорічний відпочинок на базі підприємства в Приморську. Показую їй відео зі старттопіку. Каже що вперше пальму побачила здається саме в Гагрі.

Останнє редагування: 19 листопада 2020 12:12:52 від H.Kropp
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

востаннє у Киримі був 2008-го. сумую за гірським Киримом  :weep:  а ніяк не за морем (жарить тухєс на пляжі - не моє)

востаннє був восени 2013, вересень був дощовий і прохолодний
холодна осінь 2013-го, прикинь



прощальний вечір (як виявилось у всіх сенсах)...


Останнє редагування: 19 листопада 2020 12:27:14 від Миклован
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

ми їздили без путівок до Криму. За путівкою я їздила рази 4 в дитячий табір в азовську Ялту.
я честно даже не знал южного направления, даже помню как на вокзале все садились в поезда на юх, а мы с гордым видом 1 июня на наш любимый Киев - Мурманск, который шел почти трое сутко. Я очень любил наблюдать как меняется климат и погода, люди и повадки.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

А за свої гроші віра не дозволяла їздити? Без путьовок ?. В ті роки молодий лейтенант отримував вдвічі більше молодого інженера. Десь 200;+.

Я вже про старші звання - посади не кажу..
не писти рагуляка. Мы ездили ровно один раз, за свои гроши дикарем. После этого зареклись никогда не ездить на море ... даже где-то фотка есть Скадовск 1982, все заепанные в доску.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

востаннє був восени 2013, вересень був дощовий і прохолодний
холодна осінь 2013-го, прикинь

Показати зображення...

я був кінець червня-початок липня.... спека, але майже щодня грози- буйня, коли не в горах.. а на Чатирі, на самій вершині, одного разу попав у грозу - сказати що 3.14здець - це нічого не сказати  :K  але коньяку з дівчатами-спелеологами тоді попили знатно  :gigi: потім ще кілька разів приїздив до них - вино, зелень, шашлик на вершині - то кайф!!!
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

я був кінець червня-початок липня.... спека, але майже щодня грози- буйня, коли не в горах.. а на Чатирі, на самій вершині, одного разу попав у грозу - сказати що 3.14здець - це нічого не сказати  :K  але коньяку з дівчатами-спелеологами тоді попили знатно  :gigi: потім ще кілька разів приїздив до них - вино, зелень, шашлик на вершині - то кайф!!!

ще б пак! кльово було, твою мать...
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Я помню как мы с батей изучали как рыбаки ловят каких-то бычков, мы н могли понять что это за поепотина, когда в Карелии мы тупо поднимали сети с щукой, окунем и хариусом не напрягаясь...
Рыба! рыба говорили они.
- вот это вот рыба? С недоумением думали мы...
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

ще б пак! кльово було, твою мать...

аха... особливо коли блискавка уїбала в 30 м від навісу у дерево  :weep:
коньяк почали пити стаканами навіть ті, хто пив виключно мінералку  :K
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Я помню как мы с батей изучали как рыбаки ловят каких-то бычков, мы н могли понять что это за поепотина, когда в Карелии мы тупо поднимали сети с щукой, окунем и хариусом не напрягаясь...
Рыба! рыба говорили они.
- вот это вот рыба? С недоумением думали мы...

Турч, не рівняй буй з пальцем. для прикладу, у Якутії той окунь та щука нафуй не треба і за рибу їх там не рахують
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

аха... особливо коли блискавка уїбала в 30 м від навісу у дерево  :weep:
коньяк почали пити стаканами навіть ті, хто пив виключно мінералку  :K

 :laugh:
ось твій Чатир-Даг )
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

не писти рагуляка. Мы ездили ровно один раз, за свои гроши дикарем. После этого зареклись никогда не ездить на море ... даже где-то фотка есть Скадовск 1982, все заепанные в доску.

Так і запишемо Гагри то були для рагулів. А для чьоткіх пацанов - Скадовськ і карельська тайга
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

в Криму поки що останнього разу був 2013 р в липні. в Оленівці
після деокупації може поїду разок глянути у вічі колишній рідні
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

:laugh:
ось твій Чатир-Даг )
Показати зображення...

оха... а на верху - Мармурова печера ;)
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

оха... а на верху - Мармурова печера ;)

а позаду печера Еміне-Баїр-Хосар
так, були часи...
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

оха... а на верху - Мармурова печера ;)

Надо было во время грозы прятаться в пещеру.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Так і запишемо Гагри то були для рагулів. А для чьоткіх пацанов - Скадовськ і карельська тайга

ти взагалі розумієш, що тиждень у карельській тайзі (я вже не кажу про дальніє єбєня вродь Байкала, Алтая чи Приморья) по баблу був десь як 6-7 тижнів у Гаграх ;)
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

ми їздили без путівок до Криму. За путівкою я їздила рази 4 в дитячий табір в азовську Ялту.

Асті, але у вас це було скоріше в кінці 80-их і 90-их.  Тут же ми більше  говоримо за 70-ті і першу половину 80-х.  З кінця 80-их в Гагри вже ніхто не їздив, так як там почався конфлікт
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Надо было во время грозы прятаться в пещеру.

нє, ми недалеко від печери єлі-пілі, але якось влом було залишати шашлики та кебаб
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Асті, але у вас це було скоріше в кінці 80-их і 90-их.  Тут же ми більше  говоримо за 70-ті і першу половину 80-х.  З кінця 80-их в Гагри вже ніхто не їздив, так як там почався конфлікт
з 83 ми почали їздити до Криму
У 70-тих мене ще не було
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Кінець вересня -початок жовтня 2013: західний Крим. Машина.
Чорноморське (міні-готельчик), Міжводне, Оленівка-Тарханкут.
Основний напрямок відпочинку - коса Бєляус (північний вихід з оз. Донузлав до моря).
Чорноморське-Міжводне - хня. Оленівка-Тарханкут - тусовка для молоді.
Бєляус - рай.
До того об'їздив весь Крим, в Ялті "бархатний сєзон" вісім рочків зустрічав.
Коли набережну зробили гранітною, а берег забудували висотками,
море перестало пахнути морем...
Коли Крим стане українським, поїду на Бєляус.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

з 83 ми почали їздити до Криму
У 70-тих мене ще не було

Що така юна особа робить на старечому форумі?  :D
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Що така юна особа робить на старечому форумі?  :D

Як шо? Мудрості набирається. Молодець, чо.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Що така юна особа робить на старечому форумі?  :D
ну це єдиний форум що мене цікавить.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

А хто в ті часи мав відпустку кожен рік влітку, окрім вчителів?
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

А хто в ті часи мав відпустку кожен рік влітку, окрім вчителів?
Сам не ходив, і у батьків не памятаю відпустку ні взимку, ні восени, ні навесні.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Сам не ходив, і у батьків не памятаю відпустку ні взимку, ні восени, ні навесні.
А як їздити на море без відпустки?
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Я был один месяц летом на Черном море в Крыму всегда исключая 1978 по 1982. Но дикарем. Рубль койка в сарае или в гараже. Ни разу не был по путевке. Но в одном  крымском санатории с 1984 по 1988 год отдыхал по блату в отдельном домике. Опять же по системе ты мне я тебе.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Так і запишемо Гагри то були для рагулів. А для чьоткіх пацанов - Скадовськ і карельська тайга

Так и есть. Рыночная экономика потом четко все раставила по своим местам.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

А як їздити на море без відпустки?

Так влітку на те і відпустка, щоб на море поїхати.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

А хто в ті часи мав відпустку кожен рік влітку, окрім вчителів?

 :facepalm: на производстве ходили по графику, а всякие нии и прочие офисные бездельники выгуливали отпуска с мая по сентябрь, это были пять основных отпускных месяцев. были конечно еще любители чегета и красной поляны, но их было столь незначительно что говорить о зимнем отпуске не приходится.
   
Re: Гагри в союзі були для еліти?

Турч, не рівняй буй з пальцем. для прикладу, у Якутії той окунь та щука нафуй не треба і за рибу їх там не рахують

Тогда мы не понимали вкус той рыбы. Мы не понимали почему такую маленькую рыбешку люди ловят таким способом и с такой радостью. Для нас рыба это повседневность граничащая с необходимостью. Удочки были только что бы наловить живца. В остальном сети
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія