Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

в гілці про війну, а може і в цій гілці, пан тракер наводив дані, скільки разів, починаючи з 2014 року, українське керівництво просило КУПИТИ ті ж самі засоби ПРО. Попри нашу корупцію, в нас були кошти це придбати, був час підготувати персонал.
Так ви ж нахуй нас посилали, а не допомагали. Ви ж Афганістаном тоді жили, чи не так?

певно "непереконливо" просили, чи тiльки для пiару щоб в змi засветитись
а це кропiтка, важка, повсечасна робота не на публiку ..

але
за ради справедливостi
Стара Європа - Німеччина, Франція, Італія, Іспанія та частина нової Хорватія, Угорщина, Сербія
спокійно прийняли б знищення України та відновлення якоїсь форми СРСР



Останнє редагування: 21 травня 2022 07:55:14 від Good-Luck
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

та це зрозуміло, і беззаперечно. Але війна вже є, тяжка, повномасштабна, на території України. Украінський народ, ЗСУ заслуговують на повну підтримку США? Чи лише на порційну, часткову?

Що означає "повна підтримка"?

І щоб не засирати воєнну гілку продублюю:

Цитувати
Vovchik, cьогодні в 07:02
Розгорнути попередні цитати...
це емоції, з боку Елки. Справедливі і зрозумілі емоціі. Чому так складно США в’ібати по нацистських військах, які зосереджені біля Каспійського моря чи в Чорному морі? Адже США наші союзники, чи не так? Ми спільно боремося з цією імперією зла?

Ти справді не розумієш?
Ти вже закупився йодистим калієм, дозиметром, продуктами, водою, зброєю ... ?

Ось почитай https://meduza.io/feature/2022/05/06/kak-vyzhit-pri-yadernoy-katastrofe  B-)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

в гілці про війну, а може і в цій гілці, пан тракер наводив дані, скільки разів, починаючи з 2014 року, українське керівництво просило КУПИТИ ті ж самі засоби ПРО. Попри нашу корупцію, в нас були кошти це придбати, був час підготувати персонал.
Так ви ж нахуй нас посилали, а не допомагали. Ви ж Афганістаном тоді жили, чи не так?

Ти ж також в США. Ти вже скільки листів написав своїм сенатору і конгресмену?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

швидко тiльки кошки трахаються
ранiш треба було турбуватись, тодi зараз булоб ВСЕ
В моей голове войны больше нет — Зеленский
так, в його голові війни не було тоді. Але ж зараз є?
 І при чому тут цитати Зеленського? Украіна з 1991 року незалежна. Про корупцію хочеш поговорити? А в сраних Болгарії чи Румунії корупції не було, коли ви їх взяли під своє крило?
Ти там був, у цих «нових членах Нато», на той період часу, коли їх приймали?
Ну і про «швидке трахання кошек» розкажи дітям чи жінкам, які загинуть в найближчі дві доби в Одесі, Житомирі, чи Львові… можливо, вони не загинуть, лише кінцівки відірве чергова москальська ракета…

А ти будеш сидіти в своїй сраній Америці в цей час і наводити цитати Зеленського. Легше тобі від цього стане?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

швидко тiльки кошки трахаються
ранiш треба було турбуватись, тодi зараз булоб ВСЕ
В моей голове войны больше нет — Зеленский

“Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема”, – поскаржився Володимир Зеленський.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Давай, сука, наведи ще якусь цитату Зеленського, Порошенка, Ющенка? Легше тобі б***ь стане???
Гандони, правильно про вас Слав каже, та я й сам то знаю. Кінчені гандони
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Сербія
Сербія не член ЕС та НАТО, так само як і Україна.
 так що спихувати на неї пройопи старої европи - це все одно що спихувати на китай або індію
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А Угорщину просто поставили грати поганого поліціянта
бо дешевий кацапський нафтогаз значно цікавіший ніж якась там Україна
 і ви себе поставте на місце европейців
 хто там винен у Руанді - тутсі чи хуту
отож....
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так, в його голові війни не було тоді. Але ж зараз є?

так i гiлка про зараз
тож ти почав про раньшенадобило !!
ленд-лiз пiдписано, допомога йде
щонетак?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Закрийте писки, підери. Як перевести сраних 10 баксів для Хоми чи nativi, то вас, як правило, нема. Зате ви перші на предмет «попіздєть» про наші пройоби.
Ви свої пройоби в Афганістані вже підрахували, чи вам допомогти?
Це ж треба, закопати в пісок стільки бабок і так ганебно з‘ібатись)))
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так якби наші ковбасники доносили українську точку зору до західних урядів
але вони навіть тут на українських форумах про себе пишуть - "ми, американці..."
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Давай, сука, наведи ще якусь цитату Зеленського, Порошенка, Ющенка? Легше тобі б***ь стане???
Гандони, правильно про вас Слав каже, та я й сам то знаю. Кінчені гандони

Ти ж, кінчений гандон, теж в сраній Америці.
Замість тут соплі розмазувати дай відповідь:
Ти вже скільки листів написав своїм сенатору і конгресмену?
Ти можеш мене як завгодно обізвати і що це дасть? Чому не напишеш листа? Що я можу змінити? Що ти пропонуєш крім соплів? Як можна завтра зупинити обстріли Одеси, Житомира, чи Львова? Ти думаєш якщо я буду битись в істериці разом з тобою і Славом то не буде обстрілів Одеси, Житомира, чи Львова? Чим моя істерика допоможе Україні?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Цей рекламний ролик не пекло
Это не рекламный ролик почитай кто как и почему
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Закрийте писки, підери. Як перевести сраних 10 баксів для Хоми чи nativi, то вас, як правило, нема. Зате ви перші на предмет «попіздєть» про наші пройоби.
Ви свої пройоби в Афганістані вже підрахували, чи вам допомогти?
Це ж треба, закопати в пісок стільки бабок і так ганебно з‘ібатись)))

Підер, це ти в США, а не я. Це ти проїпав в Афганістані, а не я.
А на рахунок 10 сраних баксів зайди в ту гілку і подивись і вибачись, якщо у тебе є честь.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Закрийте писки, підери. Як перевести сраних 10 баксів для Хоми чи nativi, то вас, як правило, нема. Зате ви перші на предмет «попіздєть» про наші пройоби.
Ви свої пройоби в Афганістані вже підрахували, чи вам допомогти?
Це ж треба, закопати в пісок стільки бабок і так ганебно з‘ібатись)))

wideopenwest.сom
обнюхайся котiк  :)

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Это не рекламный ролик почитай кто как и почему

Вони там лежать як на пляжі. Їх ніхто зверху на поливає, арта не криє. Глянь на розвалини Азовсталі і уяви яке там було пекло.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так
захiд i америка свого часу обiсрались з спiвпрацею i "умиротворенням" гопника-фуйла, з його закидонами
я з цим i cперечатись не буду
але гiлка не про це ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ти ж, кінчений гандон, теж в сраній Америці.
Замість тут соплі розмазувати дай відповідь:
Ти вже скільки листів написав своїм сенатору і конгресмену?
Ти можеш мене як завгодно обізвати і що це дасть? Чому не напишеш листа? Що я можу змінити? Що ти пропонуєш крім соплів? Як можна завтра зупинити обстріли Одеси, Житомира, чи Львова? Ти думаєш якщо я буду битись в істериці разом з тобою і Славом то не буде обстрілів Одеси, Житомира, чи Львова? Чим моя істерика допоможе Україні?
так, я зараз в Америці, і тому вважаю себе гандоном через це. Тому що я не зі своїми людьми зараз, я ж цього не заперечую. В цьому моя біль, вона моя, я переживу це і виправлю, на відміну від вас
Йшлося не про написання листів. На відміну від вас, в мене нема своїх сенаторів чи конгресменів. Я громадянин України. А ви, так виглядає, пишаєтесь своїми листами до своїх обранців? Можете порахувати кількість листів? А копії показати слабо? Чи лише так, щоб попіздєть?
Це ж ви нам, простим українцям, постійно закидаєте тут, на форумі, що ми все проїбали (підготовку до війни, озброєння, боротьбу з корупцією, тощо)
То я маю зустрічні питання до вас, шановні виборці американських конгресменів і сенаторів, а вам не здається, що ви дещо проібали?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Вони там лежать як на пляжі
Я смотрю почитал и разобрался  :facepalm1:
Сколько операторов с300 пострадало во время штурма Aзовстали?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Підер, це ти в США, а не я. Це ти проїпав в Афганістані, а не я.
А на рахунок 10 сраних баксів зайди в ту гілку і подивись і вибачись, якщо у тебе є честь.
тихо-тихо, не п***а. Я в Афганістані нічого (майже) не пройобував. Це ж твої конгресмени і сенатори і президенти це все просирали, чи не так?
Не п***а много, а п***а мало (Ц)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

wideopenwest.сom
обнюхайся котiк  :)
я не нюхаю
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Підер, це ти в США, а не я. Це ти проїпав в Афганістані, а не я.
А на рахунок 10 сраних баксів зайди в ту гілку і подивись і вибачись, якщо у тебе є честь.
в мене є честь, зайду й подивлюсь завтра. Думаю, ти мене не вражиш, сітізен)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так, я зараз в Америці, і тому вважаю себе гандоном через це. Тому що я не зі своїми людьми зараз, я ж цього не заперечую. В цьому моя біль, вона моя, я переживу це і виправлю, на відміну від вас
Йшлося не про написання листів. На відміну від вас, в мене нема своїх сенаторів чи конгресменів. Я громадянин України. А ви, так виглядає, пишаєтесь своїми листами до своїх обранців? Можете порахувати кількість листів? А копії показати слабо? Чи лише так, щоб попіздєть?
Це ж ви нам, простим українцям, постійно закидаєте тут, на форумі, що ми все проїбали (підготовку до війни, озброєння, боротьбу з корупцією, тощо)
То я маю зустрічні питання до вас, шановні виборці американських конгресменів і сенаторів, а вам не здається, що ви дещо проібали?

1. Я не живу в США на відміну від тебе. І не є громадянином США.
2. З твоїх слів виходить, що США в усьому винні. США світове зло. Як би не США то ти б далі дружив з кацапами.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

тихо-тихо, не п***а. Я в Афганістані нічого (майже) не пройобував. Це ж твої конгресмени і сенатори і президенти це все просирали, чи не так?
Не п***а много, а п***а мало (Ц)

так, просрали, визнаю
тобi чи Украiнi вiд цього легше стане?
вiдкий окрему гiлку i там флуди про амерiканськi просьори
тут це оффтоп ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

1. Я не живу в США на відміну від тебе. І не є громадянином США.
2. З твоїх слів виходить, що США в усьому винні. США світове зло. Як би не США то ти б далі дружив з кацапами.
я живу в США, але є громадянином України. Ти постійно наводиш пройоби української влади (а значить і народу, який цю владу обирав), і я з тобою згідний в цьому, все справедливо, вони і помилялися, і діяли всупереч інтересам України
Зараз вказувати на помилки нашої влади - це шлях в минуле, ми всі розумієм, про що йдеться
США хочуть бути світовим лідером (жандармом), чи їхня мета зациклитись на собі? Вважаю, що вони мають отримати реабілітацію зовнішню після Афгану. Для цього необхідно діяти, жування соплів і розтягування допомоги в інтересах РФ
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

так, просрали, визнаю
тобi чи Украiнi вiд цього легше стане?
вiдкий окрему гiлку i там флуди про амерiканськi просьори
тут це оффтоп ..
та все нормально. Емоцій багато, вибачай
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

уточнення по 40 ярдам допомоги (якi окремо/додатково поки ленд-ліз не запрацює)
"Нью-Йорк таймс"

- 6 мільярдів на безпосередню закупівлю та постачання зброї для України та навчання її експлуатації;
- 8,7 мільярда на поповнення запасів зброї, яка була поставлена ​​в Україну раніше США та іншими країнами за мінусом 3,5 мільярда вартості тієї зброї, яка вже була поставлена ​​в Україну;
- 3,9 мільярда на витрати європейського командування Армії США, пов'язані з війною в Україні, на розсуд президента, що це будуть за витрати;
- 11 мільярдів на швидке постачання зброї Україні у разі виникнення надзвичайної ситуації, на розсуд президента, що це за ситуація;
- 13,9 млрд доларів для Державного департаменту, з яких частина піде до Фонду економічної підтримки України, а частина на гуманітарку, включаючи 4,4 мільярда доларів на екстрену продовольчу допомогу Україні та 900 мільйонів доларів на допомогу українським біженцям.

Тоді цифри сходяться: 6 + 8,7 - 3,5 + 3,9 + 11 = 26,1 мільярдів військової допомоги
плюс 13,9 мільярдів економічної та гуманітарної допомоги
Разом: 40 мільярдів

глядючи на це можна сказати, що майже половина грошей з 40 ярдiв залишаться в US
перекладуть з одноi кишенi в iньшу
але для Украiни це так i залишиться 40 ярдiв
фокус-покус - капiталiсти рахувати вмiють  :)
 

Останнє редагування: 21 травня 2022 09:18:40 від Good-Luck
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?


США хочуть бути світовим лідером (жандармом), чи їхня мета зациклитись на собі?


Ти живеш в США. Запитай своїх сусідів що вони хочуть. Вони вибирають владу і вони вирішують майбутнє своєї країни.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Не можна бути трошки вагітним .


Якщо Україна програє то це тільки підсилить рашу і Китай  , і це буде значно дорожче для штатів а перспективі в десятки сотні разів дорожче ,
Тома для штатів це вигідно щоб Україна встояла і перемогла .


Пам'ятайте половинчасті рішення приносять ще  більше проблем  .
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

США передадуть Україні зенітні ракетні комплекси Patriot, - The Washington Post

Арахамія зрадойобить


Поставка в Украину американских зенитных ракетных комплексов Patriot пока не подтверждается.

Об этом говорит глава фракции "Слуга народа" в Верховной Раде Давид Арахамия.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

MT і * не можна?
https://www.ecfr.gov/current/title-22/chapter-I/subchapter-M/part-121/subject-group-ECFRf7e5fe639be4566/section-121.1

Со звездочкой нельзя

Но как я писал- я не в курсе процесса лизензий для образцов со звездочкой. Скорее всего какое-то голосование? Хер его знает
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

США передадуть Україні зенітні ракетні комплекси Patriot, - The Washington Post

НЕТУ этого в статье Washington Post!

Прекаращайте распросранять ложь
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Арахамія зрадойобить


Поставка в Украину американских зенитных ракетных комплексов Patriot пока не подтверждается.

Об этом говорит глава фракции "Слуга народа" в Верховной Раде Давид Арахамия.

Арахамия прав.

Новости про поставки комплексов Пэтриот это результат плохого знания английского каким-то блогером в телеге и дурачками из украинских СМИ,которые статью не открывали.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

НЕТУ этого в статье Washington Post!

Прекаращайте распросранять ложь

U.S. deepens Ukraine commitment with $40 billion in aid and expanded NATO


 ................... ................The bill, passed on an 86-to-11 vote Thursday, provides a combined $20 billion in military aid that is expected to finance the transfer of advanced weapons systems, such as Patriot antiaircraft missiles and long-range artillery. Also included in the bill is more than $8 billion in general economic support for Ukraine, nearly $5 billion in global food aid to address potential food shortages sparked by the collapse of the Ukrainian agricultural economy, and more than $1 billion in combined support for refugees ...................

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

...expected to...  ...such as...

Звичайна журналістська думка. Ким очікується? Такі як патріот, тобто може і не патріот, а схожі.

Але нова хвиля фейкового хайпу вже пішла, і УП не гребує вже в декількох новинах стверджувати що петріоти затверджені...
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

...expected to...  ...such as...

Звичайна журналістська думка. Ким очікується? Такі як патріот, тобто може і не патріот, а схожі.

Але нова хвиля фейкового хайпу вже пішла, і УП не гребує вже в декількох новинах стверджувати що петріоти затверджені...

Вы забыли напомнить, что ленд-лиз - это листок бумаги, ничего не означающий. :)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

https://twitter.com/view/status/1527963489700126721

Зараз знову будуть розганяти зраду що мало і пізно.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Вы забыли напомнить, что ленд-лиз - это листок бумаги, ничего не означающий. :)
Саме так, дякую що також почали нагадувати про це.

А чому я не сказав - бо пост був не про ленд-ліз (яким чомусь почали називати будь-яку допомогу), а про 40 мільярдів допомоги.

До речі, добре, Байден підписав закон про допомогу, але де новий пакет військової допомоги? Казали ж що терміново треба закон бо не можуть нові пакети виділяти. А тепер закон підписав, а новий пакет допомоги ні.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

DEL
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія