Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

тогда мы точно все прое...м
или
Залужный забудет все чему научился в армии и будет вести себя как обычный политик =компромисы и 'торговля  совестью'

Ну от в Чехії нещодавно обрали президентом генерала.

Наче нормальна людина.
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

я украинец и более того порохобот
з тебе такий украЇнець  і порохобот-як з гівна куля. назватися ти можеш хоч гусем але це не то ким ти є по нутру. а воно тут добре видне бо ти його не раз вивертав "на ізнанку"(щоб робі зрозумілше було про що мова B-)  ) і ,якщо не боїшся ,то спитай і тІ (а це щоб ти не зрозумів) скажуть хто ти і що. Спробуєш? :D
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/87507
не хочу критикувуати.але таке звернення несе канцелярщиною.Що не гріх і має свої права. тому його не треба було і виносити на загал-нічого суттєвого крім води воно не несе. проста тпереповідка зеленського виступу. і там таки було більше суттєвості хоча і води доволі,а тіт тільки вода. Видно у зелі спічрайтери таки натаскані а у вояки якісь капітани з кіпою методичок як складати звернення. :D
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Ніочьом , купа слів і ніякої контретіки.
(tu)
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Згоден з вчорашнім Бутусовим, який сказав, побачимо кого Сирський назначить на направлення, та своїми заступниками, якщо тих людей якіх вчора розповіли деякі смі то це люди достойні , а якщо їнших які теж фігурували , то срака буде- одні молоді вояки які зараз командують бойовими бригадами, а другі тупо пристаркувати карьєристи, які толком і не воювали...
Короче скоро все взнаємо.
(tu)  ну накінець твереза і цінна думка-скоро все побачимо по формуванню команди. проце .між іншим,чекають як кацпи так і партнери наші. і папочки свої з інфою від своїх служб вже приготували.
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Ну от в Чехії нещодавно обрали президентом генерала.

Наче нормальна людина.
ти про Свободу? :D
   
Потихеньку забуваємо за Петра...
Петро фаховий дипломат, послом в якусь країну "глобального юга", де росте какао.
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Потихеньку забуваємо за Петра...

Петро - вже перегорнута сторінка в історії

Якби Кварталу не потрібен був "папєрєднік" на якого треба звалювати всі факапи - то вже б і забули

Потрібні нові люди

Я теж проти військових в політиці. Занадто прямолінійні

Але повторю НМД Залужний прям дуже розумний мужик не по погонам!

І з цієї історії виходить максимально гідно і з максимальними симпатіями суспільства

Проблема в тому що він один. А політика - це клани, команди та олігархи з медіа і грішми!

Де би був Зеленський якщо б не Бєня та плюси?
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Цікаво на кого повісять ймовірну втрату Авдіївки? На Залужного?
   
Цікаво на кого повісять ймовірну втрату Авдіївки? На Залужного?

ну а на кого ж?
більше кандидатур немає
   
До речі доля правди в галюнах Нафіка може бути

Усі карлики підсвідомо бояться та не люблять здорованів - це підтверджений факт

А наш фронтмен на фоні Залужного дійсно виглядав як моська перед слоном

Показати зображення...
Показати зображення...
Зеленський лютий, а Залужний іронічно усміхається на наполеонівські вибрики...
 X(
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Яхно:

Помнится, в августе один мой подписчик отметил, что я вообще не пишу о Залужном.

И это правда! Я о нем практически не писала.

Более того, я была очень разочарована после истории с диссертацией. И даже не пыталась это разочарование скрыть (за что меня тут чуть не забили ногами)

На самом деле, мы очень мало знаем о Залужном.

Я без малейшего понятия, какой он военный специалист. У меня нет достаточной информации и компетенции, чтобы оценить его профессиональные скилы. И думаю, что, на самом деле, единицы могут.

Я не могу оценить его эрудицию, интеллектуальность, потому что он очень мало выступал.

Я понятия не имею, какие у него политические предпочтения. Какое мировоззрение…

Одно я точно знаю, для многих украинцев он — икона. У него доверие 92%.

   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Slp, Я удивляюсь вашей наивности. Уже ничего не будет. Я бы посоветовал вам найти решение, что бы провести следующие 10 лет наиболее устойчиво и рационально.
   
нет

но 73 процента считали Зе нормальным
и он доказал 24-02-2024 что они таки правы

PS
если что я голосовал за Пороха
А 08 лютого 2024 року показав, що таки не були праві? :-o
   
И что ?

в сотый раз -
     я порохобот = голосовал за Пороха

но сейчас менять Зе - НЕЛЬЗЯ
Война


Хто ж його замінить, коли він зубами в мінялку вчепився і сам всіх міняє!

А корабель летить на скелі...  :crazy_pil:
   
Шоубісики

Зеленський — раб свого рейтингу. І це голка в його яйці.
Він напрочуд ревнивий до чужого успіху. І абсолютно глухий до волі суспільства, яке витягло його з кавеенівського цирку і зробило політиком.
Це варто пам’ятати — нами керує стіна, яка впевнена, що вона найкращий дипломат, економіст та військовий стратег.
Чи допоможе це Зеленському?

Мабуть, сьогодні в ОП Єрмак та Безугла танцюватимуть знаменитий танець краба, що так «удєлалі сучьего Валєру».

Однак це тимчасовий успіх.

Звільнення Залужного — чистий кейс про «вкрадену перемогу». Думаю, тепер зрозуміло, що ніяких кордонів 1991 і шашликів у Криму з інстаблогерами не буде.

Єрмак і Зеленський чомусь дуже впевнені, що вони дуже кіногенічно виглядають на тлі пана Сирського в сажі і поті. Але абсолютно ні — це два клоуни, які намагаються скористатись чужими плодами і проїхатись на чужій спині.

Зеленський настільки лякливий, що побоявся сказати слово «відставка» у своєму пості. Натомість було «час для такого оновлення — саме зараз». А про саму відставку популярного залізного генерала пішов говорити уже міністр оборони Умєров.

Вся кількамісячна істерія та нагнітання довкола Залужного — чистий політичний газлайтинг. Ми маємо справу з політичним керівництвом, яке не рахується з суспільством у стані військового стресу. І ставить на ньому ще свої сумнівні досліди.

Валерій Залужний велика подяка. Це високопрофесійна людина, яка готувалась до повномасштабної війни в межах ресурсів, повноважень, коштів. І як нам відомо із кількох закордонних ЗМІ — абсолютно утаємничено від високопоставлених щурів на Банковій.

Саме завдяки зусиллям команді Залужного ми зберегли незалежність і не гниємо масово в могилах на околицях своїх міст.

А Зеленський?
Вася Пенівайзенко своє отримає. І цілком можливо, ми будемо вважати Віктора Януковича великим щасливчиком.

Заодно раджу переглянути список телеграмів, ЗМІ і блогерів, яких ви дивитесь.
Ну що там, «колєги», які потужно писали, що я р&с&йське іпсо?

Відсьогодні за всі проблеми мобілізації, якоїсь втрати, поразки — відповідає не Залужний. Та й навіть не Сирський, який став заручником ситуації.

Відповідальність за всі проблеми несе Зеленський і його улюблений менеджер Єрмак.
Тільки вони удвох. Як абсолютно профнепридатні люди, які бажають монополії влади і роками брехали суспільству про вагнерівців, війну, шанс дипломатії з РФ і повномасштабне вторгнення. Які півроку приховували інформацію про серйозну небезпеку для життя та здоров’я, бо мали паніку.

Нинішні кадрові рішення призведуть до того, що ми додатково втратимо людей, якісь території. Але може, нарешті тим, хто виживе нарешті дійде в голову, що армією, урядом і економікою мають керувати фахівці. А не красивий мальчик із телевізора і його продюсер.
+++
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !


що тут, знову дякули зробили єдино правильний вибір? Знов квохчуть, що зробимо їх разом?
   
Война - это не только армия, это еще и тыл, работа полиции, медики, дворники и т д. То, что президент не убежал, как многие депутаты имело огромное психологическое значение. В случае бегства, тут же Киев бы покинули большинство членов ВР, просто начался бы хаос по всей стране. Я такое видел в 14 году, когда в городе не работает ни одна служба, пустует больница, вымирают хронические больные, никто не ремонтирует газо или водопровод, не разбирает завалы, на улице лежат трупы после обстрелов, которые никто не убирает, мародеры громят магазины и киоски. И этот список можно продолжить.
Сразу бы не сдались, но ситуация с беглым президентом моментально стала катастрофической.
24 2022 - реально  так.
А сьогодні намагається "виправити" те що "наробив" з переляку?
 :shuffle:
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Slp, Я удивляюсь вашей наивности. Уже ничего не будет. Я бы посоветовал вам найти решение, что бы провести следующие 10 лет наиболее устойчиво и рационально.
Да при чем тут наивность? Работа у него такая.
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !
slp

Slp, Я удивляюсь вашей наивности. Уже ничего не будет. Я бы посоветовал вам найти решение, что бы провести следующие 10 лет наиболее устойчиво и рационально.

Не понял - чего не будет ? Освобождения ТОТ Запорожской области ???
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !
slp

Хто ж його замінить, коли він зубами в мінялку вчепився і сам всіх міняє!

А корабель летить на скелі...  :crazy_pil:

Да все норм
Надо всего лишь пройти эти 100 км и освободить Мелитополь
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !
slp

з тебе такий украЇнець  і порохобот-як з гівна куля. назватися ти можеш хоч гусем але це не то ким ти є по нутру. а воно тут добре видне бо ти його не раз вивертав "на ізнанку"(щоб робі зрозумілше було про що мова B-)  ) і ,якщо не боїшся ,то спитай і тІ (а це щоб ти не зрозумів) скажуть хто ти і що. Спробуєш? :D

вы сами поняли о чем написали ?
"кто на ком стоял ?"
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

вы сами поняли о чем написали ?
"кто на ком стоял ?"

Та ми давно зрозуміли, що ти кацап.
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !
slp

Та ми давно зрозуміли, що ти кацап.

вам похоже все нетакие кто против любого национализма
   
вам похоже все нетакие кто против любого национализма
вот если бы ты владел десятью языками и писал по очереди на каждом, ты был бы интернационалистом. А поскольку ты пишешь исключительно на русском - то ты русский националист.
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !
slp

вот если бы ты владел десятью языками и писал по очереди на каждом, ты был бы интернационалистом. А поскольку ты пишешь исключительно на русском - то ты русский националист.

я могу на украинском
а также со словарем на английском

Хаха

Ну вы меня рассмешили
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Освобождения, как вы себе представляете, не будет. Будет деоккупация по примеру Балтийских стран, воссоединения Германии, ухода из Афганистана. Но вы это не увидите, да и я тоже.
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Цікаво на кого повісять ймовірну втрату Авдіївки? На Залужного?

І не тільки Авдіївку.

Знайдуть і ще щось, що можна повісити.

У нас з цим все тіп-топ.
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Не понял - чего не будет ? Освобождения ТОТ Запорожской области ???

Он Донч вже 10 років чекає на звільнення.

ЧИ вже не чекає....
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Хто ж його замінить, коли він зубами в мінялку вчепився і сам всіх міняє!

А як треба вчинити ненависному кацапам та їхнім зайвохромосомним братикам Президентy України? Оголосити перемогу, скасувати воєнний стан та оголосити вибори? Чи може сказати "я втомився, я йду" і віддати булаву кумахуйлoвському вилупку без жодних виборів?  :shuffle:

А корабель летить на скелі...  :crazy_pil:
:facepalm1:

5 рік парафіяни московського диякона виставляють напоказ свої вологі мрії  :gigi:

   
24 2022 - реально  так.
А сьогодні намагається "виправити" те що "наробив" з переляку?
 :shuffle:
Я думаю вся проблема в том, что у власти нет сегодня ни стратегии, ни каких-то планов на будущее. Интуитивно решение в 22 году было принято правильно, десятки лет работы с толпой дали определенные навыки, но когда пришло время принимать стратегические решения, ситуация становится патовой.
   
https://youtu.be/MZg5Lt_I87I

Дивлюсь цього чувака розумію що він гроші заробляє і говорить те за що йому ставлять лайки, але це видається самозаспокоєнням. подивився і - все добре - кацапи дурні ми розумні.
   
Да все норм
Надо всего лишь пройти эти 100 км и освободить Мелитополь

Колись звільнять, і не тільки Мелітополь. Ну твій скульож ніяк цьому не сприяє.
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

Дивлюсь цього чувака розумію що він гроші заробляє і говорить те за що йому ставлять лайки, але це видається самозаспокоєнням. подивився і - все добре - кацапи дурні ми розумні.
:punish:  :X



   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !
slp

Освобождения, как вы себе представляете, не будет. Будет деоккупация по примеру Балтийских стран, воссоединения Германии, ухода из Афганистана. Но вы это не увидите, да и я тоже.

10-20-30-40-50 лет ???

да пошли вы куда подальше с такими дурацкими прогнозами !!!

мы все ждем освобождения в самые ближайшие  месяцы !

и потому я всецело поддерживаю Зеленского требующего немедленных побед

верю, что подберут еще уклонистов с Западной Украины и ВСУ наконец выйдет к границам Крыма
   
10-20-30-40-50 лет ???

да пошли вы куда подальше с такими дурацкими прогнозами !!!

мы все ждем освобождения в самые ближайшие  месяцы !

и потому я всецело поддерживаю Зеленского требующего немедленных побед

верю, что подберут еще уклонистов с Западной Украины и ВСУ наконец выйдет к границам Крыма

От же ж підар.. Вибирайся на підконтрольну територію разом з синами, вступай до ЗСУ і займайся тим, що від інших вимагаєш!
П.С. Коли цього довбойоба вже забанять з кінцями? Ну реальний же провокатор кацапський, або невиліковний шиз.
   
10-20-30-40-50 лет ???

да пошли вы куда подальше с такими дурацкими прогнозами !!!

мы все ждем освобождения в самые ближайшие  месяцы !

и потому я всецело поддерживаю Зеленского требующего немедленных побед

верю, что подберут еще уклонистов с Западной Украины и ВСУ наконец выйдет к границам Крыма

ого - да тут помощь олдбоя нужна
   
От же ж підар.. Вибирайся на підконтрольну територію разом з синами, вступай до ЗСУ і займайся тим, що від інших вимагаєш!
П.С. Коли цього довбойоба вже забанять з кінцями? Ну реальний же провокатор кацапський, або невиліковний шиз.

та він ждун звичайний та долбойоб
   
Re: Забываем Залужного и все топим за Сырского !

У Залужного не було помилок, принаймні суттєвих. А премоги були і могли бути. Зараз? Зараз самі  бачите…
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія