Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Свіжовакцинована вчителька буде заразною для дітей?

Завтра зранку вчителька йде вакцинуватися, попередила дітей, що її не буде на першому уроці. А потім весь день буде вести уроки. І в наступні дні також. Молодша школа, вчителька одна.
То я оце в роздумах, наскільки вона безпечна для дітей? Що скажете?
   
Як не перетиналась з хворими на Ковід, то безпечна. А як перетиналась, то яка різниця, вакцінована вона, чи ні.
Чи ти боїшся, що вона, як зомбі, дітей покусає? :laugh: То не підпускай її близенько до вишки 5G. :lol:
   
 :facepalm1:
   
На палю її зразу!!!  :facepalm1:
   
і несвіжа теж  :super:
   
Завтра зранку вчителька йде вакцинуватися, попередила дітей, що її не буде на першому уроці. А потім весь день буде вести уроки. І в наступні дні також. Молодша школа, вчителька одна.
То я оце в роздумах, наскільки вона безпечна для дітей? Що скажете?

Вія йобнулася. Вакцина ніяк не робить вчительку заразною, тобі вже про це писали багато разів. У вакцині немає живих вірусів.
   
То я оце в роздумах, наскільки вона безпечна для дітей? Що скажете?
Свіжовакцинована ще безпечна.
А от за 2 дні почне всіх заражати - ховайтесь й не йдіть до школи. :K
   
Завтра зранку вчителька йде вакцинуватися, попередила дітей, що її не буде на першому уроці. А потім весь день буде вести уроки. І в наступні дні також. Молодша школа, вчителька одна.
То я оце в роздумах, наскільки вона безпечна для дітей? Що скажете?
А у школі вчитись не пробували? Куди ваши знання поділись?
   
Звісно може. Вакцинація на заразність ніяк не впливає в позитивному сенсі. Є дані що, якщо підхопить ковід, то вірусне навантаження(viral load) може бути в сотні разів більшим ніж невакциновані.

Ще є купа свідчень про розповсюдження отих спайк протеїнів вколотими. Поки що незрозуміло як і що, але свідчень дуже багато.
   
Десятки років освіти для українських жінок, а "йобане село" (с) досі лізе мало не з кожної другої...
   
А у школі вчитись не пробували? Куди ваши знання поділись?

Там розуміння мікробіології та вірусології формується бложеками на Ютубі, про що ви  :gigi:
   
А шо з цього приводу кажуть Фаріон та Тягнисрак?
   
Звісно може. Вакцинація на заразність ніяк не впливає в позитивному сенсі. Є дані що, якщо підхопить ковід, то вірусне навантаження(viral load) може бути в сотні разів більшим ніж невакциновані.

Ще є купа свідчень про розповсюдження отих спайк протеїнів вколотими. Поки що незрозуміло як і що, але свідчень дуже багато.
Ну я ж недаремно спитала. Є безліч теорій і безліч фактів.
   
Звісно може. Вакцинація на заразність ніяк не впливає в позитивному сенсі. Є дані що, якщо підхопить ковід, то вірусне навантаження(viral load) може бути в сотні разів більшим ніж невакциновані.

Ще є купа свідчень про розповсюдження отих спайк протеїнів вколотими. Поки що незрозуміло як і що, але свідчень дуже багато.

Маячня.

Іди на хуй з гілки зі своїми антиваксерськими висерами.
   
Ну я ж недаремно спитала. Є безліч теорій і безліч фактів.

Вія, у вакцині немає вірусів, не переймайся. А Петро просто п***а.
   
Диви скіко демонів налетіло в гілку.  :K
   
Ну я ж недаремно спитала. Є безліч теорій і безліч фактів.

вакцинація вродє тільки на перебіг хвороби впливає
тобто якщо ти вакцинований - все одно можеш заразитись і заразити інших
   
А у школі вчитись не пробували? Куди ваши знання поділись?
У сиву давнину, коли я вчилася в школі, про Корону нічого не чули.
А років 30 тому, коли я вчила мікробіологію в медінституті, про Корону так само нічого не чули, а от про вакцини вчили.
   
Це діти небезпечні, вони все рознесуть по домах і через них почнеться новий локдаун.
   
Вія, у вакцині немає вірусів, не переймайся. А Петро просто п***а.
Вакцин багато різних, я не знаю точно, якою саме буде вакцинуватися вчителька.
   
Завтра зранку вчителька йде вакцинуватися, попередила дітей, що її не буде на першому уроці. А потім весь день буде вести уроки. І в наступні дні також. Молодша школа, вчителька одна.
То я оце в роздумах, наскільки вона безпечна для дітей? Що скажете?

Вакцинована вчителька буде безпечною для дітей
   
Вакцин багато різних, я не знаю точно, якою саме буде вакцинуватися вчителька.

Жодна вакцина не містить живих вірусів. Вона може бути заразною, лише якщо захворіє на КОВІД. Вакцинація не дає 100-відсоткового захисут безпосередньо від захворювання.
   
Завтра зранку вчителька йде вакцинуватися, попередила дітей, що її не буде на першому уроці. А потім весь день буде вести уроки. І в наступні дні також. Молодша школа, вчителька одна.
То я оце в роздумах, наскільки вона безпечна для дітей? Що скажете?
Не меньше, чем они для нее или друг для друга.
   
Це діти небезпечні, вони все рознесуть по домах і через них почнеться новий локдаун.
І про це я також думаю. Вчителька принесе заразу, діти рознесуть, "ой, новий спалах".
З поліомієлітом така хрень була недавно, він нині є тільки вакциноасоційований . То я й про корону думаю те саме.
   
Що скажете?

Нічого , бо передача звуку , хворумним сохтом не передбачена , здаєцця .

Але посміхнувсь , коли стартове читав - непоганий початок сцинарію , що-би хвільма жахів , еее , зробити . ))
   
У сиву давнину, коли я вчилася в школі, про Корону нічого не чули.
А років 30 тому, коли я вчила мікробіологію в медінституті, про Корону так само нічого не чули, а от про вакцини вчили.

Нічого дивного, що ти за професією так і не влаштувалася ))) Наочна демонстрація того, які в нас зараз проблеми з освітою, що навіть після вивчення мікробіології в медінституті Вія гадки немає про механізми дії вакцин...
   
Жодна вакцина не містить живих вірусів. Вона може бути заразною, лише якщо захворіє на КОВІД. Вакцинація не дає 100-відсоткового захисут безпосередньо від захворювання.

Брехло їбане.
   
На хвилиночку: ТС має медичну освіту  :weep:
   
Жодна вакцина не містить живих вірусів. Вона може бути заразною, лише якщо захворіє на КОВІД. Вакцинація не дає 100-відсоткового захисут безпосередньо від захворювання.
Звідки така впевненість? Всі виробники вакцин божаться, що живих нема?
   
Брехло їбане.

Пішов на хуй, Петро, жодна вакцина не містить. Доведи зворотне, їбанько.
   
Вакцинована вчителька буде безпечною для дітей
піздьож
   
Viral vector vaccines use a modified version of a different virus (the vector) to deliver important instructions to our cells.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/different-vaccines/viralvector.html
   
Нічого дивного, що ти за професією так і не влаштувалася ))) Наочна демонстрація того, які в нас зараз проблеми з освітою, що навіть після вивчення мікробіології в медінституті Вія гадки немає про механізми дії вакцин...
Я маю уяву про механізм дії. Многіє знання - многіє горесті.
Тому і питаю.
   
Звідки така впевненість? Всі виробники вакцин божаться, що живих нема?

Стандарти виробництва ще ніхто не скасовував. Цитрамон чи аспірин ти ж якось жереш, особливо не питаючи, чи є там цианід калію  :gigi:
   
Їбане брехливе бидло Єбанат іде в ігнор.
   
Пішов на (x), Петро, жодна вакцина не містить. Доведи зворотне, їбанько.
То може це виробник вакцини має доводити?
   
Я маю уяву про механізм дії. Многіє знання - многіє горесті.
Тому і питаю.

Спитай у Тягнисрака, тобі вже вище порадили.
   
То може це виробник вакцини має доводити?

Він і довів: опублікував склад вакцини, вакцина сертифікована та допущена до використання (а це означає, що комісія від держави перевірила виробництво та переконалася, що все ОК).
   
І про це я також думаю. Вчителька принесе заразу.
Больше чем из класса - вряд ли. Разве что в метро в час пик всех взасос перецелует.
   
Стандарти виробництва ще ніхто не скасовував. Цитрамон чи аспірин ти ж якось жереш, особливо не питаючи, чи є там цианід калію  :gigi:
Мені влом було розбиратися з стандартами виробництва короновакцин, бо я щепитися не збираюся. Але зараз постало питання, бо вчителька вакцинується, щоб не вигнали з роботи. То я стурбована за дитину.
Поки що ваші відповіді суперечливі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія