Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украина справилась!

Re: Украина справилась!

ТС насправді несе фуйню, бо в Україні ще  й не починалось.
Ця  невелика кількість потенційних хворих в офіційній статистиці насправді поки шо заспокоює манюпаса, мовляв "фулі тих  500 осіб на всю країну, мене то точно не зачіпить"
От якшо офіційно почнуть звітувати за тисячі, тоді  народ почне сцятися зайвий раз вилазити до магазину, а відповідно буде мутити закупки на тиждень й більше - от тоді  можна буде про шось казати.
:gigi: Ну, тоді записуй і мене до ссикух - я останній раз була на вулиці у понеділок. Наступного разу планую вийти на вулицю наступного понеділка, якщо в телефонному режимі не змінять плани.
   
Re: Украина справилась!

ТС насправді несе фуйню, бо в Україні ще  й не починалось.
Ця  невелика кількість потенційних хворих в офіційній статистиці насправді поки шо заспокоює манюпаса, мовляв "фулі тих  500 осіб на всю країну, мене то точно не зачіпить"
От якшо офіційно почнуть звітувати за тисячі, тоді  народ почне сцятися зайвий раз вилазити до магазину, а відповідно буде мутити закупки на тиждень й більше - от тоді  можна буде про шось казати.

Не муйню, удержали первую волну - ажиотажный спрос. Промышленность отреагировала и выдала сколько надо, в условиях карантина заметь. Это первый стресс- тест. А шо буде то буде ... побачимо
   
Re: Украина справилась!

честно я вообще не вижу проблемы с срательной бумагой даже если ее нет. Я вижу системную проблему огромных мегамаркетов в сша на его видео - системные проблемы сбоя логистики и обработки спроса. Очередь в километр с телегами перед входом в магаз это системный сбой и очень серьезный

Це не системний збій, це КАРАНТИН. Форсмажор.

Тобі вище пояснили, що є обмеження одночасної кількості людей в магазині під час епідемії. Тому решта, які раніше також були в магазині, зараз чекають на вулиці.

А після масового ядерного удару десь буде ПОВНИЙ системний збій. ВСЬОГО.
   
Re: Украина справилась!

«Другий урожай має декілька програм пропаганди… і вони чарівники знають,

Ви - місцева божевільна?
   
Re: Украина справилась!

Якщо нема інфи за лінком - прогугли, в нас все доступно онлайн.

Ти що, не розумієш те, що сам притяг?

Там чорним по білому написано:

Продовольство, яке було поставлено шістьма повноцінними вантажними автомобілями, включало 18 000 фунтів свіжих овочів, 1800 фунтів хліба та скоб та 5 700 фунтів готової їжі.

Так от, покажи, як годували містян тією готовою їжею?
   
Re: Украина справилась!

Не муйню, удержали первую волну - ажиотажный спрос.
Я цієї хвилі в принципі не бачив.
Трохи більше було людей в Метро і все.
Нє, ну може в Києві зараз якісь особливі олені мешкають, фуйогозна.

Чому ж тоді фармацевтична промисловість ніфуя не може втримати хвилю ажіотажного попиту? - Масок нема, парацетамолу - нема, навіть хлоргексидину нема. Та дофуя чого нема  в аптеках й незрозуміло, коли буде.  І це ще офіційна кількість хворих мізерна.

Останнє редагування: 27 березня 2020 01:47:38 від птах Сорока
   
Re: Украина справилась!

Ти що, не розумієш те, що сам притяг?

Там чорним по білому написано:

Продовольство, яке було поставлено шістьма повноцінними вантажними автомобілями, включало 18 000 фунтів свіжих овочів, 1800 фунтів хліба та скоб та 5 700 фунтів готової їжі.
Так от, покажи, як годували містян тією готовою їжею?

Бог подасть.
   
Re: Украина справилась!

Гизмо так где целый стадион питают кормом? Как оно выглядит?
   
Re: Украина справилась!

Ви - місцева божевільна?

Це я із твоєї сраної ссилки принесла. То не мої слова - то принесене ТОБОЮ божевілля.

Ти і справді настільки дурний, чи тільки прикидаєшся?


Ось блок із тексту принесеної тобою ссилки:


=====================

Продовольство, яке було поставлено шістьма повноцінними вантажними автомобілями, включало 18 000 фунтів свіжих овочів, 1800 фунтів хліба та скоб та 5 700 фунтів готової їжі.

"Ми всі почували себе дуже добре з приводу того, що йдеться до людей, які цього потребували", - сказав він.

«Другий урожай має декілька програм пропаганди… і вони чарівники знають, кому потрібно що і коли, а що можна обробити, а потім використовувати згодом. Вони твердо налаштовані, що нічого не витрачається даремно ».

Зеелінський сказав, що організація завжди потребує їжі і завжди має справу з дефіцитом.


======================


Де ти у цьому блокові тексту побачив МОЇ слова?
   
Re: Украина справилась!

Я цієї хвилі в принципі не бачив.
Трохи більше було людей в Метро і все.
Нє, ну може в Києві зараз якісь особливі олені мешкають, фуйогозна.

Чому ж тоді фармацевтична промисловість ніфуя не може втримати хвилю ажіотажного попиту? - Масок нема, парацетамолу - нема, навіть хлоргексидину нема. Та дофуя чого нема  в аптеках й незрозуміло, коли буде.
І це ще офіційна кількість хворих мізерна.

В Киеве определнные группы товаров просели. Маски, парацетамол, это прямая  "фокус - группа" короны, гречка - косвенная.
   
Re: Украина справилась!

Гизмо так где целый стадион питают кормом? Как оно выглядит?
Так же, как стадо недорослей в казарме. Или тебе и память отшибло, бздарина?
   
Re: Украина справилась!

Так же, как стадо недорослей в казарме. Или тебе и память отшибло, бздарина?

Боль?  :laugh:
   
Re: Украина справилась!

ТС насправді несе фуйню, бо в Україні ще  й не починалось.
Ця  невелика кількість потенційних хворих в офіційній статистиці насправді поки шо заспокоює манюпаса, мовляв "фулі тих  500 осіб на всю країну, мене то точно не зачіпить"
От якшо офіційно почнуть звітувати за тисячі, тоді  народ почне сцятися зайвий раз вилазити до магазину, а відповідно буде мутити закупки на тиждень й більше - от тоді  можна буде про шось казати.
(tu) тому краще вже закцупитися тим,що відомо що щезне.не клозетним папером :D
   
Re: Украина справилась!

гречка - косвенная.
Цієї гречки, хоч дупою жери.  За весь час вона не зникала з полиць, бо ціна  й раніше була не дуже гуманна.
Ну не бігали олені стадами по супермаркетах, скуповуючи корм, як ти тут намагаєшся довести.
Трохи згребли консерв, м'яса для морозилок й мінімум круп.
А пєнси в принципі не мали за який фуй робити собі закупи.

краще вже закцупитися тим,що відомо що щезне
Свіже гарне м'ясо краще трохи купити й наморозити.
Бо це така річ, що через трабли з логістикою або може потрапити в дефіцит, або буде коштувати шо я їпу.

Останнє редагування: 27 березня 2020 01:55:22 від птах Сорока
   
Re: Украина справилась!

Це я із твоєї сраної ссилки принесла. То не мої слова - то принесене ТОБОЮ божевілля.

Ти і справді настільки дурний, чи тільки прикидаєшся?


Ось блок із тексту принесеної тобою ссилки:


=====================

Продовольство, яке було поставлено шістьма повноцінними вантажними автомобілями, включало 18 000 фунтів свіжих овочів, 1800 фунтів хліба та скоб та 5 700 фунтів готової їжі.

"Ми всі почували себе дуже добре з приводу того, що йдеться до людей, які цього потребували", - сказав він.

«Другий урожай має декілька програм пропаганди… і вони чарівники знають, кому потрібно що і коли, а що можна обробити, а потім використовувати згодом. Вони твердо налаштовані, що нічого не витрачається даремно ».

Зеелінський сказав, що організація завжди потребує їжі і завжди має справу з дефіцитом.


======================


Де ти у цьому блокові тексту побачив МОЇ слова?

Вчіть англійську замість користуватися Google translate, або просіть когось, хто б переклав, -  а до того часу не беріться коментувати непосильну Вашому розумінню феномени.

Останнє редагування: 27 березня 2020 01:59:48 від GizmoGremlin
   
Re: Украина справилась!

Гизмо так где целый стадион питают кормом? Как оно выглядит?

Читай статтю. Запитуй допомогу при появі незрозумілих слів, як "shipped out" etc.
   
Re: Украина справилась!

Боль?  :laugh:
Хез, может и услада для твоего бетонного мозга. Казарма, форма, подчинение - это твои фишки. На бдсм очень похоже. Я не пытаюсь уличить тебя в склонности к педерастии и прочим извращениям. Но нечто болезненное обжигает тебя изнутри.
   
Re: Украина справилась!

Читай статтю. Запитуй допомогу при появі незрозумілих слів, як "shipped out" etc.

бред какой-то есть видео?
   
Re: Украина справилась!

Цієї гречки, хоч дупою жери.  За весь час вона не зникала з полиць, бо ціна  й раніше була не дуже гуманна.
Ну не бігали олені стадами по супермаркетах, скуповуючи корм, як ти тут намагаєшся довести.
Трохи згребли консерв, м'яса для морозилок й мінімум круп.
А пєнси в принципі не мали за який фуй робити собі закупи.

Свіже гарне м'ясо краще трохи купити й наморозити.
Бо це така річ, що через трабли з логістикою або може потрапити в дефіцит, або буде коштувати шо я їпу.

гречка понятие образное. Имеется ввиду продовольствие. Во многих странах цивилизованных нормальные провисы случились в связи с ажиотажным спросом. Там так же нет пока что массы зараженных. У нас этого провиса почти не случилось о чем мой ТС и что ты собственно и подтвердил
   
Re: Украина справилась!

Вчіть англійську замість користуватися Google translate, або просіть когось, хто б переклав, -  а до того часу не беріться коментувати непосильну Вашому розумінню феномени.
:kez_04: Сонце, я не маю проблем із перекладом. Це у ТЕБЕ проблеми, які ти намагаєшся перекласти на інших. Все я правильно там зрозуміла:

було замовлено продукти харчування на матч, який було відмінено, то щоб продукти вже закуплені не зіпсувалися, вони вирішили ще й попіаритися. Однак, не зрозуміло, в який саме спосіб там реалізовувалися напівфабрикати і вже проиготовлені продукти, тобто, ті, що вже пройшли термообробку.

Ти боїшся відповісти на це питання, бо розумієш, що відповіді, яка б відповідала карантинному законодавству, на це питання НЕМАЄ, і бути не може. Бо в умовах карантину такі речі просто утилізуються.
   
Re: Украина справилась!

У нас этого провиса почти не случилось о чем мой ТС и что ты собственно и подтвердил
То це не тому що, харчовики неїпаццо вправні, а виключно тому, що не було критичної маси оленів, які б могли скуповувати все так як в інших країнах.
Просто нема фінансової можливості в наших оленів так відриватися на харчах. Ну й нема стільки хворих, щоб очко заграло в людей.
Тому не пересмикуй. "Слишком далек ты от простого народа, дружок". :gigi:

Останнє редагування: 27 березня 2020 02:13:46 від птах Сорока
   
Re: Украина справилась!

бред какой-то есть видео?

ясінпєнь.

   
Re: Украина справилась!

Ти боїшся відповісти на це питання,

Бог подасть.
   
Re: Украина справилась!

ясінпєнь.

https://twitter.com/view/status/1242142163137441793

ото ту херню цілими баулами роздаватимуть, чи будуть звідти нагрібати своїми руками? Чи бомжі самі будуть то вибирати із мішків?
   
Re: Украина справилась!

Хез, может и услада для твоего бетонного мозга. Казарма, форма, подчинение - это твои фишки. На бдсм очень похоже. Я не пытаюсь уличить тебя в склонности к педерастии и прочим извращениям. Но нечто болезненное обжигает тебя изнутри.

 :facepalm1:

Чем Баронъ тебе так развальцевал?
   
Re: Украина справилась!

:facepalm1:

Чем Баронъ тебе так развальцевал?

Турч - майстер провокацій і маніпуляцій!  :pooh_lol:
   
Re: Украина справилась!

Турч - майстер провокацій і маніпуляцій!  :pooh_lol:
Кто, папина радость? Он плюшевый мишка. Гадить способен подленько из-под тишка, не более. То он справный козаченько, то поклонник русского мира. Офицер/барыга. Вы уж определитесь, почитатели, кто он для вас. Для меня - мимикрирующая тушка. Свой среди чужих, чужой предки своих. Казарма воспитала в нем приспособленчество. И оставила несколько крепких зарубок в том, что он считает душой. А умение пудрить мозги виртуальной аудитории сегодня не дорого стоит. Как, например, у всех украинских политиков. Вот и бздарь такого же розлива. Как народ покупается на выборах, так и фуп на турчиноффские сопельки.
   
Re: Украина справилась!

То он справный козаченько, то поклонник русского мира.

Відбулася й така метаморфоза?
   
Re: Украина справилась!

Відбулася й така метаморфоза?
Это не метаморфоза. Это заигрывание с аудиторией. Он же свой, рубаха-парень.
   
Re: Украина справилась!

Это не метаморфоза. Это заигрывание с аудиторией. Он же свой, рубаха-парень.

То не великий гріх.
Він розважає своїми історіями про подорожі.
   
Re: Украина справилась!

То не великий гріх.
Він розважає своїми історіями про подорожі.
Ну-ну. Я вспомню этот допыс, когда ты патриотично украинским прапором начнёшь размахивать.
   
Re: Украина справилась!

Ну-ну. Я вспомню этот допыс, когда ты патриотично украинским прапором начнёшь размахивать.

Я ним розмахую ввесь час, але не бачу, як чиїсь розповіді про подорожі можуть його зганьбити, друже Макарію.
   
Re: Украина справилась!

Сань, ты че до трех ночи бомбил?  :laugh:
   
Re: Украина справилась!

только подорожало все в разы, но какая разница

лимоны у ИФ

   
Re: Украина справилась!

Тут хтось фотки з США викладав . Ось вже у нас

   
Re: Украина справилась!

Правильна назва гілки "Ще не вмерла"
   
Re: Украина справилась!

Тут хтось фотки з США викладав . Ось вже у нас

https://twitter.com/view/status/1243437988262162433

 (tu)  :love:  (tu)

Молодці!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія