Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

Маємо вже термін на 3 вересня у ветсалон))
Моі постригти би собачку і постригли——але я сказав шоб чекали вже щоб все до порядку було))

В якому "порядку"? Ти її очі бачив? Все літо протримати собаку у шубі, щоб підстригти аж третього вересня. :facepalm:

Той песик за півтора місяця ще більш заросте, у них же волосся росте, як у людини, весь час...Їх треба мінімум чотрири рази на рік приводити до грумера, а у перерві самим підрівнювати те, що відросло вже.

Зате - 144 футболочки, Молекула та Міліонер. (td)

Ви якісь дивні люди, чесне слово.

Нашо вам та тваринка? Раді престижу? А просто розчісати - теж грумер потрібний?

зазвичай у людей ті собачки випещені, заплетені, підстрижені, а тут як лахудра якась бігає і вас всіх це влаштовує.



Останнє редагування: 24 липня 2021 22:11:15 від шуша
   
Йорка не стригли 3 місяці.
Позор.

Згоден((
Були більш важливі справи(((
Стоімо в черзі зараз.
   
Народ, про шо ви тут надрочили на 4 сторінки? :-o
   
Народ, про шо ви тут надрочили на 4 сторінки? :-o
Як звичайно)))
   
Як звичайно)))

Ну ти ж саме цього бажав?
   
З тими всіма закидонами вашими пішов притягнув футболку Версаче)))——
Але все виявилось як завжди))——
Хтось пукнув——а інші підхопили)))

Що написано на футболці——

Si certifica che questo capo e stato
Realizzato nel rispettodell'immagine
Voluta dallamaison Versace
Il presente attestato e garanzia
Di autenticita del capo

Нижче——

Milano
Prodotto con i materiali piu prestigiosi e di alta manifattura
Marchio creato da Gianni e Donatella Versace nel 1988

   
Згоден((
Були більш важливі справи(((
Стоімо в черзі зараз.

Авжеж, прогулянки по шоп-молам та бутікам?  :gigi:

І там не три місяці не стрижено, не кокетуй.
   
Ну ти ж саме цього бажав?

Саме чого?))
Я як завжди ділюся з вами новинками та цікавинками з життя Заробітчанщини))
Ви як завжди намагаєтесь мене у чомусь звинуватити та переконати))))
От і кажу——
Все як завжди))
   
Ну ти ж саме цього бажав?
Серьога красаучік, тому дуже любить виставляти своє життя напоказ щоб ФУП його похвалив  за смак, стиль, і харизму.
 :rotate:
   
Серьога красаучік, тому дуже любить виставляти своє життя напоказ щоб ФУП його похвалив  за смак, стиль, і харизму.
 :rotate:

Тіпа того)))
   
Народ, про шо ви тут надрочили на 4 сторінки? :-o

Сорока, дивився відосик?))
От скажи мені——
Я хочу платити за авторські права))——
Як це робиться нормально?))
   
Згоден((
Були більш важливі справи(((
Стоімо в черзі зараз.
та ти тут на форумі дохуя часу проїбав, що вже б давно і сам підстриг або хоча б заколював собачці кіски над очима.

От же ж йобнутий напищений індюк.  :facepalm:
   
СікГєй Тєвновтси, от скажи мені: Тебе добряче озалупили у турчевій гілці вплоть до визнання тобою, що ти за душею окрім року бурси (і не факт, що отримав хоч якесь свідоцтво там, бо у бурсі тільки один рік не навчають, отже, ти і бурсу не закінчив) не маєш, ти зліпив собі нову гілочьку в надії, що сюди не прийдуть із тієї гілки твої озалуплювачі. Дик, і в цій гілці тобі же образних хуїв натолкали і зовсім інші юзери. То може проблема не в юзерах фупу, а в тобі самому?


Куди не поткнешся - ускрізь тебе озалуплюють.  :facepalm:  То може тобі краще тут на фупі і рота не розкривати, щоб не ловити ним чергову порцію хуїв?
   
СікГєй Тєвновтси, от скажи мені: Тебе добряче озалупили у турчевій гілці вплоть до визнання тобою, що ти за душею окрім року бурси (і не факт, що отримав хоч якесь свідоцтво там, бо у бурсі тільки один рік не навчають, отже, ти і бурсу не закінчив) не маєш, ти зліпив собі нову гілочьку в надії, що сюди не прийдуть із тієї гілки твої озалуплювачі. Дик, і в цій гілці тобі же образних хуїв натолкали і зовсім інші юзери. То може проблема не в юзерах фупу, а в тобі самому?


Куди не поткнешся - ускрізь тебе озалуплюють.  :facepalm:  То може тобі краще тут на фупі і рота не розкривати, щоб не ловити ним чергову порцію хуїв?

От що за огидна баба(((
Вже ж і підстаркувата здається—— а все туди ж——
Молодь покритикувати)))
Карофка, тут не про сексуальні мріі якісь твоі))——
Тут про Шмот))
І скільки було потрачено на нього)))
пс. Що там про бурсу?))——
Ще одна спеціалістка ?)))
   
Серьога красаучік, тому дуже любить виставляти своє життя напоказ щоб ФУП його похвалив  за смак, стиль, і харизму.
 :rotate:

Угу.  Чоловік у віці 40+ радо хизується придбаними футболочками з таємною думкою "вам так не жити". :facepalm1:
   
Угу.  Чоловік у віці 40+ радо хизується придбаними футболочками з таємною думкою "вам так не жити". :facepalm1:

Ну чому ж?))
Живіть собі як вам подобається))——
Не лізу я до вас зі своіми уподобаннями, а тим більше з порадами))
І тим більше дивуюсь коли читаю такі " поради" у свій бік))
   
От що за огидна баба(((
Вже ж і підстаркувата здається—— а все туди ж——
Молодь покритикувати)))
Карофка, тут не про сексуальні мріі якісь твоі))——
Тут про Шмот))
І скільки було потрачено на нього)))
пс. Що там про бурсу?))——
Ще одна спеціалістка ?)))
яка ти вхуя молодь, залупоглазий. Труха вже з тебе сиплеться. А ти ще про шмотачьки як останній підар на селі тут хрюкаєш.
   
Не лізу я до вас зі своіми уподобаннями,
А гілку тоді окрему нафуя висрав, якшо не лізеш?
   
Ну чому ж?))
Живіть собі як вам подобається))——
Не лізу я до вас зі своіми уподобаннями, а тим більше з порадами))
І тим більше дивуюсь коли читаю такі " поради" у свій бік))
-------------

прально все Сєрий, абслютно, кажен має право на інформацію та ії висловлювання.

але, в випадку ФУПу, твої чудові гілочки повинні буть у розділі Вільне спілкування, n'est-ce pas?
   
А гілку тоді окрему нафуя висрав, якшо не лізеш?
Аперидил,наауя эти шмоточные ветки, это какая то тупиковая ветвь развития, ещё и жена с сумочкой , просто треш.
   
Аперидил,наауя эти шмоточные ветки, это какая то тупиковая ветвь развития, ещё и жена с сумочкой , просто треш.
тот, кто отличается эксгибиционизмом, имеет чрезмерную склонность к самолюбованию, саморекламе, самопредставлению или самобичеванию ◆  — Но, Дау, я, ей-богу, сделал всё, что мог. Я болен, у меня сейчас 39,5. — Так вы ещё и эксгибиционист! Вы готовы пожертвовать своим драгоценным здоровьем ради того, чтобы десять минут покрасоваться у доски. И. М. Халатников, «Воспоминания о Л. Д. Ландау», 1988 г.
   
яка ти вхуя молодь, залупоглазий. Труха вже з тебе сиплеться. А ти ще про шмотачьки як останній підар на селі тут хрюкаєш.

Тьху на тебе бабця(((
Матюки роблять( в твоєму випадку вже зробили) з тебе москаля(((
І ще воно рохкає(((
   
Аперидил,наауя эти шмоточные ветки, это какая то тупиковая ветвь развития, ещё и жена с сумочкой , просто треш.

Нормальные веточки))
Ничуть не хуже других))
Делюсь с вами новостями и интересными историями из жизни заробитчан)))
   
А гілку тоді окрему нафуя висрав, якшо не лізеш?

Ну це ж новий відосик?——
Тому й окрема гілка))——
Обговорюємо як одягаються заробітчани на чужині)))
   
нє, воно реально йобнуте. Я думала, шо воно отим своїм самолюбованієм прикидається...

А воно таки хворе на голову...  :facepalm:
   
тот, кто отличается эксгибиционизмом, имеет чрезмерную склонность к самолюбованию, саморекламе, самопредставлению или самобичеванию ◆  — Но, Дау, я, ей-богу, сделал всё, что мог. Я болен, у меня сейчас 39,5. — Так вы ещё и эксгибиционист! Вы готовы пожертвовать своим драгоценным здоровьем ради того, чтобы десять минут покрасоваться у доски. И. М. Халатников, «Воспоминания о Л. Д. Ландау», 1988 г.
Сергей, это чистый Ваш портрет, тютя в тютю. Вы засрали форум по уши, был бы модер, Вас бы тут уже давно не было. Определение выше, это википедия, не я.
   
Нормальные веточки))
Ничуть не хуже других))
Делюсь с вами новостями и интересными историями из жизни заробитчан)))
Где здесь новости и интересные истории? Что вообще интересного в этой ветки?
   
Ну це ж новий відосик?——
Тому й окрема гілка))——
В тебе ж є гілка про твій ютубчик.
Куди ти спочатку скида відосики.
Шо  та гілка нафуй нікому не всралась, то ти вирішив на кожний відосик окрему мутити?
   
тот, кто отличается эксгибиционизмом, имеет чрезмерную склонность к самолюбованию, саморекламе, самопредставлению или самобичеванию ◆  — Но, Дау, я, ей-богу, сделал всё, что мог. Я болен, у меня сейчас 39,5. — Так вы ещё и эксгибиционист! Вы готовы пожертвовать своим драгоценным здоровьем ради того, чтобы десять минут покрасоваться у доски. И. М. Халатников, «Воспоминания о Л. Д. Ландау», 1988 г.
Сергей, это чистый Ваш портрет, тютя в тютю. Вы засрали форум по уши, был бы модер, Вас бы тут уже давно не было. Определение выше, это википедия, не я.

То есть я своими безобидными ветками " засрал форум"?))
Гляньте на статистику——
У меня где— то 9 комментов в день))
Это много конечно же)), но еще далеко до форумных завсегдатаев))
Так что я как— то спокойно чувствую себя в связи с такими упреками))

пс. Или может тут есть человек, которому я первый нагрубил необоснованно?))——
Все то что Вам кажется хамством с моей стороны—— это ответ на неоднократные закидлны в мою сторону))—— и не больше.
   
Где здесь новости и интересные истории? Что вообще интересного в этой ветки?

Слушай, кинь мне любую твою тему, которая была бы близко по обсуждению к моим?))
Вот и не надо ля—ля))
   
СікГєй Тєвновтси, от скажи мені: Тебе добряче озалупили у турчевій гілці вплоть до визнання тобою, що ти за душею окрім року бурси (і не факт, що отримав хоч якесь свідоцтво там, бо у бурсі тільки один рік не навчають, отже, ти і бурсу не закінчив) не маєш, ти зліпив собі нову гілочьку в надії, що сюди не прийдуть із тієї гілки твої озалуплювачі. Дик, і в цій гілці тобі же образних хуїв натолкали і зовсім інші юзери. То може проблема не в юзерах фупу, а в тобі самому?


Куди не поткнешся - ускрізь тебе озалуплюють.  :facepalm:  То може тобі краще тут на фупі і рота не розкривати, щоб не ловити ним чергову порцію хуїв?

так все дело в том, что ему нравится, когда его озалупливают (хорошее слово  (tu) )

Он знает, что его озалупят, знает за что, и он специально делает это раз за разом. Он получает от этого удовольствие. Больное оно...  :-)o
   
В тебе ж є гілка про твій ютубчик.
Куди ти спочатку скида відосики.
Шо  та гілка нафуй нікому не всралась, то ти вирішив на кожний відосик окрему мутити?

Треба ж набити монетизацію?)))
   
sergey1974007, Вы демострируете себя, и зная, что вас рассматривают, условно говря, а может и в самом деле кончаете, уж извините, как есть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія