Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А хотят ли жители оккупированных территорий освобождения?

Перегриневич нажаль коли немає аргументів людина включає емоції
   
Шуша дякую

До чого дякувати?

Звісно, кацапи намагаються якось перетягнути людей на свою сторону, але це виходить через коліно і під великим тиском.

Люди все рівно сумують за Україною.

У Маріуполі, наприклад, зараз почали продавати "разрушенкі " тобто квартири у тих будинках, де, наприклад, повибиівало балкони чи вікна, але будинки можна відновити.

Справжні хозяєва цих квартир вбиті або виїхали в Україну чи в Європу, тож кацапи вирішили привласнити чуже майно.

продають, як є - з меблями, технікою та речами, які залишилися від українських хозяів.

Як тобі таке?

Як можна потім здоровкати ся з кацапнею, яка прикупила сусідську квартиру, де півтора роки тому вбила цілу сім'ю?

Останнє редагування: 5 лютого 2024 16:10:10 від шуша
   
Шуша кацап для мене ворог
Те що ці мразі зробили це немає жодного виправдання
 Мої питання мають аналітичне мислення
Вірніше це навідь не питання а слова мого товариша з Мелітополя якого я давно знаю
   
Во-первых Изе пора уже по-настоящему начать вкалывать на 2х работах, а не пистеть об этом на фупе.
Тогда не будет ни времени задавать дурные вопросы, ни тем более времени безвылазно сидеть в своих темах.
А во-вторых, все твои набросы, Изя, как я тебе уже говорил, говорят сугубо о тебе и твоем круге общения.
Что в общем, совершенно соответвует твоему мудацкому типажу.
   
До чого дякувати?

Звісно, кацапи намагаються якось перетягнути людей на свою сторону, але це виходить через коліно і під великим тиском.

Люди все рівно сумують за Україною.

У Маріуполі, наприклад, зараз почали продавати "разрушенкі " тобто квартири у тих будинках, де, наприклад, повибиівало балкони чи вікна, але будинки можна відновити.

Справжні хозяєва цих квартир вбиті або виїхали в Україну чи в Європу, тож кацапи вирішили привласнити чуже мацно.

продають, як є - з меблями, технікою та речами, які залишилися від українських хозяів.

Як тобі таке?

Як можна потім здоровкати ся з кацапнею, яка прикупила сусідську квартиру, де півтора роки тому вбила цілу сім'ю?


Кому ви це пояснюєте?А жити під окупантами і посміхатися вбивцям та катам твоїх сусідів?Для кацапів вони завжди залишаться  холами та потенційними зрадниками.Подивіть ся на донецьких .Ізя то людина шлунок без краплі гідності та совісті .Такий і відсмокче  якщо добре заплатять чи трошки налякають .
   
Zviad зранку встану і почну вкалувать
У нас вже вечір
10 година
   
слова мого товариша з Мелітополя якого я давно знаю


п***а.
   
 Але наразі на підконтрольній Україні території заручники за гендерно віковою ознакою. А ті хто на не підконтрольній території вільні в пересуванні то є факт



ізя, ти сліпий на ліве око і глухий на праве вухо?..
ТИ в курсі, що у нас війна, воєнний стан, а у нас, бачте, СВО.
Яке, блд, вільне пересування? (таке, як у тебе, втікти від війни?)
Над нашими головами висить меч смерті, треба оборонятися, а тобі пересування закортіло.
   
Dimec ти сьогодні не бухай
   
ИЗЯ ШНИПЕРСОН - ПIДОРАС

   
Ізя, ще раз питаю: з чиїми паспортами (України ми росії) маріупольці змогли виїхали за кордон?
   
взагалі ми ще скоро побачимо, що буде після виборів хуйла в самій кацапії, і на тот також.
   
Тясмин слоу даун пліз
В чому саме не правильний термін за гендерно віковою ознакою?

Саме за гендерно віковою ознакою є обмеження на свободу пересування громадян України

   
Якби не мобілізація, хер би Ізя поїхав звідси  :gigi: Взяв би кацапський паспорт і спокійно жив би далі...
   
Тясмін України звичайно. Але не з території України
   
Ізя, те що говорить ваш окремо взятий товариш з Мелітополя, або мої чи шуші окремо взяті родичі  - це не критерій для визначення ЗАГАЛЬНОГО настрою людей на ТОТ.
Показник - це кількість тих, хто виїхав. Навіть не тих, хто виїхав БИ, якби мав куди, мав сили та здоров"я. Бо цих не підрахуєш - навіть давно знайомі люди зараз уникають відвертих висловлювань. На їхній землі наразі сталінщина, інакомислення без суда і слідства. Показник - це кількість тих, що виїхали. І їх дуже багато.
   
Ще одне - кацапи зараз дуже заохочують переїжджати до окупованих теріторій своїх кацапів, переважно з глухих єбєнєй, поступово витискаючи місцеве населення.

Наприклад, у той же Маріуполь зараз їдуть якісь буряти, киргизи, евенки, багато таджиків - для них будують цілі таборні містечка зі школами для дітей і залучають їх у відбудові міста.

Звісно, ніхто з тих бурятів не поїде від теплого моря та яскравого сонця, але, навпаки, перетягнуть всю рідню, і будуть грудьми стояти за рашку.

А звідти соціологи потім будуть казати, що місцеве населення переважною більшостю підтримує рашку. Але забудуть сказати, скільки з тієї "більшості" залишилося дійсно місцевого населення.


Такі пердімоноклі рашка робила вже не один раз.

З найяскравіших прикладів -  Калінінград, де за рік було депортовано більше мільйона німців і іх оселі заселено правильно налаштованими кацапами.

Крим, де в 1944 році було практично повністю вивезено місцеве населення - татари, і в іх оселі, де ще піч не вихолонула, а на столі стояла іжа, миттєво заселялися кацапи.

Саме вони на референдумі 2014 році волали, що вони і є корінне населення і воно бажає в рашку, хоч каміння з неба.

 А те, що у рашці більше грошей, то було відомо давно. Але щось великої міграції українців в кацапію не було.

Іздили  на заробіток, це правда, але переважна більшість поверталася в Україну.

А зараз, після того кошмару, який кацапи роблять в Україні, про яке таке масове бажання українців залишитися на окупованих теріторіях ти мариш?

Тож, Ізя, не все те золото, що блищить.

Останнє редагування: 5 лютого 2024 16:13:45 від шуша
   
Myshka саме на це і сподівання. Але дивлячись на північну Корею та Іран у мене мало сподівань
   
Припиняйте сперечатися з Ізею, це типовий хатаскрайник. Не їбуть - і добре. А то придумали собі якусь свободу слова...
   
Myroslava досить ймовірно і я погоджуюсь
Правда десь посередині
   
Шуша кацап для мене ворог
Те що ці мразі зробили це немає жодного виправдання
 Мої питання мають аналітичне мислення
Вірніше це навідь не питання а слова мого товариша з Мелітополя якого я давно знаю

Ваш товариш, за Вашими словами, продовжує вести бізнес у Мелітополі. І платити податки окупантам. Він звичайний колаборант.
Для чого поширювати тут колаборантську пропаганду?
   
У ковбасників все , в тому числі і патріотизм побудований на шлунку  :beach:
   
Zamastryniv кожен поважний фупівець повинен поширювати лише новини з телемарафону?
Я написав думки людини яку давно знаю. Що була патріотом. Вибачаюсь за повторення. Я це писав раніше
   
Тясмін України звичайно. Але не з території України


та хоч з Мадагаскару.
Бо на кордоні ЄС вони пред"являлим саме український,а не какцапський паспорт, бо з куркою в європах їм не світить.
Таким чином, цю українську перевагу ти приписав какцапам.
Ганьба.
Негайно покайся)



пс
Крім какцапів, частково у Крим переселили й наших землячків. Особливо в Бахчисарайський район.
   
Capitain це капіталізм )
   
Zamastryniv кожен поважний фупівець повинен поширювати лише новини з телемарафону?
Я написав думки людини яку давно знаю. Що була патріотом. Вибачаюсь за повторення. Я це писав раніше

Ви самі написали, що ця знайома людина стала колаборантом і співпрацює з окупантами.
Про яку об'єктивність тут може бути мова?  Ще балицького зацитуйте як достовірне джерело.
   
Vmax годен з вами. Але наразі на підконтрольній Україні території заручники за гендерно віковою ознакою. А ті хто на не підконтрольній території вільні в пересуванні то є факт
О, шо тут робиться. Кацапську фуфайку у відкриту вкручують.
Зато цей поц проти зеленої влади, криголамникам подобається це мудило
   
Питання просте до ТС- яка мотивація продукування цього посту?
   
Чому така різниця у реакції на спроби знищити все українське серед українців з Заходу і Сходу?
Може тому, що у жителів заходу залишилось ще щось українське (мова)?
   
мотивація І Ізі проста: виправдати себе, свою поведінку.
   
Жидочек отмазку ищетт
   
Хотят нехотят це іх проблеми


   
Таки прав був Дімец зі своєю темою.
ЬІзя, ти кончений підар, в найгіршому значенні цього слова. Добре, що з'їбав, не повертайся.
В мене все.
   
Zamastryniv кожен поважний фупівець повинен поширювати лише новини з телемарафону?
Я написав думки людини яку давно знаю. Що була патріотом. Вибачаюсь за повторення. Я це писав раніше

Раша піде з окупованих, то твій знайомий теж разом з нею?
Чи залишиться, як громадянин України?
То може в деяких настрій як у твого знайомого, бо поки там є раша?
А на твоє питання проста відповідь:
Але якою має бути Україна щоб її громадяни хотіли повернутись?
Поверне Україна окуповані території- будуть в Мелітополі громадяни України
   
Питання просте до ТС- яка мотивація продукування цього посту?

мотивація:

1. Я правильно вчинив, що с’їбався
2. Накуя воювати, якщо всє там довольни!
3. Я лишь процитировал слова того человека который был патриотом - навіть патріоти ЗА, шо уже гаваріть за вату.

Облили ізю гівном в темі Дімця, прийшов виправдовуватись, гандон єпаний
   
Таки прав був Дімец зі своєю темою.
ЬІзя, ти кончений підар, в найгіршому значенні цього слова. Добре, що з'їбав, не повертайся.
В мене все.

Людина, яка чесно виїхала, ніколи не буде втирати кацапську х.й.ю про обмеження громадян за гендерною ознакою. Такі теми обговорюються переважно на зрадойобських пабліках у постах, як виїхати  :gigi:
   
Steol
Дай Боже щоб так і було
Але у мене обʼєктивні великі сумніви
   
Steol
Дай Боже щоб так і було
Але у мене обʼєктивні великі сумніви
Твоїй і знайомого об'єктивності я не довіряю
   

Что им может предложить Украина?


В меню - покаяние, депортация, уголовное дело или смирение.
   
Eugnat вам видніше, мабуть посіщаєте?
)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія