Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А хотят ли жители оккупированных территорий освобождения?

Uki у цієї людини діти в Америці
Він має магазини в Мелітополі
Я його давно знаю і він досить обʼєктивно описав мені ситуацію
По пенсіонерах каже що почали купляти побутову техніку те що раніше не могли собі дозволити. Плюс окрім пенсії (значно більше від української) отримують продуктові набори на місяць безкоштовно
А сісти на потяг і з"їздити до родичів у гості у Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів вони можуть?
а як що кадирівців, які просто на вулицях їхніх міст розстеляють килимки і моляться?
а те, що до тебе у дім в будь-який момент можуть вломитися з десяток озброєних коцабів і поводитися як хазяї у твоєму домі?
   
і потім не кажіть шо Ізя не уйопок  :gigi:
   
Uki у цієї людини діти в Америці
Він має магазини в Мелітополі
Я його давно знаю і він досить обʼєктивно описав мені ситуацію
По пенсіонерах каже що почали купляти побутову техніку те що раніше не могли собі дозволити. Плюс окрім пенсії (значно більше від української) отримують продуктові набори на місяць безкоштовно
Ответь все таки на вопрос ,если бы в твою квартиру заселились посторонние люди ты бы умилялся бы как им в твоей квартире тепло и уютно?
   
Перегриневич  навідь дуже ймовірно що Росія такім чином купляє відношення жителів окупованих територій. Я з вами згоден. В мене ж питання. А що може їм запропонувати Україна?

   
А сісти на потяг і з"їздити до родичів у гості у Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів вони можуть?
а як що кадирівців, які просто на вулицях їхніх міст розстеляють килимки і моляться?
а те, що до тебе у дім в будь-який момент можуть вломитися з десяток озброєних коцабів і поводитися як хазяї у твоєму домі?

Да не слушайте вы этого изю
люди на тот живут в постоянном страхе
   
Перегриневич  навідь дуже ймовірно що Росія такім чином купляє відношення жителів окупованих територій. Я з вами згоден. В мене ж питання. А що може їм запропонувати Україна?

Прежнюю мирную жизнь
   
Залужный защитил докторскую диссертацию по праву - вот чем был занят последнее время  :-G
   
Володимир ні звичайно
   

Плюс окрім пенсії (значно більше від української) отримують продуктові набори на місяць безкоштовно


В расіі пенси по мусорним контейнерам шукають що небудь з'їсти, а тут прям манна з неба сипеться. Кацап, не пались так.
   
Я лично могу сказать по поводу Луг обл
1 Те территории что были оккупированы еще до 22 г
Там действительно сформировался социум который уже переварен хуйлостаном
Про украинские жители оттуда уже давно уехали и там остались в основном про российские
нооо их жизнь не особо можно назвать жизнью - совок в худшем понимании и безнадега
 
   
А що може їм запропонувати Україна?
Насправді, багато чого. От чому більшість москалів мріють про загниваючу Європу, якщо й у них все так добре? Отож.
   
Перегриневич  навідь дуже ймовірно що Росія такім чином купляє відношення жителів окупованих територій. Я з вами згоден. В мене ж питання. А що може їм запропонувати Україна?
А що має пропонувати Україна? Що вона пропонує мешканцям Києва, Дніпра, Тернополя? Ви сам себе чуєте?
   
Так що може запропонувати Україна тим пенсіонерам ( менші  пенсії?)
Що може запропонувати Україна молодим чоловікам? Закриті кордони?
Що може Україна запропонувати бізнесменам? Справу а-ля драгон  кепітал?
по законам военного времени таких питаров надо расстреливать
   
Slap вибачаюсь але у них і так вільніше життя зараз за жителів підконтрольної території. Як мінімум в плані пересування
   
Вело выдыхай!
Растреляешь меня после того как начнут настреливать украинских коррупционеров
   
Uki у цієї людини діти в Америці
Він має магазини в Мелітополі
Я його давно знаю і він досить обʼєктивно описав мені ситуацію
По пенсіонерах каже що почали купляти побутову техніку те що раніше не могли собі дозволити. Плюс окрім пенсії (значно більше від української) отримують продуктові набори на місяць безкоштовно

Поперше одним "побутова техніка та безкоштовні продуктові набори", а іншим в'язниця, катування та куля в потилицю. Подруге ця шара рівно до того моменту поки Хуйлові не обридне, а потім "дєнєг нєт но ви дєржитєсь". Якщо ти та твій знайомий не розумієте цих елементарних базових речей то читай мій пост вище.
   
Слухав по радіо репортаж про Маріуполь. Спочатку туди завезли біля 80 тисяч мігрантів. Зараз мігрантів виперли і завозять вже кацапів. Дають їпотеки під 2% на 30 років, платять вищі зарплати, ніж в Росії і так далі. Хами довольні, ситі в них їбала. А Росія всюди про це трубить, теж за допомогою Изи Шниперсона і його "друга з Мелитополя".
   
Slap вибачаюсь але у них і так вільніше життя зараз за жителів підконтрольної території. Як мінімум в плані пересування
Ізя, ви хворий? Маю на увазі - на голову?
   
Vmax годен з вами. Але наразі на підконтрольній Україні території заручники за гендерно віковою ознакою. А ті хто на не підконтрольній території вільні в пересуванні то є факт
   
Myroslava можливо я і хворий на голову.  Але на питання можна відповідати і без емоцій)
   
Vmax годен з вами. Але наразі на підконтрольній Україні території заручники за гендерно віковою ознакою. А ті хто на не підконтрольній території вільні в пересуванні то є факт

Простите, но изя дурак или ... провокатор
   
Slap вибачаюсь але у них і так вільніше життя зараз за жителів підконтрольної території. Як мінімум в плані пересування
:weep:
Ти не був в окупації, тому ти не розумієш про що кажеш
   
Володимир ні звичайно
Так почему украинцев должно волновать мнение колоборантов и понаехавших? Украина воюет ради вынуждено покинувших и тех кто хотят возвращения ,мнение остальных пох. Передай это своему другу.
   
Vmax годен з вами. Але наразі на підконтрольній Україні території заручники за гендерно віковою ознакою. А ті хто на не підконтрольній території вільні в пересуванні то є факт

плять, у мене слів нема :X

заручники через отаких як ти та твій друг з Мелітополя, що фактично дають індульгенцію хуйлові все це творити з Україною
   
Який же підарас.Забаньте цю свиню к хуям бо це вже навіть не зрадойобство а відкрита кацапська агаітація.
   
2 Территории что были оккупированы после 22 г но не пострадали от БД ( Север Луг обл )
Оттуда большинство про украинских выехало
Молодежь (Вата) уехала в хуйлостан или в Европу
Безнадега еще больше чем на тех территориях что были оккупированы до 22г
3 Территории окупированные после 22 г и которые пострадали от БД
Там вообще жопа
Живут в основном только пенсионеры мародеры алкоголики и бомжи
Нормальных людей там вообще нет ( потому что нет нормальной жизни )
   
Myroslava можливо я і хворий на голову.  Але на питання можна відповідати і без емоцій)
Я вам відповідаю голосом своїх родичів з ТОТ, з якими ми підтримуємо зв"язок через інтернет (поки що).
Ноги цілуватимуть українському воїну-визволителю.
   
Re: А хотят ли жители оккупированных территорий освобождения?
TC

Я про тех жителей что там
Из того что мне сказал мой друг из Мелитополя
Пенсионеры довольны (выше пенсии)
Семейные довольны ( очень многие в Европе сейчас)
Бизнес довольны ( никто никого не трусит и заработки больше)
Что им может предложить Украина?
С его слов почти все получили рос паспорта
Не судите, не обвиняйте. Я лишь процитировал слова того человека который был патриотом. И я его очень давно знаю

Так що може запропонувати Україна тим пенсіонерам ( менші  пенсії?)
Що може запропонувати Україна молодим чоловікам? Закриті кордони?
Що може Україна запропонувати бізнесменам? Справу а-ля драгон  кепітал?

Звісно Росія то є повне гівно
Але якою має бути Україна щоб її громадяни хотіли повернутись?

Забаньте уєбана (С)
   
А ті хто на не підконтрольній території вільні в пересуванні то є факт
Ну Ви ж розумієте, що це на період війни. Після війни у тих громадян може статися повна інверсія, аж до залізної завіси й перспективи розвитку як у пермського краю... Й десь в глибині свідомості вони це розуміють, тому опору при деокупації чинити не будуть.
   
Перегриневич я згоден з вами. Росія то є гівно.
В мене приклад з Маріуполя. Два брати. Один виїхав через Запоріжжя. Свмья наразі в Німеччині він моряк сидить в Україні до сих пір. Його брат через косу виїхав до Криму. Зараз з сімʼєю у німечіні. Ви різницю розумієте?
   
Wmax 100 відсотків але є багато невідомих
Терміни війни
Можливо 10 років?
А про опір так точно чинити не будуть
Але вони точно будуть порівнювати рівень життя
   
Перегриневич я згоден з вами. Росія то є гівно.
В мене приклад з Маріуполя. Два брати. Один виїхав через Запоріжжя. Свмья наразі в Німеччині він моряк сидить в Україні до сих пір. Його брат через косу виїхав до Криму. Зараз з сімʼєю у німечіні. Ви різницю розумієте?

йди нахуй звідси

ото все, що я можу тобі відповісти

 (td)
   
Перегриневич я згоден з вами. Росія то є гівно.
В мене приклад з Маріуполя. Два брати. Один виїхав через Запоріжжя. Свмья наразі в Німеччині він моряк сидить в Україні до сих пір. Його брат через косу виїхав до Криму. Зараз з сімʼєю у німечіні. Ви різницю розумієте?


У тебе скота мізків вистачає тільки на те щоб втікти,а потім срати з небезпечної відстані.Типове біо-сміття
   
З того, що розповідала рідня з окупований теріторій.

Пенсії їм кацапи не платили півроку. Українську майже неможливо було отримати, бо ж банкоматів Приватбанку вже не було, то треба було сплачувати комусь немаленький відсоток, хто б ту пенсію зняв плюс конвертація гривні у дерев'яні.

Після того змусили оформити російську пенсію, і видали по п'ятдесят тисяч в рахунок тих місяців, які не платили. Пенсію призначили плюс-мінус 10 тисяч рублів кожному.

Але ж треба купувати на зиму вугілля, щоб опалювати будиночок, а ціна на машину вугілля теж підскочила.

Восени минулого року вже змусили отримати російські паспорти, бо лякали, що хто не отримає, пенсії не буде. До того часу трималися, не отримували кацапські.

Продукти та ліки дуже дорогі і везуть їх з Криму, плюс накрутка в ціні. Різниці  у місцевій аптеці в цінах на ліки у два, а то й три рази вище від українських.

Лікуватися дуже важко, місцева поліклініка та лікарня не працює, у важких випадках раніше (після окупації) їздили  в Херсон, а як кацапи звідти здриснули, то вже треба їхати в Симферопіль чи навіть в Севастополь. А це довго і важко, у кого немає машини - то їх проблеми. Літнім людям взагалі ніяк.

Пайків ніяких не отримували, хоча рідня - люди вже літні.

Тарілка в них приймає і кацапські, і наші канали.

Сімка на телефоні кацапська.

Сидять переважно вдома, майже нікуди не ходять.

Дуже сумують за Україною.

   
Myroslava можливо і ногу цілуватимуть. Багато хто б поцілував ноги якби був без зброї а навпроти  стояли б з автоматом) жарт

   
Брехня

1) покупали
2) пенсия не выше украинской (с учетом цен выше чем в Москве)
3) продуктовые наборы получали ДО референдума

це тільки початок. тут буде і відповідь Ізі.
кацапи поки що т.б.м. "лагідно" поводяться, щоб не отримувати проблеми в тилу, поки не закріпилися добре, і ще далеко до закінчення війни. вони і пенсійний вік на окупованих територіях ще до своєго не збільшували, через що кацапи скиглять.
якщо повернути територію не вдасться, то місцеві там відчують всю прєлєсть кацапського мороку, як відчули українці з 20-их років минулого століття, особливо селяни, які повірили брехні більшовиків, що їм землю дадуть і не боролися за свою державу.
як мінімум, що їх чекає, це депортація і заміщення кацапами і азійськими мігрантами. їм вже видають житлові сертифікати на придбання житла в кацапії, але поки ще випускають за кордон. потім такого не буде.
   
Шуша дякую
   
Myshka досить ймовірне припущення що так і буде
   
Myroslava можливо і ногу цілуватимуть. Багато хто б поцілував ноги якби був без зброї а навпроти  стояли б з автоматом) жарт


Жарт, кажеш.А один українець сказав" Слава Україні", хоч без зброї був, а напроти ворог зі зброєю. За що і вбили його, а ти, походу ворог.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія