Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пашинському вручили підозру

Re: Пашинському вручили підозру

пс. якщо так станеться - пашік може розраховувати на передачкі у тюрму від вас персонально?

в тюрмі з нього нема жодного толку, тому ні

він мені не бро, не кум і не (так далі), він корисний в поточний момент збройний барон
   
Re: Пашинському вручили підозру

я абсолютно певна, що нікого переконати тут не вдасться
Эт-твои проблемы

thank U Cap
   
Re: Пашинському вручили підозру

в тюрмі з нього нема жодного толку, тому ні

він мені не бро, не кум і не (так далі), він корисний в поточний момент збройний барон

може від ахмєтова теж гуманітарку приймаєте?
   
Re: Пашинському вручили підозру

може від ахмєтова теж гуманітарку приймаєте?

він мені не подає
зате (з того, що я знаю) десь за кордоном він робить фальшиві хамерси, які з дронів схожі на справжні один в один, і якось вояки тому скоріше раді, ніж навпаки
   
Re: Пашинському вручили підозру

він корисний в поточний момент збройний барон

 :facepalm1:

Я ещё одного такого знаю... :super:

Оч. полезен в плане поездить по мировым столицам и поторговать иплом..

А потом по своим каналам рассказывать,как он невъебенно всё порешал и со всеми договорился
   
Re: Пашинському вручили підозру

він мені не подає
зате (з того, що я знаю) десь за кордоном він робить фальшиві хамерси, які з дронів схожі на справжні один в один, і якось вояки тому скоріше раді, ніж навпаки

На скільки там рудий придбав під час війни нерухомості за кордоном?
На $200млн.?
На що більше витратив?
   
Re: Пашинському вручили підозру

На що більше витратив?

no idea

я не слідчий.
   
Re: Пашинському вручили підозру

Оч. полезен в плане поездить по мировым столицам и поторговать иплом..

торгует в пользу победы - ок
торгует в пользу врагов или торгует плохо - не ок

и мне все равно сейчас, кто он такой и как его зовут
   
Re: Пашинському вручили підозру

торгует в пользу победы - ок
торгует в пользу врагов или торгует плохо - не ок

и мне все равно сейчас, кто он такой и как его зовут

И что именно наторговал?

Ну вот так,чтоб вот никто ( кому это сейчас положено по рангу,начиная от Кулебы и его сотрудников и заканчивая Президентом) это сделать не смог, а поехало пидрило и всё порешало

???

Кста, если пашинский развяжет язык, а он его развяжет, потому как по жизни ссыкло, чмо и кондом, то я за пидрилу буду оч. рад  :eyes:
   
Re: Пашинському вручили підозру

пидрило

заметьте, яя не использовала никакой такой лексики ни по отношению к вам, ни по отношению к кому бы то ни было еще

рассказывать я вам, конечно, ничего не буду, потому как а вдруг я напиздела? Как проверить, например, сухогруз, где бокситами завалили ящики со всяким вкусным? (в данном случае, так завозили в Нигерию совсем другие люди)

Потому критерий у нас один:

мнение Гео и Кабса.
   
Re: Пашинському вручили підозру

   
Re: Пашинському вручили підозру

Забавный момент по прослушкам.
Сколько уже их было. Марчелло, Кузьменко навскидку. Из надерганых урывков легкими мазками вырисовывается образ чудовищных злодеев
У манюпаса подгорае срака, манюпас яростно негодует и требует показательно наказать
Проходит время, проходят суды ... и шо? И шо б***ь?
А ничо.
Манюпасу  показывают пальцем нового злодея, новые пленки, у манюпаса подгорае срака, ...

   
Re: Пашинському вручили підозру

какіє боксіти, какіє Нігєрії?...
то шо : гео з кабсом возили?

ще обіду не було, а вже прийнято..
   
Re: Пашинському вручили підозру

Схему погоджував з Порошенко: Пашинський у суді розкрив деталі крадіжки палива для ЗСУ на 1 млрд грн 

Петро Порошенко був як мінімум добре обізнаним про схему з розкраданням у ЗСУ палива на мільярд, і як максимум – був учасником цієї схеми
Такі свідчення щодо Порошенка пролунали під час судового засідання у справі Пашинського, який «злив» свого боса і на той час Президента Петра Порошенка, - пише (
) експерт Валентин Гладких, звертаючи увагу на запис (https://www.youtube.com/live/hO7Gby26NFI?feature=shared) засідання Вищого антикорупційного суду. 

Підтвердив свідчення Пашинського і тогочасний прокурор у справі вкраденого палива Давид Сакварелідзе.
За його словами, Порошенко особисто перешкоджав розслідуванню розкрадання 1 млрд грн з палива для ЗСУ та прикривав Пашинського:
«У них були домовленості. «Укроборонпром» вони поділили на сфери впливу.
Це був великий «договорняк»». 

Тобто вся ця «патріотична команда» вкрала 1 мільярд у наших захисників!
Це 50 тисяч дронів!
Це не просто злочин!
Це вбивство наших хлопців та дівчат на передовій! - пише експерт.
   
Re: Пашинському вручили підозру

А нафтопродукти віджимали орли авакова.
Дивина та й годі
   
Re: Пашинському вручили підозру

А нафтопродукти віджимали орли авакова.
Дивина та й годі

А чим у той час займався вилупок кума хуйла? Чому розслідування по нафтопродуктам зливалося так само, як і розслідування по злочинам на майдані? Чому злилося розслідування по вежах Бойка? Більше того, Бойко агітував на каналах вилупка...  :shuffle:

П.С. Cектанти зараз на шпагаті. З одного боку раніше їм розповідали, що Пашинський креатура конкуруючої медведчуківської сучки, а з іншого боку він начебто був під дахом бозі, тобто правильної медведчуківської сучки.  :gigi:
   
Re: Пашинському вручили підозру

ну зараз налетять , не чіпайте петра, він потужний політик :D
   
Re: Пашинському вручили підозру

"Може, ніколи не доведемо": прокурор САП визнав відсутність зиску Пашинського у справі про нафтопродукти, — ЗМІ
Мирослав Гурко 08 березня 2024 в 09:40

Фото: Скриншот
На сьогоднішній день у слідчих НАБУ та САП відсутні докази руху коштів на рахунки колишнього голови Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Сергія Пашинського в рамках розслідування справи про так зване заволодіння нафтопродуктами, щоб свідчило про якусь потенційну фінансову вигоду екснардепа. Про це повідомляє видання "Телеграф".

Це у четвер, 7 березня, в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду України під час розгляду скарги Пашинського на рішення нижчої судової інстанції щодо запобіжного заходу визнав прокурор САП Олександр Снєгірьов.

"Оскільки захист вказує, а що ж отримав Пашинський від тої діяльності, то ми грошові кошти, от щоб прямо отримані за нафтопродукти, до рахунку Пашинського принаймні поки що не довели. Може, ніколи не доведемо", — заявив представник державного обвинувачення.
   
Re: Пашинському вручили підозру

Что і трєбовалось доказать  :D
   
Re: Пашинському вручили підозру

"Може, ніколи не доведемо": прокурор САП визнав відсутність зиску Пашинського у справі про нафтопродукти, — ЗМІ
Мирослав Гурко 08 березня 2024 в 09:40

Фото: Скриншот
На сьогоднішній день у слідчих НАБУ та САП відсутні докази руху коштів на рахунки колишнього голови Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Сергія Пашинського в рамках розслідування справи про так зване заволодіння нафтопродуктами, щоб свідчило про якусь потенційну фінансову вигоду екснардепа. Про це повідомляє видання "Телеграф".

Це у четвер, 7 березня, в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду України під час розгляду скарги Пашинського на рішення нижчої судової інстанції щодо запобіжного заходу визнав прокурор САП Олександр Снєгірьов.

"Оскільки захист вказує, а що ж отримав Пашинський від тої діяльності, то ми грошові кошти, от щоб прямо отримані за нафтопродукти, до рахунку Пашинського принаймні поки що не довели. Може, ніколи не доведемо", — заявив представник державного обвинувачення.

Всё пошло на нужды Обороны!!!

Кэшем!!!  :super:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія