Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Украине отменили ночной тариф на электроэнергию для юридических лиц :super:

в Германии и Голландии ночью  часто бесплатно раздают, а иногда и доплачивают)) бо перепроизводство ветряками ээ
а в Украине надо помочь ахметову :lol:

хотя пардон это же на выборы )))

у нас та же херня. Атомные станции на ночь не выключишь. Я думаю у нас избыток сейчас и днем потому что экономика в штопоре. Украина в союзе была ОЧЕНЬ ЭНЕРГОЕМКОЙ! Поэтому столько атомки, гидро, тепло. Ночью энергию девать некуда. Но почему бы не наебать лишний раз доверчивого манюпаса, который оплатил двух/трех зонные счетчики, техусловия, новые договора, новые подключения -- и все это ради экономии думал манюпасик  :laugh:  Хер он угадал -- просраные деньги ибо нельзя с наперсточниками играть в такие игры
   
Я двозонний вдома встановив за 1200 грн 3 роки назад. Вже окупився.

Тарифи то таке.. Суть не в тарифах. Суть що такі зміни мають плануватися на кілька років вперед! Щоб можна було планувати інвестиції, роботу, якийсь термін окупності і т.п.

А якщо вчора поставив лічильник, а сьогодні НКРЕКП якимись своїм папірцем різко міняє правила гри за один день - ну це ж брєд.   Хай попробують таке з зеленим тарифом провернути. СлабО ?
   
Тут багато коментарів від фізичних осіб: заспокойтесь, вас це не стосується. Відмінено лише? для підприємств і організацій.

Мета чітка: поки пройде "неразбериха" скосить по легкому пару сотнів мільйонів. Ринок розділили: виробники окремо, постачальники окремо, розподільники окремо. Так от виробники і постачальники продають з почасовими тарифами, а той хто "знімає вершки"( 90% Ахметов???) продавать вирішив по одному- максимальному тарифу(((

Останнє редагування: 16 січня 2019 13:43:24 від caeser
   
Ще пам'ятаю, що там потужність тре було підняти, скажімо не 9 кВт, а 20, і акт, чи витримає проводка  Щось таке. Я сидів в кабінеті, чекав, поки вони закінчать.

ну да... при электроотоплении это крайне важно, тем более что если не путаю... то к примеру для котла 10 квт нужен запас по мощности 2х разовый .  Но то технические моменты.....
пару раз общался с энергетиками на темы электроподачи на свой дом.... мало желания это делать еще когда либо. Простые вещи делают сложными, делают круглые глаза  при простейших вопросах.
   
ЗА ПЕТРА !!11 ТВЕРДО !  [ua]
   
Было уже предложение гасить пиковые нагрузки томосом?

   
Я двозонний вдома встановив за 1200 грн 3 роки назад.
Однофазний. Трифазний дорожче, звісно.
   
Было уже предложение гасить пиковые нагрузки томосом?
Аякже!
Головне,  в цю годину згадувати про Томос і тоді мережі не будуть перевантажені
   
Це ж б***ь, знов платить за переналаштування аскуе!
 ;o
   
Це ж б***ь, знов платить за переналаштування аскуе!
 ;o

Все запетрее и запетрее
   
население конкретно сейчас не причем ( если не в бизнесе и их это не касается), но население знает из всей своей жизни в этой стране, что до них эти покращення еще дойдут....  ферштейн?

До речі, населення дуже навіть стосується. Це за аналогією зростання вартості пального.
Бо за ці приколи промисловість буде компенсувати збитки  за рахунок збільшення ціни для кишені манюпасів - кінцевих споживачів, якщо це на внутрішній ринок.
   
До речі, населення дуже навіть стосується. Це за аналогією зростання вартості пального.
Бо за ці приколи промисловість буде компенсувати збитки  за рахунок збільшення ціни для кишені манюпасів - кінцевих споживачів, якщо це на внутрішній ринок.

вы правы....  касается конечно всех. я писал более уже, про то что отмена самого постановления - это отмена постановления касающегося именно юрлиц. Тем не менее любые действия по ним однозначно будут касаться и остального населения.
   
позволит обеспечить уменьшение перекрестного субсидирования :lol:  между различными категориями потребителей

Якась люта маячня  (td)
   
Т.е. собирался субсидировать ДТЭК,  вместо того, чтобы платить Киеву и Нафтогазу?
ну да, сцуко, якщо підкажеш де є не ДТЕК та ви, гельмінти, правите бал, з радістю піду у альтернативну контору. :X  :K
   
Нихрена не под угрозой.
При расходе 20 квт на сотню
платить 1,68*20 = 33,6 (стоимость ОДНОГО литра бензина)
совершенно не является проблемой.

Платить еще в половину меньше - конечно прикольно. но погоды не делает ащпе!
це якшо від дамшньої розетки.
платні заправки хочуть 5.85 вдень і 4 гривні вночі за кіловат.
а це вже 3.5 літри дизеля на сотню.
нах такі електромобілі.
   
Причем тут РЛА? И причем тут население? Ночью как раз в основном излишки э/э от АЭС. Вот ее теперь и будут дороже продавать для промышленности

Ну спочатку для "юридичних осіб", потім для фізичних.
Хіба я вашу "породу" не знаю, ахметкі?
   
Однофазний. Трифазний дорожче, звісно.
Тобто, при електроопаленні на однофазном може не витримати проводка?
   
Ну спочатку для "юридичних осіб", потім для фізичних.
Хіба я вашу "породу" не знаю, ахметкі?
Эта тема дает вполне конкретный ответ на вопрос - как власть собирается поддерживать малый и средний бизнес, стимулировать внутренний рынок и Т.Д. :D
   
Тут багато коментарів від фізичних осіб: заспокойтесь, вас це не стосується. Відмінено лише? для підприємств і організацій.

Мета чітка: поки пройде "неразбериха" скосить по легкому пару сотнів мільйонів. Ринок розділили: виробники окремо, постачальники окремо, розподільники окремо. Так от виробники і постачальники продають з почасовими тарифами, а той хто "знімає вершки"( 90% Ахметов???) продавать вирішив по одному- максимальному тарифу(((
Це бот пише чи хто?
А куди буде дівати підприємство підвищенні видатки на електроенергію?
Звичайно закладати у ціну виробленого товару чи послуги!
Тобто для "фізичної особи" просто все стане дорожче, а отже знову розкручення маховику інфляції.
   
Тобто, при електроопаленні на однофазном може не витримати проводка?
Я ж не знаю, яка у вас проводка і якої потужності буде ел.обладнання.
   
Тобто, при електроопаленні на однофазном може не витримати проводка?

Серия однофазных котлов обычно заканчивается на 6квт
   
Я ж не знаю, яка у вас проводка і якої потужності буде ел.обладнання.
16 ампер? не досить? 25 треба встановлювати? Ну добре, буду ці питання з забудовником вирішувати.
   
Серия однофазных котлов обычно заканчивается на 6квт
На які можна зігріти хіба шо однокімнатну хрущівку. Але хрущі не пристосовані навіть на 6кВт.
   
О! А я все думаю. Чого перед виборами іде така безмежна вакханалія з тарифами? Прикривабться МВФ, вводять ротердами, посилаються на розрахунки незрозумілі, відміняють тарифи. Луплять по найболючішому, як для населення так і бізнесу привіти летять. В чому ж причина? Чи Петро осліп і оглух в оточенні сраколизів, чи вже не планує 2-й термін? Чи рінатка сере в борщ? Бо амку і нкре цілком під ним, здається.
   
16 ампер? не досить? 25 треба встановлювати? Ну добре, буду ці питання з забудовником вирішувати.
16 А для сучасної квартири і без котла малувато :(
   
У свідків бойлера всемогутьнього зараз повинно міцно стиснутися очко!  :lol:
Бо черга дойде і до них....
   
16 А для сучасної квартири і без котла малувато :(

Да. В мене останнім часом через день вибиває. Всього то включила морозилку.
   
бля це капець...
нафіга було встановлювати двохзонний тоді ?
це ж купа бабла пішла впусту...
це вони так покращують інвестиційний клімат, ви головне побільше бабла вкладуйте, а ми потім все похєримо собі в кишеню.
   
це якшо від дамшньої розетки.
платні заправки хочуть 5.85 вдень і 4 гривні вночі за кіловат.
а це вже 3.5 літри дизеля на сотню.
нах такі електромобілі.

а воны сплачують за тарифом юріків
тобто знижки вночі вже не буде, можливо, й взагалі тариф піднімуть
   
У свідків бойлера всемогутьнього зараз повинно міцно стиснутися очко!  :lol:
Бо черга дойде і до них....


+ миллион
   
16 А для сучасної квартири і без котла малувато :(
Це стандарт зараз для будь-якої квартири.
Спитайте у забудовника будь-якого.
Вони більше не ставлять, "економлять" на вас та ваших грошах.
Тим більше там "абонплата за користування електричною лінією" десь на обрії маячить.
   
Це бот пише чи хто?
А куди буде дівати підприємство підвищенні видатки на електроенергію?
Звичайно закладати у ціну виробленого товару чи послуги!
Тобто для "фізичної особи" просто все стане дорожче, а отже знову розкручення маховику інфляції.

Я про тарифи. А в кінцевому результаті, Ви праві, ріст цін неминучий. І не тільки.

Я вже писав: декілька років тому Ахметов випішив, що електрометалургійні підприємства Пінчука забагато заробляють на нічному понижувальному коефіцієнті 0,25. І НКРЕ підняло його до 0,35.
Результат не забарився- підприємства, що працюють на експорт, зупинились взагалі(((
Зараз буде та ж х**ня- багато людей втратять роботу...
   
+ миллион

свидетели бойлера аргументированно расчитывают на качественный утеплитель  внутри его (который не позволит любым комиссиям и любым ценам какать им на головы, сохраняя тепло воды + самое главное.... эти парни не зависят от каких то там труб, начальников в киеве, харькове или еще где либо. Это это моральное чувство стоит любых затрат. Класть они хотели почти на всех, кроме комиссии по регулирования. и это в общем то классно.
   
А інтерес рудого татарьского падли чітко прослідковується.
В результаті відміни нічного тарифу, збільшисться що?  B-)
Бінго, теплова генерація! А це що?
Бінго, бабло в кишеню Ахметова, плюс роттердам+++
Ну а що там атомна енергетика?
Та кого це цікавить, то ж в державній власності.
   
Це стандарт зараз для будь-якої квартири.
Спитайте у забудовника будь-якого.
Вони більше не ставлять, "економлять" на вас та ваших грошах.
Тим більше там "абонплата за користування електричною лінією" десь на обрії маячить.
Ну, якщо ви готові, що під час роботи пралки не можна буди включити, наприклад, мікрохвильовку, чи пилосос, то лишайте 16А
   
Ну, якщо ви готові, що під час роботи пралки не можна буди включити, наприклад, мікрохвильовку, чи пилосос, то лишайте 16А

тем не менее нужно быть готовым к тому, что если у тебя 16 а- одна абонплата будет, 25 совсем другая. видел как экономят на этом за границей. ставят  минимальную мощность по потреблению ( платят минимальную абонплату), но под час работы стиральной машины включать кондиционер или там духовку уже не получится. делают все по очереди.
в принципе это и нас коснется в ближайшее время.
   
Як ви, мабуть, знаєте «реформа» газового ринку, яка звелася до банального підвищення ціни на газ, призвела до того, що теплокомуненерго не мають коштів платити за цей газ. Зрештою крайніми виявилися споживачі, у яких не було тепла та гарячої води. Станом на 12 листопада (майже через місяць після початку опалювального сезону) 22 підприємства ТКЕ не отримували газу. Тобто майже 1 млн українців не мали тепла у своїх квартирах.

Подібно до сегменту «газ-тепло» розвиваються реформи і у сегменті «електроенергія-вода». Електроенергія для водоканалів (займає 40% у собівартості) була і так дорога за формулою «Роттердам+», а із 1 січня ще подорожчала.

Окрім того, відмінений двохзонний тариф. Раніше деякі водоканали закачували вночі воду у резервуари (платили по нижчому нічному тарифу), а вдень із резервуарів подавали воду споживачу. Тепер нижчого нічного тарифу немає.


А оскільки водоканал не має стільки грошей платити по новому тарифу, то міста Борислав та Східниця у Львівській області перейшли на подачу холодної води споживачам лише 3 години у добу: з 18.00 до 21.00. Такий сухий результат «реформ» для мешканців тих міст.

Це не одиничний випадок, минулого року через дорогу електроенергію (борги за неї водоканалів) без холодної води залишалися мешканці міста Сміли, Камянськ, міст Луганської та інших областей.

Це дуже сумнівні результати «реформ», коли тарифи ростуть, але споживачі отримують не кращу якість послуг, а взагалі залишаються без тепла, холодної та гарячої води. І в той же час Ахметов, заробивши на тарифах десятки мільярдів гривень, скуповує нові обленерго.

На жаль, наші реформатори вважають популізмом думати, як реформи впливають на звичайних людей, тому про реформи ідуть звітувати у Копенгаген, Давос, Лондон та Торонто. Там про високе і ніхто не буде надокучати питаннями про Смілу та Борислав.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10216616942269682&id=1043533142
   
порохоботи принишкли.  B-)
виходить петро допомагає ахметці баблєцо косити. Га?
   
Как эти скоты уже всех за.бали  :facepalm: никак не нажрутся, с такими темпами скоро сделают "рыночную цену" на ночной тариф и для физ. лиц, а то МВФ новый транж не даст  :X
Зато бляхярей попустили, радуйтесь порохоботы.

Останнє редагування: 16 січня 2019 15:30:45 від k.a.n.15
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія