Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про ТО і сервіс

Про ТО і сервіс

Віддав сьогодні машину на ТО і річний сервіс.
Приїхав зранку механік, я йому віддав ключі і він поїхав в гараж.
Подзвонили, сказали, що ТО (по англійськи МОТ) пройшла нормально.
Сервіс - додатково - синтетичне мастило, промивка старого мастила (бо я вже 140 тисяч наїздив), заміна гальмівних колодок, присадка в пальне для прочистки інжекторів, ще якісь дрібнички.
Години через 3 привезуть додому.
ТО видають сертифікат і одразу закладають в загальнонаціональну базу. Без ТО неможливо сплатити дорожній податок, а отже нелегально їздити.
Поліцейські машини зчитують номери і перевіряють наявність ТО, страхування і сплату податку в автоматичному режимі.
Без наявності всіх трьох компонентів - машину на штрафмайданчик.

І ціна. За все про все, 300 фунтів. Якби не спеціалізоване мастило, колодки, та промивка мастила, було б 150.

А як у вас?

Re: Про ТО і сервіс

А на дружининому Кашкаї є сервіс-план в дилера.
Де ціна сервісу фіксується тоді, коли ти підписуєшся на план.
І платиш щомісяця незначну суму - 12-13 фунтів.

А як у вас?
Нам так нє жить.

den

Типовий сервіс на офіціалі на рено 1.5 дизель 220 ткм
3000 грн вийшло

Самого ТО в нас нема

А як у вас?

ну в мене наприклад є СТО куди я по регламенту заміни мастила кожні 15 тисяч заганяю авто і вони по тому ж регламенту мені міняють все що треба.  і так вже 10 років. перші 20 тисяч заганяв на фірмове а тепер на приватне - різниця в ціні десь 50%. і найголовніше мені ніхто не дрочить мозги читанням номерів на дорозі. поки що.

Я як згадаю техогляд в Україні - жах.
Черги, час, квитанції - жах. Але то давно було.
Про офіціальних дилерів та інших - у нас така сама різниця.
Але є одно але, неофіціальний має бути сертифікований (уповноважений) виробником, а то претензії по гарантії не приймаються.

OS

у вас, у нас...
Радник, що ти зробив особисто для того щоб "у вас" було так гарно?

А у нас ТО нафіг не треба - машина-звєрь, на бляхах,  нєубіваємая.
Масла теж не треба - поляк божився, що залив супер-евро-масло, хватить на весь срок служби.
Колодки не міняєм - справжні воділи тормозять двігатєлем.
Присадки не ллємо - в нашому паливі присадок більше як бензину.
Поліцаї номери не зчитують, бо зараз свята, всі пішли колядувати.

ТО видають сертифікат і одразу закладають в загальнонаціональну базу.
А воно (ТО) тре?
Розвод на бабло
В 12-ти штатах США нема обов'язкового ТО (як в Україні)
То аварійність не більша від решти штатів

у вас, у нас...
Радник, що ти зробив особисто для того щоб "у вас" було так гарно?

Те, що й усі. Заробляв і платив податки, не порушував закони. А ви робите, щось інше? Може, спробувати жити як всі у світі?

А воно (ТО) тре?
Розвод на бабло
В 12-ти штатах США нема обов'язкового ТО (як в Україні)
То аварійність не більша від решти штатів

Там не лише аварійність. Там багато чого перевіряють. Я, блін, таких "димоходів", як в Україні більше ніде не бачив.
Ну і сподіватися на свідомість манюпаса - що кожен буде підтримувати машину в робочому і безпечному стані (що на Заході, що в Україні) - не варто.
Німці теж, мабуть, манюпаса на бабло розводять своїм TUV.

OS

Те, що й усі. Заробляв і платив податки, не порушував закони. А ви робите, щось інше? Може, спробувати жити як всі у світі?
Тобто в Україні не заробляв, не платив податки, порушував закони? А в Англії став "гарним хлопчиком"?

Останнє редагування: 9 січня 2018 14:28:17 від OS

PAL

Там не лише аварійність. Там багато чого перевіряють. Я, блін, таких "димоходів", як в Україні більше ніде не бачив.
Ну і сподіватися на свідомість манюпаса - що кожен буде підтримувати машину в робочому і безпечному стані (що на Заході, що в Україні) - не варто.
Німці теж, мабуть, манюпаса на бабло розводять своїм TUV.

причому, хочу звернути увагу, що 90% "димоходів" за законом таки в нас проходять ТО
Це мартушки, великі автобуси та вантажівки - саме від них найчастіше бачиш шлейф диму
Приватні авта - ну дуже рідко зустрічаються

300 фунтов это примерно 500 $ ?
У нас крайнее то было на 1100$.
Замена
Масла
Масляного
Топливного
Воздушного фильтров.
Свечей.
Катушек зажигания.
Лямбда зонда.
Маслоотделителя
Ну и вишенка на тортик - ПОРШНЕЙ.
И кучи прокладок, болтов и прочей мелочи.

Сервіс - додатково - синтетичне мастило, промивка старого мастила (бо я вже 140 тисяч наїздив), заміна гальмівних колодок, присадка в пальне для прочистки інжекторів, ще якісь дрібнички.
ТО видають сертифікат і одразу закладають в загальнонаціональну базу. Без ТО неможливо сплатити дорожній податок, а отже нелегально їздити.
Поліцейські машини зчитують номери і перевіряють наявність ТО, страхування і сплату податку в автоматичному режимі.

І ціна. За все про все, 300 фунтів. Якби не спеціалізоване мастило, колодки, та промивка мастила, було б 150.

А як у вас?

а а нас приїжджаєш на фірмову сто, даєш майстру в руки ключі та техпаспорт
він (дивлячись у техпаспорт) неправильно називає тип та об'єм двигуна твоєї машини
потім всі його зусилля зводяться до того, аби максимально роздути біл за рахунок непотрібних робіт і переконати у необхідності поміняти свою машину на нову модель

Приватні авта - ну дуже рідко зустрічаються

Ну не скажи, за якимось жигулем чи москвічем ну його нафіг їхати.

Тобто в Україні не заробляв, не платив податки, порушував закони? А в Англії став "гарним хлопчиком"?

Я так само жив і в Україні, а що?
Тут он переважна більшість пише, що податків не платять і не збираються.
Закони дурні, тож хай їх дурні виконують.
Поліція корумпована, то ж я буду бикувати, хай спробують мене затримати.

OS

Я так само жив і в Україні, а що?
Да так, тільки не треба розказувати "а у нас, а у вас", емігрант приїхав до країни де порядок  навели задовго до нього, та теревенить ніби то його заслуга, бо він податки платить

А як у вас?

Отэто недопонял... 140 тыс. до замены масла?

Масла теж не треба - поляк божився, що залив супер-евро-масло, хватить на весь срок служби.

Шо за консерва?

Ім'я користувача: ФайкарДата реєстрації: Серпень 31, 2017, 15:10:20Повідомлень: 13 (~0 в день)Вік:не зазначений
Час:Січень 09, 2018, 15:45:44Остання активність: cьогодні в 15:08:16

:lol:  :weep:  :lol:

(tu)

А як у вас?

Ну так це ж ви постійно залякували тим, що в Європі володіти авто дуже дорого, просто майже неможливо для звичайного манюпаса. Для вас то дорого 150 (300) фунтів чи ні ?

А як у вас?

Поїхав.
А у нас ще Різдво. Празнують усі.
Повернувся.

Я як згадаю техогляд в Україні - жах.
Черги, час, квитанції - жах. Але то давно було.

В мене бус, мусю проходити раз на півроку.
Корупцію побороли, у грудні проходив явочним порядком, з предявленям авто на приватну СТО.
Щось на кшалт 400 грн. за все про все.
Без черги.

Smog Check раз на два роки 35 дол

Отэто недопонял... 140 тыс. до замены масла?

Ні, це вони всю систему якимось хімікатом промили, щоб повністю видалити залишки старого мастила.
А так я міняю кожні 15 тис. км.

Ну так це ж ви постійно залякували тим, що в Європі володіти авто дуже дорого, просто майже неможливо для звичайного манюпаса. Для вас то дорого 150 (300) фунтів чи ні ?

Це лише один із видатків.
Є шляховий податок.
Цього року в мене 200 фунтів.
Є страховка - 500 (але в мене повний 70% бонус).
Є зміна гуми кожен рік-півтора - ще 500.
Ну і це без ремонту взагалі.
Бо ремонт одразу влітає в кількасот.
Плюс амортизація (здешевлення) машини - в моєму випадку десь 250 фунтів на місяць.
Ну і пальне - в мене пару баків на місяць - 150 фунтів.
І як жити пересічному, якщо в нього зарплата на руки 1500-2000 фунтів на місяць?

А для звичайного манюпаса є різні варіанти.
Купувати дешеву нову в кредит і їздити до упору.
Купувати дешеву стару і їздити рік-два і викидати.
Купувати нову раз в 3-4 роки, втрачаючи при зміні половину вартості.
І так далі.
Ну і залежить від того, хто скільки їздить. Пенсіонер в магазин раз на тиждень (але він і буде їздити десять років), чи гонщик, який за день проїздить по 200-300 км.

PAL

Це лише один із видатків.
Є шляховий податок.
Цього року в мене 200 фунтів.
Є страховка - 500 (але в мене повний 70% бонус).
Є зміна гуми кожен рік-півтора - ще 500.
Ну і це без ремонту взагалі.
Бо ремонт одразу влітає в кількасот.
Плюс амортизація (здешевлення) машини - в моєму випадку десь 250 фунтів на місяць.
Ну і пальне - в мене пару баків на місяць - 150 фунтів.
І як жити пересічному, якщо в нього зарплата на руки 1500-2000 фунтів на місяць?

Купувати нову раз в 3-4 роки, втрачаючи при зміні половину вартості.
І так далі.
Ну і залежить від того, хто скільки їздить. Пенсіонер в магазин раз на тиждень (але він і буде їздити десять років), чи гонщик, який за день проїздить по 200-300 км.

а лізінг у вас там не надають?
Бо в Штатах доволі популярний, виходить десь як кредит за вартістю (баксів 400-500) але без геморою усякого зі страховкою та ТО

В нас ТО раз на 3 роки або при купівлі/продажу. Вийде десь 160 канадських якщо з машиною все Ок. Заміна масла раз на 5000 - до 60 дол з найдорожчою синтетикою і фільтрами.

Ну от порівняйте теперь цих два варіанти в Україні та UK. Порівнювати треба відносними цифрами по співвідношенню середньої ЗП у своїх валютах та цін на авто, без інтерполяції вартості чогось у фунтах в українську гривню. Якщо там умовно 20 фунтів/година десь парковка, то це зовсім не означає що треба рахувати в Україні 20*38=760 грн/годину, якщо якийсь умовний майстер бере за роботу 30 фунтів за годину це теж не означає, що потрібно рахувати 1140 грн для українця. Спробуйте порахувати в двох різних реаліях

А як у вас?

Раз на рік, в середньому 500 Євро.

Ні, це вони всю систему якимось хімікатом промили, щоб повністю видалити залишки старого мастила.
А так я міняю кожні 15 тис. км.
Не химикатом, а промывочным маслом.
Промывку есть смысл делать каждую вторую замену масла, а не раз в 140 тыс.
Промывать можно обычной соляркой.
С единственным ньюансом - двигатель должен быть холодным, когда соляра залита вместо масла (греть выше 40 по цельсию нельзя).
И газовать нельзя - 2-3 минуты на холостом ходу и слить.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія