Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ - Торонто і околиці

Re: ФЗВ - Торонто і околиці

О експерт прийшов, не знаю, що тобі той мною заігнорений спеціаліст написав, але ти його не слухай, бо попадеш в всесвітній візантійський патріархат з центром в селі Підгірці.

Крім того, як показує мій канадський досвід динаміка змін набагато випереджає відображення цих змін в неті

Які зміни?.. У архитектурі? Закладах типу "бухати-валятися"?
Засвітить - що так динамічно змінюється, що гугл не встигає??

О експерт прийшов, не знаю, що тобі той мною заігнорений спеціаліст написав, але ти його не слухай, бо попадеш в всесвітній візантійський патріархат з центром в селі Підгірці.

ФУП-чеги відзначаються унікальним вмінням сратися на порожньомі місці :)

Сказав діло - головна проблема Торонто це постійні пробки. Особливо на 401-му. З цього треба і виходити при виборі місця проживання.

Мені Оттава в перший візит дуже сподобалась, а потім якось забрів в ті райони, що за центральним ринком, а там якись такий капець... 

То єдині райони, де капець. Там бомжатні вздовж Кінг Едвард.
Тобі треба було в протилежну сторону йти - де центр і далі на південь, де Гліб. Або Чайнатаун. А на захід від нього - Вестборо, настільки ж шикарне, як і Гліб.

То єдині райони, де капець. Там бомжатні вздовж Кінг Едвард.
Тобі треба було в протилежну сторону йти - де центр і далі на південь, де Гліб. Або Чайнатаун. А на захід від нього - Вестборо, настільки ж шикарне, як і Гліб.
От там я і ходив перший раз як турист) А от коли ходив з думкою от добре було би тут жити, то вже треба відвідати всі місця) Я з таким ж думками лазив по турецьких районах Мюнхена і Кельну)

А потім визначався наскільки тяжко уникати в повсякденному житті відповідних районів. Але взагалі Оттава - красива, не спорю.

Останнє редагування: 19 червня 2017 20:03:24 від Etobicoke Resident

А потім визначався наскільки тяжко уникати в повсякденному житті відповідних районів.

Дуже легко. Спальні райони Оттави - Ніпін, Баргейвн, Каната, Орлінз etc  - далеко від центру. Сам там рідко буваю.

В мене взагалі була ідея в Альмері поселитись. Але блін оця перестройка на іншу систему знаків і світлофорів за один прольот мосту. З часом звичайно би привик. Але в ті рази що їздив)), то був повний кошмар.... Але розумію, то не Оттава, а Гатіно. Але то таки чисто персональний досвід, без жодної об’єктивності.

ПС: Я трохи не коректно висловився. Мені Оттава в не те що пізніше не сподобалась. Дуже сподобалась, але по ряду персональний причин не викликала такого захоплення як в першу подорож. Перший раз я був готовий все кидати і переїзджати.

Останнє редагування: 19 червня 2017 20:15:20 від Etobicoke Resident

В мене взагалі була ідея в Альмері поселитись. Але блін оця перестройка на іншу систему знаків і світлофорів за один прольот мосту. З часом звичайно би привик. Але в ті рази що їздив)), то був повний кошмар.... Але розумію, то не Оттава, а Гатіно.

І не лише то. То інша ПРОВІНЦІЯ (читай - КРАЇНА), ворожа до англійського. Воно того не було б варте.

І не лише то. То інша ПРОВІНЦІЯ (читай - КРАЇНА), ворожа до англійського. Воно того не було б варте.
Альмер тоді коли я дивився був 98% англофони.

Альмер тоді коли я дивився був 98% англофони.

По великому рахунку - так. Але то як болгари у Горішніх Плавнях: або інтегруйся на землі іншої країни, або одне з двох!

І крім того мені пофігу, що вони ворожі до англійської, мене більше цікавить відношення до Української. І різниці особливої в Оттаві і Гатіно в цьому питанні практично немає. Здається пару років тому пробувли в Оттаві відкрити суботню школу, але ж в неї можна і з Гатіно їздити, раз в тиждень.

По великому рахунку - так. Але то як болгари у Горішніх Плавнях: або інтегруйся на землі іншої країни, або одне з двох!
Ну от, а в Торонто, то  не обов’язково.

І крім того мені пофігу, що вони ворожі до англійської, мене більше цікавить відношення до Української. І різниці особливої в Оттаві і Гатіно в цьому питанні практично немає. Здається пару років тому пробувли в Оттаві відкрити суботню школу, але ж в неї можна і з Гатіно їздити, раз в тиждень.

В Оттаві українська громада невелика (на відміну від Торонто чи Монреалю), та й старі баняки, з яких вона в основному складається, живуть поняттями 40х років. Цього року буде лише 3ій за всю історію укр. фестиваль.
Відношення до українців позитивне в цілому, хоча подумки пам'ятають про потяг до алкоголю, що тут не цінується, і тиранію матріархату.
Щоб ростити дітей в укр. традиціях - треба, дійсно, жити в Торонто або Манітобі.

Ви мене хочете після Вінніпегу районами налякати :)

Ви мене хочете після Вінніпегу районами налякати :)

Страхітливі райони є в будь-якому місті світу. Залежить лише якого вони розміру і розмах злочинів, що в них кояться.

О ще згадав, будете в Етобіко обговорювати індусів і чорних, майте наувазі, що серед них трапляються такі які розуміють українську)

О ще згадав, будете в Етобіко обговорювати індусів і чорних, майте наувазі, що серед них трапляються такі які розуміють українську)

Взагалі-то доброю порадою буде не обговорювати в Канаді НІКОГО ;)

Взагалі-то доброю порадою буде не обговорювати в Канаді НІКОГО ;)
Ти що оце хочеш українців згеноцидити чи що?

Ти що оце хочеш українців згеноцидити чи що?

?
бо - вмруть без обговорення? Well, ніхто не казав, що в Канаді легко!  B-)

?
бо - вмруть без обговорення? Well, ніхто не казав, що в Канаді легко!  B-)
Та ладно, хіба в домі з садом, в якому ростуть гроші на деревах, може бути тяжко?

Та ладно, хіба в домі з садом, в якому ростуть гроші на деревах, може бути тяжко?

В Україні твою іронію сприймуть як остаточну істину. Воно тобі треба?  :pooh_lol:

Давайте я краще ще щось про Торонто розкажу, кого що цікавить?

А що можете розказати про Квебек? :)

Дякую всім за поради. Співставимо з тим, що дружина повибирала і вийде непоганий план поїздки. Ну і ввечері з тим хто на місці можемо на якесь пиво пересіктись

Ви нагадайтесь як будете тут, бо то ще три тижні, можна забігатись)

А що можете розказати про Квебек? :)
Про Квебек віль чи провінцію? Там провінція велика і різна)

Про Квебек віль чи провінцію? Там провінція велика і різна)

Про провiнцiю :) Як там живуть украiнцi?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія