Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новий головний лікар Охматдиту

Новий головний лікар Охматдиту

чи можливо було уявити щось подібне колись, жаль нема Людаса, а то б напевне написав, що якась там лікарка із задрипаного райцентру очолила провідний лікувальний заклад країни

Новим головним лікарем головної дитячої лікарні України "Охматдит" стала лікарка із Коломиї Ірина Садов'як.
Її кандидатуру погодили усі члени комісії.
Ірину Садов’як обрали під час другого конкурсу на цю посаду. Під час першого раунду комісію обурили всі учасники конкурсу. Рішення про новий набір кандидатів члени комісії прийняли майже одразу.
Однак у другому раунді комісія відволіклась від гаджетів і найбільше сконцентрувала свою увагу саме на Ірині.
Вона працює головним лікарем Коломийської районної центральної лікарні 14 років.
З її презентації видно, що Ірина уважно вивчила зауваження комісії до кандидатів під час першого туру і їхніх помилок не повторила.
Комісія не поставила їй жодного гострого запитання.
Декларація "чиста": має лише одну квартиру на 82,8 квадратних метрів і одну земельну ділянку на 1200 квадратних метрів.

http://life.pravda.com.ua/health/2017/05/31/224474/

Re: Новий головний лікар Охматдиту

Не солодко їй там буде

із задрипаного райцентру

Убив би!

З цієї ж задрипаної лікарні вже виходив в люди один потужний господарник...
http://kurs.if.ua/news/eksministr_ohorony_zdorovya_zinoviy_mytnyk_znovu_mityt_v_ministerske_krislo_32647.html

Шуба зачотна. :K

так давайте фото тоi лiкарнi

Якщо з обдертими стiнами, ржавою дiркою в парашi, та панцерними лiжками хрущовськоi доби... то шуба зрозумiло звiдки

то не шуба, а така кохта-паліто шерстяна.

Якщо з обдертими стiнами, ржавою дiркою в парашi, та панцерними лiжками хрущовськоi доби... то шуба зрозумiло звiдки

фото не дам, але заходив туди кілька раз - усе доволі цивільно - в палатах є тілівізор  :S  і холодильник. ліжка якісь модні на колесах

ПС про ту пані ніц не можу сказати.

crl-kol.if.ua
тут сайт и фото

Ап'ять бєндєрафка!?

Дивитись тут.

А пальтечко напевно купувалося спеціально для оказії, таке в райцентрах не кожен день буває

Ой Данило, де ж тебе носило?
Полюбуйсь, як сумувала мила!
Чом не хвора без тебе, чом жиє
Мов калина красна з Коломиї?
Чом не хвора без тебе, чом жиє
Мов калина красна з Коломиї?

Василь гонтарський

Konstantin Shustorovich
1 ч ·
UPD: Підводимо підсумки.

Мабуть вже всі в курсі, але все ж таки.

Так, я взяв участь в конкурсі на посаду керівника Охматдиту. Мотивація?

По-перше, мені здалося, що це – можливість зрости, взяти на себе відповідальну роботу і отримати за це гідну винагороду. До цього я двічі брався за кризовий менеджмент – і мені вдавалося. Правду кажучи, Охматдит то структура велетенська, але я готовий до challenge.

По-друге, я є прибічником кардинальних змін у охороні здоров’я, які провадить МОЗ. Не скажу, що я на 100% в захваті від того, як саме і що саме вони роблять – але впевнений, навіть за наявності помилок, загальний напрямок – правильний.

По-третє, у мене були підстави вважати, що ця команда чесна, порядна і прозора. Відповідно, є хоча б теоретична можливість не «купити» посаду, а найнятися на роботу.
Більш того, задекларована вимога чесності і прозорості до кандидатів різко збільшувала мою конкурентоздатність серед представників медичних еліт, інтегрованих в непрозору систему по самі помідори.

Далі, я передивився виступи претендентів, які брали участь у конкурсі в березні. Мені стало сумно й огидно, що поважним люди зі статусом і досвідом не соромно казати те, що вони казали.

Нарешті, на самому вищому рівні були задекларовані заяви про «ми скасували вимогу мати сертифікат спеціаліста», «ми закликаємо кращих медичних менеджерів країни» і «бажана англійська мова». Це остаточно вплинуло на моє рішення, бо це мабуть єдиний шанс за 17 років достойно повернутися до медицини, а також дозволило припустити що в МОЗі вже подумали, як цих «найкращих менеджерів» мотивувати.
І я прийняв рішення.

Далі почалися здивування. Від того, наскільки мало інформації було надано для складання пропозиції, і аж до того, які божевільні документи треба було надати. З документами я зрозумів: то вимога законодавства (орган державної влади просить надати те, що він і так може отримати, а потім, коли я все принесу – він все одно спецперевірить). З ввідними даними – не зрозумів. Як можна робити будь-які стратегічні документи, не маючи уяву про статус-кво?

Провів шалену аналітику. Сервери Google грілися від мої запитів, але давали інфу. Численні коммунікації вимальовували деталі, але скрізь додавали «вже все вирішено, не варто й рипатись». Дзуськи. Як вже почав – принаймні треба доробити. Якісно.

Отримав (власне, купив в авторизованого дилера) ті дурні довідки нарколога, психіатра та про несудимість, обновив резюме, від руки (бо так треба) накатав автобіографію. Заповнив всі форми. На все про все – півдня з обіда до вечора.

Витратив суботу на пропозицію. Писав так, щоб було і предметно, і не дуже складно. Розраховував: то будуть читати поважні зайняті люди. Їм має бути цікаво та зрозуміло. Потім мені стало жаль втраченої суботи. Ніхто того не читав.

Більш детально дослідив новаторські документі МОЗу: про автономізацію, про госпітальні округи, про «гроші ходять за пацієнтом». Починав з МОЗівської інфографіки, доходив до першоджерел. Читав також критику. Був здивований ще раз. Тим, що 90% критики – це «я не читал – но осуждаю». Адаптував пропозицію під те, що реформу можуть запровадити, а можуть зарубати.

За тиждень проект готовий. Опанував електронну декларацію. Вдома перебрав всі документи: на квартиру, на землю, все інше. В запасі ще два тижні. Вирішив подавати в передостанній день. Подав би в останній, але побоювався, що в МОЗі може бути чи санітарний день, чи навчання з громадянської оборони, чи будь-що інше.
26го квітня повіз папку в МОЗ. На вході не пускають. Намагалися навіть завернути до якоїсь громадської приймальні на Подолі. Довго пояснював, що мені треба. Дзвонив за вказаним номером – глухо. Капець. Протягом півгодини таки додзвонився. Вийшла жіночка. Каже «дивіться, вже 12:40, це ж майже обід, краще вам зачекати». Що? Тобто я приїхав о 12й, а за 20 хвилин до обіду то вже запізно? Ні, все ж таки запросила мене нагору, прийняли мою папку.

Далі буде…

Мав нагоду перекладати для неї коли десь в 2004 до них делегація з Швейцарького міністерства охорони здоров'я приїжджала. Сказати що швейцарці були в шоці то нічого не сказати. Хоча дідько го знає може з того часу виросла інтелектуально і духовно

Мав нагоду перекладати для неї коли десь в 2004 до них делегація з Швейцарького міністерства охорони здоров'я приїжджала. Сказати що швейцарці були в шоці то нічого не сказати. Хоча дідько го знає може з того часу виросла інтелектуально і духовно

ага...

Konstantin Shustorovich поделился своей публикацией.
55 мин. ·
Конкурс на Головного лікаря НДСЛ "Охматдит" - ПРОДОВЖЕННЯ. Початок тут:
otif_t=like&notif_id=1496314969362285
В моєму розумінні, статус конкурсу і його перебування на особистому контролі у Міністра означав бездоганну якість комунікацій. Як, коли, де, в які терміни і т.д. Тим більше що це вже друга спроба. Однак протягом 2 тижнів – абсолютно ніякого зворотнього зв’язку. Спробував їм зателефонувати (а ви ж пам’ятаєте: один стаціонарний номер з ймовірністю дозвону десь 8%), кажуть «чекайте, поки що ніхто не в курсі. Потім зрозумів: вся перша половина травня була присвячена підготовці та пропагуванню МОЗівських законів. Логічно. 18го травня ці закони прокотили, отже зачекав ще 2 дні, телефоную знову. Нічого. «Чекайте, вам зателефонують». Забігаючи наперед, скажу: за весь цей конкурс з МОЗу мені телефонували ОДИН раз. Зайняті люди. Комунікації – то наше все.
Нарешті, на сайті об’ява: 22 травня буде засідання, відкриють конверти. Очікую дзвінка. Немає. На сайті МОЗ – нічого. Нарешті чи то з ФБ, чи то з медіа дізнаюсь: з 10ти осіб тільки троє подали коректний пакет документів. Але решті дадуть другий шанс та +3 дні. Шалено телефоную щоб дізнатися, чи мій пакет повний. Так, повний. Знову дивуюся. Чому я, без досвіду співпраці з державою та сторонньої допомоги, зміг – а поважні головні лікарі не змогли? Таке… Але самооцінка зростає.
В п’ятницю, 26 травня, наступне засідання. Знов тиша. Аж під вечір з’являється інсайд від Yaroslav Yurchyshyn: сім кандидатів допущено, я серед них. За телефоном МОЗ – те саме «чекайте об’яву, ось-ось вивісимо». На всяк випадок знову-таки їду в суботу в офіс, роблю презентацію. Ну, тобто пропозиція на конкурс і презентація – в моєму розумінні то 2 різних документи. Бо сказано пропозицію подати в PDF, а в березні я сам бачив, доповідали по презентаціях PPT. В моєму розумінні, пропозиція з розвитку лікарні – то досить детальний документ, з яким всі зарані знайомляться, а презентація – то «слайди» для доповіді на 15 хвилин, квінтессенція. Логічно? 15 хвилин то взагалі нічого, якщо доповідати не лозунги, а конкретні дії. Скорочую як можу, репетирую щоб добре сприймалося.
Паралельно моніторю ФБ на предмет того, як розгорається конфлікт між МОЗ і певними громадськими організаціями з одного боку – і частиною комітету з ОЗ в Верховній раді та іншими громадськими організаціями з іншого. З одного боку «доктор смерть», «танці на кістках» та «Crown Agents вбиває дітей простроченими ліками», з іншого - «корумповані лікарі», «фармацевтична мафія» та «шарлатани від благодійності». Ще низка комунікацій. Бачу, що є «спільні друзі» в ФБ з членами комісії, кортить постукатися напряму та розпитати деталі, але здається некоректним. Усвідомлюю, що головний лікар в будь-якому випадку буде падлюкою, питання тільки в чиїх очах. Жінка питає «то точно тобі треба?» Відповідаю впевнено «Почав – треба доробити. А як не прийду - не повернуть флешку, спецом купив нову для конкурсу»
Аж в понеділок по обіді на сайті МОЗ офіційно оголошують: другий етап конкурсу ПІСЛЯЗАВТРА. Мені цікаво, як так вийшло з кандидатами з регіонів? От я, наприклад, працюю в державній установі, в мене графік, відвідувачі, справи. І в понеділок в обід мене повідомляють, що в середу я маю бути в Києві. Як завгодно. Чи не-київським повідомили трохи раніше? К – Комунікації.
Вівторок вечір. На городі з ноутбуком та пивом. Спершу поливаємо грядки, далі презентую жінці свою програму. Жінка в захваті, хоча в житті здебільшого її важко вразити. Жалію, що вона не в комісії.
В середу вранці – той самий єдиний дзвінок з МОЗу. З кадрів. Отже, все зсувається на третю годину, всі йдуть за алфавітом, я передостанній. Питаю, а чи буде десь приміщення присісти, зачекати?
- Так, у коридорі.
- А там хоч стільці є?
-Там підвіконня широкі й дууже зручні.
Охрєнєть. Вирішую не квапитися, якщо 40 хвилин на кандидата – то до шостої там нема чого робити. В офісі дивлюся перші виступи. Відео практично «лежить». Міністерство, бля! В моєму розумінні, під час відкритого конкурсу такого рівня IT-керівник МОЗу має особисто тримати зубами дроти як той зв’язківець в окопі. Або наступного дня оголошують конкурс вже на посаду IT-директора.
З того що бачу на уривках відео, розчарування. Замість конкретики – гасла, здебільшого калька з гасел МОЗу: автономізація, страхування, реформа, боротьба з корупцією…. Ну, і любов до дітей і все таке. Крім котиків. Думаю, ви в курсі. Самооцінка і впевненість ще зростають. Прямо перед виїздом до МОЗу натрапляю в ФБ на Черчілля та червоні труси. Ну, він мав звичку на важливих перемовинах уявляти, що на опоненті – самі червоні трусєля.
- Колір не має значення, казав він, просто з голою людиною впевненіше розмовляєш»
Далі буде

ага...
шо, знов "не то"?  :(

:beach:

вже весь Київ в коломийцях та львівцях  8-:

якого херу пруться сюди?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія