Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Прага та Відень :drinks:

ФЗВ: Прага та Відень  :drinks:

Знову звертаюся до колективного розуму форуму.
Я знаю, що багато народу тут мандрівники що мама не горюй, а деякі навіть живуть за кордоном саме в означених містах.
Я сам в Європі буду вперше, тому не знаю ніхуя від слова "зовсім".
Читати всілякі сайти про подорожі марно- бо багато з них є фактично прихованою (або і не дуже і прихованою) рекламою готелів/барів/ресторанів, тому правди там хуй дошукаєш
Тому спитаюся краще у живих людей, яких знаю більш-менш особисто, і декого- багато років.

У червні планую на 1,5-2 дня заскочити у Прагу, там має бути один захід, але він пізно ввечері і часа на три-чотири, і за можливості того дня і наступного маю намір полазити Прагою.
Також на день (з ранку до пізнього вечору) планую заскочити у Відень, по центру повештатися.

В інторнетах читав, що в центрі все як правило несамовито дорого в плані того, що б погризти, але є місця, де ціни притомні, треба їх тільки знати.

З огляду на це прошу рекомендацій з приводу того, де в Празі та Відні можна погризти за притомними цінами, місце розташування плюс/мінус центр міста, в Празі ще район Прага-9, поблизу ст. м. Českomoravská.  В Празі насамперед  цікавить де можна погризти якогось смаженого мняса (печене вепрево колено, оце ось все) та випити пару келихів смачного пива, у Відні- де смачна кава та штруделі всілякі.  Власне, буду щиро вдячний за будь-які рекомендації будь-яких закладів харчування, хоч вуличної їжи та іншої там шаурми, аби тіко смачно та не за вирвиглазними цінами.

Всім заздалегідь дякую за відгуки. 

Останнє редагування: 28 травня 2017 13:18:13 від Стиви Джи

Re: ФЗВ: Прага та Відень  :drinks:

ось у відні гарний заклад, поїсти теж можна   (tu) http://www.goldentime.at/ru/club-wien

В Празі туго з парковками в центрі, вірніше їх тупо немає для Туристів (окрім 2-3 х) які постіно зайняті+ потрібно мати kovanky бо без них не розрахуєшся...

Поїсти в Praha можна і їдальнях типу наших столовок (біля Narodny Museum) в районі 10 євро буде досить

В Wien найдешевше це буде люлякебаб від 9,95 євро+кола/спрайт або китайські

Praha  акурат біля Народного Музею, Кінь внизу справа Гам-гам

Пиво звичайно якщо мало часу треба пити Плзень Pilsner Urquell,наякращий  U Pinkasů перевiрено всiма,це мiсце де вперше почали розливати Плзень в Празi http://www.upinkasu.cz/. Ще це пиво добре господi Lokál Dlouhaaa- атмсферне мiсце,http://lokal-dlouha.ambi.cz/cz/?utm_source=lokal.ambi.cz&utm_medium=web&utm_campaign=crosspromo&utm_content=homepage-box.

Останнє редагування: 28 травня 2017 13:35:19 від Plzen

Вы що экономити на іжі в празі на одинь день будуте?...
ще б пива захватили оболонь з собою..

"Сармат" :)

Я все таки так зрозумів, що Стіві хоче печене вепреве коліно, але щоб не захмарно дорого.

жмикрутствувати ніхто наміру не має, але одне діло віддати за нескладну вечерю на двох, наприклад, 800-1000 гривень, а інша справа- 4-5 тисяч
в другому випадку я собі дозволити це не зможу так, щоб потім по поверненню додому не прийшлося вмикати режим жорсткої економії

Останнє редагування: 28 травня 2017 13:40:45 від Стиви Джи

Найкращий Будвар U Medvídků.Тiлькi не треба пробувати iхнi пива що вони варять,а йти до головноi пивнухи де наливають будвар

жмикрутствувати ніхто наміру не має, але одне діло віддати за вечерю на двох, наприклад, 800-1000 гривень, а інша справа- 4-5 тисяч
в другому випадку я собі дозволити це не зможу так, щоб потім по поверненню додому не прийшлося вмикати режим жорсткої економії

ви ж не в церкві -вас ніхто там не буде обманювати..Навіть по закладу видно які там ціни..

вибачаюся, вимушений від'їхати у справах, ви тут накидуйте все, що можна, я ввечері почитаю

всім дякую

саме те що треба..

я б хуйні не рекомендував
тут у фупівців лише пожрати головне (td)
треба світогляд теж розширювати

Останнє редагування: 28 травня 2017 13:47:15 від Груздев

ви ж не в церкві -вас ніхто там не буде обманювати..Навіть по закладу видно які там ціни..

мені не видно
я зовсім неосвічений на закладах (вважайте, що я з глубокої провінції), і по вигляду нічого визначити не можу

смачнi вiденськи ковбаски на кожнiй трамвайнiй зупинцi у центрi...по 3,5 евро

Останнє редагування: 28 травня 2017 13:47:41 від Муха

По пражским пивным неплохо тут почитать http://pivoman.su/?page_id=29 :-)

Я бы советовала побывать http://www.usadu.cz/ Колоритное местечко. Вкусно и выбор пива большой
А еще обожаю http://www.pivniceujary.cz/
Это все в районе Жижков

Найкращий мiнiпивовар,це Виноградський пивовар,http://www.vinohradskypivovar.cz/ Там й готують чеську кухню добре.

жмикрутствувати ніхто наміру не має, але одне діло віддати за нескладну вечерю на двох, наприклад, 800-1000 гривень, а інша справа- 4-5 тисяч

Та нє ми за кожного в "Gus" заплатили по 25 євро - 700 грн включаючи гуску +Beherovka
А 4-5 тис то навіть не знаю де так їсти хіба в Киові;)

Якщо будеш жити на Ческоморавськiй,то найкраще зайти до господи Šnyt, http://www.snyt-vysocany.cz/. Або  е поруч  U Brázdů http://svejkubrazdu.cz/

Останнє редагування: 28 травня 2017 20:08:55 від Plzen

я обыно не парюсь с предварительным планированием и когда хочу есть просто ищу места в округе при помощи google maps или trip advisor.
описание + рейтинг + десяток последних отзывов состаялют картинку о заведении с точностью близкой к 100%.

мені не видно
я зовсім неосвічений на закладах (вважайте, що я з глубокої провінції), і по вигляду нічого визначити не можу

У Празі рівень цін закладу можно оцінити по цінах на супи (полєвки) має бути десь 35-45 крон. Так само по ціні на кухоль пива - 30-45 крон на звичайні, не авторські та не акційні сорти, бо там ціна бува і по 100 кухоль.

Ще є денна набідка (бізнес ланч по нашому) - можно доволі дешево та смачно пообідати.

Хтось може пiдсказати контору де можна взяти авто у празi без кредитноi картки?

я обыно не парюсь с предварительным планированием и когда хочу есть просто ищу места в округе при помощи google maps или trip advisor.
описание + рейтинг + десяток последних отзывов состаялют картинку о заведении с точностью близкой к 100%.
Если просто гулять по городу, то именно так и стоит. Потому что вкусы у всех разные и если через полгорода ехать в "верное" место, то можно здорово разочароваться.
А вот если заранее планировать маршрут гуляния, то и местечки пивные можно наметить.

Нафіга? В Praha проблєм з паркуванням...

По пражским пивным неплохо тут почитать http://pivoman.su/?page_id=29 :-)

Я бы советовала побывать http://www.usadu.cz/ Колоритное местечко. Вкусно и выбор пива большой
А еще обожаю http://www.pivniceujary.cz/
Это все в районе Жижков
Якщо на Жижков,то краще вже U Slovanské Lípy  ,до речi там найкраще колiно на чорному пивi,що я коштував за останнiй час.  http://www.uslovanskelipy.cz/ 

Останнє редагування: 28 травня 2017 14:14:04 від Plzen

какие-то москали на ФБ у меня вылазили в рекламе на тему самого дешевого проката. когда я и ткнул носом что они на 30% дороже чем прокат budget, они начали рассказывать что у них не нужна кредитка.

я так  и не понял чем плоха кредитка-то?

Я знаю, що багато народу тут мандрівники що мама не горюй, а деякі навіть живуть за кордоном саме в означених містах.
Читати всілякі сайти про подорожі марно- бо багато з них є фактично прихованою (або і не дуже і прихованою) рекламою готелів/барів/ресторанів, тому правди там хуй дошукаєш
Тому спитаюся краще у живих людей, яких знаю більш-менш особисто, і декого- багато років.

У червні планую на 1,5-2 дня заскочити у Прагу, там має бути один захід, але він пізно ввечері і часа на три-чотири, і за можливості того дня і наступного маю намір полазити Прагою.
Також на день (з ранку до пізнього вечору) планую заскочити у Відень, по центру повештатися.

В інторнетах читав, що в центрі все як правило несамовито дорого в плані того, що б погризти, але є місця, де ціни притомні, треба їх тільки знати.

З огляду на це прошу рекомендацій з приводу того, де в Празі та Відні можна погризти за притомними цінами, місце розташування плюс/мінус центр міста, в Празі ще район Прага-9, поблизу ст. м. Českomoravská.  В Празі насамперед  цікавить де можна погризти якогось смаженого мняса (печене вепрево колено, оце ось все) та випити пару келихів смачного пива, у Відні- де смачна кава та штруделі всілякі.  Власне, буду щиро вдячний за будь-які рекомендації будь-яких закладів харчування, хоч вуличної їжи та іншої там шаурми, аби тіко смачно та не за вирвиглазними цінами.

по каві нічого некомендувати не буду бо то на любителя
я орієнтуюся на бренд - іллі там чи лаваца - важко прогадати
бо те маланж - капучіно по віденськи мені не смакує
спробуйте спуститися біля Уранії до набережної і пройтися там -
це зараз центр хіпстерів у Відні - купа забігайлівок з пристойним сервісом і їжою
купа молоді і типу атмосфера розслаблена

якщо хочете відчути автентичний колорит саме віденського сервісу то йдіть в кафе Централє - місце Фройда Троцького та інших
там вас офіціанти за ваші ж гроші вишукано "опустять" бо офіціанти там важливіші за відвідувачів  :D
ну але то типу частина вражень
кава так собі , інтер"єр супер, ціни теж супер, обслуговування - нижче плінтуса, але то така їхня фішка, зато офіціанти майже в фраках чи смокінгах

какие-то москали на ФБ у меня вылазили в рекламе на тему самого дешевого проката. когда я и ткнул носом что они на 30% дороже чем прокат budget, они начали рассказывать что у них не нужна кредитка.

я так  и не понял чем плоха кредитка-то?

Це якись Лохотрон! Як заставу за авто давати готівкою?

Москалі це той же наш Avis має і Budget

Це якись Лохотрон! Як заставу за авто давати готівкою?

Москалі це той же наш Avis має і Budget

хз, как-то берут наверное.

а что Avis/Budget - москали? вроде ж штатовская контора.

хз, как-то берут наверное.

а что Avis/Budget - москали? вроде ж штатовская контора.

В нас нє...купили москалі.

Кароче, советы начинающему туристу :)

Планировать где покушать - бессмысленно, все равно, если города не знаете, найти место очень трудно. Если начнете искать - потратите кучу времени, которого у вас и так очень мало. Поэтому даю наводки по городам:
Прага.
1. Если хотите местного колорита и правильного пива с коленом, ищите пивницы. Отличительные особенности правильной пивницы:
- огромные залы с деревянными столами и кучей людей.
- видно большие танки с пивом (цистерны типа по-нашему, на фото выше видно)
Лучшее светлое пиво в Праге, как уже писали выше - Pilsner Urquell, по темному - на любителя.
Выше писали про пивницу "У Медвидку", найти ее очень просто. В конце Вацлавской площади есть магазин Нью-Йоркер. Вот если стать к нему спиной, а к площади лицом, то надо идти направо несколько кварталов, по правой стороне улицы увидите желтое здание, это и есть "У Медвидку". Правда, месяц назад, когда мы там были, возле него делали какой-то ремонт и все закрыто лесами. Но ресторан работает.

Вена

В Вене обязательно надо скушать шницель и штрудель. Вкусный штрудель в кафе, которое находится прямо внутри Хофбурга, там оно одно и его хорошо видно. Цены такие же, как и в остальных местах.
Шницель надо кушать там, где в основном едят местные, для этого достаточно поискать кафе, свернув в какую-нибудь улочку с центральной пешеходной улицы.
Но мы обычно едим шницель в одном и том же месте. Как найти: стать спиной к собору святого Штефана, прямо напротив по центру от собора идет улочка. Пойти по ней, справа несколько ресторанчиков. Третий или четвертый, точно не помню, но там на витрине нарисованы большие шницели. Короче, отменный шницель из свинины с картошкой фри стоит около 11 евро, их телятины - около 15 евро. Но надо иметь виду, что порции там ОГРОМНЫЕ, либо один огромный шницель(см 20 в диаметре), либо два поменьше (см. по 13-15 в диаметре) с кучей картошки фри. Мы обычно берем одну порцию на двоих, бо если каждому по порции - то не осиливаем :)

если дешевле--либо китайцы либо кебабная
австрияки если просто воду подогреют или в холодильник поставят  уже будет пару евро стоить

Останнє редагування: 28 травня 2017 16:55:02 від bassarabia

О, оце вже діло.
Всім дякую, все позанотовував.

Plzen, окрема подяка.
 :super:

Не написали про kovanki це монети без ні в метро ні за стоянку не заплатиш, ну хіба купити білет на метро десь в готелі, але курс буде дуже дуже низький.

І ще не міняти в канторах євро бо курс там просто дуже низький, а % дуже великий - краще розплачуватись карточкою де можна.

Білети в Praha зоновані:

24 грн (kovanki) - 30 хв ( або 60 з пересадкою)
                32 грн (kovanki) - 60 хв(або 1 год з пересадкою)   - вигідно брати наприклад якщо їдеш до метро на автобусі+метро до
                центру і на зворотній дорозі.

Зупинки на вимогу (na znameni)  тому можна проскочити свою ;)

В Wien метро (U-bahn) десь 3,5 євро також потрібні дрібні як і для перехоплюючих паркінгів. Краще авто поставити там і поїхати на метро в центр.

Моє улюблене місце у Відні це "Енштейн" - якщо стоїте лицем до центрального входу університету то обійдіть зліва і за сквериком знайдете цей заклад. Мені там завжди подобалось співвідношення цін, якості і атмосфери. Найкраще місце для автентичної кухні - Zum Renner це те чим перший президент Австрії на пенсії займався. Проте це місце складно знайти і потрібно бронювати - це якраз той варіант коли там 99‰ місцевих і все зайнято

Не написали про kovanki це монети без ні в метро ні за стоянку не заплатиш, ну хіба купити білет на метро десь в готелі, але курс буде дуже дуже низький.

І ще не міняти в канторах євро бо курс там просто дуже низький, а % дуже великий - краще розплачуватись карточкою де можна.
Квитки (єзденки) можно купувати не тільки у автоматах. На деяких станціях метро щє залишилися каси з живими продавчинями, тож там візьмуть купюри. 
Також треба шукати зором вивіски з написом "Траффіка"
Я собі зазвичай купую квитка на добу, дорогувато (110 крон), але дуже зручно.

О, оце вже діло.
Всім дякую, все позанотовував.

Plzen, окрема подяка.
 :super:
U Pinkasu обов'язково зайди, нетреба навіть за стіл сідати , відразу біля входу по правій стороні амбал двометровий розливае пиво , за 100 крон відразу наточить два пива, здачу не буде давать, бо там пиво по 47, стоячи можна там біля сходів випити, кращого пива немае в усій Чехії, це біля метра мустек на кінці Вацлаваку за багатоповерховим магазином Батя.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія