Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сколько нужно денег чтобы уехать на ПМЖ из Украины?

В 67,і намагаються підвищити до 70. Нажаль я запізно схаменувся, приїхав у країну в 52 роки. Потім розлучення, те да се. Ну що ж. Зате єхаю по різних країнах, живу на свій смак.Мені подобається. Робота в білому халаті, хай-тек. Ну вік тільки... :)

В 67,і намагаються підвищити до 70. Нажаль я запізно схаменувся, приїхав у країну в 52 роки. Потім розлучення, те да се. Ну що ж. Зате єхаю по різних країнах, живу на свій смак.Мені подобається. Робота в білому халаті, хай-тек. Ну вік тільки... :)

Я мабуть теж розлучусь, коли діти виростуть. Бо моя хоче в тропічні країни, а я ні

Я мабуть теж розлучусь
Не треба. :)

Просто интересно.Риалстори  приветсвуются,но и теоретиков буду рад выслушать

2500 евро на словакию через открытие ФОП... под ключ
Ну и плюс на жизнь , квартира там и прочне

А вообще зависит от того куда ехать

все залежить від ваших даних вік, освіта, ітп а також способу виїзду.

А вообще зависит от того куда ехать
А вот с этого места поподробнее))).
Если серьезно это ВНЖ или гражданство?
Какой размер налогов.
Стоимость бухгалтера?
Возможность ездить по Шенгену с такими документами

Ты считай сколько тебе нужно заработать, чтобы жить там не на воде и хлебе, а обеспечить достойную жизнь семье, и сможешь ли ты столько заработать... А если нет, то смысл чувствовать себя нищим в цивилизованной стране?

Так если на фопе не будет дохода, то через год внж отберут

Так если на фопе не будет дохода, то через год внж отберут

время фиктивных фирм для получения ВНЖ прошло.
Сейчас надо регулярно показывать деятельность, пусть даже дохода нет, что нормально для первых 1-2 лет...

Нам обійшлося все в районі 30 тис. - сюди включаю підготовку документів (сладання мовних тестів, переклади завірення і т.п), оформлення (медкомісії, кореспонденція), витрати повязані з переїздом, витрати на перших порах (купівля авто, оренда квартири, купівля меблів, побутової техніки - з собою привезли тільки дві сумки з одягом). Роботу по спеціальності (не ІТ) знайшли обоє і одразу - напевно завдяки репутації у своїй сфері і знанню мови у обох IELTS 8 і 8.5 відповідно. Зараз по роботі доводиться інтервювати інших емігрантів які приїхали без знання мови - я б напевно не ризикнув так з сімєю поїхати - без мови ти гарантовано застрягнеш на низькооплачуваних позиціях як мінімум на 2-3 роки. В Україні понад 15 років мали свій успішний бізнес і зараз дуже комфорно почуваємось працюючи "на дядька" оскільки давно хотілось так щоб вийшов за межі офісу і забув про роботу тому найближчих два роки навіть думати не хочу про щось своє - поки роздивляємось.

І в США якщо вкладаєш в бізнес який працевлаштовує американів(півляма чи лям,не памятаю точно) теж дають карту.

Очень правильное слово "вкладаєш".  Т.е. не поосто купил хатынку или положил на депозит, но создать/купить реально работающий бузинесс.
И требования неплохие: 1000К (500К для депрессивных районов), создание 10 фуллтайм рабочих мест. Т.е. расходы на пусть околоминимальную зарплату плюс налоги с неё будут 17-20 тысяч долларов в месяц, ого.

Для имеющих миллион и предпринимательские способности смотреть сюдой: Программа ЕВ-5 (тыць)

розглядаю польшу та германію для ПМЖ. Що порадить ФУП?

а шо Ви робити будете в Польші?

если мы говорим о внж через бизнес, то Польша проще в том плане, что вы можете быть в своей фирме директором... в остальном и там и там вы должны показать обороты и нанять местных

Мільйон баксів дає без мороки 50-60 тисяч доходу на рік в цінних паперах тільки з дивідендів.
Проте потрібно вивчати ринок і ловити момент - я в 2015 році купував акції лише двох компаній - обидві в плюсі на сьогодішній день більше 20 відсотків з урахуванням дивідендів і зростання курсу акцій. Хоча можливе і падіння, але як довготермінове інвестування годиться.
Нерухомість. У мене знайомий щойно купив будинок - 600 тисяч, на 30 тисяч зробив ремонт, переобладнання - 6 кімнат по 700 фунтів на місяць за кімнату (але вся комуналка плюс інтернет входять в ціну). Тобто, 10 відсотків прибутку на інвестицію.
Але з нерухомістю є проблема в тому, що її довго переводити в кеш, коли потрібно.
Магазинчик чи ресторан я б навіть не розглядав. Супермаркети вбили дрібну торгівлю, всі дрібні крамниці ледве зводять кінці з кінцями.
Ресторан - як пощастить. Є знайома полька, мала ресторан в Іспанії 10 років, зрештою розорилася.

если мы говорим о внж через бизнес, то Польша проще в том плане, что вы можете быть в своей фирме директором... в остальном и там и там вы должны показать обороты и нанять местных
не зовсім
чоловік програмер
його фірма має офіс у кракові, можно перевестись,ну або іншу знайти, то не є питання
але ще він етнчний німець

Очень правильное слово "вкладаєш".  Т.е. не поосто купил хатынку или положил на депозит, но создать/купить реально работающий бузинесс.
И требования неплохие: 1000К (500К для депрессивных районов), создание 10 фуллтайм рабочих мест. Т.е. расходы на пусть околоминимальную зарплату плюс налоги с неё будут 17-20 тысяч долларов в месяц, ого.

Для имеющих миллион и предпринимательские способности смотреть сюдой: Программа ЕВ-5 (тыць)

Не знаю, як у штатах, а в Англії можна інвестувати в акції британської компанії і отримати вид на проживання. Акції можна віддати в заставу під кредит за хатинку. Через 4 роки отримуєте статус постійного резидента, продаєте акції і розраховуєтеся за кредит. В результаті маєте вид на постійне проживання без інвестицій.
Це я вам даю безкоштовну консультацію, за яку британські юристи правлять скажені гроші.

Я зрозумів:
навіть з сраним міліоном нема куди і чого рипатися, а без міліона і поготів.

Гарні розклади в гілці, хороші і корисні поради, такі всі "оптимісти", а особливо емігранти :D

чтоб уехать на пмж нужно иметь:
1) голову на плечах
2) руки не из жопы
3) энергию и здоровье, чтоб реализовать свои руки и голову

вопрос о деньгах - разновидность вопроса "шура, сколько вам нужно денег для полного счастья?" и переезд тут не при чем

:gigi:

Я зрозумів:

Гарні розклади в гілці, хороші і корисні поради, такі всі "оптимісти", а особливо емігранти :D

Проблема не в тому, щоб поїхати. Проблема в легалізації. В Європі дедалі жорсткіше міграційне законодавство, коли мова йде про працевлаштування.

чтоб уехать на пмж нужно иметь:
1) голову на плечах
2) руки не из жопы
3) энергию и здоровье, чтоб реализовать свои руки и голову

вопрос о деньгах - разновидность вопроса "шура, сколько вам нужно денег для полного счастья?" и переезд тут не при чем

:gigi:
(tu) Спробуйте переїхати в Україні в інше місто,і зрозумієте,може,шо Вас чекає в випадку переїзду в іншу країну.

Я зрозумів:

ладно, скажу вам так - щоб кудись переїхати, ніякого мільйону не треба, а треба 2 речі:
1. Бажання.
2. Не бути зовсім тупаком лінгвістичному плані та в плані розуміння інших ментальностей та знаходження з ними спільної мови - одним словом, треба бути толерантною людиною. Толерантна людина буде почувати себе комфортно, а цеглина, що прилетіла зі своїми переконаннями, що все повинно бути тільки квардатне і ніяк інакше, така цеглина в прольоті.

Я переїхав на машині забитій шмотками і десь зі штукою в кишені. І проблему того, що не можна було зареєструвати легально фірму, вирішив, зареєструвавши фірму в США і через неї працював років 4.
Коротше - бажання то найголовніше.

не зовсім
чоловік програмер
його фірма має офіс у кракові, можно перевестись,ну або іншу знайти, то не є питання
але ще він етнчний німець

больше ничего и не надо. Вопрос только чего вы ждали и ждете?

муж не хотел
когда побывал в ЕС , в путешествии- захотел

о Вы от туда
опишите примерно чего ждать, что за менталитет, как Вам там вообще?

о Вы от туда
опишите примерно чего ждать, что за менталитет, как Вам там вообще?

вам надо учить язык.
Для этнического немца главное показать, что он немец. Что сохранен язык, культура, идентичность.
Главное язык. Раньше ехал один немец и за ним целый вагон родни. Сейчас вроде бы языковой тест должны сдать все кто едет.
Из плюсов автоматическое получение гражданства и зачисление трудового стажа по немецкой пенсионной системе.
Знаю пример как одна женщина, пару десятков лет проработавшая уборщицей в прокуратуре Казахстана, получила в Германию пенсию немецкого чиновника.
Такие правила.

Менталитет разный, Германия неоднородная страна.
Людям законопослушным, спокойным, неконфликтным жить тут комфортно. Если возраст до 40 и есть хорошая специальность перспективы хорошие.
Если до 30-ти то можно и образование местное получить. Перспективы отличные.

Инфраструктура отличная, свободное время провести масса вариантов.

Из недостатков назвал бы дороговизну недвижимости и соответственно аренды.
Но это касается крупных городов, студенческих городов и двух южных земель, в первую очередь...

muchos grasias

вы в Киеве?
Если да то идите в инcтитут Гете и возьмите информацию о курсах.
Вам вроде бы нужен минимальный базовый сертификат А1. Это совсем просто...

вы в Киеве?
Если да то идите в инcтитут Гете и возьмите информацию о курсах.
Вам вроде бы нужен минимальный базовый сертификат А1. Это совсем просто...
Харьков, а там можно сдать экстерном?

хуйня то всьо
фарт треба мати))))

Харьков, а там можно сдать экстерном?

смотрите у них на сайте
http://www.goethe.de/ins/ua/uk/kie.html

смотрите у них на сайте
http://www.goethe.de/ins/ua/uk/kie.html
дяк
вже знайшла

В Туреччину можна за 50 доларів полетіти

еміграція - нафуй.
Україна - країна невичерпних можливостей для усіх.  (tu)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія