Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ковід в Онтаріо

Re: ковід в Онтаріо  

Розумний? Відкрити економіку, закрити парки, імхо.
Політики керуються не розумом, а виборчими настроями. Виборці втомились сидіти дома. Від нестачі грошей ще ніхто не голодує в Онтаріо, так що на роботу не особливо рвуться. А от з дому рвуться.

Люди ви на форумі сидете днями і ночами, знаєте хто є хто. І продовжуєте воювати з вітряками? Та натиснули кнопочку ігнор і не читаєте ідіотські коментарі.

Отличный пример "айтишника" которому "немытые" да пусть хоть все здохнут.

Чого знову сварка? Оля, що САРС2 нема? Від нього люди не вмирають? Інша справа що це не державницька справа закривати бізнеси. Можуть собі вимагати якісь базові антєпідемічні речі, але не такі драконівські рагуляції з закриттям бізнесів і т.п.

На вихідні ми поїхали недалечко і народу було просто як колорадів один на одному.
а как дысала :pooh_lol:

Чого знову сварка? Оля, що САРС2 нема? Від нього люди не вмирають? Інша справа що це не державницька справа закривати бізнеси. Можуть собі вимагати якісь базові антєпідемічні речі, але не такі драконівські рагуляції з закриттям бізнесів і т.п.

Это не спор Петро. Это классика когда "сытый голодного не понимает". Как этот из Этобикока взял и брякнул что у "немытых" денег полно просто по его поца мнению они ленивы и тупы.  И совершенно не понимают что всё должно быть закрыто до момента когда его тушка будет в абсолютной безопасности.

Отличный пример "айтишника" которому "немытые" да пусть хоть все здохнут.

Еще раз: кто, где и когда закрывал тракеров?

Мне ещё кацапского поца в собеседники не хватало. Отстрочите у хуйла и доложите. Больше к вам вопросов нет.

Мне ещё кацапского поца в собеседники не хватало. Отстрочите и хуйла и доложите. Больше к вам вопросов нет.

Не гоже так со сторонниками Трампа обшаццо... однако...

Но соскок защитан... а по сути, большинство из тех, кто работает руками, никто не закрывал... тракеров так и подавно...   :lol:

Не гоже так со сторонниками Трампа обшаццо... однако...

Но соскок защитан... а по сути, большинство из тех, кто работает руками, никто не закрывал... тракеров так и подавно...   :lol:

По сути вы кацапская тварь известная по-моему как некто Данко. Вас только пороть. А не что-то доказывать.

По сути вы кацапская тварь известная по-моему как некто Данко. Вас только пороть. А не что-то доказывать.

Слив засчитан...  :lol:

Слив засчитан...  :lol:

Бгг… рисуйте крест на пузе.   :weep:

И эти 70% криком орут что им надо на работу, зарабатывать. Счета платить, детей кормить только с тем что бы наткнутся на скотские нравоучения вполне сытых 30% про то как это безответственно и про то как "мы все должны быть вместе".
в банку тебе щоб не смерділо. Я от підтримую трампівський карантин  бо правильний і ми всі повинні бути разом-поважати інших і не заражувати їх.

данко не чіпай місценву юродиву.не обляпаєшся від її слини на моніторі. B-)

CPA

На віхідні іздили в Кананаскіс, такого стовпотворіння біля озер я ніколи не бачив. Машини паркували на узбіччах за 2 км від місць. Але все ж таки намагались не тертись з чужими. Даунтаун калгарійський мертвий там де офіси, біля будинків люди ходять. Раз на день все рівно хожу на двір, не витримуємо сидіння в хаті. Офіс в кілометрі від мене а мушу працювати з куточка на кухні.

А ще в компаніі моій запланували першу стадію виходу з карантину на Червень. 15 чоловік на поверх, 10 метрів дистанція. Похід на кухню чи туалет по графіку, заборона лазити на інші поверхи. Ліфти у нас індивідуальні тепер.... напевно зголошуся у добровольці, надоіло вдома в трусах і майці працювати

З роботою все хреново, нафта. Хоч зарплати зменшили, все рівно є багато людей чия праця не є суттєвою, знову будуть звільнення... дев'ятий раунд звільнень за останні 5 років...

На віхідні іздили в Кананаскіс, такого стовпотворіння біля озер я ніколи не бачив. Машини паркували на узбіччах за 2 км від місць. Але все ж таки намагались не тертись з чужими. Даунтаун калгарійський мертвий там де офіси, біля будинків люди ходять. Раз на день все рівно хожу на двір, не витримуємо сидіння в хаті. Офіс в кілометрі від мене а мушу працювати з куточка на кухні.

А ще в компаніі моій запланували першу стадію виходу з карантину на Червень. 15 чоловік на поверх, 10 метрів дистанція. Похід на кухню чи туалет по графіку, заборона лазити на інші поверхи. Ліфти у нас індивідуальні тепер.... напевно зголошуся у добровольці, надоіло вдома в трусах і майці працювати

З роботою все хреново, нафта. Хоч зарплати зменшили, все рівно є багато людей чия праця не є суттєвою, знову будуть звільнення... дев'ятий раунд звільнень за останні 5 років...

Нафта, проклята нафта...

А знаєте, я в цьому питанні згоден із сісілістами - потрібно закривати цю нафтову лавочку. І чим швидше, тим краще. Як мінімум, ніколи не розраховувати на цю вонючу жижу. Якщо щось і перепаде, то розцінювати це лише як приємний несподіваний бонус. А не робити основну ставку на цю вонючку.

В свій час, коли ціни на нафту перли як дурні, коли не знали що робити з тими горами нафтодоларів - то був золотий час ВІДВ‘ЯЗАТИСЬ від цієї проклятої нафти. Вкластись і розвивати інші галузі. Грошей і часу на таке вистачало. Навіть з надлишком. Ан, ні. І тут, виявляється, є армія телепнів. Яким лише б хапанути, а взавтра хоч трава не рости. І «аналітиків» із багатомільйонними зарплатами і ще більшими бонусами, в яких вся їхня «аналітика» зводилась до одної мантри - БУІТДАРАЖАТЬ.

Он саудити, які піднялись за пару десятків років із середньовіччя до самих небес виключно завдяки нафті. І ті запустили програму, до 2030 року ПОВНІСТЮ ВІДВ‘ЯЗАТИСЬ ВІД НАФТИ.

А наші @#$&§£¥% все сидять і чшуть рєпу - то коли знову повернуться золоті часи. А з ними граються як із сліпими котенятами - то дозволити будувати нафтопровід до океанів, то заборонити. І так вже багато разів - віра/майна, стій там/іди сюди.

Фэ

На віхідні іздили в Кананаскіс, такого стовпотворіння біля озер я ніколи не бачив.
Ми так і подумали, що щось подібне буде тому поїхали у Фіш Крік а там якраз порожньо було - всі в Кананаскіс погнали

ПМ економічний терорист, що ж ти хочеш.

Так, з роботою фігово.Особисто я буду переорієнтовуватись на роботу на  США, але якщо виграють Байден комуняки, то і в США буде повний триндець. При Трампі збираюсь гребти бабло лопатою, і для нафти теж будуть хороші перспективи. Байден сказав,що відмінить нафтопровід. Так що, канадці, рвіть далі дупу проти Трампа і чекайте манни від Трудо, якщо не сказати гірше.

Не може. Я б на вашому місці перевірив легені на онко

В мене 37.2 трималася 2 роки (!) коли я в школі вчився, почалося з затяжного бронхіту в 5 класі і закінчилося в 7 класі, також бронхітом. Після цього температура прийшла в норму. Лікарі так і не виявили причини. А так зручно було - надоїли уроки - пішов в медпункт, зміряли температуру і додому, ще й мамі подзвонили і посварили що хвору дитину відправила до школи  :D . Після цієї епопеї ніяких проблем з легенями не було.

И эти 70% криком орут что им надо на работу, зарабатывать. Счета платить, детей кормить только с тем что бы наткнутся на скотские нравоучения вполне сытых 30% про то как это безответственно и про то как "мы все должны быть вместе".

Я это называю "психология вегана".
Я не просто не ем мясо, я неистово и агрессивно требую это не есть всех остальных.
Да я и сам хочу то проклятое мясо, гонит от себя эту мысль веган, ведь это противоречит
его внутренним настройкам мазохиста.
Примерно по такой модели  выглядит противостояние в обществе по очень многим вопросам.
Линуксоиды против виндузятников воюют по той же самой модели, жаворонки против сов...

В мене 37.2 трималася 2 роки (!) коли я в школі вчився, почалося з затяжного бронхіту в 5 класі і закінчилося в 7 класі, також бронхітом. Після цього температура прийшла в норму. Лікарі так і не виявили причини. А так зручно було - надоїли уроки - пішов в медпункт, зміряли температуру і додому, ще й мамі подзвонили і посварили що хвору дитину відправила до школи  :D . Після цієї епопеї ніяких проблем з легенями не було.

Ну я всього лише навів приклад, що може бути причиною.
А так людина дуже складна система і причин може бути мільйон.
Від фізіологічних до нервових. Як не крути, підвищена температура
протягом тривалого часу є ознакою несправності організму
в переважній більшості випадків ознакою хронічного запалення,
хоча можуть бути і виключення з цього правила.
Ні в якому разі я не закликаю копирсатись в собі коли все працює.
Якщо та температура не заважає працездатності, то нехай собі буде.
Так само як і підвищений кров*яний тиск. 150х100 теж не привід
ковтати пігулки за наявності гарного самопочуття.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія