Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

А повертаючись до теми——
Чим ближче до моменту остаточного прийняття закону про "подвійне громадянство"


Україна ще не прийняла подвійне громадянство. отримаєш німецький - здай український паспорт і спи спокійно. для чого ці танці з бубном ? розмова взагалі ніпрощо.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ваша правда пані. ви великі молодці  (tu)

Не плутайся під ногами, бо ще і ти зараз вигребеш під гарячу руку. Ти теж під воєнкоматом двері не оббивав, так шта ...

До речі, з ювілеєм. На нашому форумі ми навіть привітали тебе в окремому треді. Не знаю, чи бачив.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Выбрана наша квота на этот год на U4U. Пара прилетела к их кумам на Аляску. Мы спонсоры. Прилетевшие довольны шописец. Видно, что еще измучены работой в Эстонии. Но все трое, и малой 2 годика, улыбаются. И их кумы тоже!

Welcome to America and God bless! :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Україна ще не прийняла подвійне громадянство. отримаєш німецький - здай український паспорт і спи спокійно. для чого ці танці з бубном ? розмова взагалі ніпрощо.

Його українське громадянство релевантне лише для України, в Німеччині чи в будь-якій іншій країні світу воно нічого не означає і ніякий паспорт нікуди здавати не треба.

Можеш спитати у своєї сестри-емігрантки, after all.

Кожен, хто буде закликати емігрантів їхати і воювати за них, коли вони особисто, їх чоловіки, жінки, сини та доньки сидять під спідницями, диванами, або за кордоном, вигрібатиме жорстко.

А особливо по відношенню до мегадонора і мегаволонтера ЗСУ Сергія, завдяки якому різні підрозділи отримали пожертв і продукції на декілька тисяч євро :K .

Hope I have made myself clear! :X
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не плутайся під ногами, бо ще і ти зараз вигребеш під гарячу руку. Ти теж під воєнкоматом двері не оббивав, так шта ...

До речі, з ювілеєм. На нашому форумі ми навіть привітали тебе в окремому треді. Не знаю, чи бачив.

1. трішки "оббивав".
2. щиро дякую. і вам усіх благ.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Його українське громадянство релевантне лише для України, в Німеччині чи в будь-якій іншій країні світу воно нічого не означає і ніякий паспорт нікуди здавати не треба.

Можеш спитати у своєї сестри-емігрантки, after all.

Кожен, хто буде закликати емігрантів їхати і воювати за них, коли вони особисто, їх чоловіки, жінки, сини та доньки сидять під спідницями, диванами, або за кордоном, вигрібатиме жорстко.

А особливо по відношенню до мегадонора і мегаволонтера ЗСУ Сергія, завдяки якому різні підрозділи отримали пожертв і продукції на декілька тисяч євро :K .

Hope I have made myself clear! :X

слухай ти не перегібай. будь який паспорт крім українського - це рішення людини. до речі, можна мати купу паспортів і Україна не зобовязує віддати український.
це я вам емігрантішкам підказку кинув. ваш вибір.
   
Re: Все менше охочих повертатись

слухай ти не перегібай. будь який паспорт крім українського - це рішення людини. до речі, можна мати купу паспортів і Україна не зобовязує віддати український.
це я вам емігрантішкам підказку кинув. ваш вибір.

А я, що не те саме написала?

вам емігрантішкам

Просто цікаво: звідки така ненависть і зневага?

Твій дружок з Лондона, волонтер Вуйко з Онтаріо і купа емігрантів, які вам задонували купу бабла в різний час  - це теж "емігрантішки" чи ето другоє?

Ти трохи слідкуй за базаром, бо це кагбе контрпродуктивно for your purposes.

Не кажучи вже про бридко, невдячно і непорядно  :X .
   
Re: Все менше охочих повертатись

Його українське громадянство релевантне лише для України, в Німеччині чи в будь-якій іншій країні світу воно нічого не означає і ніякий паспорт нікуди здавати не треба.

Можеш спитати у своєї сестри-емігрантки, after all.

Кожен, хто буде закликати емігрантів їхати і воювати за них, коли вони особисто, їх чоловіки, жінки, сини та доньки сидять під спідницями, диванами, або за кордоном, вигрібатиме жорстко.

А особливо по відношенню до мегадонора і мегаволонтера ЗСУ Сергія, завдяки якому різні підрозділи отримали пожертв і продукції на декілька тисяч євро :K .

Hope I have made myself clear! :X

:facepalm:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Закрий пащу, дурепа ватна, і досить показувати на увесь світ, як ти на нашого Сергія запала  :bueee:. Тому що претензії тільки і виключно до нього чомусь! :laugh:

Не пішли допомагати ЗСУ купа ухилянтів у цій темі, які ЗОБОВ"ЯЗАНІ воювати, бо є резидентами і громадянами України.

Оця вся шваль типу плешивого кацапа, якому більше нічим зайнятися, як булінгом та переслідуваннями бійців та донаторів ЗСУ, фейкового юриста Але, сепарського псевдоменеджера Алєжки, чоловіків та синів місцевих бабів, яких вони поховали під спідницями або повивозили за кордон, ваша так звана "іліта" - синачки Авакова, Порошенка і інша шушера :X .

Вимагай з них або сама приїдь з Німеччини, якщо така розумна. Тут 19-річні дівчатка та 55-річні жінки на контракті в ЗСУ, аж гай шумить. І ти зможеш  :K

А Сергій та інші емігранти тобі нічого не винні!

Україна їй болить - мразь ізична, яка навіть двох слів українською на публічному форумі зв"язати не здатна  :X.
Бігімот нас читає)
Привіт бегемот, як ся маєш?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Hope I have made myself clear!

Це означає що панні інанна прийняла душ чи ванну?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

А я, що не те саме написала?

Просто цікаво: звідки така ненависть і зневага?

Твій дружок з Лондона, волонтер Вуйко з Онтаріо і купа емігрантів, які вам задонували купу бабла в різний час  - це теж "емігрантішки" чи ето другоє?

Ти трохи слідкуй за базаром, бо це кагбе контрпродуктивно for your purposes.

Не кажучи вже про бридко, невдячно і непорядно  :X .
Ти не рівняй себе та вуйко, вуйко справу робить а ти сереш- компрене?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мушу зазначити, що на цьому ресурсі стало помітно чистіше після того, як один відомий булі спєрдалав за власним бажанням, інший заходить викакатись лише час від часу, а карова з її нечистотами вчергове заперта у Передбанник (сподіваюсь, надовго) (tu) .

I don't acknowledge degenerates, але зазначу, що Але, ця карова з членом (allegedly), завалила нечистотами цей нещасний ресурс не менше. Особливо безсоромно транслюючи на публіку свої клозетні фантазії про смоктання ЧОЛОВІЧИХ статевих органів практично у кожному своєму пості ;o , що може свідчити про його справжню орієнтацію (not that there is anything wrong with that (C)).

Сподіваюсь, його теж приберуть. Мені важко зрозуміти, чому тутешні дописувачі витримують цей бруд on a daily basis  :(. Навіть нік медвед (який там же в Передбаннику) не настільки вульгарний, ниций і deranged, як ОЦЕ  ;o .

Ну і щоб два рази не вставати.

Я не принижую нічиїх заслуг і з повагою ставлюся до роботи Вуйка по підтримці ЗСУ, але я себе теж в цьому плані не на помийці знайшла, і всі це знають.

Це раз.

По-друге, "clear" в англійській мові не означає "чистий" у розумінні "не брудний". У моїй фразі це слово вжито в розумінні "прозорий"/"зрозумілий".

Це два.

І всі ниці ухилянти типу димерівської анальної пробки та заганяльщики емігрантів в ЗСУ - go f**ck yourself :K .

Це три!
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Мушу зазначити, що на цьому ресурсі стало помітно чистіше після того, як один відомий булі спєрдалав за власним бажанням, інший заходить викакатись лише час від часу, а карова з її нечистотами вчергове заперта у Передбанник (сподіваюсь, надовго) (tu) .

I don't acknowledge degenerates, але зазначу, що Але, ця карова з членом (allegedly), завалила нечистотами цей нещасний ресурс не менше. Особливо безсоромно транслюючи на публіку свої клозетні фантазії про смоктання ЧОЛОВІЧИХ статевих органів практично у кожному своєму пості ;o , що може свідчити про його справжню орієнтацію (not that there is anything wrong with that (C)).

Сподіваюсь, його теж приберуть. Мені важко зрозуміти, чому тутешні дописувачі витримують цей бруд on a daily basis  :(. Навіть нік медвед (який там же в Передбаннику) не настільки вульгарний, ниций і deranged, як ОЦЕ  ;o .

Ну і щоб два рази не вставати.

Я не принижую нічиїх заслуг і з повагою ставлюся до роботи Вуйка по підтримці ЗСУ, але я себе теж в цьому плані не на помийці знайшла, і всі це знають.

Це раз.

По-друге, "clear" в англійській мові не означає "чистий" у розумінні "не брудний". У моїй фразі це слово вжито в розумінні "прозорий"/"зрозумілий".

Це два.

І всі ниці ухилянти типу димерівської анальної пробки та заганяльщики емігрантів в ЗСУ - go f**ck yourself :K .

Це три!

карова з членом Називається бик)
Хуєсоска ти наша товстодупа, пий пігулки - бо в тебе знову період манії) МДП або по модному БАР потребує постійного прийому пігулок і нагляду психіатра.

Твоя цитата про «смоктання ЧОЛОВІЧИХ статевих органів» говорить про недостачу чогось у твоєму жалюгідному житті - купи собі масажер- чоловіку скажеш що то для спини)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мушу зазначити, що на цьому ресурсі стало помітно чистіше після того, як один відомий булі спєрдалав за власним бажанням, інший заходить викакатись лише час від часу, а карова з її нечистотами вчергове заперта у Передбанник (сподіваюсь, надовго) (tu) .

I don't acknowledge degenerates, але зазначу, що Але, ця карова з членом (allegedly), завалила нечистотами цей нещасний ресурс не менше. Особливо безсоромно транслюючи на публіку свої клозетні фантазії про смоктання ЧОЛОВІЧИХ статевих органів практично у кожному своєму пості ;o , що може свідчити про його справжню орієнтацію (not that there is anything wrong with that (C)).

Сподіваюсь, його теж приберуть. Мені важко зрозуміти, чому тутешні дописувачі витримують цей бруд on a daily basis  :(. Навіть нік медвед (який там же в Передбаннику) не настільки вульгарний, ниций і deranged, як ОЦЕ  ;o .

Ну і щоб два рази не вставати.

Я не принижую нічиїх заслуг і з повагою ставлюся до роботи Вуйка по підтримці ЗСУ, але я себе теж в цьому плані не на помийці знайшла, і всі це знають.

Це раз.

По-друге, "clear" в англійській мові не означає "чистий" у розумінні "не брудний". У моїй фразі це слово вжито в розумінні "прозорий"/"зрозумілий".

Це два.

І всі ниці ухилянти типу димерівської анальної пробки та заганяльщики емігрантів в ЗСУ - go f**ck yourself :K .

Це три!

на хуй иди на свой блаженный бложек — це чотыры

И Нумерного прихвати, бо он тупой и неинтересный
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

на хуй иди на свой блаженный бложек — це чотыры

И Нумерного прихвати, бо он тупой и неинтересный
Доречі звідки проста луцька шльондра так обізнана в анальних пробках?
Може вона того - сидить з тою пробкою а потім через тиждень виймає і вивалює все на фуп?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

на хуй иди на свой блаженный бложек — це чотыры

И Нумерного прихвати, бо он тупой и неинтересный

Так ти, за твоєю логікою, з нього і не злазиш, бо з того бложика практично не вилазиш  :laugh:.

Як писала одна Шановна Українська ЖінкаТМ, скачеш на ньому, весело хохоча (С).  :lol:  :lol:  :lol:

Що стосується Сергія, це твоє оціночне судження. А те, що він за тебе і тобі подібних у тисячу раз більший чоловік і у тисячу раз порядніша людина, це знають всі, і це не оціночне судження, а об"єктивний факт.

До речі, тобі і тут недовго скакати доведеться - українізація-с  :K .

І куди ж підеш? Ти практично на всіх ресурсах, де був, накакав - і тут теж клявся, як підеш, а слова свого так і не виконав.



   
Re: Все менше охочих повертатись

Так ти, за твоєю логікою, з нього і не злазиш, бо з того бложика практично не вилазиш  :laugh:.

Як писала одна Шановна Українська ЖінкаТМ, скачеш на ньому, весело хохоча (С).  :lol:  :lol:  :lol:

Що стосується Сергія, це твоє оціночне судження. А те, що він за тебе і тобі подібних у тисячу раз більший чоловік і у тисячу раз порядніша людина, це знають всі, і це не оціночне судження, а об"єктивний факт.

До речі, тобі і тут недовго скакати доведеться - українізація-с  :K .

І куди ж підеш? Ти практично на всіх ресурсах, де був, накакав - і тут теж клявся, як підеш, а слова свого так і не виконав.

я тебе уже писал: хожу на твой бложик как в зоопарк — посмотреть, как обезьяны в клетке друг другу доставляют удовольствие.  :K
   
Re: Все менше охочих повертатись

Доречі звідки проста луцька шльондра так обізнана в анальних пробках?
Може вона того - сидить з тою пробкою а потім через тиждень виймає і вивалює все на фуп?)

Сподіваюся, цей дегенерат поклянеться здоров"ям і життям своїх дітей, що все, що тут воно пише про інших - свята правда?

Чи просто екстраполює власний сумний досвід?

Смоктання чоловічих членів, жінці потрібно не більше раза на місяць, тягання по дітях вдвічі молодших за нього в 43 (сумна історія про дискотеку), психічні хвороби і пігулки, незнання англійської, незнання юриспруденції, відсутність професійної діяльності,  нездатність мислити логічно, постійні образи практично кожного ніку на цьому ресурсі - я вам так скажу, це не від хорошого життя :( .

Анальна пробка - тому що він Anus Ale, в кожній темі і в кожній розмові затичка ;o. 120 постів за 24 години - в кого тут манія??

Але це не мої проблеми, а постійних учасників цього ресурсу, модераторів і власників. Їх повинно хвилювати, як цей форум презентує себе світу.

А для мене верески неадекватних лузерів - еквіваленту бомжів під мостом - нерелевантні.

І мені навіть не треба фото, щоб знати, що ця істота страшна і негарна і з низькою самооцінкою.

Тому що привабливі бажані високорангові чоловіки ніколи - я підкреслюю, НІКОЛИ - не ображають і не принижують жінок.

Тому що у них просто нема в цьому потреби.

Ось так!
   
Re: Все менше охочих повертатись

я тебе уже писал: хожу на твой бложик как в зоопарк — посмотреть, как обезьяны в клетке друг другу доставляют удовольствие.  :K

Піпець, він буквально вкрав і присвоїв мою фразу, яку я написала на нашому ресурсі ;o .

Ну, не треба робити вигляд, що ти не писав, що я розумна. До речі, я по всіх пунктах виявилась правою - а особливо по тому, як вас кинув Бідон і здав хуйло, як склотару. А я ще осінню 2022 про це писала, але ж ви не слухали.

А так фундаментальна різниця між нами і вами у тому, що ми - вільні, а ви плазуєте, поки вас лупцюють батогом і принижують. Тільки тому що не маєте власної честі і достоїнства навіть виконати те, що обіцяли самі собі - піти звідси  :K

Так що оцінки таких, як ти, і слова таких, як ти - нерелевантні, бо вони порожні і нічого не означають.

Навіть для тебе самого  :K

   
Re: Все менше охочих повертатись

Піпець, він буквально вкрав і присвоїв мою фразу, яку я написала на нашому ресурсі ;o .

Ну, не треба робити вигляд, що ти не писав, що я розумна. До речі, я по всіх пунктах виявилась правою - а особливо по тому, як вас кинув Бідон і здав хуйло, як склотару. А я ще осінню 2022 про це писала, але ж ви не слухали.

А так фундаментальна різниця між нами і вами у тому, що ми - вільні, а ви плазуєте, поки вас лупцюють батогом і принижують. Тільки тому що не маєте власної честі і достоїнства навіть виконати те, що обіцяли самі собі - піти звідси  :K

Так що оцінки таких, як ти, і слова таких, як ти - нерелевантні, бо вони порожні і нічого не означають.

Навіть для тебе самого  :K

да, ты умная... Но ты и больная на голову. И ты презираешь украинцев на самом деле, как и все в твоем бложике. Ты заметила, кто у тебя там собрался? Эмигранты, ненавидящие тех, кто тут остался. И ваши показные "донаты" — это только для повышения собственной самооценки, с постоянными приговариваниями, как же вы всех тут презираете, но вот донатите, чтоб лузеры знали свое место и знали, кому они всем обязаны. Это просто плата вами за удовольствие полюбоваться собою, а на ЗСУ вам насрать там всем.

Ты — умная, но циничная и безжалостная тварь. Ты не смогла даже хотя бы на время заткнуть свою ненависть и презрение ко всем вокруг ради того, чтоб переманить умирающий фуп к себе на бложик и сделать его форумом. Из тебя просто сочится яд, когда ты начинаешь рассуждать об оставшихся тут.

Самое интересное — ты и своих шавок презираешь точно так же, как и они тебя. Что не удивительно, когда в одном месте собралось несколько нарциссов.

Паноптикум уродов. Вот чтоб вас там увидеть, я туда и хожу. Где ж еще такое увидишь!
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Так ти, за твоєю логікою, з нього і не злазиш, бо з того бложика практично не вилазиш  :laugh:.

Як писала одна Шановна Українська ЖінкаТМ, скачеш на ньому, весело хохоча (С).  :lol:  :lol:  :lol:

Що стосується Сергія, це твоє оціночне судження. А те, що він за тебе і тобі подібних у тисячу раз більший чоловік і у тисячу раз порядніша людина, це знають всі, і це не оціночне судження, а об"єктивний факт.

До речі, тобі і тут недовго скакати доведеться - українізація-с  :K .

І куди ж підеш? Ти практично на всіх ресурсах, де був, накакав - і тут теж клявся, як підеш, а слова свого так і не виконав.

Ти пила пігулки сьогодні?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

По темі гілки
Швайц міністр висловив норм ідею
На нього відразу накинулися швайцери зрадойоби


-
Міністр юстиції Янс розглядає можливість зміни статусу захисту S

Федеральна рада хоче підвищити рівень зайнятості серед українських біженців. Для цього він задумав новий шлях. Асоціація роботодавців висловлює перші занепокоєння.


Українці, які працюють у Швейцарії, повинні мати можливість переходити зі статусу захисту S на статус проживання. Таку ідею в інтерв’ю «Neue Zürcher Zeitung» висловив міністр юстиції Беат Янс. Мета – сприяти працевлаштуванню біженців з України.

Сьогодні рівень зайнятості українських біженців становить близько 23 відсотків. Це значно менше, ніж в інших країнах Європи. У Нідерландах і Норвегії, наприклад, зайнятість становить понад 50 відсотків. Зараз Федеральна рада шукає рішення, щоб наздогнати.

Можливе повернення ускладнює планування

Проблема для швейцарських компаній при працевлаштуванні біженців полягає в тому, що статус захисту S орієнтований на повернення. Як тільки війна закінчиться, українці повернуться на батьківщину. Це ускладнює планування для компаній, оскільки зайняті українці можуть або повинні будуть швидко виїхати. Крім того, наразі охоронний статус діє до березня 2025 року.

За цієї умови деяким компаніям не вигідно довго і дорого навчати біженців. Нескладна зміна статусу захисту на статус проживання (за умови працевлаштування), ймовірно, покращить планування компаній.

Конкуренція для спеціалістів з інших країн
У Швейцарській асоціації роботодавців (SAV) ідея Янса змінити статус захисту викликала певне здивування, навіть якщо багато деталей залишаються відкритими. У зв'язку з цим SAV стурбований тим, як обробляються контингенти третіх країн. Минулого року Федеральна рада дозволила в’їзд до Швейцарії до 8500 кваліфікованих робітників із третіх країн.

У САВ побоюються, що українські біженці в цій країні могли б скласти конкуренцію фахівцям з інших країн, якщо б змогли змінити статус захисту на статус проживання. «Україна – третя країна. Не може бути, щоб біженці були за рахунок цього спеціалізованого контингенту», – каже Даніелла Лютцельшваб, керівник відділу ринку праці SAV.

З точки зору SAV, будь-яка зміна статусу захисту також має бути узгоджена з Європейським Союзом. «В іншому випадку ми бачимо ймовірність того, що цей захід може мати тягнучий ефект для Швейцарії», — каже Лютцельшваб.

Наразі не зрозуміло, чи вдасться реалізувати ідею міністра юстиції і як. «Які законодавчі зміни були б необхідні, щоб мати можливість видавати посвідку на проживання за певних умов особам, які наразі мають статус S та працюють, наразі детально з’ясовують», – пише Державний секретаріат з питань міграції (DEM) на запит.

У будь-якому випадку рішення має бути на столі. До кінця 2024 року Федеральна рада хоче підвищити рівень зайнятості серед українських біженців з приблизно 23 відсотків сьогодні до 40 відсотків. Відповідно до SEM, налаштування стану захисту є лише одним із кількох варіантів.

3 квітня 2024 р
   
Re: Все менше охочих повертатись

##
Якщо швайцери будуть погоджувати з ЄУ бюрократією зміну статусу з захист на роботу  то є дохлий номер

В окремих країнах ЄУ зрадойобів в міграційних кабінетах ще більше

Ідея бундесміністра з вестальп  є дуже норм
Роботодавцям малоцікаво адаптувати робітника з укросвітою і +/- фахом  та мовою рівня а2-в1 коли термін перебування тим паче невідомий

#з серії непотрібних порад
Для тих хто є на захисті і планує залишатися
- При можливості виходьте з допомоги особливо програм що фінансуються фондами страхування
- працюйте
-змінюйте статус під роботу у власні сили чи консультуйтеся з міграційними адвокатами
-відкривайте самозайнятість і платіть фонди самі
...
В укр неті подали першу частину  - про зрадойобів змовчали
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти пила пігулки сьогодні?)

Кому тут потрібні пігулки, легко побачити, просто піднявши історію дописів цієї істоти.

Вважаєте, що таке спілкування - норма? Ну то енджой, в нього ще багато такого в місці, звідки його анальна пробка стирчить.

І головне, всі інші мовчать, ніби нічого й не сталося!

Говорить багато про здоров"я цієї онлайн-спільноти!  (td)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не збиралася більше тут дописувати і це, безперечно, офтоп, за що прошу вибачити.

Але тут написана відверта брехня і наклепи, тому дозволю собі відповісти.

   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Кому тут потрібні пігулки, легко побачити, просто піднявши історію дописів цієї істоти.

Вважаєте, що таке спілкування - норма? Ну то енджой, в нього ще багато такого в місці, звідки його анальна пробка стирчить.

І головне, всі інші мовчать, ніби нічого й не сталося!

Говорить багато про здоров"я цієї онлайн-спільноти!  (td)
Хуєсоска - в тебе якась фіксація на аналі)
Репали в сраку тебе часто?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Я не збиралася більше тут дописувати і це, безперечно, офтоп, за що прошу вибачити.

Але тут написана відверта брехня і наклепи, тому дозволю собі відповісти.
Ти повернешся через пару тижнів коли буде наступний припадок)
І да - іди нахуй)
   
Re: Все менше охочих повертатись

да, ты умная... Но ты и больная на голову. [/quote]

Я клінічно здорова і високофункціональна у всіх царинах особа. Не треба плутати контроверсійність, харизматичність і challenging others, відстоюючи свої переконання, з психічними проблемами. Якщо ви нездатні зрозуміти мою суть, то це говорить, що ви інтелектуально і психологічно недолугі, що проектуєте і насправді ці проблеми - у вас.

украинцев

Define 'українці". Ти - житель України з українським паспортом, але ти не етнічний українець. Але це в даній дискусії нерелевантне.

Релевантне те, що в контексті українського державотворення і війни я ділю всіх на патріотів і непатріотів. Я це недавно пояснила і хто хоче, може ознайомитись з відповідними дописами. Це теж в даній дискусії нерелевантно.


И ты презираешь украинцев

Я зневажаю конкретних індивідів за булінг, слабкість, відмову нести відповідальність за свої дії, брехливість, подвійну мораль, невдячність, дволичність і лицемірство. За емігрантохейт. За тупість. Тому що тупість в умовах війни - а саме поширення свідомо чи несвідомо неправильної інформації - може коштувати комусь життя. І так, я жорстко висміюю цих індивідів на своєму ресурсі, тому що є за що. Причому не просто так, як ви всі тут, а на конкретних прикладах з цитатами.

А українців в цілому як народ я конструктивно критикую, тому що профукали свою країну і навіть під час війни не здатні консолідуватися для власного ж виживання і перестати красти - але це теж поза scope цього обговорення. Ви всі тут робите те ж саме в одній чи іншій формі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Эмигранты, ненавидящие тех, кто тут остался

Проекція, бо ненависть якраз від вас до емігрантів. Які просто могли б забити на вас, але ні, допомагають як можуть, і дехто життя за вас віддав. Але ж тут є ряд дописувачів і дописувачок, який постійно обливає "емігрантішок" лайном. І у нас є про це тема на декілька сторінок з купою прикладів. На нашому форумі вас взагалі ніхто не обговорює, крім мене - ні Сергій, ні Хорват, ні інші не дописують про ФУП чи щось з ним пов"язане, а якщо дописують, то дуже рідко.

  И ваши показные "донаты" — это только для повышения собственной самооценки, с постоянными приговариваниями, как же вы всех тут презираете, но вот донатите, чтоб лузеры знали свое место и знали, кому они всем обязаны. Это просто плата вами за удовольствие полюбоваться собою, а на ЗСУ вам насрать там всем.

Цинічна, неприкрита брехня - внутрішній світ цього індивіда просто на долоні! Я про це багато раз писала і якщо донатила сюди, то з почуття емпатії, побачивши камлання на протязі тижнів і навіть місяців - дайте грошей. За твоєю логікою, чомусь інші не бажали "покрасуватися" та "підвищити свою самооцінку", інакше наші донати тут були б не потрібні.

Для ЗСУ все одно, якою була мотивація тих, хто придбав їм потрібне обладнання. Більшість юзерів тут пишаються собою і без донатів, але ніколи ні на що не донують.

І, як я уже писала тисячу раз, проблема не в подяках. Мені ніколи не треба було ніяких подяк. Мені була потрібна відсутність лайна тим, хто донатили. А що відбулося? Самі ж "волонтери" спочатку брали велике бабло, а потім розверталися на 360 градусів і обливали донаторів лайном і навіть гірше.  А треба було просто бути нейтральними і поводити себе професійно, і не займатися булінгом, і ніхто б ні до кого не мав ніяких претензій.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ты — умная, но циничная и безжалостная тварь. Ты не смогла даже хотя бы на время заткнуть свою ненависть и презрение ко всем вокруг ради того, чтоб переманить умирающий фуп к себе на бложик и сделать его форумом.

Оце, власне, суть, чому я вирішила відповісти і тут, щоб всі бачили.

Суть і цієї людини взагалі, і багатьох на цьому ресурсі - цинічна, неприкрита брехня. Я не знаю, нащо вони це роблять, якщо це дуже легко перевірити.

Я ніколи не збиралась нікого переманювати, дописувачі тут - не вівці, а люди, у яких є власна воля, і які можуть вільно робити вибір, де і що їм писати.

Але я тисячу раз запрошувала всіх (навіть своїх хейтерів, крім дуже короткого списку небажаних, до якого дефакто додалася карова) реєструватися і дописувати, якщо хочуть.

У нас навіть тема є в адмінці - Запрошення забаненим на фупі, де кожного разу, коли тут черговий покіс, ми пропонуємо вам опцію нашого форуму, якщо хочете, щоб ваші думки були почуті.

Останнє повідомлення - за 2 квітня!

В зв'язку з постійними обстрілами України і необхідністю обмінюватися критичною інформацією, а також враховуючи, що інші онлайн-спільноти можуть бути з різних причин недоступними, всі бажаючі можуть користуватися цим ресурсом.


Я також тисячу раз казала, що розрізняю свої особисті стосунки з кимось і їх участь у нашому ресурсі. Якщо вони будуть дописувати у рамках правил, то які у мене можуть бути до них претензії?

І конкретно тобі я прямим текстом написала, і ти це прочитав і чудово це знаєш, що ти можеш прийти і дописувати там. Як і будь-який інший зареєстрований юзер.

Але ж ти знаєш, що і 5 секунд там не протримаєшся, щоб у грубій формі не нахамити Сергію, мені, вчергове вихлюпнути свою ненависть до емігрантів (хоча твої власні діти емігранти теж).

Тому що багато речей, за які не банять тут - образи воїнів ЗСУ, булінг, наклепи, поширення персональної інформації, поширення брехні, ІПСО - у нас не пройдуть.

Незважаючи на жорсткий булінг і переслідування нас на цьому та інших ресурсах, ми на своєму не відкрили жодної іменної теми, і не запостили жодної огидної фотожаби - хоча б могли. Одного разу була запощена персональна інфа мого хейтера (який сам у свій час вільно поширював мою). Вона була витерта негайно. Коментуємо інших? Це правда. Але тільки і виключно як АТВЄТКУ.

Ви ніколи не знайдете жодного поганого слова від мене чи інших про нейтральних дописувачів типу Блоха, Орельки і багатьох інших. Тому що вони поводять себе достойно, спілкуються адекватно і не принижуються до булінгу, бруду і нечистот. А ті, що не бажають поводитися як люди - отримують відповідь.

Підсумовуючи, просто скажу, що запрошення на наш ресурс залишається в силі для всіх бажаючих.

Незважаючи на зусилля деяких тут (хто безпосередньо, а хто за кулісами) знищити його і мене як його організатора. Ніби я не знаю, що дехто працює по приватах і переконує людей не дописувати у нас і дехто вже практично продемонстрував це своїми діями. Я не переймаюсь - це питання їх совісті.

А що в нас дописує небагато людей, то це в чомусь і позитив. Якби туди перейшла велика кількість фупівців, наш ресурс би відразу перетворився на інформаційну помийку. Ніби і банити нема за що, а інфа - шлак, іпсо, Швець, армія Венка на підході, Україна вже перемогла. В цьому контексті я рекомендую читати Медведила, він один із небатьох, хто дивиться на речі реалістично в цьому плані.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Из тебя просто сочится яд

Щодо отрути. У нас на форумі був пост з притчею про змію, яку сердобольна дівчина підібрала і пригріла на грудях. Ну ви в курсі, чим це закінчується. Так ось, ви можете здогадатися, про кого був той пост.

Адже я особисто запросила Медведила туди - і це після того, як він обливав мене лайном до війни і намагався заткнути мені рота і випиляти з ФУПу, хоча я ніколи не порушувала ніяких правил. Мені стало шкода дивитися, як він постійно сидить у дострокових банах тільки за те, що говорить неприємну правду. Коли він прийшов до нас, я ще і билася за нього, захищаючи його право дописувати там російською (у нас це не заборонено).

І як же він мені віддячив? Всі можуть побачити, піднявши його дописи за останній рік. І навіть після цього я все одно написала, що він може прийти і дописувати, якщо захоче, і якщо він буде дотримуватись правил.

І що ми бачимо? Він просто тупо бреше і перевертає все на голову. Така він людина. Де б йому хтось добре щось не зробив, розвертається і "дякує" тонами добірного лайна, як ось просто зараз.
   
Re: Все менше охочих повертатись

когда ты начинаешь рассуждать об оставшихся тут.

Я не поважаю велику кількість дописувачів тут  і це правда. Причини наведені вище.

Але я і не зобов"язана. Маю право, як і маю право висловлювати свою позицію у культурній формі у рамках правил чи цього, чи нашого ресурсу.

А за що мені поважати таку людину, як Медведило? Який створював непристойні картинки на інших юзерів, який брав участь у бридкому багаторічному булінгу, користуючись відсутністю модерації, який не гребував переходити навіть на родини та дітей опонентів, причому у цинічній непристойній в цивілізованих спільнотах формі? Який нездатний виконати власні обіцянки? Який нездатний не брехати і не поширювати наклепи про інших?

Або поважати юзера, яка декількома постами вище із сотень ухилянтів і десятків емігрантів на цьому форумі вибрала саме Сергія і хижо вчепилася в нього?  Шо є неприкритим махровим булінгом і потворною поведінкою на публічному ресурсі під час війни :X .

Або поважати особу, яка розповідає, як в Харкові все чудесно, коли треба було евакуювати  дітей ще вчора, бо різниця між "добре" і "погано" і "живий" і "мертвий" - всього один прильот?

Або поважати юзера, який роками поширює проросійську імперську пропаганду і мутить "футбол головами", коли інші просто в той же момент помирають?

Або поважати 90 відсотків дописувачів, які дивляться на все і нічого йому не кажуть?

Соррі, але це не відповідає моїм стандартам. Я не збираюсь поважати таких людей.

   
Re: Все менше охочих повертатись


Самое интересное — ты и своих шавок презираешь точно так же, как и они тебя. Что не удивительно, когда в одном месте собралось несколько нарциссов.

Паноптикум уродов. Вот чтоб вас там увидеть, я туда и хожу. Где ж еще такое увидишь!

Оціночне судження виродка, нарциса, газлайтера і змії на грудях. Моя повага виражається моїми діями і моїми словами навіть у цій темі.

Але тобі і таким, як ти, не зрозуміти, що таке лояльність, вдячність і to have someone's back.

Може, це і на краще.

Dixi.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

да, ты умная... Но ты и больная на голову.
Я клінічно здорова і високофункціональна у всіх царинах особа. Не треба плутати контроверсійність, харизматичність і challenging others, відстоюючи свої переконання, з психічними проблемами. Якщо ви нездатні зрозуміти мою суть, то це говорить, що ви інтелектуально і психологічно недолугі, що проектуєте і насправді ці проблеми - у вас.

украинцев
Define 'українці". Ти - житель України з українським паспортом, але ти не етнічний українець. Але це в даній дискусії нерелевантне.

Релевантне те, що в контексті українського державотворення і війни я ділю всіх на патріотів і непатріотів. Я це недавно пояснила і хто хоче, може ознайомитись з відповідними дописами. Це теж в даній дискусії нерелевантно.

И ты презираешь украинцев
Я зневажаю конкретних індивідів за булінг, слабкість, відмову нести відповідальність за свої дії, брехливість, подвійну мораль, невдячність, дволичність і лицемірство. За емігрантохейт. За тупість. Тому що тупість в умовах війни - а саме поширення свідомо чи несвідомо неправильної інформації - може коштувати комусь життя. І так, я жорстко висміюю цих індивідів на своєму ресурсі, тому що є за що. Причому не просто так, як ви всі тут, а на конкретних прикладах з цитатами.

А українців в цілому як народ я конструктивно критикую, тому що профукали свою країну і навіть під час війни не здатні консолідуватися для власного ж виживання і перестати красти - але це теж поза scope цього обговорення. Ви всі тут робите те ж саме в одній чи іншій формі.
[/quote]

А психічно ти здорова?)
Сама ж писала про проблеми зі здоровʼям, забула?)
Ти менше турбуйся про українців, і не пропускай дровосєка, дурепа)
Українці живуть в Україні - а ти в тундрі)
Краще займайся анальними пробками - тут мабуть ти спеціаліст - тільки не спутай їх з пігулками)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Оціночне судження виродка, нарциса, газлайтера і змії на грудях. Моя повага виражається моїми діями і моїми словами навіть у цій темі.

Але тобі і таким, як ти, не зрозуміти, що таке лояльність, вдячність і to have someone's back.

Може, це і на краще.

Dixi.
Діксі це магазин в кацапії?)
Хіба у вас в тундрі водяться змії?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

вже 40 сторінок на гілці з беззмістовною назвою :facepalm:

начебто про повернення з іншої планети. А в новинах про те як в Харкові діти гинуть під бомбами. Правильне (гуманітарне) запитання - чому вони звідти не евакуйовані? :S
   
Re: Все менше охочих повертатись

ПС. Зараз клозетник буде відповідати на кожний мій пост :facepalm: .

Тисніть на нього доповідь, кацап повинен сидіти в бані :X .

Хоча я сподіваюсь, що він затихне через інше. Хлопці із ЗСУ таки знайдуть його і витягнуть за шкірку, як паршивого щура.

І - просто в окопи (tu) .

Довідкою не прикриється :super: .
   
Re: Все менше охочих повертатись

вже 40 сторінок на гілці з беззмістовною назвою :facepalm:

начебто про повернення з іншої планети. А в новинах про те як в Харкові діти гинуть під бомбами. Правильне (гуманітарне) запитання - чому вони звідти не евакуйовані? :S

Так це ж посил з мого поста вище.

Тупі юзери поширюють фейки, що нібито там все добре, що може комусь вилізти боком.

А такі, як Але, зафлужують крихти цінної інфи лайном.

Я думаю, це його функція тут. Один із варіантів укроіпсо, if you know what I mean.

Щоб люди вірили, що "Україна вже перемогла" - це юзер писав посеред контрнаступу літом минулого (!) року, коли ЗСУ підривалися на мінах і втрачали людей тисячами!

І постійно поливає лайном емігрантів, у яких більш достовірна інформація по тому, що відбувається.

Він навіть неодноразово закликав усіх емігрантів взагалі забанити. Це ж не просто так.

Думай-те.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

ПС. Зараз клозетник буде відповідати на кожний мій пост :facepalm: .

Тисніть на нього доповідь, кацап повинен сидіти в бані :X .

Хоча я сподіваюсь, що він затихне через інше. Хлопці із ЗСУ таки знайдуть його і витягнуть за шкірку, як паршивого щура.

І - просто в окопи (tu) .

Довідкою не прикриється :super: .

Не переплутай таблетки)
Тебе скоріше знайдуть єноти і зʼїдять - такщо пообережніше з анальними пробками - щоб не прийшлося видаляти хірургічно)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Так це ж посил з мого поста вище.

Тупі юзери поширюють фейки, що нібито там все добре, що може комусь вилізти боком.

А такі, як Але, зафлужують крихти цінної інфи лайном.

Я думаю, це його функція тут. Один із варіантів укроіпсо, if you know what I mean.

Щоб люди вірили, що "Україна вже перемогла" - це юзер писав посеред контрнаступу літом минулого (!) року, коли ЗСУ підривалися на мінах і втрачали людей тисячами!

І постійно поливає лайном емігрантів, у яких більш достовірна інформація по тому, що відбувається.

Він навіть неодноразово закликав усіх емігрантів взагалі забанити. Це ж не просто так.

Думай-те.
Ти ж писала шо пішла?)
Манія вона така)
Тебе можна не банити а відразу забирати в психлікарню - ти ж там вже була?
if you know what I mean)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія